• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Dckami, to vis, ze na tebe a sis myslime:slight_smile:

Ahoj bondovko, vitem ze tu mezi nama:slight_smile:, jak dlouho se snazite?
13. led 2008 ve 12:36  • Odpověz
smil...no, koupili jsme ho včera, takže práce zatím tam není, ale určitě to tam obvolám a budu něco hledat. Manže tam rozhodí svoje reklamy-je zedník a instalatér, takže taky snad nebude problém, protože dělá většinou bytový jádra a tam je paneláků dost ve vedlejším městě. A mě stačí jedna škola, abych tam učila napořád. Každopádně tak chceme začín nový školní rok. Já počítám, že mi tady ředitel bude chtít dát výpověď, takže se nebudu bránit :grinning: a když ne, tak jí dám já v červnu, aby mi zaplatil prázdniny.
dckami...mooooooocinky na tebe budu myslet, ať se drží potvůrka a chytne. Určitě to vyjde, věř. Jinak my tam nejedeme úplně na slepo, manže tam má přibuzenstvo, já teda ne, ale snad nějakou kamarádku si tam taky najdu a za našima sem budu často jezdit.
13. led 2008 ve 12:43  • Odpověz
bondovka, i já tě tady vítám, neboj i tobě letos mimi vyjde, jak dlouho se snažíte???
13. led 2008 ve 12:45  • Odpověz
a ještě jedna věc, vás tu taky nenechám a budu sem chodit hoooodně často :grinning: :grinning:
13. led 2008 ve 12:46  • Odpověz
mok tak to mate fajn, tak at se vam tam hlavne dobre bydli:slight_smile: a hlavne at do noveho prijde co nejdriv i novej clen rodiny:slight_smile:
13. led 2008 ve 12:49  • Odpověz
ahoj, holky, chvilku jsem se tu neukazala a uz nestacim procitat prispevky... rychle tu toho pribyva :dizzy_face: . No jak se teda dari po novem roce? Ja mam teda opet uspesne po dalsi mrsce a tak muzeme i tento mesic pokracovat ve snazilkovani. Schvalne, jestli to vyjde :sunglasses: ale ejstli ne a treba az pristi mesic, no tak to by byli u nas doma 2 Stirci, no to by byl teda mazec...

Smilers: jak u vas? Uz se povedlo? :wink:
13. led 2008 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj peti, tak preju snazilkovani zdar a silu:slight_smile: U nas se zatim nic nedeje, krom toho, ze 22.1. jsme objednani do centra na pohovor, a pak se budou dit uz konecne veci:grinning: mimco zatim nic, asi je nam opravdu souzeno jit do toho za pomoci dr.:grinning:C
13. led 2008 ve 13:59  • Odpověz
aha, nejak blbe jsem si precetla ten datum, kdy tam jdete a myslela si, ze uz to mate za sebou. No tak 22.1. na vas budu myslet, at se dozvite same hezke veci a pozitivni zpravy. Mne se tak nechce zitra do prace... takovy pocit jsem uz dlouho nemela... :unamused:
13. led 2008 v 19:00  • Odpověz
já jsem také ráda, že ráno nemusím vstávat, do práce nejdu - manže mě vyzvedne doma kolem 9 hodiny a pojedeme do CARu, tak mám držte palečky. :wink: Jsem z toho trošku nervozní, přece jenom tam jedeme poprvé, tak vlastně přesně nevím, co mě čeká. Ale možná,že je to tak lepší........ :confused:
13. led 2008 v 19:19  • Odpověz
dckami, nic se neboj, je to vcelku i příjemná věc, nic nebolí, já vlastně poprvé ani nevěděla, že už je to za mnou a tak blbě sem se ptala, jestli už je to tam a doktor, že jo :grinning: Nechal mě ležet, tak jsem snila. pořád lepší než práce...jéééé zítra práce, supr :unamused:
13. led 2008 v 19:49  • Odpověz
peti komu by se do prace taky chtelo, ze:grinning: :grinning: ja doufam, ze na dalsi schuzce uz se neco dit bude, na prvni schuzce z nas vytahnou asi 500 kc ale co uz, kdyz je to soukrome, ze:grinning:

