• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
já jsem tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale žádné nové zprávy.
Moky, kde jsi? Asi píšeš vysvědčení, když se blíží pololetí, co?
23. led 2008 ve 20:10  • Odpověz
dckami to neva, hlavne, ze tu zase nekecam sama:grinning: :grinning: to moky teda nezavidim to psani vysvedceni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2008 ve 20:12  • Odpověz
ahoj, holciny,
mne to taky rano hazelo pitome hlasky.

dckami, tak to em moc mrzi, zvlast, kdyz to uz tak dlouho nejde. Ale priste se povede, uvidis. Drzim moc moc moc pesti.

No ja mam koencne na chvili veget. Do konce tydne jsem si vzala volno, tak snad nebudu muset byt ani pritel na telefonu. Ale tak enjak se obavam, ze z uctarny budou dotazy k mym inventuram... :frowning2: No treba ne, uvidime. Snad to bude v pohode, opravila jsem, co slo a na nic vic jsem neprisla.
23. led 2008 ve 21:02  • Odpověz
dckami...jsem tu neboj, neutekla jsem, je mi líto, že tě bolí v podbřišku, ale jak píšeš, naděje umírá poslední, tak stále věř...a máš pravdu, teď v pololetí je toho nějak moc, cítím se hrozně unaveně a strhaně a práce mám jak na kostele :frowning2:
23. led 2008 ve 21:22  • Odpověz
Moky, to znám, kamarádka učí na Máchovce, tak je v jednom kole. :confounded:
Tak zatím jsem to nedostala, no uvidíme, co bude o víkendu, v každém případě t naděje stále je. :sweat_smile:
24. led 2008 v 07:09  • Odpověz
Hruza, jak clovek podrizuje zivot praci, ze. Toho stresu je cim dal vic. A to si o sobe myslim, ze nejsem postizena tu chorobou dnesni doby vsechno honem honem. Nekdy to ale jinak nejde a clovek je pak hotovy. Uz aby bylo jaro a svitilo vice slunicko, hned je clovek nabitejsi energii. A hlavne den aby uz byl delsi, tahle tma v 17 hodin ubiji :angry:
24. led 2008 v 10:21  • Odpověz
Nazdarek:slight_smile: tak jsem dnes diky glykemickem testu ztvrdla na odberech 2 hodiny, normalne se to dela v tehotenstvi , ale ja na to sla taky na doporuce¨ni z CARU, a jinak se mam fajn:grinning: zitra nas zase ceka vysetrovani v CARU :sunglasses: peti ja se praci teda nepodrizuju:grinning:
24. led 2008 v 11:42  • Odpověz
ahojky, mo já se jí teda podřizuju celkem dost, jsem úplně nemocná, pořád musím něco dělat a vyrábět...
Smil...jo jo, ty začátky jsou vždycky takový únavný, ale pak když se to rozjede, tak to utíká celkem rychle, až budeš mít po všech testech a odběrech, pak už se to poveze a pak budeš vozit i ty :grinning:
Dckami, hned dej vědět výsledek, nééééé, že to budeš prodlužovat, jsem napnutá jak struna
24. led 2008 ve 14:02  • Odpověz
neboj, dám vědět. V soboru jedeme celá rodinka i s našima na výlet do Neustadtu do bazénu, mají tam údajně super tobogány, bazén s mořskou vodou a vlnami, tak se těším :slight_smile:

Moky, nechceš štěňátko zlatého retrívra nebo nevíš o někom kdo by měl zájem? Známé mojí kolegyně se jich potřebuje zbavit, mají jich 6, dává je zdarma :sweat_smile: . V případě zájmu mohu poslat fotky a telefon.
24. led 2008 ve 14:35  • Odpověz
moky jj uz si zvykam:_D :_d dckami, bych brala hned zlataka, ale bohuzel mam uz 3 psiska:grinning:
24. led 2008 v 15:00  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: ,
Uf už jsem konečně doma z práce a jsem tu jen na chvilku, protože mě čekají domácí práce a vaření večeře.
Jsem totálně ko :frowning2: . Taky mě jako Dckami pobolívá v podbříšku, dnes jsem 28 den a zatím žádná mrška, ovšem testovat ještě podle doktora nemám. Aspoň to zklamání nebude teď ale až za pár dní.
Dnes v práci byla těhule co čeká mimíska v květnu, jak já jí to bříško a mimíska v něm závidím. Holt si ale budu muset ještě nějaký ten čásek počkat :unamused: .

