• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Marela - no ja osobne taky tem lecitelum moc neverim a to si myslim je ten problem..takovym pavedam musi clovek myslim verit aby to pomohlo...jak blbe ma to spermio? Asi jste zkouseli ruzne vitaminy a zmenu stravy a tak,co? Tady byl porad o paru kde chlapik zacal jist dost ovoce a po nejake dobe se mu spermio velice vyrazne zlepsilo.
My zkousime od dubna 06 s jednim potratem. Stale doufame ze to vyjde prirozene. Davame tomu dalsi 4 mesice a pak doktori :wink:
19. led 2008 v 01:52  • Odpověz
Taky si myslim, ze nekdy zmena zivotniho stylu hodne pomuze a nevyjde tak draho jako lecitel. Kdyby nic, clovek aspon udela neco pro sve zdravi a pak je tu jeste medicina. A pokud neni dano, tak se s tim neda asi nic delat a ani lecitelka nepomuze. Jinak jsem slysela dobre veci o akupunkture. Ta pry skutecne umi delat zazraky.
19. led 2008 v 09:05  • Odpověz
Forensica, takto jsme na to skoro stejně, my se snažíme od 6/06, psg máme výborný, ale neví se, proč nám to nejde...
19. led 2008 v 10:28  • Odpověz
Zdarec:slight_smile: souhlasim s petkou, zmena zivotniho styluhodne pomaha, to me ceka taky:grinning: hubnuti myslim:grinning: a co se gtyce akupuntkury, to bych radeji investovala tady do toho nez do lecitele, popravde bylinky si muzu koupit i v Herbe :wink: ale byt marekou, tak zkusim jeste i tu mojzisku, pokud ji nedelala, taky pry pomaha, hlavne tim, ze si zena vse spevni a je vic v pohode:slight_smile:

dckami muze to byt i psychikou, ta muze dokazat i to, ze nemusis vubec nikdy otehotnet, muze to byt i v genetice, proto je lepsi met vsechny vysetreni:slight_smile: holk sem fakt zvedava, co zjisti nam, dckami a na laparce si uz byla? Tam taky hodne poznaji
19. led 2008 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj, na laparce jsem nebyla, domluvila jsem se z lékařem, že zkusíme 2x IUI, potom laparku a další IUI. :sweat_smile: Hodně holek otěhotnělo po laparce i přirozeně.......
Je mi jasné, že psychika dělá hodně, ale nyní jsem se s tím tak nějak vyrovnala, moc mi pomohl lékař z CARu, zase mi dal naději, že se nám to podaří. U své dr. jsem si připadala, že jí jenom otravuji, že rok a půl není žádná doba... :confounded: Přitom v knížkách, ktré jsme dostali v CAR je psáno, že u párů nad 30 let je za neplodnost považována doba půl roku neplodného sexu.
Teď je mi opravdu mnohem líp, mám dojem, že konečně náš problém počít mimčo někoho zajímá a snaží se nám pomoct. To je pro mě důležité, myslím, že jsem v dobrých rukou.......... :slight_smile:
19. led 2008 v 16:54  • Odpověz
zdravím všechny...já se přidám s tématkem té Mojžíšové. Naše ekonomka ve škole měla taky problém otěhotnět, pak prý zkusila Mojžu, protože se dozvěděla od nějaké svojí kamarádky, že je to dobrý i kdyby ne pro otěhotnění, tak nápravu celého spodku a navíc to pomáhá s dalšími problémy jako je nepravidelná mrška a tak. Chodila tam prý asi půl roku, naučili jí cvičit, jak a kdy a kolikrát a po půl roce prý bez mršky zjistila, že je v tom. Tak mi radila, ať to zkusím. Pomohli jí i psychicky a to je taky dost důležitý, protože někdo, třeba i já, mám díky těm problémům hlavu zatíženou negativně...jako otázkama typu Proč já??? takže i v tomhle směru je to prý bezva. Každý pořád píše, že by pro mimíska udělali všechno, tak proč zrovna nezkusit tohle, kdoví, třeba se narodí další Mojžíšek.
19. led 2008 v 17:24  • Odpověz
Moky, zjišťovali si, kde se unás dá cvičit Mojžíšová? Já jsem si také říkala, že pokud se nám 2 pokusy IUI nepovedou a budu muset jít na laparku, tak bych toto cvičení také zkusila. :wink: Ale zatím si o tom nic nezjišťovala...
19. led 2008 ve 20:06  • Odpověz
Holky, kde je nejaky navod na tu Mojzisovic metodu? Vsude tu o ni slysim, ale nejake konkretni cviky? Teda ne ze bych mela pocit, ze se valim, denne rano cvicim pul hodiny na gymbalu a v patek chodim na ten badminton. no zrovna vcera jsme meli dobrou sestavu, dneska me boli svaly i na zebrech a tez jsem vcera nevybrala jeden drajv a pozpatku jsem sebou brinkla o zem, takze me boli i zadek. No a pak ze sportem ku zdravi... haha :zipper_mouth:
19. led 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj peti treba tady http://www.cvicime.cz/cviceni-praha-2005/cviky/mojzisova/cviky.html, jinak vyslo i divko, ale co tak slysim zacatek je lepsi cvicit za pomoci fyzioterapeuta:slight_smile:

