• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Lis, vánočka dopadla jakž takž, nevěděla jsem jak ji mám zaplést, ale zvládla jsem to a je moc dobrá, už ji máme půlku zbaštěné :grinning: .
No Smil, ještě nevím nemá odvahu dřív testovat než v den očekávané mršky a to je zítra.
Nemám na to nervy.
Hurá je tu další stránka :sunglasses: .
22. pro 2007 v 17:27  • Odpověz
sis jasne, testuj az uznas za vhodne :wink: budu drzet palce:slight_smile:
22. pro 2007 v 17:40  • Odpověz
Holky byla jsem na povinne vanocni navsteve, tak se omlouvam, ze jsem se odmlcela.
Lisounku: moc drzim pesti at se zadari a carky zesiluji :wink:
22. pro 2007 ve 20:56  • Odpověz
cauky, ja se chystam kazdy rok upect vanocku, jeste jsem to nezkousela, vzdycky se neco najde. Letos jsem ji zase radeji vcera koupila, pac mam novy sporak, prve se na nem musim naucit. Dneska jsem cvicne zksuila strudl. Povedl se, tak priste zkusim neco slozitejsiho
22. pro 2007 ve 20:57  • Odpověz
Je to divne, ale me vice chutnaji vanocky kupovane, nez pecene doma, takze jsem take jeste nikdy vanocku nepekla :wink:
22. pro 2007 ve 20:59  • Odpověz
no jak tak and tim uvazuju, tak jsem snad ani domaci jeste nejedla...
22. pro 2007 ve 21:00  • Odpověz
my jdeme na povinnou navstevu ve stredu k tchynce. v utery k ansim, ale tam to enni az tak povinne
:wink:
22. pro 2007 ve 21:02  • Odpověz
tak to mame nastejno, ale ta povinna byla u manzelova taty (ma rodice rozvedeny), ke tchyni nejspise nepojedu vubec, nebavime se spolu :rolling_eyes:
22. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz
teda tady toho pribulo:grinning: jen klafejte, a co se tyce navstev, no comment:grinning:
22. pro 2007 ve 21:14  • Odpověz
Nase vanocka tady je moc dobra, a s tim pletenim to byl pro me taky orisek, ale nakonec jsem to zvladla, ale trvalo mi to dneska vsechno mnohem dele, protoze jsem porad myslela na to male mile :dizzy_face:. taky uz ji mame kus snedenou , do Stedreho dne asi nevydrzi holka :grinning:. No a na Stedry den zkusim znova testnou, zda moje druha carka zesili nebo ne jééé ať to tak je :dizzy_face:
22. pro 2007 ve 21:21  • Odpověz
sis: treba se tu sejdeme 24.12. se stejne pozitivni zpravickou to by bylo fajn - urcite dej vedet :wink:
22. pro 2007 ve 21:22  • Odpověz
moc bych vam to tak prala, jedina domaci babovka, kterou jsem jedla byla od tchyne, tak jestl to nebylo tim :zipper_mouth:
22. pro 2007 ve 21:28  • Odpověz
a jinak me tez chutnaji vanocky z obchodu:grinning: jsem barbar:grinning:
22. pro 2007 ve 21:29  • Odpověz
Ja jsem si skoro jista, ze kdybych ji upekla tak bych ji mozna ani neochutnala, tak je to s vetsinou buchet, take to sni sam milacek a skoro vsechno cukrovi co jsem ted upekla jsem nanosila detem do prace a sama ani neochutnala :dizzy_face:
22. pro 2007 ve 21:37  • Odpověz
Ahoooooooojky všem novým :slight_smile: Lis, tobě moooooocinky držím palce ať ty dvě // jsou.
Sisi...mno, mám čtyřroční štěně :grinning: jezevčíka s růžovým čumáčkem a jménem Timeček.
