• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dc...jinak v PO v 19.00 a ČT 19.30 to začíná já to spletla
7. led 2008 ve 03:17  • Odpověz
ahoj Moky, co tu strašíš takhle v noci? Já ráda někdy přijdu do haly, ale ne v pondělí, chodím s malou na angličtunu a tu má od 18 do 19 hodin v Canabě. tak snad nějaký čtvrtek,a le to bych ti písla do IP svůj mobil, abychom se domluvily. :slight_smile:
Na Riegrovce je základka? Myslíš asi Vrchličák, ne? Tam znáš učitelku, kteráje nyní na mateřské - Lucka Plechatá. Její Dcera Helenka chodila s naší Eliškou do mateřského centra, ale je to dávno.
Mě je 33, snažíáme se o druhé mimčo 1,5 roku. Ms mámpravidelně, spg je v pořádku, přesto se nedaří. :cry: Moje dr. se mnou nic nedělala, sama jsem si zavolala do CAR a od listopadu to řeším přes CAR Pronatal Nord Teplice - zítra jdu na utz a pokud bude vše ok, tak půjdeme na inseminaci.
7. led 2008 v 07:09  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: , tak jak je ppo víkendu?
Nějak jsem tu včera nestihla kouknout. Smil už jsem tu a nezbavíte se mě :grinning: :grinning: :grinning: . To je super, že máš to DVD Mojžíšové. Taky bych se měla dokopat do cvičení, ale nějak se nemůžu přemluvit. Mám sice doma kazetu s aerobikem. Už jsem dokonce před rokem cvičívala, ale mám naprd záda, tak musím zohledňovat cviky na krční páteř :frowning2: . Ale já se donutím :slight_smile: .

Jinak holky to máte super, že bydlíte tak blízko, já bych chtěla taky kámošku tady někde kolem, která je na koníkovi. Kámošek mám sice dost, ale buď už mají děti , nebo je v blízké době neplánují.

Dneska jdu poprvé po vánocích do práce, tak mi držte pěstičky, nějak se mi tam nechce :confounded: .
7. led 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
Dckami, tak jak dopadl ultrazvuk?
Mě čeká zítra, tak jsem z toho trošku nervózní.
7. led 2008 v 10:10  • Odpověz
Sisi, já jdu na utz až zítra odpoledne, tak se potom ozvu. Doufám, že to bude dobrý :sweat_smile: Najdednou se na tu gyndu i těším.
7. led 2008 ve 14:03  • Odpověz
Zdarec děvčata, dckami...no jo, já mám teď obrácenej čas, pořád ponocuju a ráno se mi nechce vstávat do práce, ale nejde mi kolem usnout. Jen se převracím, koukám do tmy až nakonec stejně vstanu :sweat_smile: Samozřejmě se domluvíme, budu moc ráda. Na riegrovce je základka- Kamenická se jmenuje a Lucii Plechatou učím, je v sedmičce, jestli to je ona. A k poslednímu, neboj, vyjde to a všechno bude v okeji,
Holky dneska jsem viděla dvě miminka od kolegyň z práce, jedno v šestinedělí a jedno necelý měsíc. Paráda, ale bylo mi i trochu ouzko. Chci takýýýýýýýýýýýýý :cry: :cry: :cry:
7. led 2008 v 17:34  • Odpověz
dckami...teď mi to došlo, Plechatou učitelku neznám :grinning: jen dítě Lucii plechatou :grinning: :grinning:
7. led 2008 v 17:38  • Odpověz
zdarec palec vsem:grinning: sis drzim na zejtra palce:slight_smile: at ti to u dr. dopadne ok:slight_smile: to je fajn, ze se te nezbavime:grinning:

a vubec, dckami, jak UTZ? dobry?
7. led 2008 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holkýýýýýýýýýýý, tak jak je?? Když tu čtu o mojžíšovce, tak já na ní chodím k odbornici a cvičím doma a určitě to je dobrý (no rovnání kostrče není zrovna slast, ale vydržet se t dá :grinning: ) Bohužel s manželovým spg moje cvičení nic neudělá :unamused:

mokynka2 úplně tě chápu, já včera viděla poprvé svoji neteř Karolínku, narodila se ségře 2.1. a taky jsem to málem obrečela.......
7. led 2008 v 18:55  • Odpověz
Ahooooj m24, dobri holubi se vraceji, jak vidim:grinning: no tak jsem zvedava, jak to u nas bude s spg, manzel je ma pomalejsi prej, tak uvidim, a jinak holky dneska manzela znasilnim k tomu at me pomuze cvicit, pac ze zeme na TV blbe vidim pri cviceni:grinning: :grinning:
7. led 2008 v 19:49  • Odpověz
m24 odkud že to jsi, taky chci zkusit mojžu, ale nevím, jestli v okolí děčína nebo ústí nad labem někdo takovej odkojenej od ní je
7. led 2008 ve 20:53  • Odpověz
ahoj kočky, přeji dobré ráno,
tak dneska ve 14 hodin jdu na utz a rozhodne se, co s námi budou dál dělat, tak mi držte plaečky :slight_smile:

Moy, o Mojžíšce nevím, ale zkusila bych zavolat na rehabilitaci, zda ti tam řeknou, jestli se to u nich dá cvičit, ale určitě si myslím, že by něco měly vědět.
8. led 2008 v 07:15  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: ,
nějak nestíhám, před chvílí jsem se vrátila od doktora a za chvíli zase musím uhánět do práce, ale nedalo mi to tady na chvíli nemrknout a písnout, jak jsem dopadla.
Především jsem tam čekala o hodinu víc než jsem byla objednaná. Doky mi udělal ten ultrazvuk, děložní sliznice nízká a roste mi tam pouze jeden folík 15mm na levé straně. V pátek mám přijít na inseminaci. Ale před tím na injekci aby mi vyvolala ovulku. Ráno na 7 má manžel příjít aby daroval spermijky, nechají jen ty dobré.
No a já tam mám přijít na devatou. Uf, tak si myslím, že jsem sem písla vše.
Jinak mi to doky vše vysvětlil, tak uvidíme jaká bude realita.

Dckami a jak jsi dopadla ty?

Smil, tak co jak to dopadlo s manželem, přežil tvůj útok :grinning: ?

M24, a co ty jak se Ti daří?
8. led 2008 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: sis tak to budu tuplemdrzet palce at to IUI je i posledni IUI :wink: manzel to prezil ale ja ne, nechtelo se me to vubec cvicit, tak sem pak cvicila sve cviky:grinning:
8. led 2008 v 15:18  • Odpověz
čusík všem, sis taky budu držet mociiiinky palečky, aby to vyšlo. Myslím na tebe.
DCkami, asi na tu rehábku zkusím zavolat, uvidíme, co budou vědět.
Jinak byla jsem včera na aerobicu poprvý za fakt dlouhou dobu a dneska mě bolí svaly na břiše, že vstávat mi dělá problémy. Nejradši bych sebou píchla jen do postele a spala a spala :grinning: Ale na druhou stranu to bylo fajn zase se hýbat. Zatím mám elán, tak těch kilo půjde prostě dolů. A pak budu čekat, že mi Pán Bůh nadělí toho mimíska přirozeně kvůli dřině a píli :sweat_smile: :sunglasses:
8. led 2008 v 15:59  • Odpověz
Dckami..jak dopadlo vyšetření??? A jak se vlastně jmenuješ???
8. led 2008 v 16:01  • Odpověz
*těch 15 kilo mi tam chybí, tak jenom doplňuju :grinning:
8. led 2008 v 16:03  • Odpověz
me boli po vcerejsim cviku mojzisove zada, takze si budu cvicit sve cviky a tohle asi jako doplnek, je asi faktem, ze se ma zacit cvicit mojzisovka ze zacatku s terapeutem :angry:
8. led 2008 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem z Turnova, ale myslím si že v každém větším městě budou mojžíšovou cvičit. U nás to d+ělají v nemocnici na rehabilitačním. Já teda jezdím do vedlejšího města, protože tam to dělá paní, která se učila přímo od Mojžíšové.

Jinak je určitě dobré chodit k rejhabilitační sestře, zaprvé vám srovná záda, pak taky ukáže jak správně ty cviky cvičit, což je asi honě důležité a jste pod kontrolou. navíc já si nechala napsat doporučení od mého dr. a mám to zdarma proplácené pojišťovnou.

Pro sisiani: no nedaří se mi nic moc, v práci toho mám až nad hlavu, v nejbližší době čekám ms (už mi začali míré bolesti :unamused: No ten nový rok moc dobře nezačíná.
8. led 2008 v 16:27  • Odpověz
m24 neves hlavu, bude lip, uvidis, taky mam v praci hafol prace, krom toho se lidi zblaznili, co se tyce obcanek, takze v uredni dny, tam sem tam mame slusnou frontu,.

Myslite, ze u adopce se neco plati? Nejaky poplatek, cico?
8. led 2008 v 16:38  • Odpověz
ahojky,
tak už je to tady, v pondělí 14.1.08 jedeme do Teplic na 1.IUI (inseminace). Mám vpravo 15mm folikl - v sobotu večer si musím píchnout Pregnyl a v pondělí ráno jedeme. Nedělám si velké naděje, úspěšnost je 10-15%, ale t řeba se to povede. Naděje umírá poslední. :slight_smile:

Sisi, tak jsem na to skoro stejně, co?
8. led 2008 v 17:36  • Odpověz
dckami i tobe preju at to dopadne dobre:slight_smile:
8. led 2008 v 17:45  • Odpověz
Ahojky, vcera jsem nejak vypadla z rytmu diskuze na konikovi. byla jsem z prace totalne hotova. No takze ta mrska se doloudla jeste v sobotu vecer. Takze nic. Ale jak jsem psala, napoprve jsem si nedelala zadne iluze o uspechu...