dckami neco sem nasla na netu co se tyce mojzisovk v decine :slight_smile:http://www.firmy.cz/detail/369902-alena-kotalikova-rehabilitace-decin-xxxi-kresice.html nemaj tam sice uvedenou mojzisovku ale tohle me vhledavac po zadani mojzisovky vyhledal:slight_smile:
19. led 2008 ve 21:57  • Odpověz
peto bacha at se na tom badmintonu neprivodis uraz :grinning: to ja bych sebou slahla hned:grinning:
19. led 2008 ve 21:58  • Odpověz
dckami, co jsem se dozvěděla, tak Mojža teda její odchovanej člověk je přímo v Ústí nad Labem, tak přemýšlím, že to zkusím, ale jestli se nakonec budem stěhovat, tak navštívím asi Hradec Králové, tam určitě budou taky.
Smil...tobě díky, jsi skvělá, všechno zjistíš :slight_smile:
Mě čeká cvičení v pondělí, pak čtvrtek aerobic, baví mě, ale taky mě po tom bolí celé tělo, druhý den to ještě jde, ale třetí sotva vstávám z postele, takže Peti vím, jak se cítíš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky víte, co je divný??? Že já už mám po 1x IUI a 3x po IVF a nikdo mě na laparku neposlal... :confused:
19. led 2008 ve 22:55  • Odpověz
petka, jinak já mám doma knížku od ní, dá se koupit všude, dokonce i v Tescu :grinning: a stojí něco kolem 150 - 200 Kč
19. led 2008 ve 22:57  • Odpověz
Moky to je zajimave,kamoska mela 3xIUI a uz ji chteli hnat na laparku,rekla,ze jeste podstoupi 1xIVF a pokud ani to,pak pujde,nastesti se podarilo:slight_smile: zkus se optat,laparka se da ted uz delat i pomoci fluoreskujiciho plynu,kdy te pak sleduji pres UTZ,rikam zkus se optat:slight_smile: jinak neni zac za odkazy,jinak pri cviceni mojzisovky nekteri nechapu z knihy,tak doporucuji dvd nebo primo na rehabky,tak jdu spat:grinning:
20. led 2008 v 00:27  • Odpověz
Dobre rano, princezny
20. led 2008 v 09:13  • Odpověz
Ja se kouknu na tu Mojzisku prve trochu po netu, pak zkusim knihkupectvi a nakonec se uvidi, co najdu. Zatim jsem to doted moc neresila, pac poprve se nam podarilo po 4 mesicich snazeni, pricemz prvnich 7 tydnu po vysazeni HA jsem vubec nemele MS, takze to bylo o nicem, az po vyvolavacce jsem trochu pospinila a v srpnu otehotnela. Tedka jsme tomu dali po revizi volny pruchod a z na vanoce, takze zatim je brzo na nejake zavery. Uvidime, treba tento mesic uz to bude. Hm, ale vubec necitim, ze bych mela ovulaci, v cervenci si vzpominam, ze me tak bolelo bricho a polil me studeny pot, ze jsem se v praci zavrela na WC a skrcena v kabince to rozdychavala a cekala, az to prejde. Uff, jeste ze nebyl uredni den a lidi necourali. :confounded: :confounded: :confounded:
20. led 2008 v 09:18  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: u nas prsi, pocasi na blazna :frowning2: peto to ti nezavidim ale zase aspon vis, ze ti prichazi, myslim ovu:slight_smile: ja to na sobe skoro nepoznam, a pripada me, ze to tom clomhexalu ji snad ani nemam, ale co ja vim:grinning:a neboj urco se brzo zadari:slight_smile:
20. led 2008 v 10:23  • Odpověz
ahoj kočky, konečně jsem se dostala k pc, od rána jsem makala - uklidit, uvařit..., vždyť to znáte. Jak člověk je přes týden v práci, tak větší úklid prostě musím dělat o víkendu.

