• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahoj, i já jsem dneska v pracovním procesu.
Lis, blahopřeji k těhu. :sweat_smile:
27. pro 2007 v 09:05  • Odpověz
dekuji klidnejsi budu az to budu mit potvrzene, byl to sice hezky darecek pod stromecek, ale takova doba, kdy muj doktor neni kvuli Vanocum :unamused:
27. pro 2007 ve 13:24  • Odpověz
Tak davam vedet, jeste ziju:-d sice jeste porad v pracovnim procesu ale ziju:grinning:
27. pro 2007 v 15:08  • Odpověz
teda tady to zase vazne, tak zahajuju samomluvu:grinning: :grinning:
27. pro 2007 ve 21:44  • Odpověz
dobré ráno, tak dneska jsem tu první. :wink: Mám dovču, musím vařit - dělám bramboračku, uzené a br. kaši, odpoledne se chystáme na bruslení, máme tu zamrzlý rybník, tak po 15 letech to půjdeme vyzkoušet, holka se bude učit - poprvé to zkoušela s dědou včera.Tak uvidíme.
Jinak je mi nějak divně - bolí mě prsa, tak předpokládám, že to brzo dostanu,áááááááách jo! :confounded:
Odpoledne mažu ke kámošce na kafíčko a rozdat poslední dárečky. Už se těším. :slight_smile:
28. pro 2007 v 10:45  • Odpověz
Nazdarek dckami:slight_smile: nedelej me laskave chute :angry: :grinning: jinak u nas je taky zamrzla louze, hold vypustili skoro celej rybnik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. pro 2007 ve 12:12  • Odpověz
jinak lisounku, hezke tlusticer mas v albu, takze ted uz ofiko gratuluju k tehu:slight_smile:
28. pro 2007 ve 12:18  • Odpověz
cetla jsem liso, ze mas problemy, tak drzim palce at je to tehu se vsim vsudy,a zbytecne nedelej jeste zadne zavery, prcek se muze zahnizdovat (proto muzes spinit) a co se tyce UTZ, nezapomen ze by si mela bejt 5tt a to ve vacku jeste nemusi bejt nic videt, kazda mame zactky jine, takze hlavu vzhuru a drzim jeste jednou palce:slight_smile:
28. pro 2007 ve 12:23  • Odpověz
a zase tu kafram sama se sebou:grinning: snad me pro to me samomluveni nezavrou do blazince:grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2007 ve 12:24  • Odpověz
smil: dekuji moc no ja rano rvala jak pominuta, ale ted uz jsem celkem v poho - no bud je to jak rikas nebo je to horsi, ale to se uvidi, je fakt, ze je moc brzy na vsechno - ale dnes jsem jeste delala testiky a i vyfotila, tak to vypada pozitivne
28. pro 2007 ve 12:34  • Odpověz
lis je opravdu zbytecne nad tim premyslet, stejnak to neovlivnis a stresem tomu mozna jeste vic pritizis, takze pohoda klid, vsechno 3.1.bude ok :wink:
28. pro 2007 ve 12:44  • Odpověz
no jo jsem na to zvedava..... jen ten klidovy rezim me drti, to ja neznam a nebavi me to :fearful: , ale co se da delat
28. pro 2007 ve 12:45  • Odpověz
Zdravím vás, lisounek nepropadej panice, špinění v začátku těhotenství je celkem běžné. Teda neradím to podceňovat, to samozřejmě né, ale znám spoustu holek co měli stejný problém...
28. pro 2007 v 15:40  • Odpověz
Jinak já jen hlásím, že dneska byla zase IUI. Vajíčka pěkná tak uvidíme jak to dopadne. Doufám, že do třetice všeho dobrého... :sweat_smile:
28. pro 2007 v 15:40  • Odpověz
m24 vazne?? :confused:
28. pro 2007 v 15:43  • Odpověz
Ahooj nm24, tak do tretice drzim palce :wink:
28. pro 2007 v 17:45  • Odpověz
cauky, holky, po delsi dobe se zase hlasim. To je tak fajn pocit, kdyz clovek vi, ze se zase nekomu podarilo tehu :slight_smile: . My jsme tento mesic sice taky uz zase zacali, ale moc sanci tomu nedavam... Takhle rychle to asi tezko pujde, nejsem naivni. Mrska me ceka 1.1., tak uvidime.