Jinak jsem tedka pred Vanocemi zacala chodit na badmintona jakmile budu tehu, tak s tim budu muset prastit. Takze mi nejaky ten mesic pozdeji nevadi. Kdyz uz jsem vyvlaila tolik chechtaku za novou raketu... At ji aspon parkrat vyuziju.

Tak zatim papa, mam doma nemocneho muze, tak ... vite, jake to je :grinning:
8. led 2008 v 18:24  • Odpověz
dckami, držím moc palečky
8. led 2008 v 18:34  • Odpověz
díky za podporu :grinning: :grinning: :grinning:

Co říkáte tomu, že se oženi Gott????? Na starý kolena bude znovu taťkou...l
8. led 2008 v 19:03  • Odpověz
JA tomu rikam, ze bylo uz na case:grinning: a to ze bude tatkou, tise zavidim, ze vubec muzou met deti :slight_smile:
8. led 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
Krásné dopoledne všem :slight_smile: ,

Smil, nesmíš to tak z cvičením přehánět, ono jsou po tom cvičení vždycky nějaké protahovací cviky, že mne druhý den nic nebolelo, ale je pravda, že už jsem dávno necvičila, asi budu muset začít taky něco dělat. Teď v zimě chodíme zatím jenom bruslit. Na zimáku mě to ovšem nebaví, lepší je to na nějakém rybníku, na Silvestra jsem se dobře vyřádila :grinning: .

Moky, tak to mě mrzí, že Tě bolí celé tělíčko, ale neboj ono si zvykne a potom nebudeš moct ani přestat.

Neboj M24, ono se na tebe brzy usměje štěstíčko, a vůbec na všechny, vždyť tady v tomto témíčku nemůžeme tvrdnout napořád.

Dckami, tak ten folík máme teda úplně stejný, akorát nevím proč my jdeme na IUI dřív než vy. Na ten pregnyl mám jít zítra ráno, a v pátek na IUI. V každém případě budu na Tebe v pondělí móóóc myslet.

Petka, to víš že vím jaké je to mít doma nemocného manžela, to jsou úplné chudinky. Tak se o něj hezky starej, hlavně ale aby jsi od něj nechytla žádný bacílek. Já osobně bych nerada onemocněla tak papám hodně ovoce.

Jé Dckami, tak to je šok že Kája se žení, nebo že se bude ženit, nějak nestíhám sledovat tento týden zprávy, chodím na odpolední, ale už bylo na čase aby se oženil, není přece už žádný mladíček.

Jinak díky holky moc za podporu, budu na Vás myslet, až budu podstupovat IUI. Doky říkal, že to můžeme absolvovat až 6 krát. Moc bych byla ráda, aby se nám to největší přáníčko konečně vyplnilo.

Smil o té adopci nic nevím, tak nemůžu sloužit, ale zkus se podívat na net.
9. led 2008 v 09:26  • Odpověz
ahooooojky, já vám to prostě musím napsat, já jsem dneska fakt hrozně šťastná. Já vím, každej má z mršky splín, ale já to dneska dostala a jsem fakt v sedmém nebi. U mě je to zase tak, že nebýt vyvolávací injekce, tak to 2,5 roku nemám. Ale teď mi Těšina předepsal Proveru, to jsou jen podporovací prášky k těhu a já to dostala bez injekce. Booooooože, já mám takovou radost, že se snad rozskočím :grinning: Možná tento rok opravdu bude kouzelný...protože díky těm práškům bych do toho mohla přijít i přirozeně, vymluvila jsem se z toho, je mi skvěle. :dizzy_face:
9. led 2008 v 17:58  • Odpověz
Nazdarek holky, driv sem sem nemohla jit, dneska jsem mela za den 18 prihlaseni k trvalemu pobytu a jsem uplne hotova :angry: sis neboj o adopci mam vse stahle, ale to me nahlodal manzel:grinning: tak sem se jen optala, moky gratuluju k MS:grinning: :grinning:

A sis prvni budes stejnak ty tehule a ja tu zase opet ztvrdnu, tak jak sem tvrdla na predesle diskuzy:grinning:
9. led 2008 v 18:08  • Odpověz
ahojky,
Sisi, mě dr. říkal, že by bylo nejlepší píchnout pregnyl v pátek a IUI v neděli, jenomže v Teplicích mají v neděli zavřeno. tak mi to posunul o 1 den dozadu. Pregnyl se má píchnout 34 hodin před IUI. Mě to píchne známá večer v 21 hod, v sobotu. Takna mě v pondělí myslete, jsem objednaná na 11.45 hodin. :slight_smile:

Moky, mluvila si s Těšinou o IUI? Překvapuje mě, že se snažíte tak dlouho a nikdo tě neposlal do CAR? :confused:
9. led 2008 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.