Smil a kdy budeš mít výsledky?

Petka, tak se pěkně léč, a hezky odpočívej.
24. led 2008 v 15:46  • Odpověz
autor
Dckami, málem bych zapoměla a co léčitel, co Ti řekl?
Ten víkend si pořádně užij :wink: , my budeme po dlouhé době doma, čekáme malou návštěvu a příští týden velkou návštěvu, tak snad to přežiju.
24. led 2008 v 16:16  • Odpověz
Dckami...bydlím ve 2+1, máme jezevčíka, takže to mi stačí. Ale pravdou je, že mít baráček už teď, vzala bych si jedno...já mám tuhle rasu moc ráda.
Sis..z toho si nic nedělej, já mám kolem sebe snad těhotenskou nemoc, ale mě se to netýká, jako obvykle...takže taky se s tím srovnávám. Dva dny zpět jsem viděla mimíska čerstvě narozeného a byla to nádhera...nechápu, jak to někdo prostě může odhodit jako odpad a já bych za to dala cokoli
24. led 2008 v 16:40  • Odpověz
Sisi, léčitel mi řekl, že přijde za týden znovu, dal mi velkou šanci, že dle jeho nějakých výpočtů máme šanci na minimko velikou v krátké době. Ale on je takový nemluva, nechci z něj nic lámat násilím.......... Já jsem dnes 26 den cyklu a stále to pobolívá. Je to divný, nikdy to nemívám. :unamused:
24. led 2008 v 17:18  • Odpověz
Ahoj sis, vysledky uvidim, co me reknou zitra v caru:slight_smile:
24. led 2008 v 17:19  • Odpověz
autor
Moky, já taky nechápu ty matky jak to můžou udělat, asi jsou bez citu.

Jé Dckami, tak třeba seš těhu, moc bych ti to přála.

Smill, budu čekat na odpověď.

A teď všem dobrou noc, papa zítra.
24. led 2008 ve 20:52  • Odpověz
dobré ráno,
dneska jdu s Elinkou ráno na logopedii, odpoledne k zápisu do 1. třídy. :slight_smile: To je hrozné, jak ten čas letí - před nedávnem jdem vozila kočárek a najednou půjde do školy. Pro mě je to stejně moje malá holčina.
25. led 2008 v 07:12  • Odpověz
AHojky vsem:slight_smile: dckami, tak at s emale ve skole libi :grinning: jj cas je neuprosny stihomam:grinning: Sis urco dam vedet, se neboj, budu jak informacni sluzba:grinning::grinning:
25. led 2008 v 09:52  • Odpověz
ahoj, holky,
Moky, ty jsi ucitelka? Tak to je jasne, ze vecne neco pripravujes... To ma clovek porad co delat. Bohuzel, takovych ucitelu, co by se detem poradne venovali, je dneska uz tak malo...

