• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dckami, taky se snazime , ted uz skoro 4 roky a taky nas nikdo nikam neposlal, je faktem, ze sem porad verila, ze to vyjde priroznem, a dokud to dr. nereknes, tak se asi tezko dozvi, ze se snazi nekdo o dite a ze tak dlouho :wink: je to o komunikaci pacienta, jestli chce neuspechresit CAREm nebo se jeste nesveri a necha to byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2008 v 18:24  • Odpověz
Máš pravdu, že záleží na dr., my jsme se o první mimi snažili rok a když jsem měla jet do CAR, tak jsme ještě narychlo odjeli na dovču a já tam otěhotněla. Nyní moje dr. nedělala nic, v prosinci mě poslala na zcela zbytečný zákrok - odběr děložní sliznice, velice bolestivé. Já potom dostala zánět a 3 týdny jsem marodila :confounded: Moje dr. mi připadá zcela "vyšumělá", já se do CAR objednala sama. Ale udělala jsem to i kvůli věku - je mi 33, manžovi 34 a pokud by se zjistil větší problém s otěhotněním, tak pojišťovny hradí IUI a IVF pouze do 35 let věku ženy.
Můj nový dr. Těšina z CAR Teplice je super, vše mi vysvětlil a tak doufám, že nový rok 2008 konečně přinese// :sweat_smile:
Nám všem!!!
9. led 2008 v 18:33  • Odpověz
dckami, jj nekteri dr. jsou na hlavu:grinning: ja mam za sebou zatim jen hormonalni profil, testy na stitnou zlazu a prolaktin, vse ok, manzel spg, v pa jdu k me dr. , tam se rozhodnu definitvine po jeji konzultaci, jake CAR si vyberem :wink: me je uz 27, takze me to taky tika a pekne:grinning:
9. led 2008 v 18:39  • Odpověz
Dckami, no trošičku ti to upřesním :grinning: IUI jsem měla jednou-neúspěšně, pak jsme šli na první IVF, taky nic, pak další, taky nic a teď před vánocema byl i třetí pokus neúspěšný. Takže jsem tam opravdu byla poslaná, ale nějak mi nepřál život. :grinning: takže takhle :grinning: Teď jsem si řekla, že se na to všechno vy...e, koupili jsme si želvičku, našli jsme si baráček a budem plánovat konečně i ňákou tu dovolenou. Ale mám pocit, že začátek roku je mi nakloněný, ostatně ta mrška po 2,5 letech se dostavila sama a když to takhle bude pokračovat dál, možná, že by to mohlo vyjít i přirozeně, protože jiný problém nemám a manžel je v pořádku.
9. led 2008 v 19:47  • Odpověz
Moky, jaký CAR sis vybrala? Byla si v Teplicích nebo v Praze? Já si vybrala Tp, hlavně je to blízko a když oba chodíme do práce, tak je to problém s tím dojížděním, já bycha autem sama přes Prahu nejela :confounded: , tak dobrý řidič nejsem. Také mě potěšiol, že poradna pro nepleodnost je v úterý i v Děčíně, mám to kousek i z práce, takže vlastně v pondělí jedeme do Teplic poprvé. U Těšiny jsem byla zatím 3x. Jinak chodím na gyndu k dr. Černé do Boletic.
:unamused: Mrzí mě, že vám to zatím nevyšlo, ale hlavu vzhůru, to přijde, uvidíš. :sweat_smile: My jsem také vyzkoušli všechno možné, aby se nám konečně miminko povedlo - homeopatii, léčitele....... a nic. Nechtěla jsem mít děti tak daleko od sebe, vždyť dcerka jde v září do školy, za 14 dní jdeme k zápisu, to nám to uteklo. :confused:
9. led 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile: ,
Tak už mám injekci pregnylu za sebou, byla sice bolestivá, ale statečně jsem to vydržela. Sestřička až mi ji píchala tak se zeptala: A bolí to? Prý je to bolestivá injekce, no co jí na to říct že?
Ještě že se neplatí za píchnutí injekce.

Moky tak to je super, že mrška dorazila sama bez vyvolávačky.

Smil, nemyslím si že hned tak odejdu z tohoto témíčka, ta moje léčba je běh na dlouhou trať.

Dckami, já na netu, ale četla, že injekce působí do 24 hodin, tak nevím co je na tom pravdy. Dostala jsem dvě ampule.

Holky zítra mezi 9-10 hodinou na mě myslete. Snad se ty spermijky uchytí. Je takové super datum, tak by se to mohlo zdařit. Jestli mi to zítra časově vyjde, tak vám sem zase písnu zážitky.

