• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
moky diky, to budeme asi potrebovat, kdyz sedim, tak me boli cipek :unamused: tak snad bude vse ok
26. led 2008 ve 13:02  • Odpověz
autor
Krásný víkedn přeju :slight_smile: .
Tak mám chviličku čas než přijde navštěva a tak musím mrknout co je tu nového.

Moky tak to se máš co ohánět. To není jen tak stíhat 2 zaměstnání a ještě k tomu domácnost. Docela si s těma puberťáky užiješ, no to chce prostě pevné nervičky. My stačí si máknout v práci a jsem totálně KO, hlavně po tomto týdnu jsem nějaká úplně utahaná.

Smil, můj manža i já jsme byli značně nervózní před IUI i když jsme to věděli dopředu, ale zase jsme nevěděli co nás čeká, však příště to bude už lepší, aspoň doufám. Dnes už s jistotou vím, že to nebylo naše poslední IUI. Mrška už klepe na dveře a počítám, že zítra se rozjede naplno. Nepomohly ani zamklé dveře. Však já ji jednou porazím :sunglasses: . Tak nás to vše čeká nanovo, chudák manžel, nějak se tam v té darovací místnůstce vůbec necítil. Ale na druhou stranu mi sám řekl, že to vydržíme, vždyť přece víme, že přirozenou cestou to nepůjde.
Chtěli bychom taky jet v první polovině roku na nějakou hezkou dovču, tak si třeba mimíska dovezeme z velké dálky. Taky mi už na dveře ťuká třicítka, bude to coby dup a procento otěhotnění se snižuje čím dál tím víc.
Jsem se ale nějak dnes rozepsala, ale asi se potřebuju vymluvit, nebo vysamomluvit :grinning: .

Dckami a co ty, jak se Ti daří, jak jste dopadli u zápisu, a co malá jak reagovala?

M24, kde jsi, už jsi tu dlouho nebyla a Bel jakbysmet, holky kde jste?
26. led 2008 ve 13:04  • Odpověz
sis vsak jasne, se to povede, a hele mrska zatim nedorazila prece, tak trocha nadeje jeste neuskodi, jinak drzte palce , opet:grinning:, jdeme zase do caru a jsem zvedava co nam na UTZ reknou

NO jo dlouho tu nebyla bel a m24, :unamused:
26. led 2008 v 19:02  • Odpověz
autor
Smil, s tou mrškou to uvidím až zítra.
A co vlastně na tom ultrazvuku uvidí, to už je vidět tak brzo jestli se to podařilo?
26. led 2008 v 19:10  • Odpověz
sis vsak uvidis, to nevim jestli tam neco uvidi, spis se chce podivat jestli spermiikyvubec dosly a jestli tam jeste mam nepraskle vajicko nebo ne, no vsak zitra podam hlaseni, ale popravde i aj se citim na mrsku, :angry:
26. led 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
Ty ženské pocity to je divné že :grinning: , já mívám často takové různé předtuchy až se mi manžel diví, ale často se to vyplní.
A na kolik hodin jste objednaní? Abych Ti držela pěstičky.
26. led 2008 v 19:33  • Odpověz
preji hezky vecer :slight_smile:
26. led 2008 v 19:35  • Odpověz
sis to jo, jakmile me zacnou brnet nohy, tak vim, ze to dostanu:grinning: a ty me brni :angry: zitra tam jdeme na 8:50
26. led 2008 v 19:36  • Odpověz
teda, to jsem netusila, ze na CARu se dela i v nedeli. Ale treba to brneni je z tehu. Ja jsem mohla prisahat, ze dostanu mrsku, jake jsem mela pocity a nedostala... NAdeje umira posledni, toho se tedka zkus drzet :grinning:
26. led 2008 v 19:38  • Odpověz
autor
Ahojky Petka :slight_smile: , jak se dnes máš?

No to mě Smil nohy nebrní, ale nějak to vždy cítím, neumím ten pocit popsát.
Tak to zítra budu na tebe myslet a držet ty pěstičky aby to dobře dopadlo.
26. led 2008 v 19:39  • Odpověz
peto jasny:grinning: :grinning: taky jsem netusila, ze delaj i v ne, ale bylo tezke se tam vmesnat, takze maj i v ne plno
26. led 2008 v 19:40  • Odpověz
No dnesek je tak celkem na pytel. Manzel je nejaky divny. Clovek by rekl, ze ma kramy, kdyby mohl.

