• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj Bel, evidentne se ti u koni libi, co? se ti nedivim, taky bych brala jednoho:slight_smile: jen by me zajimali, co ta sis, nikde ji nevidim, ja pomalu asi zhorim zvedavosti, jestli mela // nebo ne, s takovou muzu prihodit do krbu jak horim:grinning: :grinning:
2. led 2008 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj všem, zdravím vás v novém roce. Doufám, že bude pro nás všechny plodný :slight_smile:

Bel ahooooooooj, tak jak pokračujete se snažením??? Vůbec se nepochubíš. A co koníčci, asi tam ořád trávíš spoustu času, viď.

Smilers úplně s tebou souhlasím, sisidani se na nějak dlouho odmlčela, ale musíme to akceptovat :unamused: .Jsou jen dvě možnosti. Buď se nepovedlo a nechce se jí o tom mluvit, nebo se povedlo (a to bych jí samozřejmě přála mnohem víc :wink: ) a nechce to zakřiknout, ale v tom případě doufám, že nás nebude napínat tři měsíce....... :grinning:
3. led 2008 v 11:08  • Odpověz
Zdraec, m24 no jestli bude napinat 3 mesice, tak to uhorim zvedavosti:grinning: :grinning:
3. led 2008 ve 13:56  • Odpověz
autor
Ahojky holky moje, ani nevíte jak jste mi chyběly. Omlouvám se že jsem nedala vědět, ale na testíku byla jen jedna čárka. No a mrška potom dorazila v pátek :cry: .
Nějak jsem na štědrý den nestíhala napsát, no a pak jsme jezdili po návštěvách, a ze Silvestra jsme se vrátili až dnes odpoledne.
Nestíhala jsem to přečíst tak nevím na co mám odpovídat. Musím si to v klidu přečíst, chtěla jsem jen dát vědět jak na tom jsem.
A co vy jak se daří v novém roce?
3. led 2008 v 18:52  • Odpověz
No ahoooooooj sis, zenska ty si fakt chybela, to me mrzi, me mrska dorazila zase na silvestra:grinning: neboj tento rok mame plodnej vsici, takze tak:slight_smile:

jinak me se dari normalne, se pripravuju psychicky, ze hold nas ceka poceti za pomoci doktoru:slight_smile:
3. led 2008 v 18:57  • Odpověz
autor
No já na Vás všechny taky moc myslela.
V každém případě mám po mršce a můžeme se zase začít snažit. Už jsem se objednala i na folikulometrii a to jdu 8.1. což je můj 12DC. Tak zase uvidím mé folíky. Jsem zvědavá co mi doktor řekne tentokrát.
3. led 2008 v 19:19  • Odpověz
sis, tak drzim palce:slight_smile: ja jdu 11.1, se domluvit ke sve gyndr. co nam doporuci za centrum a pak budu konat:grinning:
3. led 2008 v 19:30  • Odpověz
ahojky,
já jdu také 8.1. k dr. na utz, to budu 11 DC, pokud bude pěkný folík, tak možná inseminace. tak uvidíme v úterý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsem byla s holkou poporvé na logopedii, takjsem si za 20 minut zaplatily 30 Kč a za měsíc jdeme znovu. :confounded:
3. led 2008 v 19:59  • Odpověz
Ahojte babulky.
No jak my pokračujeme se snažilkováním, no zatím nic, ale teď čekám, co bude. :unamused: Nějak jsem na všechno rezignovala a to až tak, že jsem si zapomněla zaznamenat minulou mršku, buď začala 25.11. a nebo 2.12. :grinning: , každopádně ať tak nebo tak ještě se nedostavila a i podle druhého termínu to je už zítra 34 dní. Tak počkám asi ještě do konce příštího týdne a pak to zkusim, když by nic... Ale už mám docela strach testovat... Jinak žádné příznaky ani k jednomu nepozoruju... Tak nevím... :confounded:

Sisidani ahojky pani, tak co nějak nestíhám dočíst, takže už chodíš na nějaké vyšetření?

smilers, m24 ahojte no u koní se mi moc líbí a právě proto jsem tak nějak na všechno zapomněla :grinning: Je to skvělej koníček u toho musí člověk myslet jen na to ježdění, aby měl správný sed, ruce v klidu atd... Je to supr uvolnění, když cválá a má v hlavě vzduchoprázdno... :angry:
3. led 2008 ve 20:08  • Odpověz
ahoj dckami, budeme si muset hold zvykat na placeni :angry:

bel, ze by dalsi tehulka, no drzim palce :wink: to cvalani zavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ahojky, nebo vlastně krásný den všem :slight_smile: .