Moky, který CAR ti dělal iui a ivf? Já jak víš chodím k dr. Těšinovi z CAR Pronatal Nord Teplice, který má každé úterý odpoledne poradnu pro neplodnost v Dč v ordinaci dr. Košařové, takže nikam nedojíždím. Necheš zkusti se s ním spojit a optat se ho? Stačí tam jenom zavolat a sestře říct, že se k němu chceš objednat na konzultaci, já jsem na tu první šla hned týden to telefonátu. :wink:

Smil, díky za kontakt, já mám hned vedle práce rehabilitaci, tak si tam v týdnu zajdu a zeptám se. Asi bych musela mít doporučení z gyndy, aby to zaplatila pojišťovna, ne? :confused:
20. led 2008 v 11:07  • Odpověz
dckami to fakt nevim, jak je to s tim doporucenim, ale co vim tak vsici platili cca asi 3000kc ale nevim, nechci mlzit, radeji se optej u sve gyndr.:slight_smile:
20. led 2008 v 11:42  • Odpověz
Hezke poledne, princezny :slight_smile:
20. led 2008 ve 12:44  • Odpověz
Smil, to je prave ten probelm, ze nevim, kdy a jestli vubec ovulaci mam. Po revizi jsem ji uz necitila. ALe tak ja jsem ji nikdy drive necitila, jenze to jsem tehda neresila. Sleduju se od te doby, co chceme pocit. Minuly mesic jsem ji nezaznamenala a tak ze tehu nejsem. I kdyz... nektere zeny menstruuji jeste nekolik mesicu a jsou v tom. No nevim. To asi nebude muj pripad.

