• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
21. led 2008 ve 20:17  • Odpověz
ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s kontryhelem?
21. led 2008 ve 20:19  • Odpověz
ahoj pipinko, ja bohuzel ne, ale jelikoz je to bylinka, tak urcite do sebe neco leciveho urco ma:slight_smile:
21. led 2008 ve 20:20  • Odpověz
ale já ano je to dobrá věcička na ovulku na MC prostě roste pro holky .Nemůže ti uškodit.
A tady to téma tady někde je tak pohledej a najdeš 100% :grinning:
21. led 2008 ve 20:24  • Odpověz
pudly, dobra rada nad zalto:grinning: :slight_smile: ne opravdu pipinko , pudly ma pravdu, co se tyce ucinku a urco tu najdes i tem ana to:slight_smile:
21. led 2008 ve 20:25  • Odpověz
děkuju moc, teď mi doktroři dali naději, že tam miminko je a samovolně zaniklo-bylo moc malinké a neudrželo se. Jsem z toho hotová. Od hodně lidí jsem slyšela, že otěhotněly když braly Lipoxal na hubnutí-co myslíte? je to možné? jsem pro miminko ochotna udělat vše
21. led 2008 ve 20:27  • Odpověz
pipi tak to me moc mrzi :frowning2: ale telo asi vedelo, proc dal nepokracovat, o lipoxalu nevim, ale na hubnuti je nejlepsi zmena jidelnicku a pohyb, to je lek:slight_smile:
21. led 2008 ve 20:29  • Odpověz
Buď ráda že to dopadlo tak jak říkáš později je to daleko horší a ten lipoxal si myslím že je to blbost. :grinning:
21. led 2008 ve 20:29  • Odpověz
že jo já si taky myslím. jsem ráda, že to proběhlo bez komplikací, ale je to hodně těžky. Ve středu jdu ještě na vyšetření, tak se modlím, aby to bylo v pořádku, ale moc tomu nevěřím :confounded:
21. led 2008 ve 20:33  • Odpověz
pipi preju at to v poradku je:slight_smile:
21. led 2008 ve 20:36  • Odpověz
jak dlouho se snažíte o mimi? my skoro 3 roky
21. led 2008 ve 20:36  • Odpověz
smilers má pravdu Pipi já jsem dopadla daleko hůř já až 10 týden je to hnus.Jinak jes kys. listovou a vitamín E. TO je na vývojové vady a na zvýšení plodnosti držím palce .
21. led 2008 ve 20:37  • Odpověz
pipi u nas to bude zachvilku 4 roky, ale poradne to tahneme na 3 rok:grinning:
21. led 2008 ve 20:40  • Odpověz
teď jsem to psala mi 10 let čekáme, až to vyjde, pak to vyjde, ale nevyjde, ale hlavně, že to jde. :grinning:
Teď jsem se do toho zamotala.
21. led 2008 ve 20:44  • Odpověz
pudly, taky se do toho uz motam:grinning:
21. led 2008 ve 20:47  • Odpověz
to je hrůza čekat takovou dobu, má mamka čekala na mě 11 let
21. led 2008 ve 20:48  • Odpověz
ja se pro dnesek uz odmotavam, nebo me trefi:grinning:
21. led 2008 ve 20:49  • Odpověz
je tady někdo z okresu Jindřichův Hradec nebo Jihlava kdo má stejný problém?
21. led 2008 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj, sis...jo to máš pravdu, zmatek v tom teda mám, si představ, že jsem to normálně dostala, měla jsem to 9 dní, týden byl klid a včera jsem to dostala znovu, takže já snad teď pro změnu budu krvácet snad ob týden :confounded:
Dckami, konzultaci žádnou nemám, vzhledem k tomu, že mi třetí pokus IVF nevyšel, tak jsme se s manžou dohodli, že se na to vyprdnem, necháme to prozatím na přírodě, protože 60 000 na další pokus nemáme. Snažím se teď momentálně něco dělat se sebou(zhubnout 15 kilo, jíst zdravě, papat vitamínky a tak) a hlavně snažit se dostávat mršku pravidelně a sama bez injekcí a prášků...takže zatím se daří a uvidíme, třeba to vyjde i přirozeně. O baráčku víš, takže i to je taková trhlinka do života, změna, stres a plány, takže se uvidí co dál.