Dík Smil, budu na Tebe myslet, potom dej vědět co Ti doktor navrhl.

Dckami já jsem taky zvědavá co mi doktor navrhne, beru clostilbegyt 2 cyklus.

Ahojky Bel, to je dost že jsi se zase jednou ozvala, no já začala léčbu clostilbegytem. Aspoň prozatím a možná mě čeká inseminace.
4. led 2008 ve 12:09  • Odpověz
Zdravi z pracovniho procesu:grinning: sis urco dam vedet, ale az zas tak informaci to nebude, bude me spis radit kam jit , do ktereho centra, mame v olomouci dve, ale mam asi jasno, ze pujdeme do soukromeho :grinning: pry na to sice taky nadavaj ale to nadavaj i na fakultku, a tam je to aspon trocha soukromnejsi v tom soukromem:slight_smile:
4. led 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
No ono nadávají na spoustu nemocnic, center a lékařů, ale přece někam chodit musíme ne?

M24, tak co ještě chodíš na to cvičení Mojžíšové? A jak se jinak daří?
4. led 2008 ve 13:00  • Odpověz
sis no urcite to nekde zapichneme, ale mam jasno, ze pujdeme do soukromeho, prece jenom je to tam vic soukorme, sice nejsme milionari ale co uz, ze:grinning:
4. led 2008 v 16:19  • Odpověz
No me tak mrska od uterka jeste nenavstivila. Uz jsem byla vcera i dneska v lekarne pro testy, jenze meli zavreno. tak zitra uz se tam snad dorvu. Z testovani mam trochu obavy, ale jestli rano MS nedoleze, jdu do toho. Aspon budu vedet, na cem jsem. Jinak priznaky snad zadne nemam, krome pocitu, jako mivam pred mrskou, sem tam me pichne, nepravidelne ruzne na obou stranach bricha. Fakt nevim. poprve jsem taky zadne extra priznaky nemela, tak tezko rict. Zitra dam teda vedet, jestli byly // ju? :sunglasses:
4. led 2008 v 19:55  • Odpověz
peto drzim palce, sem nam to tu tehulkovani pekne rozrusta:grinning: jen by to stesti mohlo prijit taky k nam, petko jestli ses tehu, tak prskat poradne tehu bacilky, co prskat rovnou flusat:grinning: :grinning:
4. led 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
Krásný víkend všem :slight_smile: . Tak co Peti, jak dopadl testík, hořím nedočkavostí.
Už by bylo načase aby se nám tu objevila nějaká těhulka.

Smil, pro miminko by každá udělala co je v jejich silách, na peníze se nehledí. Jen konečně mít krásného mimíska v náručí.

A co jinak děláte? Já vařím oběd a tak jsem si našla chviličku mrknout sem co nového. Snad nebudu tak začtená, abych něco připálila :grinning: . To by mě manžel pochválil.
5. led 2008 v 11:29  • Odpověz
VSem preji hezkou sobotu:grinning: sis jj pro mimco vse:slight_smile:

Tak co Peti test? Jinak sis ja ted douklizela ale obed nastesti dnes nemusim delat, jsme pozvani o patro niz k nasim:grinning:
5. led 2008 ve 12:17  • Odpověz
hm, tak test nic. druha carka nevylezla :frowning2: . To yb me teda zajimalo, kde se to coura :angry: :angry: :angry:
5. led 2008 v 18:59  • Odpověz
ahoj peti, treba je jeste brzo:slight_smile: a nebo proste dojde pozdeji, no drzim palce at je to tehu:slight_smile:
5. led 2008 v 19:16  • Odpověz
No uvidiem jak v uetry, kdyz tak zkusim dalsi testik
5. led 2008 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky děvčata, já teda píšu až takhle pozdě, protože sem se dostat, je nadlidskej úkol s mým manžou :angry: Dočítala jsem tu, co jste psali, Petka a Sisi je mi to líto, ale určo to tento rok vyjde, takže budu vám držet palečky, jako všem ostatním. Má to být magický rok, tak doufám, že pro nás všechny :grinning:
Já jsem se teď dala na cvičení, mám cíl 15 kilo, tak snad se zadaří. Uvažuju o Mojžíšce, ale nevím, jestli v okolí Děčína či Ústí tu někdo takovej je. Tak až zhubnu, snad to vyjde přirozeně. Uvidíme a budu doufat :sweat_smile:
6. led 2008 v 00:50  • Odpověz
Mokynko, odkud si, já z Děčína. Ve svém profilu nemáš uvedený okres, tak to jsem skoro sousedky.
6. led 2008 v 10:50  • Odpověz
Nazdarek:slight_smile: u nas pekne chumeli:grinning: moky ja mam doma DVD cviceni mojzisove a porad se k tomu nemuzu dokopat:grinning: a krom toho musim taky tolik zhubnout, tak snad se k tomu dokopu :wink:

A co ty peti, mrska porad nic?
6. led 2008 v 11:39  • Odpověz
Zdárek, Dckami, jasně jsem Děčínačka jak vyšitá, přímo z Riegrovky.
Smil, juuuuuu DVD jo??? Tak to já bych cvičila podle toho. Dneska jsem si zavedla sešit na cvičení a od zítřka si do něho budu psát všechno jídlo a pití za den a taky pokroky. Jsem pevně rozhodnutá se sebou něco udělat, tak snad se vyřeší i ty moje problémy s tou mrškou co mám. Podle doktorů jsem jinak zdravá, ale nějak to těhu pořád není. Tak když si vyléčím menses, tak třeba to půjde i samo. Prostě tenhle rok to musí vyjít a já pro to udělám vše, co bude potřeba.
A co vy??? Jak jste na tom holky?
6. led 2008 v 18:54  • Odpověz
dckami...nemáš taky doma to DVD, že bych se stavila na pokec??? :grinning: :grinning:
6. led 2008 v 18:54  • Odpověz
MOkynko jj DVD, jen se k nemu dokopat:grinning: taky chci zase zacit hubnout, tak snad tentokrat se k tomu dokopu a vydrzim :frowning2: :sunglasses:
6. led 2008 v 19:23  • Odpověz
ahoj mokynko, to si děláš legraci, to jsem opravdu sousedky, já bydlím v ul. Čs. armády, to je u stavební průmyslovky. Holka chodí na Riegrovku do školky. :slight_smile:
DVD bohužel nemám. Jak dlouho se snažíte o mimi? Kolik ti je? Podle fotky tě asi neznám. Pokud mi budeš chtít něco napsat, tak můžeš i do IP. Nevím, jak dlouho chodíš na koníka, máme tu i klub Děčíňaček - musíš na úvodní obrazovce vpravo do sekce reginony a tam najdeš Děčín?
Zatím páá, jdu vykoupat dítě a udělat večeři.
6. led 2008 v 19:29  • Odpověz
to mate fajn:slight_smile: muzete chodit cvicit spolem:slight_smile: sis kdepak se zase toulas:grinning::grinning:
6. led 2008 v 19:47  • Odpověz
dckami..snažíme se 2,5 roku, je mi 26, učím na Riegrovce na základce, snad je to dost vyčerpávající. Jestli chceš, přijd v pondělí v 19.30 nebo ve čtvrtek ve 20.00 do maroldovky, já tam budu na aerobiku, tak můžem hodit pokec a seznámit se.
smil...nezoufej, chce to říct si Tak a dost, něco se sebou udělám a ono to půjde samo.
7. led 2008 ve 03:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.