• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Elí je už celá natěšená, na vánoce doufala, že jí ježíšek přinese "živé miminko". Naštěstí jsme jí to vysvětlili, ale naše výmluva byla taková, že občas sama zazlobí a tak nemohla dostat všechny dárky, které si přeje. Nakonec prohlásila, ať si ježíšek dárečky odnese (včetně nového kola, která moooc chtěla) a chce pouze malou sestřičku. :cry: To jsem málem plakala i já.......
Tak osufám, že snad letošní vánoce budou konečně ve 4 :slight_smile: nebo já budu 2v1.
16. led 2008 v 16:36  • Odpověz
Holky, ja toho uz mam fakt dost. Jsem z prace uplne hotova. Ja to ucto tak nenavidim. Krucinal, nejsme ucetni a nevim, proc to mam delat. Nastesti dneska kolegyni osvitilo a nabidla se, ze to od ledna vezme za mne. A ja se muzu zase venovat tomu, co mam v naplni praci a cemu rozumim.

No vidite, mne bude taky za par let 30, tedka mam 26 a jeste nemame zadne dite. Taky zacinam honit, ale pri tom stresu v praci nevim, nevim. Na nemocenske bych byla strasne nerada, tak snad se to po tech inventurach zlepsi.

Smil, a ty delas na jakem urade a odboru?
16. led 2008 v 18:36  • Odpověz
Nazadarek, vsem:slight_smile: sis s tema prstama to zas neprehanej:grinning:
16. led 2008 v 18:53  • Odpověz
dobrá ráno,
kdepak jste? To si tu nám psát sama se sebou???????? :rolling_eyes:
17. led 2008 v 07:04  • Odpověz
Ahojky, dckami aspon vidis jake to je, kdyz si tady mluvim sama se sebou:grinning: :grinning: ja tu budu az vecir zase, z prace to moc neriskuju :wink:
17. led 2008 v 11:22  • Odpověz
ahojky, zrovna přemýšlím,co budu dělat odpoledne, až vyzvednu malouze školky, mám mlsnou, tak asi vyrazíme do cukrárny na kafíčko a dortíka. :grinning:
17. led 2008 v 11:40  • Odpověz
to se nekdo ma, rict si, püjdu do cukrarny na dortik... ze :sweat_smile:

Ja budu dneska presazovat kytky. Sice jeste neni jaro, i kdyz to tak venku vypada, ale mam dve rostliny, ktere do jara nepockaji. A pak nevim, co spiskam. Manzel je doma, tak bychom mohli jit na prochazku. Ach jo, uz aby bylo jaro a dny delsi. Tahle tma v 17 hodin me zere. A chystate na vikend, damy?

Ja uz mam o zabavu postarano, budu hlidat nejmladsi sestru (11 let) a ta mladsi mi domu nasackuje 2 leteho synovce. Takze akcni vikend. a to jsem si rikala, jak si odpocinu, kdyz bude manzel v sobotu na ranni a v nedeli ranni+odpoledni, haha :sunglasses:
17. led 2008 ve 12:35  • Odpověz
tak my zatím na víkend nic neplánujeme. Taťka je dne sna operaci, takže v sobotu pojedeme na návštěvu do nemocnice a v neděli manžel má práci. Dělá na vedlešák truhláře, tak ho moje šéfka zaúkolovala a dělá jí vestavěnou skřín. Tak budu s malou sama, asi půjdeme pouze na procházku. :confounded:
17. led 2008 ve 12:57  • Odpověz
holky, táta má po operaci, leží na koronárce na JIP. tak snad bude v pohodě :wink: .

zase mám lepší náladu. Mluvila jsem s tím naším známým léčitelem a říkal, že teď máme zhruba 6 týdnů velmi velkou šanci, že nám naše snažení vyjde. O víkendu mi bude znovu volat a příští týden přijde. já mám takovou radost. Třeba nám jeho kouzelné ručičky konečně pomohou. Asi jsem blázen, ale pokud by nám to v únoru vyšlo a testík by byl konečně pozitivní // , tak se mimi narodí v listopadu stejně jako já a můj milovaný manžílek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. led 2008 v 17:28  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak konečně mám čas sem mrknout, mám práce plné zuby :confounded: , tak ještě zítra. Vždycky mi trvá než dojdu z práce a potom ještě musím udělat nějaké ty domácí práce, však to znáte.