Jee, ja bych brala retrivra hned, myslim, ze i manzela bych ukecala, ale my bydlime na druhem konci republiky :frowning2: . to je teda smula.
25. led 2008 v 10:05  • Odpověz
kde jste :angry: ???? Asi začnu trpět samomluvou. Tak nám držte palečky, za hodinu jdeme k zápisu. Začínám být trochu nervozní, mám nachystanou kamerua a foťák, tak to pěkně zvečníme. :sweat_smile:
Jak je u vás? Nám svítí sluníčko a vypadá to , že snad bude jaro. Krásně modrá obloha. Jen ať to vydrží i na víkend.
25. led 2008 ve 13:10  • Odpověz
Holky tak cca. za hodku nas ceka 1.IUI, tak nam drzte palce,mam 2 cm velkej vacek,v nemz je vajicko,je to mazec a hlavne moc rychle,tak uvidime,tak zatim papa
25. led 2008 ve 14:21  • Odpověz
tak jsem doma, v ne jdeme znova do fertimedu na kontrolni UTZ a pak se uvidi, jestli se zadarilo, nebo udelaji dalsi IUI a nebo dojde mrska :wink:
25. led 2008 v 17:18  • Odpověz
smil...myslím na tebe tfuj tfuj, ať to vyjde...
petka...joooo úča, to máš pravdu, že někdo prostě maká a jiný jednou jen aby měli hodinu za sebou a je jim jedno jestli ty děti něco budou vědět či ne...já snad bohudík, jsem dost kreativní a bohužel nevím, kdy mám přestat... :dizzy_face:
dckami, pořád mrška nikde??? Že byyyyyyy...
25. led 2008 v 17:21  • Odpověz
ahoj moky, diky byla bych rada, ale taky vim, ze to procento pravdepodobnosti je male, ale co uz, ze:grinning: a krom toho jsem dnes 26DC, mam dlouhe cykly od 26 do 32DC, takze sem fakt zvedava, tudiz mam ovu asi na konci cyklu
25. led 2008 v 17:30  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil, tak to je teda mazec, taková rychlost. Vidíš, konečně se začalo něco dít, aby jsi nás ještě všechny nepředběhla s tím těhulkováním. :wink: . Moc byxh Ti to přála a držím pěstičky.

Já mám 29DC, zatím nic, ale cítím, že mrška přijde. Potom budu muset zase k doktorovi.

Smil, a jak to nesl manžel, vše v pohodě?

Dckami, jojo děti rostou rychle, taky si pamatuju jak se nedávno bráchovi a švagrové narodil malý a teď ho taky čeká zápis. A jak se cítíš?

Moky a seš třídní učitelka? Tak to musí být zábava s dětmi a jak staré děti vlastně učíš?
25. led 2008 v 17:56  • Odpověz
Ahoj sis, no manzel to nesl nervozne jak ja, protoze jsme na to neblyi pripraveni, ani spermio jsme sebou nemeli, takze musel narychlo to spermio ze sebe dostat, takze docela zahul :angry: diky , vzdyt ja to preju i tobe a dckami:slight_smile:
25. led 2008 v 18:17  • Odpověz
hezky vecer, labutky,

tak vidim, jak se to tu rozjizdi v AR. Ach jo, no jen aby se vam to obema podarilo.

Dckami, mozna ze MS neprijde, ja jsem taky mela porad pocity, jako ze musi zakonite prijit a ona neprisla. Tak uvidis. Hlavne enhazet flintu do zita.

Smil, tobe to same, mysli jen na pozitivni veci, dopadne to na 1*.

Moky, tak to jsem fakt rada, ze nepatris k tem ucam, co si to ve skole jenom odsedi, sebepricineni veskere zadne a jenom maji plnou pusu toho, kolik casu davaji priprave a jak malo za to berou... :wink:
25. led 2008 ve 22:30  • Odpověz
petka...no je pravda, že jsem teda ve stávce učitelů taky byla (ale dodávám z donucení, jinak by mi ředitel nezaplatil osobní prý :grinning: )ale já to jinak beru tak, že každá práce má svoje a pokud si ji chcem udržet, musíme něco pro to dělat...
sis...já mám ty rošťáky s pubinou - přesně řečeno celý druhý stupeň, třídní sice nejsem, protože mám ještě k tomu všemu i druhou práci v Základní umělecké škole...tam učím hru na klavír, keybord a hudební nauku, takže bych to i nestíhala. Ale práce je tost i tak, všechny dokumenty musím podepisovat a v ZUŠ psát vysvědčení :confused:
Smil...hele, i to malé procento je víc než 0 takže fakt věř a ono to vyjde, nebo hoď dovolenou, užij si ji a třeba to taky vyjde dokonce přirozeně, spousta mých známých takhle přišla do těhu prý i s potížema jako žádnou mrškou, horším spermiogramem a podobně
25. led 2008 ve 22:57  • Odpověz
Nazdar,hlasim,ze se snazim bejt v klidu:grinning: ale ted uz vim,jak se kazda citi po IUI,jak na trni:slight_smile:
26. led 2008 v 07:33  • Odpověz
smil...hoooooooodně štěstíčka...
26. led 2008 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.