Jo a v úterý jak jsem byla u dokyho tak jsem tam potkala spolupracovnici. Je v 6 týdnu, to má někdo štěstí. Prý až teď začala přemýšlet, že to mimi nemají z čeho uživit. A to vím že to plánovali už chvilku. Tak si myslím, že je trochu pozdě přemýšlet, jak se uživí. Já ji normálně nechápu.
10. led 2008 v 11:01  • Odpověz
Nazdarek, sis to na tebe budu urco myslet, pac tou dobou budu u gyndr.:grinning:
10. led 2008 v 11:49  • Odpověz
ahojky,
Sis, s tím pregnylem je to divný, ale zjistila jsem si, že jsou 3 možnosti dávkování. Mě napsal Pregnyl 5000 (dělá se 500 a 1500). Mě píchne pouze 1 ampuli, 2 mi zbydou. Dr. říkal, že se píchá 34 hodin před zákrokem, takže na injekci jdu v sobotu v 21 hodin, píchne mi to známá, a na zákrok jedeme v pondělí. Manža tam má být v 10.15 a já v 11.45 hodin.
NO uvidíme, jak to dopadne. zítra na tebe budu myslet a držet palečky. Potom písni, jaké to je. Mám z toho takový divný pocit. Stále jsem si říkala, že počít miminko by mělo být tak přirozené a jak vidím, může to být i jinak :confounded:
10. led 2008 ve 12:29  • Odpověz
Dc, vybrali jsme si taky Teplice, ale jinak chodím k Törökovi do želenic. Je skvělej a jsem s ním hrozně mod spokojená. Já vím, psychicky jsem se s tím prozatím vyrovnala, jsem teď nějaká poslední dobou uvolněná, rozhodla jsem se dělat něco se sebou a pro sebe, takže si myslím, že se taky výsledek dostaví dřív nebo později, ale dostaví. A co vy??? Co IUI?
10. led 2008 ve 14:56  • Odpověz
MOky, jedeme až v pondělí :dizzy_face: Hurá, utíkám z práce do školky a potom domů :slight_smile:
10. led 2008 v 15:00  • Odpověz
Nazdarek vsem, tak sis doufam, ze vse dopadlo dobre a ze se IUI povede:slight_smile: ja hlasim, ze jsem dostala zadanku od sve gyndr. a 22.1. ve 12:45 jdeme na vstupni hodinovej pohovor do centra asistovane reprodukce primo s vedoucim lekarem, tam se dozvime co a jak, a rovnou se domluvime, zda to chceme podstoupit:slight_smile: takze letos uz s tim poradne pohneme, a holky letos budeme met vsici mimca :wink:
11. led 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak jsem tu v a jsem v pohodě. Ze začátku jsem byla značně nervózní. Manža tam totiž nechtěl jít sám, tak jsem musela s ním, a byli jsme nervní oba. Já se tam musela za 2 hodinky vrátit, přesně takouvou dobu čistí spermijky. Doky říkal, že spermio máme ideální tak snad doputovali k mému vajíčku.
A mé pocity jsou smíšené, neboj Dckami není to bolestivé, teda aspoň mě to nebolelo. Část zavedl doky blíž do vejcovodu a zbytek do pochvy, ještě jsem tam ležela, až mi dovolil vstanout. Dostala jsem ještě utrogestan, který by mi měl pomoci k těhu. Holky držte nám pěstičky ať nám to konečně vyjde :wink: . No a jestli bude mrška meškat 3 dny tak mám testovat.

Smil, tak to je svělá zprávička, to je super. Snad se nám Ti mimísci co nejdřív narodí.

Dckami, abych nezapoměla, mě píchli 2 ampule a jednu jsem si vzala zpět pro příště.
11. led 2008 v 11:18  • Odpověz
Smilers, tak to je fajn, že se začne něco dít :slight_smile: a že budete jednat s odborníkem.

