• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj sisidani, psycholožku jsem ještě nezkoušela, ale myslím, že jsem na ni už zralá za těch 6 roků, co každý měsíc čekám, jestli mrška dorazí a nebo ne. Smilers asi máš pravdu s tou adopcí, nejsem si jistá, jestli vůbec to poslední IVF zvládnu.
12. říj 2007 ve 20:36  • Odpověz
autor
Anty můžu se Tě zeptat ke kterému doktorovi chodíš, popřípadě kde bydlíš, když tak mi to napiš do IP.
12. říj 2007 ve 20:51  • Odpověz
ahoj sis:slight_smile: no ja muzu rict, ze mam fakt bezva gyndr. a ta udelala hned vse, co muze udelat:slight_smile: takze drzim palce at spg dopadne dobre i profil:slight_smile:
anty vem to takhle, vetsinou se na adopci ceka cca 2 roky za tu dobu cekani se muze stat tolik veci a prave treba i to ze otehotnis, protoze budes v klidu, prave proto, ze jste prosli testama a jste zarazeni mezi uchazece o mimco, budes aspon vic v pohode, aspon co ja vim:slight_smile:
ale vis jak, nehazej zatim flintu do zita, i kdyz uz se snazite hodne dlouho, rikam, treba prave toto ivf vyjde, ma kamaradka prosla 4 IVF, taky na tom byla dost spatne, dochazeli jim penizky, bratr ji zalozil a diky nemu, ted maji klucika:slight_smile: takze nekdy se i ty zazraky deji
12. říj 2007 ve 20:57  • Odpověz
autor
Smilers mmůj doktor se specializuje na neplodnost, tak si myslím, že nám když tak pomuže k mimísku.
Zajímavé je že v naší rodině nikdo žádné problémy neměl, jenom já. Ostatní mají většinou 2děti, někteří 3 , no my bohužel zatím nic.
Příroda si s nám někdy zahrává.
Díky za držení palečků.
12. říj 2007 ve 21:12  • Odpověz
sisidani chodím do Ostravy, ale chci odejít, protože tam nejsem moc spokojená, jde jim hlavně o prachy. Na to třetí IVF chci jít do Olomouce. Možná, že mezitím ještě v tom Olomouci zkusím inseminaci, která nic nestojí.
12. říj 2007 ve 21:13  • Odpověz
anty ja jsem z Olomouce:slight_smile:
sis tak to je fajn, zemas primo dr. co se na to specializuje :wink: ja uvidim, co nam rekne ma gynekolozka a pak bude nejhorsi vybrat si mezi CARY, bud to bude FN OLomouc a nebo Fertimed( tam to jde vse rychleji nez ve FN ale zase se tam priplaci trocha vic), coz je soukrome, to bude dylema :unamused:
12. říj 2007 ve 21:16  • Odpověz
autor
Jé anty já myslela, že chodíš někam do Zlína. Budu Ti držet pěstičky aby vše dopadlo dobře a kdy jdeš na IVF?
12. říj 2007 ve 21:17  • Odpověz
Smilers, nevíš náhodou něco víc o té adopci, já ani nevím koho bych měla kontaktovat.
12. říj 2007 ve 21:18  • Odpověz
sem tam mrkam i na baby-cafe, tak ti sem hazu odkaz jedne holciny, ktera adoptovala a trocvha to popsala :wink: nazvala to" Je libo adopčátko?" http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&new_topic=16
12. říj 2007 ve 21:21  • Odpověz
Na IVF jsem byla v březnu a teď jsme si dali s manžou pauzu, protože jsme čekali na výsledky z genetiky. Teď musím akorát vzít kartu z OV do OL.
12. říj 2007 ve 21:21  • Odpověz
anty nekdy je dobre si dat od te masinerie pohov, trocha zase nabrat silu :slight_smile: ale i tak moc drzim palce, at vam to konecne vyjde :wink:
12. říj 2007 ve 21:23  • Odpověz
smilers krásný článek, díky za něho.Doufám, že se nám taky někdy zadaří.
12. říj 2007 ve 21:35  • Odpověz
anty v pohode, rada pomuzu a tento clanek mam zadany v PC abych vedela co a jak pri adopci, pokud nas to potka:slight_smile:ANTY urcite se zadari mit ditko :wink:
12. říj 2007 ve 21:38  • Odpověz
Ještě jednou děkuji smilers, přeji Ti aby jsi taky co nejdřív otěhotněla.
12. říj 2007 ve 21:46  • Odpověz
:slight_smile: diky moc za prani a pokud nekdy te zase najde pani depka klidne pisni do IP :wink: nebo i sem
a vubec me nemusis dekovat :slight_smile: sem rada, pokud te to aspon trocha pozvedlo :slight_smile:
12. říj 2007 ve 21:49  • Odpověz
Jo to si piš, že mně to pozvedlo, když jsem sama doma a manža v práci, tak to na mně ještě více doléhá, ale teď je to už mnohem lepší. Půjdu do hajan, dobrou noc smilers
12. říj 2007 ve 21:55  • Odpověz
Anty :slight_smile: tak pohodovej spanek a klidnou dobou noc:slight_smile: mej se hezky, a hlavne pohodu.-)
12. říj 2007 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky babulky, tak koukám zase máme nové dušičky, tak vítejte u nás. Já přidávám další hrníčky :grinning: Ale byla bych raději, kdyby nás tu ubejvalo.