dckami, budu na te myslet jak jen to pujde, sice mame uredni den a to nemyslim, ale budu:grinning:
13. led 2008 v 19:50  • Odpověz
sis, jakpak se citis? sem fakt na tebe a dckami zvedava:slight_smile:
13. led 2008 v 19:52  • Odpověz
dckami, neboj, nic to není, naopak je to vcelku příjemné. Já vlastně poprvé jsem ani nevěděla, že už je po všem a tak blbě jsem se ptala, jestli už je tam mám. Doktor, že jo, ani jsem to necítila :grinning: Pak tě nechají chvilku ležet, což je příjemnější jak chodit do práce, jééééééééééé zítra práce, no supr... :confounded:
13. led 2008 v 19:53  • Odpověz
smil ahojky to je poprvý co tu nejsem tak sama samotinká
13. led 2008 v 19:56  • Odpověz
ahoj moky, ja tu bejvam vetsinou vzdycky:grinning: jen brouzdam sem tam i jinde po netu :wink:
13. led 2008 v 19:57  • Odpověz
tak dobrou noc kočky, díky za podporu. Zítra se ozvu. :wink:
13. led 2008 ve 21:52  • Odpověz
čauky, kdepak jste??????
Tak včera bylo 1.IUI - v pohodě, testovat se budu už 28.1., ale (ne)měla bych to dostat už 26.1., tak uvidíme, jak to dopadne. Večer jsme to ještě doma podpořili, jak nám pan dr. poradil. Manža dostal velkou ochvalu za vynikající spg. :slight_smile: Tak moc doufám, že se to povede, i když vím, že úspěšnost je poměrně nízká...
15. led 2008 ve 14:15  • Odpověz
Nazdarek, konecne uz jim to jde :angry: ahoj dckami, no kdeby , ja jsem v praci a az ted sem se dostala k netu:grinning: jinak drzim palce at to vyjde:slight_smile:

Sis zenska, co ty?
15. led 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak mi konečně koník jde, včera jsem se sem vůbec nemohla dostat :frowning2: .
Tak to je super Dckami, že jsi v pohodě. No nám o žádném snaženíčku doktor nic neříkal, to je divné.

Smil, tak jak je?

No mě trochu pobolívá bříško. Užívám utrogestan a jsem neuvěřitelně napnutá jak to dopadne.
Nějak si ale nedávám naděje, vždyť úspěšnost je prý jenom 10-15%, jak jsem se dočetla.

Ahojky Bondovka, jen směle mezi nás, od toho tu jsme :wink: .
15. led 2008 v 16:20  • Odpověz
Sis sice u IUI je procento dosti nizke, ale dari se i na teto urovni, tak proc by se nepodarilo u vas, ze :wink: myslim, ze to dopadne dobre:slight_smile:

jinak je fajn, v utery nas ceka vstupni pohovor tak jsem zvedava, cca asi vim, co rekne, ze jsem obezni atd. ale to uz vim:grinning: ale aspon se uz neco pohne no :slight_smile:
15. led 2008 v 16:30  • Odpověz
ahojky, Sisi, jak si na to s utrogestanem - zavádíš ho nebo polykáš? Prý nám po něm může být zle. Mě dr. poradil ráno polykat a na noc zavádět. :confused: Já fakt nevím, prý snižuje tlak, já ho mám i tak dost nízký, tak mám trochu strach.
15. led 2008 v 17:39  • Odpověz
ahoj dckami, ahoj sis, oběma držím mocinky palce, ať to konečně je tu!!!! Někdo s tím přeci začít musí, tak když já mám teď mršku, tak musíte vy...jinak to prostě nejde, musí to vyjít a basta :grinning:
smil...jsou na světě tlustější ženský a dokonce i s bříškem, tak neměj strach vyjde ti to taky hned, alespoň maličká/ej budou mít připravené lůžko krásně a zateplené :wink:
15. led 2008 v 18:12  • Odpověz
moky ahojky:slight_smile: rikam uvidim, ale urco si to od nej vyslechnu:grinning: takze sem pripravena:grinning: sis a dckami, holky drzim palce, ale to vite:grinning:
15. led 2008 v 18:23  • Odpověz
vcera to asi neslo nikomu. Nevim, co s tim amji porad za problemy. Tak ja jsem vcera prezila v praci celkem klidne, mam tolik prace, ze to uteklo, ani envim jak. Zitra zase, ale mame inventury, ja inventuruji 12 uctu, takze mam o zabavu postarano a jeste budu rada, ze mame az do 17. Fuj, pristi rok to uz snad bude delat nekdo jiny... :angry:
15. led 2008 v 18:37  • Odpověz
ahooj peti:slight_smile: ucty nezavidim :angry: me ceka zitra uredni den, fakt se tesim:grinning:
15. led 2008 v 18:42  • Odpověz
autor
Jů, tak rychlé načítání už dávno nebylo, snad, že to včera nešlo :angry: .
Dckami, já ho zavádím 3 krát denně, a vůbec mě po něm není špatně. Nízký tlak mám taky obvykle 90/60, tak je to dost mazec.
A jinak jak se cítíš, v pohodě?

Moky a Smil, díky za držení palečků, moc mi to pomáhá. I manža je dost starostlivý, nějak nás to stmelilo ještě víc, snad proto, že si to moc oba přejeme aby se nám to povedlo.

Peto a Smil, to úředničení vám moc nezávidím, ale určitě jste šikovné a vše v pohodě zvládnete :wink: .

Dckami, ještě a už dlouho se tě chci zeptat, vidím, že máš už holčičku, před tím jsi otěhotněla přirozeně? Jsem zvědavá co? Jako každá ženská :grinning: :grinning: :grinning: .
15. led 2008 ve 20:27  • Odpověz
sis ono hodne v techto situacich poznas hodne, jak se druha polovicka zachova a chova:slight_smile: a je fajn, ze mame vseci, tak fajn muzicky:slight_smile: sis hlavne at je vysledek pozitivni, pac me zacinaji modrat prsty:grinning: :grinning: sis v praci se to musi zvladat, a kor pokud delas na evidenci a OP:slight_smile:
15. led 2008 ve 20:34  • Odpověz
autor
Jé tak to mě mrzí, že Ti modrají prstíčky, však já Ti to oplatím až budeš zahajovat nějakou léčbu. To budou prstíčky modrat zase mě :grinning: , akorát nevím jak to zvládnu v práci, jelikož je potřebuju :grinning: .
Tak to Ti určitě v práci jde z těch množství lidí hlava kolem.
15. led 2008 ve 20:44  • Odpověz
dobré ráno,
Sisi, Elinku jsem počali přirozně, otěhotněla jsem po roce snažení. :wink: Ale byla jsem mladší. Nyní je mi 33, manžovi o rok více. A snažíme se o druhé mimi od 6/2006 :unamused: I vzhledem k věku jsem to chtěla řešit co nejdříve. Nikdy jsem nechtěla mít děti s takovým věkovým rozdílem. Vždyť holka mi jde v září do školy. Ale s tím teď už nic nenadělám, hlavně, aby se to konečně povedlo :sweat_smile:
16. led 2008 v 07:18  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Dckami, tak to se teda snažíte už pěkně dlouho a ani se Ti nedivím, že spěcháš se snaženíčkem.
Mi už se taky blíží 30tka, takže nejvyšší čas na mimi. Neboj Eliška se Ti bude o mimíska starat a hrát si s ním i když bude o pár let starší :wink: .
Smil, tak jak je?
M24 a ty jak se pořád máš?
16. led 2008 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.