Sis, myslím na tebe, ať se to povede. :sweat_smile: Držíme palečky.
11. led 2008 v 11:19  • Odpověz
sis to vis, ze ti drzim palce :wink: a je dobre, ze spermio mate fajn, takze hlavne at mrsky doputuji kam maji, :grinning: ja se docela na to prvni IUI i tesim:slight_smile:
11. led 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
Smil, není se čeho bát, jen směle vpřed. Jen se hezky těš. Taky jsem myslela na ty spermijky jak jsem ležela aby doputovalitam kam mají.
Dckami, budu na tebe v pondělí moc myslet. Kdyby se nám to tak oboum povedlo bylo by to super. Založily by jsme nové témátko a Smil, M24, Bel, Moky a další by nás následovaly.
11. led 2008 v 11:44  • Odpověz
sis to verim,to same budu i ja az budu lezet, myslet na ty potvurky:grinning: no ja doufam, ze behem tohoto roku snad budeme vetsina uz tehu a budeme v jinem tematu:slight_smile:
11. led 2008 v 11:48  • Odpověz
Sisi, máš neschopenku? Mě dr. říkal,že to není potřeba, takže půjdu v úterý normálně do práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak mnoho úspěchů, ať se potvůrky zahnízí. :sweat_smile:
11. led 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
Ne Dckami, za hoďku vyrážím do práce pěkně makat, ono je to myslím, lepší než pořád myslet na to jestli se to podařilo nebo ne.
O tom ani Smil nepřemýšlej, to je hotová věc, že budeme za nějaký tenčásek v jiném témátku.
Tak se tady zatím mějte, o víkendu jedeme k manželově mamince tak se asi k Pc nedostanu. Hezky si ho užijte papa.
11. led 2008 ve 12:17  • Odpověz
tak já v pondělí do práce nejdu vůbec, i když úřední hodiny máme až do 17 hodin.
My máme CAR v jiném městě, takže nám nárok na celý den volna z důvodu návštěvy lékaře.
Také budeš od zítřka brát utrogestan? Já mám předepsané 2 tbl. denně.
11. led 2008 ve 12:21  • Odpověz
sis ja uz ani nepremejslim, radeji:grinning: po IUI se chodi normalne do prace, je to jako normalni styk, to az pri IVFse dava vetsinou neschopenka, dckami, nedelas nahodou na urade? :wink:
11. led 2008 ve 13:29  • Odpověz
sis si to pekne uzij u tchyne:slight_smile:
11. led 2008 ve 13:31  • Odpověz
jasně, pracuji na úřadu práce jako poradce a zprostředkovatelka zaměstnání pro mládež. Takže hrozné úřední hodiny :angry: Z tvých příspěvkůjsem pochopila, že děláš na matrice či evidenci obyvatel, takže to znáš sama.

Teď makám doma - povlíkla jsem v ložnici a jdu ještě do pokojíčku, rychle to hodit do pračky a odvézt holku na aerobic. Musím dožehlit zbytek prádla a avečer jdeme se známými na večeři. To bude příjemné zakončení pracovního týdne. Malá bude spinkat u našich.
11. led 2008 v 15:16  • Odpověz
jj delam na evidenci:slight_smile: a taktez souhlasim s tebou,co se tyce urednich hodin:grinning:
11. led 2008 v 15:24  • Odpověz
ahoj, taky držím pěstičky všem, co se do toho pustili s vervou a mají něco tam uvnitř...ať se to pořádně drží, pak dejte vědět holky. Já se zítra jedu podívat na baráček, takže chci do jiného města, vlastně cca 190 km daleko, takže změna prostředí taky snad pomůže...ale tady to zůstane pořád, takže se připojovat buduuuuuuu :grinning: nebojte... :dizzy_face:
11. led 2008 v 18:32  • Odpověz
Moky, co to tady čtu, ty chceš opustit Děčín??? :astonished: Dej vědět, jakse vám baráček líbil a kde to vlastně je?
Já jsem d ne snějaká unavená, včerješí večeře se protáhla, odrazili jsem domů po půlnoci a teď semi nechce nic dělat. Ještě že malá je u našich, jedou s ní na koně. Tak počítám,že po obídk se půjdu dospat. :pensive:
12. led 2008 v 11:00  • Odpověz
NAzdarek pri sobote:slight_smile: tak jsem uklidila a ted relaxuju:grinning: :grinning: moky a kampak vas vitr zavane? do ktereho kraje?:slight_smile:
dckami ahojky:slight_smile:
12. led 2008 v 11:59  • Odpověz
no joooooo, tak jsme ten domek koupili nakonec, je hrozně fajn, jsme nadšení, ale čeká nás práce :confounded: :grinning: Budem bydlet Velké Poříčí, takže 10 km od Náchoda, takže jdem k orlickým horám. Já doufám, že změna prostředí, lepší vzduch a práce kolem mě popoženě i k tomu mimču, protože nebude čas na to pořád myslet. Snad to vyjde.
12. led 2008 ve 23:46  • Odpověz
nazdarek, moky, tak grazuluju k novemu bydlenicku:slight_smile: moky to je normalni u starejch baraku, tam opravujes porad, vzdyck se neco pokazi, vim o cem mluvim :grinning:
13. led 2008 v 10:19  • Odpověz
Moky kdy se budete stěhovat? A co tvoje práce, náš tam zajištěné něco jiného? Nevím, jestli bych měla na to opustit rodné město, nechat tu rodiče, babičku, ostatní příbuzenstvo, kamarády............ :frowning2:
Jinak jsem po injekci, terošku mě pobolívá bříško,a le asi je to normální.
Odpoledne se chystáme na výlet do Tisé do skal, k večeru uděláme dětem bojovku, půjdou zpátky potmě, pouze s čelovkama. Už se na to těším. MInule jse jim to moc líbilo. :slight_smile:
Doufám, že večer MK půjde, ale pokud ne, tak na mě zítra v poledne myslete a držte nám palečky. Je to náš den D, tak ať je úspěšný a plodný. :sweat_smile:
13. led 2008 v 11:23  • Odpověz
Ahoj,jsem tady na modrem koniku dnes poprve,taky se snazime o mimi a ono stale nic :frowning2:
13. led 2008 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.