Smil, zitra dej urco vedet :sunglasses:
26. led 2008 v 19:40  • Odpověz
peto, ze by s tim zacli i chlapi, i kdyz sem slysela, ze i oni maj sve dny:grinning: :grinning: jasne dam vedet :wink:
26. led 2008 v 19:42  • Odpověz
tak v prvni rade jde o penize, ze svatek nesvatek. Ale hlavne kdyz to nekomu pomuze
26. led 2008 v 19:42  • Odpověz
to jo
26. led 2008 v 19:43  • Odpověz
to teda jo, ten muj je obcas ma. Zrovna chrape jak male decko, vcera usnul pred desatou, dneska vstaval nekdy po pul desate, takze vyspany musi byt a ted spi azse. zitra jde na ranni, takze dneska uz s nim nebude rec. uz mi to s nimnekdy leze na nervy. To jsem se nemusela vdavat, abych byla furt sama. I kdyz je doma, jako by nebyla ja si musim porad vymyslet zabavu.
:angry:
26. led 2008 v 19:46  • Odpověz
peti njn i to se stava :wink: to me dela nekdy manzel taky ale co uz, beru to v pohode:grinning: :grinning: pac on maka i doma, tak si odpocinek zaslouzi
26. led 2008 v 19:50  • Odpověz
hm, tak to je pro nej omluva, ten muj doma endela nic, akorat se flaka. Uz ani nevim, dky naposledy neco udelala. Jo vlastne predevcirem vycistil akvarko, tot vse. jeste ze mame maly byt a ne barak, to by nam za chvili spadl na hlavu
:rolling_eyes:
26. led 2008 v 19:52  • Odpověz
peti:grinning: :grinning: tak ja na baraku jsem i s nasema, manza se uci od tatky opravovat atd. ale tou praci myslim, ze pise jeste recenze, a ted preklada 50 stranek z aj do cj, takze zahul :wink:
26. led 2008 v 19:54  • Odpověz
ty mas krasne pilneho muze, proto Honza chrape, protoze nema co delat.
26. led 2008 ve 20:05  • Odpověz
ahoj holky,
tak včera zápis v hale základní školy jsem čekali přes hodinu, než jsem se dostali na řadu. Chodby naprosto hrozné, studeno, občas nějaký obrázek, žádné inforamce pro rodiče. záips probíhal pouze v jedné třídě. Byly tam 4 stoly, u každého 1 učitelka, takže 1 dítě odešlo, a šlo další. Třída už bylo moc pěkná, naše paní učielka byla velice příjemná, ptala se Elí, zda ví své jméno a adresu, věk, kam chodí do školky. Potom měla namalovat postavičku a nás úča zpovídala - musela jsem mít sebou občanku a rodný list, takže takové ty osobní věci. Potom si Elí opět povídala s paní uč., měla poznávat barvy, počítat, zkoušela i psát písmenka. Když zjistila, že vše umí, zkoušela na ní jazykolamy, ale ani na to jí nenachytala, protože jí to učí naši. Takže dostala velkou pochvalu , že takto šikovnou holčinu paní učitelka dlouho neměla, nakonec dostala nějaké papírové blbinky, pastelky, omalovánky a šli jsem domů. tTáta to natočil na kameru, takže budeme mít vzpomínku, já foťák nechala doma Tak to má za sebou a je z ní skoro školačka.

Dneska jsme jeli i s našima na výlet do Neustadtu na bazén - to je nádhera. Mají asi tak polovinu střechy prosklenou, takže je tam hodně světla, teplo a super voda. Pro miminka malý bazének s hračkama, hřiště s kostkama, pro větší děti klouzačky, ve velkém bazénu občas pustí vlny - to bylo nejlepší. Jinak všude jsou živé palmy, bambusové chatrče jako stanoviště plavčíka, takže to vypadá skvěle Fakt se mám to moc líbilo. Připadala jsem si tam jako v oáze, Elí křičela, že je to džungle, když jelapo klouzačce a vedle ní byla palma...