Smil...vánočky z krámu jsou skvělé, držím s tebou basu a kupuju si je taky :wink:
Jinak to byste nevěřily, co se mi včera stalo...Koupila jsem manžovi a tchánovi tričko, courali jsme s mamčou a protože jsme měli žízeň, tak jsme si koupili i pití. Přišla jsem domů, chci ty trička zabalit a co se nestalo :confounded: ...obě trika od džusu. :sweat_smile: tak jsem je musela dát hned do pračky, ale zapomněla jsem na tu pitomou cedulku, takže dneska jsem je musela ještě čistit od papírků :confused: :rolling_eyes: A to jsem to musela ještě schovávat před manžou, aby na to nepřišel :grinning: Děs :slight_smile:
23. pro 2007 v 17:11  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: moky tak to jsi mela teda peklene blbej den ti reknu s tema trickama:grinning: vubec nezavidim ale hlavne, ze je to ok :wink:
jinak co se tyce stenete, tak jeden z mejch tri potvor je trirocni stene:grinning: :grinning:
23. pro 2007 v 17:15  • Odpověz
jinak zachvilku budu loupat brambory na salat, tak se tesim az manzilkovi budu ten salat uzdibavat:grinning: :grinning:
23. pro 2007 v 17:17  • Odpověz
ahoj holcinky - smilers taky zrovna jdu na loupani brambor, mame tri mesice po svatbe, takze letos vse sama za sebe, no jsem zvedava, jak to zvladnu, ale nejak jo - vanocka se taky povedla, jen uz je ji pulka pryc :sweat_smile: a to jeste ani nezacaly pomalu Vanoce :confused:
23. pro 2007 v 17:21  • Odpověz
tak u nas mame 3 roky po svatbe:grinning:
23. pro 2007 v 17:24  • Odpověz
sem doma nahlas premejslela, ze je to hruza jak to rok od roku rychle utece :angry:
23. pro 2007 v 17:26  • Odpověz
tak a mam doloupano:grinning:
23. pro 2007 v 17:43  • Odpověz
autor
Ahojky, tak my máme taky naloupány brambory pomohl mi s nima manžel.
Po svatbě máme rok a půl, takže jsou to už naše společné 2 vánoce. Stromeček už máme taky hotový.
No Lisi nám už taky chyví víc jak půl vánočky.
Moky tak to muselo být zajímavé s tím schováváním toho trička. Ale chlapi si moc oblečení nevšímají teda aspoň ten můj.
23. pro 2007 v 18:35  • Odpověz
Ahoooooj sis, tak co mrska? jeste nic? napinas jak ksandy , vis to vubec:grinning: :grinning:
23. pro 2007 v 18:42  • Odpověz
ted sem cetla, ze jeste mrska nedorazila, tak tfuj,tfuj at ten test je zejtra pozitiv, jasan:slight_smile:
23. pro 2007 v 18:43  • Odpověz
autor
Díky Smil za poplivání :grinning: , snad to vyjde, je to divné, ale už jindy bývá mrška v plném proudu.
23. pro 2007 v 18:46  • Odpověz
sis vsak uvidis, ale radim jedno, moc se neupinat, brat to proste normalne :wink: drive jsem to sem tam po vynechani taky prozivala a to zklamani nic moc :angry: ale jinak pevne verim, ze ti to vyslo :wink:
23. pro 2007 v 18:55  • Odpověz
Sisi máš úplnou pravdu, vůbec si manža ničeho nevšiml...vlastně ani, že něco dělám, natož, že je na topení tričko :grinning:
Holky, závidím vám, že už máte část salátku hotovej, já nezačala dělat ještě ani brambory, tak že bych šla? :frowning2: manža mi usnul dva metry ode mě, tak musím být potichu :zipper_mouth: Ale já ho vzbudím lenocha, ten salát dělá přece ON :angry: :grinning:
23. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz
Kde lítáte? Vánoce mají být v klidu, ne???Určo sexujete, co??? :wink: :grinning:
23. pro 2007 ve 20:32  • Odpověz
moky salat uz mame hotovej:grinning: a nesexujeme, cucime na S tebou me bavi svet:grinning: proste klasika
23. pro 2007 ve 20:54  • Odpověz
tak to jo :grinning: taky už máme salát hotovka, super
23. pro 2007 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.