Petka, tak dortík bych si taky dala, a taky si ho o víkendu dám: Synovec má narozky a svátek sice příští týden, ale my tam jedeme o víkendu, tak jsem pekla dortík. Jinak o víkendu ještě vlastně jedeme k našim a ségře, takže to bude návštěvní víkend. Už se těším moc na děti. Jak si s nima budu hrát, bude to super. Tak jsme na tom Peti s těmi dětmi stejně.

Smil, neboj nebudu to přehánět. No vždyť já si tu jednou už taky mluvila sama pro sebe :grinning: , to je ale těžké, já se potřebuju zkrátka vykecat :grinning: .

Dckami, tak to je super předpověď od toho léčitele, snad už vám teda nestojí nic v cestě.
Držím pěstičky tvému tatínkovi, ať se brzo uzdraví :wink: .
17. led 2008 v 18:55  • Odpověz
sis , hold tu samomluvu mame zazitou obe:grinning: :grinning: dckami to je fajn, ze to ma tatinek uz v pohode,tak at je i nadale :slight_smile:
17. led 2008 v 19:08  • Odpověz
Zdravim po ranu a preji pokud mozno pohodovej den :wink:
18. led 2008 v 07:47  • Odpověz
ahoj holky,
připojuji se k přání krásného rána. Co je nového?
Moky, kde jsi se nám zapomněla???
18. led 2008 v 08:09  • Odpověz
dckami asi uz stehuje:slight_smile: u nas new nic :grinning: a co u tebe?
18. led 2008 v 08:55  • Odpověz
U nás nic nového, je mi úplně dobře, žádně těhu příznaky nebo něco podobného. Ale ještě je moooc brzo. :dizzy_face:
Za chvíli musím pro malou do školky, na nákup a Elí na ještě aerobic. Na víkend žádný plán nemáme, zítra asi pojedu pro taťku do nemocnice, teda jestli ho budou chtt pustit domů, to prý rozhodne zítřejší vizita.
U nás to není ani na procházku, venku je hnusně, čekám, že začne pršet - vyloženě lednové počasí :unamused:
18. led 2008 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky, jen vas jdu pozdravit, dlouho jsem tu nebyla - od Silvestra me nechali v nemocnici zase kvuli spineni, bylo to hrozny psycho......i ted mam jeste jen propustku, porad me hlidaji :cry:
18. led 2008 ve 13:08  • Odpověz
o so a ne ma byt pry 12 stupnu, to je fajn:slight_smile:
18. led 2008 ve 13:08  • Odpověz
Lis, buď statečná, vím, že nemocnice jsou hrozné, ale musíš to tam vydržet, vždyť je to pro toho vašeho drobečka. Tak na tebe budu myslet. :wink:
18. led 2008 ve 13:10  • Odpověz
diky moc, ale bylo to tak necekane a ja nejdriv porad brecela, protoze mi rikali, ze to vypada na potrat a ja uz prestala verit - az pak se ukazala konecne srdecni akce a bylo lip - ted uz cervik malej roste, tak snad bude lepe. Nestacila jsem procist diskuse, musim jeste polehavat.