Výlet se nám protáhl, jeli jsme ještě do Heidenau, mají slevy, tak jsem trochu utrácela - 3 trika, Elince džíny a trička , tátovi mikinu. Krásný den jsem zakončili večeří. :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak dneska jsem 28DC, zatím jsem to nedostala, ale je mi stále nějak divně. :confused:
26. led 2008 ve 20:23  • Odpověz
peti to je, muzu rict ze je skvelej :wink: dckami tak to gratuluju ke skolackovi :wink: sis a dckami, vsak uvidite, treba nam to nakonec vyjde vsem :sunglasses:
26. led 2008 ve 20:27  • Odpověz
No, cibulka se zrychtoval a zrovna tlaci neco do mechu. On taky neni spatny, to ne, jinak bych se do nej enzamilovala a nevzala si ho :grinning: . Akorat jako kazdy chlap ma svoje...

ty dckami, mela by ses setrit a ne takhle vyletovat...
26. led 2008 ve 20:47  • Odpověz
peti:grinning: tak vidis, proste uz to beres:grinning:
26. led 2008 ve 20:56  • Odpověz
Petko,
já tohle neřeším - už jsem jednou těhu byla, není to nemoc, pouze jiný stav. Tak vím, co si můžu dovolit.Přece se jako těhulky/čekatelky nemůžeme zavřít doma. Mám ráda aktivní život, alespoň na to nemusím tolik myslet, zda to tentokrát vyjde či nikoli.

Holku jsem konečně zahnala do pelechu, ráno brzo vstáváme. Už v 6.30 odjíždí na závody s aerobikem,takže jsem děla řízky na cestu. A já kromě ranního vstávání zítra odpočívám, pouze uvařím a dohldám se válet... :sweat_smile:
26. led 2008 ve 20:58  • Odpověz
dckami si dnes dalsi, kdo me dela chute na rizky:grinning:
26. led 2008 ve 20:59  • Odpověz
ja sjem to tak enmyslela. Vim, ze to enni nemoc. Jen jsme myslela kvuli minimalizaci moznych otresu :grinning:
26. led 2008 ve 21:11  • Odpověz
Tak to ja rizky nemusim, takze me chute nedelate :grinning:
26. led 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
Petka, tak to jsme dvě já řízky taky nemusím.

Tak to jste si Dckami pěkně užili víkendík, no teda vlastně sobotu. Taky bych někam vyrazila. Už se těším na dovču, až si krásně s manžou odpočineme, jsme tak pracovně vytížení až to není pěkné.
26. led 2008 ve 21:47  • Odpověz
ahoj holky, sis, moc se mi líbilo co jsi napsala ve 13.04, vlastně to je to nejdůležitější. Mít u sebe svýho chlapa, kterej umí podržet a nebere chybu jen v tobě. Já mám taky doma takovýho šmoulu, kterej se mnou strpěl všechno i přes tři neúspěchy a uklidňoval mě, že jednou to prostě přijít musí. Je to fakt velká psychická oprora a nevím, jestli bych to sama zvládla. Jsem teď mnohem silnější ani jsem netušila, že tak silná dokážu být. U mě je pravda, že jsem se s každým dalším neúspěchem cítila hůř a hůř, ale pomohl mi právě on abych se celkově uklidnila a nešla přes mrtvoly jen za tím dítětem. Momentálně jsme na tom tak, že na další pokus nechceme, zatím to necháváme na přírodě, protože 60 000 prostě nemáme, ale jak jsem se celkově uvolnila, začala jsem dostávat mršku přirozeně sama :grinning: a jak už jsem jednou napsala, používáme i ochranu :grinning: to nám zas poradil doktor, aby mi tělo pořád jen nepřijímalo spermijky a pak to máme za dva tři měsíce zkusit bez ní, prý to tělo něco cizího vezme, tak uvidíme. Teď si užívám života a vyřizujem půjčku, takže taky toho mám dost. Třeba i tam změna prostředí a vůbec všechno k tomu přispěje.
Dc...gratulka k Elí, je moc šikovná a chytrá. Už se vám s sis blíží konec, tak hned dejte vědět výsledek.
Petka a smil...taky vás zdravím.
27. led 2008 ve 04:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.