Jinak moje kolegyne z prace u obou deti mela jeste 3 mesice MS. A deti ma zdrave jako ripy. Takze vsechno bude v klidu, jen se treba vice setrit, nenatahovat se ani pro hrnek do polciky atd... :grinning:
28. pro 2007 ve 20:49  • Odpověz
ahoj peti, tak at 1.1. ms nedojde, me ceka mrska 4.1. a jako vzdy dojde, tri roky uz nezklamala, takze tak:grinning:
28. pro 2007 ve 21:03  • Odpověz
čauky, tak to jsem na to stejně, i jí čekám mrchu 1.1., ale od včera trošku špiním, tak to mám jasné :confounded: . Včera u kámošky jsem viděla krásnou fotku z utz, je 12 tt, mimi má 10cm - paráda. Už abych měla také takovou fotku svého mimi.
29. pro 2007 v 10:26  • Odpověz
no me obcas pichne v podbrisku, no presne jako pred MS. I kdyz, kdyz jsem byla tehu, tak mi to vlastne delalo taky. Jeste jsem s kamaradkou rozebirala, ze teda zase ne a ono jo. Ale tentokrat si fakt nedelam nadeje... :cry:
29. pro 2007 ve 12:42  • Odpověz
holky zdravim:slight_smile: heledte mimca budou, jen hold ne vse jde hned:slight_smile: takze snazeni zdar a silu,hledej v sejru:grinning: :grinning: me uz dneska hrabe :sunglasses:
29. pro 2007 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj smilers. Tady "ztracená" uličnice - pamatuješ??? Já jsem se pak na MK nemohla dostat, takže se hlásím skoro po roce. Holky, já měla to špinění druhý měsíc těhu a Dr. řekl, že to nejspíš je, že si tělo vzpomnělo na ms. bylo to v té době, kdy jsem ji měla mít. Takže ne vždy to je varovný signál, i když podceňovat bych to nedoporučovala.
29. pro 2007 v 15:04  • Odpověz
No ahoooooj uli, to vis, ze pamatuju:slight_smile: akorat ze uz nechodim do te prvni diskuze ale sem, ta je me bliz:grinning: tak moc gratuluju k mrneti :wink: mrkla bych se na malou ale nemas album:slight_smile: a jak sis uzila tehu? Sem si rikala, ze te neni nikde videt, pamatujes si na hanulika? tak ta je ted v 19tt:slight_smile: aspon nekomu se podarilo
29. pro 2007 v 15:13  • Odpověz
Ona snad ta první "snažilky nad 90 kg" je už i uzavřená, že už tam bylo moc příspěvků. To album zkusím vytvořit, musím prozkoumat jak na to. Neboj, tobě se taky podaří - jak jsem četla, oba jste s manžou OK, je to na dobré cestě! Koukala jsem na foto, máš zas jiný účes, sluší ti to. Těhu v pohodě, akorát na zač. jsem dostala virózu, z toho jsem se nemohla vyhrabat, trvalo to asi 3 týdny. Navíc jsem alergik a astmatik a bez vakcín to jaro bylo děsný. Zůstala jsem kvůli tomu od začátku doma. Navíc v práci trošku fyz. námaha - dělám na soudě, věčně musíme tahat haldy spisů, fakt dobrý posilování.
29. pro 2007 v 15:51  • Odpověz
ahojky, tak mi jsme dneska doma, Elí jela s našima na návštěvu do Ústí n.L. a já se jí snažím doklidit pokoj, má těch hraček z vánoc tolik, že nevím, kam s nimi.
Teď když jsem se dostala na pc, tak je mi blbě, bohužel musím konstatovat, že ani z hor jsem si mrně nepřivezli - já to dneska dostala ( o 3 dny dříve) :cry: ách jo........ Tak mám po náladě. :angry:
Takže v lednu v CAR nám snad pomohou.
29. pro 2007 v 16:31  • Odpověz
dckami to je skoda, uz jsme tu verili, ze si privezete maleho snehulaka:slight_smile: tak v CAr uz se to povede urco

ted me tak napada co ta sis, potvurka ne a ne se ozvat:grinning:

uli jj byla uzavrena a ted se jmenuje protstorove vyraznejsi snazilky, ci tak nejak:slight_smile: no manza ma pomalejsi spermie ,tak uvidime co nam reknou v centru, jinak ta fotka je rok stara ale diky za pochvalu, ted vypadam jak hastros:grinning: :grinning: to sis to v tehu pekne vybrala tu nemoc ctu, co :frowning2: tak ale hlavne , ze bylo a je vse ok a jinak obe dcerusky moc krasne:slight_smile: a manzilek napodobne :wink:
29. pro 2007 v 16:43  • Odpověz
No to víš, taky jsem si ho sama našla :grinning: To je story na moc dlouho. S tou nemocí to bylo fakt hnusný, bylo mi příšerně, taky jsem se samozřejmě bála, aby to na mimi nemělo vliv.
29. pro 2007 v 16:53  • Odpověz
no hlavne ze si ok, at ted si to pekne uzivas :wink:
29. pro 2007 v 17:19  • Odpověz
tak ja si jdu udelat taky album at netrham partu, hlavne se me neleknete:grinning:
29. pro 2007 v 17:29  • Odpověz
tak album je dokonáno, moc fotek tam neni, az bude mimco bude urco vic:grinning: a pro uli zmenila jsem si foto na to co jsem v realu:grinning:
29. pro 2007 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.