Cece, v dubnu uz to bude rok, co jsem vysadila. To leti. A tehda me vubec nenapadlo, ze jeste za rok nebudu vedet, jestli toho mimiska budeme mit. No kazdopadne do roka a do dne po svatbe se nechytame. Je to blba povera.
20. led 2008 ve 12:49  • Odpověz
peti ja na povery nejsem, a co se tyce sledovani sama sebe, tak s tim sem uz slahla pred rokem, jinak bych dnes byla u chocholouska:grinning: ma to neco do sebe se n ato neupinat, ale poruc psychice, ze :angry:
20. led 2008 v 15:35  • Odpověz
Ahoj snažilky,jen vám chci moc poděkovat za rady s kontryhelem.Pila jsem ho dva měsíce ,plus jsem k tomu praktikovala prstíkovou metodu a jsem těhotná.držím pěstičky,ale vy mě je taky držte ,zítra mám důležité vyšetření a bojim,bojim :confused:
20. led 2008 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
AHoj sylvka, gratuluju k tehu a neboj se vysetreni dopadne dobre:slight_smile:
20. led 2008 v 15:52  • Odpověz
taky doufám.a jak seš na tom ty?
20. led 2008 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz
ja sem na tom tak, ze zatim nevim, pac nas teprve CAR ceka:slight_smile: takze neco poradneho budu vedet asi az pozdeji:slight_smile:
20. led 2008 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky,
sylva: gratuluji.
Jinak hokly ta léčitelka léčí akupunkturou , což říkaj holky že je super a fakt se třem mým kamarádkaám zadařilo, tak jsem na vážkách :frowning2:
A jinak co se týče mojžíšové , tak kdyby nebylo tolik práce což mě hrozně štve tak už dávno chodim na cvíčo ale musim chodit do práce a vydělávat aby byly korunky :unamused:
Ale určitě budu hledat na netu protože že by to chtěla cvičit s nějakým kdo víc co a jak u televize tou flákám, a hlavně tam musim s manžou protože já sem ok a manža má špatný spermiogram, říkal doktor že je má nedovivinuté a líné :frowning2: že by eventuelně šlo otěhotnět ale správná životospráva což :frowning2: už je přestat kouřit, přest :frowning2: al :astonished: a snažit se no a my děláme vše a nakonecd furt nic, asi si udělám čas na to cvíčo mojžíšové a budem tam chodit spolu, jo
a hoky poradte mi ještě jaké vitamínku bych mu měla koupit, vůbec nevim
díky za pomoc a ostatním tady držim palečky :wink:
20. led 2008 v 16:24  • Odpověz
ahoj mareko, akupunktura neni spatna, ale v tomto ti neporadim, zalezi na tobe ale asi pokud bych byla uz uplne v uzkejch, tak bych si an to nasetrila a sla tam i s manzou:slight_smile: ja sem koupila manzelovi selezin, je to smes selenu a zinku,a co tak jeste vim, tak na spermiiky zabira nenosit uple slipy ale volnejsi spodky a nesprchovat se nebo se koupat v horke vode, manzel ma taky line spermie, ale dle me gyndr. to na poceti pry staci, no sem fakt zvedava, co nam v tom centru reknou, uz se utery kvapem bliz:grinning:
20. led 2008 v 16:31  • Odpověz
Sis, kdepak zase ses:grinning: a halvne kdy budes testit?
20. led 2008 v 16:32  • Odpověz
Nevim, ale co se tyce te prstove metody, tak na to neverim uz vubec, podle me je penis sam dost dobry na to, aby ty potvurky dostal tam, kam ma. S prsty je to o infekci. Nene, do toho bych nesla. Ale to neznamena, ze bych to vam,. ktetre na to verite, nejak rozmlouvala. Kazdy mame svoje...

Tak jestli jsi, Smil, ty v pohode a manza ma lenosky, tak se na Mojzisku 2x neupinej a proste cvic cokoliv, co te bude bavit, protoze podle me jde hlavne o to zpevnit panevni dno a cele telo vubec.

Ja jsem svoje tehu psychicky prestala resit, myslim, ze uz jsem to tu i psala, kdyz jsem zacala chodit s kolegy na bembajs. Kdyz uz nic, tak jsem si rekla, ze by bylo skoda ty krasne nove a hlavne nekrestansky drahe rakety hodit do kouta. Kdyz to vezmu kolem a kolem, ne ze bych si chtela vybirat, ale bylo by mi nejmilejsi otehotnet tak, aby se prcek nenarodil v lednu a unoru. A to z ciste nesobeckych duvodu - bojim se, abych sebou nekde nesvihla na naledi. To uz radeji porodit v listopadu. Sice bychom byli doma dva Stiri, ale to by mi aspon tak nevadilo. Aspon by dite byla dle horoskopu silna osobnost :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2008 v 17:16  • Odpověz
ja nic o prstikove metode ale nepsala:grinning: :grinning: to uz vubec nedelame:grinning: to ja jeste nevim, jestli jsem uplne v pohode, hormonalni profil me vysel dobre, prolaktin taky a stitna zlaza taky, ale jestli mam pruchodne vejcovody, jestli mam vubec ovulku a jestli nemam treba obrane latky vuci manzovim potvurkam, tak to se teprve dovim az z vysetreni:slight_smile:

popravde bych radeji brala narozeni trebas az v lednu, pac prosinec by jsme se nedoplatili, co se tyce darku, ja i manza a ma mamka mame narozky v prosinci totiz:grinning:, ne je me to jedno, hlavne, ze mimco bude:slight_smile:
20. led 2008 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.