• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Byla bych moc ráda, kdyby se to povedlo, ale jak jsem psala, příznaky těhu žádné nemám :unamused:
Dám vám v pondělí vědět, neboj se, to bych nevydržela se neohlásit. Jsem tu skoro denně a kdy ž MK nejde, tak mám absťák.
22. led 2008 v 11:37  • Odpověz
dckami, neni podminkou aby jsi mela nejake priznaky, i kdyz si uz jednou tehotna byla :wink:
22. led 2008 v 11:39  • Odpověz
Smilers, když jsem čekala Elinku, tak mi také nic nebylo, nezvracela jsem, pouze jsem měla problémy s tlakem 80/50 žádný problém, takže jsem omdlévala. :unamused: Ale to bylo pouze po ránu a přestalo to. Pokud by to mělo i u druhého mimíska být stejné, bylo by to OK. :dizzy_face: Prostě pohodové těhulkování, chodila jsem do práce do 6 měsíce.
22. led 2008 v 11:57  • Odpověz
dckami, vsak uvidis:slight_smile:
22. led 2008 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky jdu vas pozdravit :slight_smile:
22. led 2008 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj lis, jak se dari? Vse ok? :slight_smile:
22. led 2008 ve 12:04  • Odpověz
zatim ano diky za zeptani, jsem trochu unavena z toho jak jsem ted 3 tydny lezela ale jinak se drzime :slight_smile:
22. led 2008 ve 12:09  • Odpověz
lis tak to je fajn, hlavne at je vse ok:slight_smile: nic padim do CAru:grinning: na vstupni pohovor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2008 ve 12:11  • Odpověz
jé, Smil, tak mnoho zdaru. Lékaři v CAR jsou šikovný, tak nám pomohou :slight_smile: Dej potom vědět, jak to probíhalo a jaký to na tebe udělalo dojem.
Lis, koukej odpočívat, ať jste oba Ok. :sweat_smile:
22. led 2008 ve 12:17  • Odpověz
ahojky, jdu jen pozdravit...lis...držte se a užívej si to :slight_smile:
22. led 2008 v 15:59  • Odpověz
tak jsem tu a se mnou prijde zakon:grinning:
tak mame za sebou pohovor:slight_smile: hlavni doktort v pohode, samo, ze rikal, ze mam zhubnout, tak sem mu slibila, ze zhubnu:slight_smile: tak dnes zacinam...jinak dle minuleho spg manzela, rekla, ze ma spatne spermie, hned me rovou udelal UTZ, dle toho mam asi pravdepodobne PCO, jen nevim jestli na obou nebo jen jeden to schytal, jinak me brali 5 ampuli krve, manzelovi tri, pujde znova na spg, ja musim jit na polikliniku na oddeleni odberu, kde me daji jakejsi caj a z toho poznaji jestli netrpim cukrovkou,z te krve nam udelaji genetiku, me zase hormo.profil a jeste dalsi testy ( si to uz nepamatuju ty nazvy), ve ct se mame snazit a v pa mame dorazit, me budou sledovat, jak ve me reaguji spermie a manza pujde znova na spg, ty testy jeste delali i na protilatky...takze v pa budu asi moudrejsi, a hned rikal, ze jakmile budou ty vysledky tak dle nich se uvidi a zatim vzkousime IUI, jak rikal je to setrnejsi. Takze tak:grinning: dokonce sem tam musela jet znova, sem si zapomela podepsat propustku do prCE:-d :-d JAK JSEM byla nervni:grinning:
22. led 2008 v 16:40  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil, tak to Ti teď začíná hezký kolotoč vyšetřování, který mám naštěstí za sebou. Neboj, do konce roku to všechny zvládnem aby jsme byly těhu :wink: .

Lis, to je dobře že jste s mimískem v pohodě.

Dckami tak to jsme na tom stejně, jsem zvědavá jestli mrška přijde nebo ne. Byla by to ale náhoda kdyby se zadařilo napoprvé.

Vítám opět další příchozí, nějak to nestíhám dočítat, ať jsem trochu v obraze, kdybych na někoho zapoměla tak mi to prosím promiňte.

Moky tak držím pěstičky ať to bydleníčko co nejdříve koupíte a zařídíte :wink: .

