• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
tak to je rychlost moky:grinning: nic jdu do hajan, nazdarek
23. pro 2007 ve 21:59  • Odpověz
papáááááá smil a dobroulinky
23. pro 2007 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky vsem, takze preji vsem hafol darecku pod stromeckem a pro ty, co maji na testku zrovna ted // preju hodne zdravicka a stesticka pod stromecek:slight_smile:

Sis tak jak?
24. pro 2007 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky, mám toho teď nějak moc v práci i doma, takže sem přijdu jen občas, ale ráda vidím, že se témíčko probouzí k dalšímu životu :grinning:

Všem vám , jak stálým tak i novým učastnicím téhle diskuze přeju, krásné a hlavně pohodové vánoce a do nového roku splnění všech přání (hlavně toho jednoho :wink: ) Pevně věřím, že příští rok bude rokem velkých bříšek a lehkých porodů :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2007 ve 13:50  • Odpověz
smil: byly dve i podruhe, jezisek dnes nadeluje :sweat_smile:
24. pro 2007 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj m24, jak se vede?

Sis , zenska ty ale pekne napinas sakrys :angry: :sunglasses:
24. pro 2007 ve 13:54  • Odpověz
liso tak to moc gratuluju, hezky si tehu uzivej:slight_smile:
24. pro 2007 ve 13:55  • Odpověz
no ja nechci nic zakriknout a rada bych to mela potvrzene od doktora, ale to si jeste pockam :confused:
24. pro 2007 ve 14:09  • Odpověz
liso vsak jasne :wink:
24. pro 2007 ve 14:10  • Odpověz
taky me zajima, jak dopadla sis...... :dizzy_face:
24. pro 2007 ve 14:12  • Odpověz
no sis pekne natahuje, potvurka jedna:grinning: Sissssssssss napinas nas jak ksandy:grinning: se vsadim, ze az tu nebudu napises, ze ses budouci mamina:grinning:
24. pro 2007 ve 14:14  • Odpověz
Holky krásný vánoce a snový příští rok. Lis gratuluji, doktor snad potvrdí, hlavně se opatrujte a věř. Smil...taky jsem zvědavá na textovku sisi, snad budou taky dvě // přeju jí to mooooocinky. No a teď jdu naklepat masíčko mňam mňam
24. pro 2007 v 15:44  • Odpověz
ahoj kočky,
tak jsme doma po dovolené, byla úžasná, v albíčku je pár fotek. :sweat_smile: Dodatečně přeji všem krásné svátky a ať se nám všem splní všechna přání ( hlavně ta nejkrásnější // ) :wink:
U nás byli krásné vánoce, holka měla největší radost z nového kola a helmy, my jsem si s tátou naděli pár drobností. Pro nás byla dárkem předvánoční dovolená.
25. pro 2007 v 18:33  • Odpověz
Ahojky vsem, tak Vanoce jsou zase pryc, toto utelko :angry: ale aspon, ze byly darky:grinning: ahoj dckamii jak se vede?
Siss, zenska mam z tebe infarkt :grinning: tak co mrska dorazila nebo dorazilo uplne neco jineho?:grinning:
25. pro 2007 v 19:10  • Odpověz
Smilers, my jsme ve fázi čekání - mršku (ne)čekám na nový rok, jinak musím jít na krev na hormonální profil a na utz, pokud dopadne dobře, tak na inseminaci. MOc bych si přála mimíska pod stromeček, tak snad se nám to s pomocí lékařů v CAR podaří. Musíme doufat v plodný rok 2008. :dizzy_face:
25. pro 2007 ve 20:01  • Odpověz
dckami, tak to drzim palce at to ten pristi rok uz vyjde, ja mam hormonalni profil uz za sebou a teprve nas ceka hledani CAR a pak dalsi vysetreni:slight_smile: takze pristi rok bude dost hektickej asi :angry:
25. pro 2007 ve 20:03  • Odpověz
My chodíme do CAR Pronatal NORD v Teplicích, máme to nejblíž. Akorát zde berou pouze pojištěnce VZP, takže pokud bychom museli jít na IVF, tak bychom museli jet do Prahy. Ale do toho máme zatím daleko. Ale jinak veškeré úkony se dělají v Teplicích, můj lékař má dokonce 1x týdně poradnu v Děčíně, tak nemusíme ani do Teplic. S lékařem jsme se zatím domluvili, že zkusíme naslepo 1-2 IUI (inseminace), pokud to nevyjde, tak laparoskopie, poté další IUI..., IVF....// :grinning:
25. pro 2007 ve 21:14  • Odpověz
dckami tak u nas v OLomouci jsou dve centra, jedno je fakultka v Olmiku a druhe soukrome centrum Fertimed, u nas to vyhraje asi to soukrome, sice dame majlant asi, ale aspon nebudeme tak dlouho cekat na vsechno, doufam:grinning: :grinning:, tak ti preju at staci jen IUI :wink:
25. pro 2007 ve 21:45  • Odpověz
Teda zenske, kdepak se flakate:grinning: :grinning: zdravim a hlasim,ze me zitra ceka pracovni proces, nastesti v patek mam volno :wink: sis infarkt porad trva, kdepak se toulas,:grinning:
26. pro 2007 v 18:08  • Odpověz
ahoj :wink: sis se jeste neukazala ? :fearful:
26. pro 2007 v 18:09  • Odpověz
ahoj, ne sis chce napinat, akorat, ze napina uz dlouho:grinning: a jak se vede tehulce?:slight_smile:
26. pro 2007 v 18:10  • Odpověz
diky za optani, zatim dobre tehotna si nejak nepripadam :wink: krome pozitivnich testu vsak nemam nic :fearful:
26. pro 2007 v 18:15  • Odpověz
a kdy jdes k dr.? bud zatim rada, ze nezvracis:grinning:
26. pro 2007 v 18:16  • Odpověz
no dr. tam ted neni az do ledna :confused: a pak tam zkusim zavolat, ze to jako vim uz 14 dni a jestli me vezmou no :fearful: snad se tim nic nezanedba (stejne by asi nebylo nic videt) jenze jsem hrozne zvedava, co a jak bude
26. pro 2007 v 18:24  • Odpověz
jinak rada jsem, protoze si to vubec neumim predstavit ted, ani to ze mi poroste ten pupek :fearful: a co v praci a tak - no bude to zajimavy :wink:
26. pro 2007 v 18:24  • Odpověz
vsak uvidis, beres kys.listovou?
26. pro 2007 v 18:25  • Odpověz
jj uz pul roku - sama jsem vyzivar,takze tohle mam zmaknuty :wink: (alespon myslim) :sweat_smile:
26. pro 2007 v 18:30  • Odpověz
no tak vidis, zatim mas vse potrebne, co muzes mimcu dat,takze jestli se tva navsteva u dr trocha zdelsi snad vadit nebude :wink:
26. pro 2007 v 18:33  • Odpověz
no jo vsak co ted taky delat, kdyz je volno, tak pokud jsem v pohode, tak nema cenu plasit snad :confused: kdyztak mame porad v zaloze znameho on je gynekolog, ale taky ho nechci tahat z tepla rodinnyho krbu, kdyz to neni nijak akutni - jsem rada, ze je vse v klidku...... jenze problem je, ze ja mam i snizenou funkci stitny zlazy, tak nevim, za jak dlouho je vhodne pridat hormony (doktorka porad rika, az to zjistite, hned prijdte at muzeme resit - no ale ted to nejde a nez budu mit papir od doktora uz mohu mit taky mesic za sebou, tak snad to nebude vadit)
26. pro 2007 v 18:38  • Odpověz
no tak pokud ti to dr rekla, tak hold vytahni znameho z domu, pokud je to dobrej znamej, tak mu to zas tak moc vadit nebude :wink:
26. pro 2007 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.