• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ja jsem nemyslela primo tebe s temi prstiky, ale tak vseobecne. Hm tak to se teda docela divim, ze ti jeste nezkouseli vejcovody. Moji nevl. sestre je profukovali asi po roce snazeni. Stejne ji to nepomohlo. Ale u ni je to taky o necem jienm, si myslim. Hodne kouri a o zdravy zivotni styl vubec nedba. To se potom neni co divit....

Nic, jdu zpatky do postele
20. led 2008 v 17:55  • Odpověz
tak si to uZij:grinning: me staci, kdyz si ty vysetreni proziju ted:slight_smile:
20. led 2008 v 18:06  • Odpověz
ahojky,
u nás doma je teď legrace, máme tu živé představení . Elí se začala převádět - vytáhla si deštník a nakrucuje se jako modelka, zpívá si. Pustili jsem jí k tomu oblíbené písničky od Skoumala a je jako v sedmém nebi. Klidně mám pózuje, my jí děláme fotografy, Pavel natáčí na kameru, fakt sranda....... :grinning: :grinning:

Jinak novinka, v úterý odpoledne k nám přijde léčitel. :slight_smile:
20. led 2008 v 18:50  • Odpověz
dckami tak to mate o nudu postarano, koukam:slight_smile:
20. led 2008 v 19:49  • Odpověz
smilers, manža přestal kouřit , začal nosit trenky , no vše co jsi mi napsala tak dělá už jak dlozho, až jsem se divila že ho budu ukecávata on do toho šel sám :astonished:
za což jsme ráda, ale nevim ty vitamkyínky jaký by s měli papat , já mám papat kyselinu listovou ta prý takké pomáhá no já už fak t nevim :frowning2:
20. led 2008 ve 20:52  • Odpověz
holky, mě dr. poradila pro manžela vitamín E, baštila ho asi 3 měsíce, spg mám vynikající. :sweat_smile:
20. led 2008 ve 20:56  • Odpověz
čauky takhle pozdě, ale dřív jsem nemohla...
Dckami...tak za prvé, CAR jsem navštěvovala v Teplicích u dr. Schmitze, ale on mě nikam neposlal, u Těšiny jsem byla na poslední konzultaci a hozně mi pomohl, dal mi nějaký bezva prášky (Proveru), která je jen na ovulaci a chycení oplodněného vajíčka, to abych to sama dostávala...a ono to funguje.
Dneska mám teda šoky, protože jsem to zničeho nic dostala, nevím jestli nervy, protože jsme koupili ten barák a vyřizujem půjčku či co, ale před týdnem mi to skončilo a teď to zase mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všem těhotným gratulka, už to začíná, to je fajn.
Dckami, k tobě ještě, jaktože se po IUI dřeš??? Máš snad dodržovat klidový režim, ne??? Kdy budeš znát nějakej výsledek???
Smil...taky ovulku nepoznám, ale chci poznat těhotenství, tak si pak o tom budem psát :grinning:
21. led 2008 v 00:51  • Odpověz
Moky, po IUI mi nikdo klidový režim nenařídil, pouze v den zákroku. Nyní se mám chovat, jako těhotná, to znamená bez alkoholu a ponocování. Test si mám udělat za 14 dní tj. 28.1. ( mrška by ně/měla přijít 26.1.). Tak uvidíme. Mě tu inseminaci také dělal dr. Schmitz. Pokud to dostanu, mám znova objednat k Těšinovi do poradny na utz, pokud ne, tak si udělám test a když bude pozitivní, musím do Teplic na krev kvůli hcg. Potom by mě už předali moji dr.
Máš nějakou další konzulataci u Těšiny?
21. led 2008 v 07:06  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jak je po víkendu? :slight_smile:
My byli na oslavách malého od bráchy, no zkrátka bylo super.
Jinak vítám nové snažilky mezi nás.
Sylvi, gratuluji k těhu :wink: .

Smil já budu asi testovat v pondělí, pokud teda mrška nedojde, aspoň tak mi to doktor říkal. Jinak se cítím úplně v pohodě.

Dckami něco nového,

Moky, tak to máš hodně rozhozený cyklus, určitě jsi z toho pěkně zmatená.
21. led 2008 v 17:43  • Odpověz
po vikendu je strasne. Vcera na me skocil bacil, v noci jsem nespala a cely dnesek stravila na uredaku v praci. Jsme uplne grogy a horecka ne a ne klesnout. davejte na sebe v tomto case velky pozor, holky, at enco nechytnete :rolling_eyes:
21. led 2008 v 18:25  • Odpověz
NAzdarek vsem:grinning: sis noooo zdarec, tak to v po drzim palce :wink: peto jj ted to radi vsude, hold se zase zene nejake epidemie, cico:grinning: manzel ma uz rymu, tak na rade pak budu ja asi:slight_smile:
21. led 2008 v 18:53  • Odpověz
Ahoj po IUI by se ale člověk šetřit měl určitě. :grinning:
21. led 2008 v 19:08  • Odpověz
pudly ses taky vsude:grinning:
21. led 2008 v 19:13  • Odpověz
No to víš nuda
21. led 2008 v 19:27  • Odpověz
pudly:grinning:
21. led 2008 v 19:30  • Odpověz
zase ty
21. led 2008 v 19:33  • Odpověz
jasne, sem vsude:grinning: :grinning:
21. led 2008 v 19:36  • Odpověz
jsi můj stín?
21. led 2008 v 19:40  • Odpověz
ze by?:grinning: ne jen chodim jak tady tak i na olomouc:grinning: se ale polepsim ,budu jak kliste:grinning:
21. led 2008 v 19:42  • Odpověz
chi chi chi :grinning:
21. led 2008 v 19:43  • Odpověz
:grinning: holky, kdepak jste? a hlavne, co je new?
21. led 2008 v 19:44  • Odpověz
Tady :grinning:
21. led 2008 v 19:50  • Odpověz
pudly krom tebe:grinning: :grinning:
21. led 2008 v 19:53  • Odpověz
nikdo
21. led 2008 v 19:55  • Odpověz
21. led 2008 v 19:56  • Odpověz
:grinning: :grinning: jsem to říkala
21. led 2008 v 19:57  • Odpověz
njn mas pravdu:grinning: :grinning:
21. led 2008 ve 20:01  • Odpověz
no já nelžu jen v nutných případech :grinning:
21. led 2008 ve 20:03  • Odpověz
:grinning: napodobne
21. led 2008 ve 20:07  • Odpověz
21. led 2008 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.