dckami: cekas mimi?? :confused:
18. led 2008 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky. Nebyla jsem tady u vás ale na koníku jsem skoro veteránka.
Snažíme se skoro rok, resp. v březnu to bude rok.
Ted mám za sebou druhý měsíc léčby clomhexal na podporu ovulace a utrogestan na srovnání cyklu (mám je dlouhé cca 40 dnů). A stále nic. Nemáte nějaká zkušenost s takovouto léčbou?
18. led 2008 ve 13:25  • Odpověz
Lis, zatím bohužel ne, ale v pondělí jsem byla na 1.IUI :slight_smile: Testovat se budu 28.1., takže stále doufám, že se to brzo podaří, už by bylo na čase. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2008 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj lis,tak hlavne,ze se mimco udrzelo,ted uz to bude ok,drzim vam obema palce:slight_smile:
ahoj leni, ja tu na koniku sem uz taky dlouho:grinning: ja mela clomik nasazenej zda se me ze jsem mela 1-0-1, brala jsem tejden a stejnak se to minulo ucinkem,nic me to neudelalo,a ostatni lecby nas cekaji tento rok:slight_smile:
18. led 2008 ve 14:52  • Odpověz
ahojky, můžu se připojit? snažíme se 3 roky a také nic :frowning2:
18. led 2008 v 15:28  • Odpověz
ahojky děvčata, vůbec nemám čas poslední dobrou ani mrknout se sem. Vypisujeme ve škole vysvědčení, mám toho teď fůru co na práci, ale už se těším na víkend. Mamka má narozeniny, tak hurá do slavení...i když to jídlo, už skoro 14 dní hubnu, tak se musím hlídat :fearful:
dckami, už abych věděla výsledek, co jsem četla, tak ti léčitel předpověděl, že ti to vyjde, taky bych to potřebovala už slyšet, ale pravdou je, že teď mám plnou hlavu koupeného baráčku, tak vlastně bych teď ani nepotřebovala do toho všeho ještě otěhotnět, ale když by to vyšlo, pryč bych to určitě!!!!! nedala :grinning:
sis, co ty new???
smil a co ty?
18. led 2008 v 17:26  • Odpověz
mareka vítej, samozřejmě se připoj, je nás tu víc, co se snažilkujem a nic...chodíš někam s tím, nebo už jsi něco podstoupila kvůli tomu?
18. led 2008 v 17:27  • Odpověz
vítám nové členky této diskuse :slight_smile:
Tak nějak nestíhám, zrovna jsem dožehlila, jdu udělat večeři, manža za chvíli dorazí z posilovny, potom musí ke známým, co jim bude dělat vestavěné skříně, tak kdo ví, kdy se vrátí. :unamused: Elí stále vyvádí - chce si hrát na školu, tak musím jít, křičí na mě z pokojíčku, že zvoní.......... Za týden jdeme k zápisu.
18. led 2008 v 17:38  • Odpověz
dckami to mas dobry s tim zvonenim:grinning: :grinning::grinning: ahoj mareko, taky te tu vitam :wink: moky u nas zatim nic new, to spis az pristi tejden budu v utery plna dojmu:grinning: :grinning:
18. led 2008 v 18:14  • Odpověz
holky, dneska nic enstiham, tak sem jen mrknu a vsechny zdravim, zitra si snad najdu vice casu, az budou decka pryc. :sweat_smile:
18. led 2008 v 18:32  • Odpověz
mokynko: no už právě minulý rok v dubnu jsem podstoupila IVF+ICSI a bohužel se nepodařilo uchytit nic :frowning2: a od té doby se bojím jít na druhý pokus.
já jsem v pořádku ale manžel má špatný spermiogram což je naprd už se snažíme 3 roky a nic tak jsme podstoupili toto , jinak ted jsem se dozvěděla od kamarádky že těm a její kamarádce to také nešlo , a nakonec si našla čínskou léčitelku což já nějak nevěřim a tam chodila na léčení asi na 10 schůzek , vyšlo je to na tři tisíce a do měsíce čekali :astonished: z čehož jsem úplně v šoku , tak přemýšlim jestli tam nezajít, co na to holky říkáte vy???
J8 totiž vůbec nevim ale za zkoušku by to stálo ne?
18. led 2008 ve 23:14  • Odpověz
Mareko a co takhle zkusit to s anonymnim darcem?Cinska medicina muze byt prinosem ale taky nemusi,mojzisovou metodu si uz vyzkousela? Nic jdu spat:grinning: zdarec palec:slight_smile:
18. led 2008 ve 23:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.