smilers ano jsem po laparce. Jinak i mě je 27 let a už rok se nám nedaří. Měla jsem cystu, tak dávaj důvod tomu... :frowning2:

Anty, tak jak koukám, ty už toho máš taky dost zasebou co? No tak snad se vám už brzo zadaří a nějakého toho cvrčíka budete čekat... Držím pěstičky. :wink:

Sisidani ahojky babulko, tak užívám poslední dny volna a opevňuju si nervy na příští týden, snad mě objedná co nejdříve... :unamused:
13. říj 2007 ve 12:33  • Odpověz
bel, ja vim, sem tam jsem vas cetla, tak o tvem problemu vim :wink: no a ted me to nedalo a presla jsem k vam z jine diskuze,tady je to pro me lepsi uz jen proto, ze je nas tu vic, se stejnym problemem :unamused: :slight_smile: bel takze i tobe drzim palce at uz je vse o.k. a mimco si k vamco nejdriv najde cestu :wink: nic jdu zahradnicit :grinning:
13. říj 2007 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky, jste tady některá?
13. říj 2007 v 18:12  • Odpověz
ahoj anty, ja tu jsem:slight_smile: jak se vede?
13. říj 2007 v 19:19  • Odpověz
Ahoj Smilers, nějak jsme se tady včera minuly, jak se máš? Já už jsem v poho, depka je pryč.
14. říj 2007 v 18:28  • Odpověz
ahoj anty, mam se fajn:slight_smile: tak to je dobre, ze se depka vytratila, hlavne at uz se radeji neobjevuje:slight_smile:
14. říj 2007 v 18:56  • Odpověz
doufam, ze se tentokrat zase nemineme :grinning:
14. říj 2007 v 19:02  • Odpověz
Ahoj jsem tady. Dneska je mi fajn, byli jsme s manžou na výletě a udělali jsme si hezký den.
14. říj 2007 v 19:04  • Odpověz
to ja dneska s mamkou zahradnicila, opet :grinning: hold stromy potrebujou prorezat :wink: ale jinak dneska pohoda, jeste bych mela klidne dalsi volno:slight_smile:

vylet schvaluju, odreagovani a trocha regenerace opravdu neuskodi, clovek aspon prijde na jine myslenky :wink:
14. říj 2007 v 19:07  • Odpověz
smilers mrkni se na tuto stránku, doufám, že tě rozveselí, nás taky s manžou rozveselila http://www.neiaberaw.de/memory/
14. říj 2007 v 19:08  • Odpověz
rada bych mrkla, ale me nejde otevrit :unamused:

jeste pro holky je me 26, a ted v prosinci me bude 27, sem poleta, se me to plete vzdycky s manzelem, pac mame 4 dny stejnej vek:grinning: takze omluva, letos me bude 27 :grinning:
14. říj 2007 v 19:12  • Odpověz
to je škoda, že to nejde otevřít, asi jsem to blbě opsala. Já taky přidám svůj věk mně bude za 5 dnů 28. Smilers ty chodíš v OL do CAR?
14. říj 2007 v 19:18  • Odpověz
anty jeste nechodim, teprve jsme zacali neuspech resit, tzn, ze 19.10. jdu s manzelem ke sve gynekolozce a ta nam rekne vyskedky jeho spg a meho odberu krva ( hormonalni profil), podle vysledku se domluvime, co a jak dal resit:slight_smile: pokud bude neco spatne a budeme muset navstevovat CAR, tak se budu muset rozmyslet s manzou jestli soukrome nebo fakultka, jeste, ze jsem olomoucak a nemam ty centra daleko :sunglasses:
14. říj 2007 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.