• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Nazdarek vsem:grinning: moky tobe taky hezky Vanoce, novej rok az posleze:grinning: :grinning: jeste je casu...
18. pro 2007 v 19:20  • Odpověz
autor
Ahojky, vy ty vánoce berete nějak hopem, ale já ještě snad budu mít čas mrknout na koníka. Vítám nové :slight_smile: mezi nás ať tady hezky klábosíme :wink:
18. pro 2007 ve 20:07  • Odpověz
autor
Halóóó, kde je kdo?
Zdravím vás, a musím říct, že počátkem dneška jsem skončila v práci a do 7.1. mě tam nikdo neuvidí. Tak mě čeká jenom vánoční shon, no a (ne)čekám mršku.
Smil, tak jak se daří?
No a co vy ostatní, nějaká novinka?
19. pro 2007 ve 14:22  • Odpověz
Zdarec vsici, sis dari se me fajn, ted sem se zarala jak mala do hrani simsu 2, tak konik jde mimo:grinning: :grinning: ale jinak vse pri starem , k dr. jdu 11.1.2008 a u tebe nejake new?
19. pro 2007 v 19:06  • Odpověz
autor
Ahojky, tak u mě Smil, zatím nic nového. Jen plánuju dnes zabalit dárečka tak snad to zvládnu, uklid atd. však to znáš :grinning: .
Jinak asi před vánocema tady nemá čas nikdo mrknout a to je škoda :frowning2: .
Mě pořád nějak bolí bříško a nevím jestli je to dobř nebo ne.
20. pro 2007 v 09:22  • Odpověz
Ahojky, sis treba je dobre to boleni, co ty vis:slight_smile: jinak ja budu balit v ne asi :grinning: a u nas porad nic new, ms mamnastesti dostat az po new roku :angry:
20. pro 2007 v 17:32  • Odpověz
autor
Tááák, dárečky mám zabaleny :sunglasses: , hurá :grinning: .
Ještě zítra budu péct jeden řez, který je nejlepší čerstvý. No a odpoledne pojedeme s manžou k našim a ségřiné rodince dovést dárky . Už se moc těším na neteře a synovce až mi poskáčou kolem krku :grinning: .
Ani nevíš jak jsem Smil napnutá jako špagát. Už jsem tady na koníkovi nachytala spoustu těhu bacílků, tak snad na mě nějaký sedl. :slight_smile:
20. pro 2007 ve 20:27  • Odpověz
Nazdarek:grinning: sis tak drzim palce at ty bacili doputovali kam meli:wink:
21. pro 2007 v 08:09  • Odpověz
Ahoj Sisi a Smil. Abyste neřekli, že sem chodíte jen vy dvě, tak já tu jsem takýýý. Sisi, taky držím palečky, snad se už dostatečně zakousli. u mě taky nic new. Balení dárků a pečení mám za sebou :grinning: teď mě čeká jen úklid dvou místností :unamused: :frowning2: Po vánocích s manžou na hory, tak změna prostředí snad taky pomůže těm maličkým dostat se tam, kam chci. A dokonce je budu už i vozit na lyžích... :grinning: Tak uvidíme :slight_smile:
21. pro 2007 ve 23:53  • Odpověz
Ahoj :grinning: tak mam stromek nazdobenej, darky jeste nezabalene:grinning:

Ahojky moky, na horach se urco zadari ale hlavne davej bacha at dorazite domu vcelku:slight_smile:
22. pro 2007 ve 13:20  • Odpověz
To si piš, že dám pozor...jinak už se moc těšim na vánoce, mám pro mojeho pejsana koupený obleček :grinning: tak se těším, až ho na něj navlíknu...chudák :grinning: no aspoň nezmrzne venku
22. pro 2007 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj, holky, muzu se k vam pridat? To je k nevire, kolik je probelmu s otehotnenim. My zaciname tento mesic znovu po missed abortion v rijnu, tak uvidime, jak rychle se nam podari. Poprve se nam povedlo na svatebni ceste v Recku, tak uvidime, treba to bude tentokrat na vanoce.