Smil..je to děs, jak ten čas letí co??? Já už se snažím přes dva roky a taky nic...asi jsem na to šla špatně, moc jsem se na to upnula a šla i přes mrtvoly a na nic nekoukala. Teď jsem se hlavně psychicky uklidnila a stanovila trochu jiný režim. Navíc holky a to se mi budete teď asi smát, jsem nasadila ochranu při sexu, abych neotněhotněla, protože vyřizujem půjčku na barák a jdem do toho na 200% :grinning:
21. led 2008 ve 22:18  • Odpověz
21. led 2008 ve 22:19  • Odpověz
Moky ja se nesmeju:grinning: taky jsme zadluzeni az az,hele uvidime,co nam da cas a je to,how jdu spat:grinning:
21. led 2008 ve 22:35  • Odpověz
taky jdu dobroulinky
21. led 2008 ve 22:42  • Odpověz
pipinko -na ten kontryhel jsem se taky nedavno ptala tak tam treba neco vyctes
www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=44910&vGroupOffset=0 - 36k -
22. led 2008 v 00:35  • Odpověz
ahoj kočky,
tak koukám, že si tu holky včera udělaly soukromou diskusi, objevily se nám tu nové tváře... Tak vás vítám. :slight_smile:
Já se včera na MK ani nedostala, nějak nestíhám. V práci do 17 hod., potom jdu s holkou na angličtinu, přijdeme po 19.hod., udělám večeři a padnu ke zprávám. Včera jsem usnula v televize, hrůza. :angry: A to je teprve pondělí.

Dneska se těším, odpoledne přijde ten náš léčitel, co umí reiki, tak bude nabitá energií. :grinning:

Jak jsem četla, někdo psal, že se máme po IVI šetřit, mě nic takového dr.neřekli, ptala jsem se i na sport, můžu všechno, včetně lyžování, dokud se těhu nepotvrdí. Pouze zákaz alkoholu, což je pochopitelné. Včera to byl týden, co jsem po 1.IUI, to to utíká........
22. led 2008 v 07:11  • Odpověz
Přála bych ti aby ti to vyšlo napoprvé a jak se cítíš?
22. led 2008 v 10:10  • Odpověz
ahoj pudly,
není mi vůbec nic, tak uvidíme. Mrška by ne/měla dorazit tuto sobotu, testovat se mám v pondělí 28.1., ale naděje na úspěch velké nejsou, to asi víš sama ( úspěšnost je 10-15%). :wink:
A co ty? Opravdu se snažíte tak dlouho? Víš příčinu neúspěchu? Uvažuješ i o adopci?
22. led 2008 v 10:21  • Odpověz
Kami ahoj snaha je taková dlouhá, ale IUI se už jednou zdřila, tak určitě se to zopakuje já tomu věřím celkem dost.10-15% je dost je tam ta možnost.
O adopci neuvažujeme, protože nemáme žádnou vadu na kráse, tak to musí jít ne? :grinning:
22. led 2008 v 10:45  • Odpověz
Nazdarek, pudly vidim, ze stin prebiras pro zmenu ted ty:grinning: :grinning: ja jdu nakouknout, ofiko tu budu vecer, jako vzdy:grinning: o pul jedne vyrazim smer CAR, tak jsem zvedava, ale to pisu uz tejden:grinning: :grinning:
22. led 2008 v 11:28  • Odpověz
tu výdrž ti závidím :slight_smile: My se snažíme druhé mimi od 6/06 - zatím jsem byla pouze jednou na inseminaci, do CARu chodíme od 11/07. Také nejsem nejmladší, tak to chci řešit, dokud to jde a hradí to pojišťovna.
22. led 2008 v 11:31  • Odpověz
dckami, se zadari:slight_smile: vsak v po das vedet, ne? Ne ze nas tu budes natahovat jak sis minule:grinning:
22. led 2008 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.