• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
myslim, ze zase budu trpet samomluvou, ale je fajn, ze uz mame 16 stranek:grinning:
29. pro 2007 ve 20:20  • Odpověz
Zdarec všemka. Tak jsem přijela z hor, to byla paráda :dizzy_face: Co sisi??? Jak to s ní vypadá??? Nějakej brouček další už uchycenej? Dejte vědět.
29. pro 2007 ve 20:31  • Odpověz
moky sis tu taky nahanim a porad zadne inormacione., ma me na svedomi az me z toho cekani klepne:grinning: a jak bylo na horach?
29. pro 2007 ve 21:02  • Odpověz
ahojky, smilers, tak vidis, sama tu nejsi a samomluvou tropet nemusis :grinning:
29. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz
peto no hura, nebudu muset do blazince pro samomluvu:grinning: :grinning:

moky omlouvam se za preklep inormacione, melo to bejt infomacione:grinning:
29. pro 2007 ve 21:09  • Odpověz
Smil...překlepy já dělám taky, důležitý je, že jsem pochopila :grinning: to jo, taky mě to už doooost zajímá, co s ní a ona néé a né se ozvat...Na horách bylo super, nádherný prostředí, tak si tam hledáme s manžou hned nějakej pěknej domek, no uvidíme, jestli seženem.
Petka...tebe sice ještě neznám, ale každopádně mocinky zdravím
30. pro 2007 v 01:21  • Odpověz
Zdarec vsem, moky tak snad neco najdete:slight_smile: jj sis napina jak ksandy:grinning:
30. pro 2007 v 11:14  • Odpověz
smil: tak jsem koukala do tveho alba, a zjistila jsem, ze jsi byla v Egypte :slight_smile: ja letos taky, ale album mam na beremese :dizzy_face:
30. pro 2007 v 16:31  • Odpověz
liso jj bylo tam fajn, jinak sem trocha o nasi ceste i napsala:slight_smile:http://egypt.orbion.cz/cestopisy/to-nejlepsi-z-egypta-s-plavbou-po-nilu--1227/ :wink:
jinak, co ty vse ok?
30. pro 2007 ve 20:50  • Odpověz
sis porad nikde, to je divny co? :unamused:

vypada to, ze ok, bastim prasky a snazim se byt v klidu - obcas mam taky poradny hlad, ale to je asi vsugerovany nebo fakt nevim :grinning: vcera jsme s manzou byli na bramboraku no ja to sprdla jak nic :wink: a ted bastim zmrzlinu uff ja budu kynout. Na Egypt kouknu to me zajima :dizzy_face:
30. pro 2007 ve 20:56  • Odpověz
liso jeste tady http://www.bluejacking.cz/egypt/misa/ tam mame fotky ale ne vsechny a ze jich bylo:grinning: :grinning: tak hlavne bud v klidu a pohode:slight_smile:

ne sis si asi doprava pohodu, zatim co tady jsme z ni vsici vedle:grinning:
30. pro 2007 ve 21:02  • Odpověz
no jo taky jsme jich meli 700 :grinning:
30. pro 2007 ve 21:08  • Odpověz
u nas to bylo kolem 800:grinning: meli jsme poznavacku:slight_smile:
30. pro 2007 ve 21:10  • Odpověz
ahoj kočky, zdravím vás, dneska jsem v práci. :unamused: Ráno jsem stihla odběr krve na hormonální profil, brala mi 4 ampule, ale ani jsem neomdlela...
Jak slavíte silvestra? K nám přijdou známí, bude ná 8 + 3 děti, tak se těším. :grinning:
31. pro 2007 v 08:00  • Odpověz
Ahojky,ja zdravim ne z prace, ale z tepla domova:wink: dckami u nas se sejdeme ja,manzel,segra s pritelem a nasi,to me bohate staci:grinning:
31. pro 2007 v 08:19  • Odpověz
ahoj holky, my jen ve dvou a navic zatim tajime, ze jsem tehu, tak nebudu muset nikomu vysvetlovat, proc nepiju :sweat_smile: (navic manzel musi byt pracovne na telefonu, takze zadna slava) :frowning2:
31. pro 2007 v 09:22  • Odpověz
čusky děvčata, já slavím Silvestra u tchyně, bude nás tam asi , takže hodíme nějaký hry, navíc hlídám synovce, takže mám teď o čas postaráno.
Lis...ještě abys pila! :grinning: Ale je to fakt super, že jsi těhu, moc ti to přeju, dejte na sebe pozor.
31. pro 2007 v 11:20  • Odpověz
...bude asi 6 :grinning:
31. pro 2007 v 11:21  • Odpověz
mokynko: dekuji moc krasneho Silvestra! nepiju ani nahodou fakt :slight_smile:
31. pro 2007 v 11:28  • Odpověz
ahoj,
tak nám oznámili, že po 12 hodině jdeme domů, hurá :grinning:

Holky, doma se k pc asi nedostanu, manža stříhá video, tak všem přeji úspěšný nový rok 2008 - maminkám hodné dětičky, těhulkám pohodobé těhulkování a snadný porod a nám snažilkám hodně plodných dnů, šikovné lékaře v CAR a ať je nás za rok zase o pár víc. :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
31. pro 2007 v 11:38  • Odpověz
Holky teda vy jste toho nakecali:grinning: ale to je dobre...jinak me se asi prihlasi MS driv, takze pohoda:grinning: jinak se taky pridam kprani:

Štěstí tomu, kdo ho nemá.
Lásku tomu, kdo je sám.
Zdraví všem, kdo nemocni jsou.
Něhu těm, co za krásou jdou.
Slepým sílu slunečních paprsků.
Opuštěným srdce, která pro ně budou bít.
A všem v novém roce pocit,
že je krásné žít.

A hlavne, at ten rok 2008 je pro nas vsechny vyjimecne plodny a rodici:grinning:
31. pro 2007 v 11:59  • Odpověz
Zdravím vás všechny a taky se přidávám k přáním

všem vám přeju v novém roce jen to nejlepší, zdraví, štěstí, těm co se zadařilo bezproblémové těhotenství :slight_smile: a těm co se zatím nezadařilo, aby se to co nejdřív změnilo :wink: Míša
31. pro 2007 ve 13:24  • Odpověz
NAzdarek, tak vsechny vitam v tom novem roce 2008, a uz dopredu rikam, tento rok tu budou tehule a basta:grinning: :grinning:
1. led 2008 v 11:55  • Odpověz
I já se přidávám s přáním do roku 2008. Ať je pro nás všechny tento rok kouzelným, ať se tu sejdem všichni baculatí s mimi v bříšku a to já Pavla Kubišová předpovídám všem!!! Včetně mě :grinning:
1. led 2008 v 17:14  • Odpověz
ahojky, tak vidim, ze jsme ten vcerejsek vsechny ve zdravi prezily :sunglasses: . Jake byly oslavy? My jsme byli u nasich, bylo nas tam 6 + 2 det, hrali jsme hry, byla sranda. Tak do toho noveho roku vsechno NEJ :grinning:
1. led 2008 v 17:33  • Odpověz
zdravím vás v Novém roce :dizzy_face:
My měli krásného a veselého silvestra, děti vydrželi do 1 hodiny do rána, my jsme šli spát asi po 2 hodině, prima oslava. Byli jsem u nás doma, hráli jsem hru Activity, povídali si a najednou byla půlnoc...
Dneska jsem byli u babí na obědě, rodinka se dívá na pohádku a jsem se šla podívat za vámi. Zítra musím do práce, moc se mi nechce, ale co mám dělat. :confounded: Nejhorší bude to vstávání, Elí jde do školky, to jsem na i zvědavá.

Tak ještě jednou šťastný nový rok :slight_smile:
1. led 2008 v 18:27  • Odpověz
taky me ceka zejtra pracovni proces, a fakt s eme nechce :angry: jinak ja mela silvetar bomba, sem to dostala:grinning: ale nastesti jeste v roce 2007, takze nebude prislovi,jak na Nov rok, tak po celej rok:grinning: jinak segra s nasima vydrzela az do 4 do rana, ja to zabalila ve 2hodiny:grinning: :grinning:
1. led 2008 v 19:02  • Odpověz
tak ja jsem vydrzela presne do 1:08, pak jsem padla do perin.

Taky jsem dneska musela do prace a byl to des, lidi otravovali, jedna baba byla i dost sprosta a taky sef byl jakysi protivny, to jsou teda vyhlidky noveho roku. No snad tam za nima letos zavru dvere a dam si pauzu na par let

Jinak uz od vcerejska cekam tu mrsku a ona nikde, tak jsem trochu napjata, jestli neprijde a ni zitra... :wink:
2. led 2008 v 18:33  • Odpověz
nazdarek vsem:slight_smile: tak to peto drzim palce at se uz mrska neobjevi, to ke me prisla presne 31.12. takze jedu opet zase jen na MS:grinning:, snad uz to priste bude tehu:slight_smile:
2. led 2008 v 18:46  • Odpověz
Ahojky babulky moje, tak se zas po dlouhé pauze hlásím. Moc se omlouvám, ale nějak nestíhám.
Takže v rychlosti, přeju vám všem hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a spokojenosti, ať se vám všem všechno daří a ať se splní všechna vaše tajná přáníčka.
A jak se jinak máte? Já koukala, že tu jsou nové tvářičky, takže tímto i vítám nové příchozí :grinning:
2. led 2008 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.