Ja jsme premyslela, co koupit nasim zviratkum, ale pro zelvu a hada jsem nic nenasla... :unamused:
22. pro 2007 ve 14:15  • Odpověz
mokynka a pes v pohode s obleckem?:grinning: ja bych to na me tri psiska nedostala:grinning:

ahoj peti, klidne se pridej :wink: a neboj dalsi mimco se uz podari :wink: taky bych chtela po tech trech letech uz videt konecne ty dve dalnice :grinning: jenze na to si asi budu muset opet dalsi rok pockat :angry:
22. pro 2007 v 15:39  • Odpověz
no tak ja pro ty tri psiska, dva kocoury a 11 morcat, u nasich dva papousky sem teda neco koupila, ale do stesdreho dne to nevydrzelo:grinning: :grinning: tak asi tak
22. pro 2007 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se take pridat? Pred dvema roky jsem potratila, od te doby se stale snazime znova, ale mezitim par infekci, cekani na vysledky, antibiotika, atd. :frowning2:
22. pro 2007 v 15:47  • Odpověz
Ahoj KAci:slight_smile: vitam te tu :wink: to je mi lito ale jak tu rikam, vsem se nam zadari, nekomu driv, nekomu pozdejc :wink: takze holky hlavu vzhuru, rok 2008 ma bejt prej magickej a plodnej a jestli ne, tak ty astrologi zrusim:grinning: :grinning:
22. pro 2007 v 16:08  • Odpověz
Kdyz se tak divam, na to, ze tu moc lidi se neohreje a nechodi jsme prokecali vsici uz 12 stranek, toje rekord a blahopreju nam ukecanejm:grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2007 v 16:11  • Odpověz
ahojky vsem taky se snazime a vypada to, ze je mozna darecek pod stromeckem :dizzy_face: no ale na to je jeste brzy - vsem ostatnim preji vse nej a do noveho roku ten nejvetsi darecek :sweat_smile:
22. pro 2007 v 16:12  • Odpověz
lisounku tak to moc gratuluju :wink: i tobe vse nej,nej a do noveho roku kulihraska vedle sebe :grinning:
22. pro 2007 v 16:16  • Odpověz
ja se fakt naucim trpet tou samomluvou :grinning: :grinning: to bude tradice teto diskuze:grinning: :grinning:, ze sis? :sunglasses:
22. pro 2007 v 16:17  • Odpověz
diky jeste ale nechci nic zakriknout, na testiku byly dve carky, ale jedna slabsi, takze jeste cekani a novy test :confused:
22. pro 2007 v 16:22  • Odpověz
lisounku,tak drzim pesti at ta druhe jen tloustne, myslim carku:grinning: hezky darecek pod stromek:slight_smile:
22. pro 2007 v 16:26  • Odpověz
autor
Zdravím všechny :slight_smile: .
Zvlaště,Smil, Moky, Peťu,Kackark a Lisounka. Snad jsem na nikoho nezapoměla. Jsem se konečně dostala k Pc, měla jsem plné ruce práce, hlavně s pečením vánočky, kterou jsem pekla poprvé.

Jé Smil, tak to jsme přebornice s psaním si sama pro sebe :grinning: .

Moky, tak to budete mít mimíska potom i s lyžema na nožičkách, hlavně aby se vám zadařilo, budu na vás myslet.

Petka vítej mezi nás, ráda si s Tebou poklábosím :wink: . Taky jsem dřív nevěděla kolik holek má problém s otěhotněním, dokud jsem se nedozvěděla o koníkovi.

Kacka, tak vítej mezi nás jsem ráda, ře nás tu přibývá.

Lisounek, tak to móóóc gratuluji k hezkému vánočnímu dárečku.

Jé Smil to máš super že už máš nazdobený stromeček, nás to teprve zítra čeká.
Moky a co máš za pejska?

My nemáme doma žádného domácího mazlíčka. Jenom kapra ve vaně ale to se nepočítá :grinning: :grinning: :grinning: .
22. pro 2007 v 17:07  • Odpověz
Zdar sis:grinning: konecne nebudu samomluvec:grinning: no ja bych zdobila taky zejtra, ale nasi diky segre uz dneska zdobili, tak u nas taky no:grinning: a hlasim, ze kapra teda uz nemame, je uz na mrazaku:grinning: :grinning:
22. pro 2007 v 17:11  • Odpověz
Taky jsem pekla prvne vanocku, vypada fakt super, ale jsem zvedava na tu chut, kdyz ja jsem dnes z te novinky, tak mimo, ze nejsem schopna nic poradneho delat :confused:
22. pro 2007 v 17:12  • Odpověz
a co se tyce vanocky, to u nas nehrozi:grinning: :grinning: a lis tobe se nedivim, ja zjistit //, tak me nebudou zajimat uz ani darky:grinning:
22. pro 2007 v 17:14  • Odpověz
sis: jak dopadla vanocka u tebe? a taky jsem pochopila, ze bys tak mohla cekat?? neb jeste nevis?? :dizzy_face:
No jsem uplne mimo :fearful:
Kdyz ja to fakt nechci zakriknout, ted bych mohla byt teprve tak v druhem - tretim tydnu, takze to je moc tenoucky led uffff :confounded: :zipper_mouth:
22. pro 2007 v 17:15  • Odpověz
lis jen si to hezky uzivej:slight_smile: no vidis sis, jak ty a bacilonosici? dostali se kam maji?:grinning:
22. pro 2007 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.