Jinak to nachlazení a pokuckávání v práci je děsný, snad mě ten bacil nebací :angry: . A k tomu dnes taková zima venku brrrrrrrrr.
22. led 2008 ve 20:02  • Odpověz
No zdaaaaar SIS, jj kolobeh uz zacina primo ve velkem:grinning: :grinning: jinak porad drzim palce:slight_smile: i dckami:slight_smile:
22. led 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
Jé konečně jsem se tady s někým potkala a nemusím mluvit jen sama ze sebou :grinning: .
Přehodili mi v práci směnu tak jsem teď doma a za chvíli jdu spinkat abych byla ráno v 5:30 v práci čilá jako rybička :sunglasses: .

Jinak nám v práci řádí těhulkovský bacil, tak snad ho chytnu, máme 3 nové těhule.
22. led 2008 ve 20:31  • Odpověz
sis jj cetla jsem na snazilkach:grinning: vim vsechno..ja tu sem porad a sem tam s nekym mluvim a sem tam se nevyhnu samomluve:grinning: :grinning: ja vstavam v 6:30
22. led 2008 ve 20:36  • Odpověz
Teda, smil, tak to vsechno ustojis v klidu a pohode. Holky, mne uz druhy den nechce klesnout teplota pod 38C. Je to hruza, musim chodit do prace. V zivote jsem nic neprechazela, vzdycky se lecila klidem na luzku, ale ted to nejde, do prace musim. Ach jo :frowning2:
22. led 2008 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj peti,budu to muset ustat a byt v klidu:grinning: ty si s tim ale nezahravej,myslim zdravi
22. led 2008 ve 22:04  • Odpověz
No jo, jenže co nadělám. Práci za mě nikdo neudělá. Jen mám trochu obavy, jestli se nám náhodou zrovna tento měsíc nezadařilo a já teďka musím brát panadol a mucosolvan, tak aby to nějak neublížilo... Ach jo, to je fakt na pytel :frowning2:
23. led 2008 v 07:06  • Odpověz
ahoj holky, prosímo radu, počítá se test, který vyšel po limitě?
23. led 2008 v 07:09  • Odpověz
No záleží jak to myslíš ale mi testík vyšel až za nějakých 30minut a to jsem ho vytáhla z koše. :grinning: A bylo to
23. led 2008 v 09:49  • Odpověz
nazdarek vsem, pudly zdar stine:grinning: :grinning: pipi nejlepsi bude, kdyz si zajdes k dr. a on ti udela test z krve...Peti tak snad pokud se zadarilo, tak bude vse v poradku, uvidis, nema cenu ted plasit
23. led 2008 v 15:21  • Odpověz
pipinko tak sem cetla, ze se tehu snad nepovedlo, je to skoda :frowning2: ale neboj priste se zadari, je to sice chaba utecha :unamused: ale i tak soucitim
23. led 2008 v 15:26  • Odpověz
holky tak midoktor vzal krev a dělal ultrazvuk, řekl , že se o těhotenství nejedná,m protože moje sliznice je v normálu a v pondělí si mám zavolat na výsledky krve. Pořád ještě doufám, i když vím že mimi nebude :frowning2:
23. led 2008 v 15:27  • Odpověz
ahoj holky,
:confounded: mě dneska také není moc dobře, pobolívá mě podbřišek, ráno to bylo nejhorší. Takže to pravděpodobně dostanu. Čekám to v sobotu, takže malá naděje tu stále je........
23. led 2008 v 15:30  • Odpověz
dckami, dokud se mrska neobjevi sance porad je, a jak rikam tobe a sis porad drzim palce:slight_smile: pipi jak jsem rikala, je me to lito
23. led 2008 v 17:45  • Odpověz
ahoj holky, dopo nejak nesel konik :angry: jak se mate??
23. led 2008 v 17:48  • Odpověz
Ahoj lis, mam se fajn, jj konik zase pekne blbl, uz by s tim meli neco udelat :angry:
23. led 2008 v 17:59  • Odpověz
no ja jsem si myslela, ze nam blbne net a porad me to nechtelo ani prihlasit, ze jako neexistuju no mazec :grinning:
23. led 2008 v 18:01  • Odpověz
to me taky hlasilo, ze neexistuju:grinning: hold sem neviditelna, cico:grinning:
23. led 2008 v 18:33  • Odpověz
kdepak jste zase vsici:grinning:
23. led 2008 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.