• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
10 hodin, kde ste??? Vy ještě spíte asi!!! :pensive:
27. led 2008 v 10:17  • Odpověz
já nespím, truchlím, zrovna jsem to dostala. :cry: :cry: :cry: :frowning2:
27. led 2008 v 10:32  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dorazili z CAR, ovulace probehla dle UTZ sliznici mam pekne narostlou,zlute telisko tam je taky, folik prasknul uz pred 24 hodinami, tzn, v pa, kdy me udelali IUI, tak asi vecer, mam ode dneska brat utrogestan, pokud to dostanu, tak mam hned zavolat a objednaji me na laparku( do toho jeste budu muset znova podstoupit test na glykemii, a krev me budou jeste brat), a pak se uvidi, jestli jeste IUI nebo uz rovnou IVF, takze uvidime, jestli mrska dojde pristi tejden.....dckami to je me lito, ale neboj dalsi uz vyjde :wink:
27. led 2008 v 10:46  • Odpověz
cauky, ja taky davno enspim,jen jsem emla docela litani, musela jsem do obchodu, manzel si an obed vymyslel bramborovy knedlik a doma enbylo testo. A taky maslo na peceni, na zitra do prace mu chci upect buchtu... Konecne jsem si na chvili sedla
27. led 2008 v 10:58  • Odpověz
peti, ten si teda naporouci:grinning:
27. led 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
Krásné dopoledne :slight_smile:
Tak hlásím, že jsem na tom stejně jako Dckami, tiše truchlím nad mrškou, ale já to včera říkala, že dorazí. No co už snad to příště vyjde, ale bolesti bříška ty teda jsou.
Smil, tak to budu držet pěstičky aby Ti to vyšlo a nemusela jsi na laparku :wink: .
Moky Tobě se nějak nechtělo spát, když jsi sem jukla tak brzo ráno. No já už chvíli nespím, protože mám taky doma hladovce a ten chce snídat i objedvat. Včera snídani chystal manža a dnes byla řada na mě.
Ale máš asi dobrého doktora, když vám dává takové rady. No mi sice taky dává ale jinakší.

Dckami, tak to budeme truchlit spolu, a věř tomu, že druhý pokus nám přece musí vyjít. Já musím zítra k doktorovi zase na prášky, aby mi mohli narůst folíky.

Petka, já buchtu pekla už včera, takže dnes jenom vařím.
27. led 2008 v 11:19  • Odpověz
sis, taky? tak to me mrzi, ale co holky jak rikam u dckami dalsi vyjde urco, ja se citim taky na MS , ale u me se to da cekat, me delali IUI na konci cyklu, takze ja to beru v pohode, sis n alaparku s eme nechce ale aspon to budu met uz za sebou :wink:
27. led 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
No ono třeba bude lepší když se mrknou dovnitř, přece víc tam uvidí, než na obyčejném vyšetření.
27. led 2008 v 11:32  • Odpověz
sis to jo, akorat misto neschopenky si vezmu asi dovcu na to
27. led 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
no to nevím jestli bude dobrá volba ta dovča místo neschopenky, myslíš, že budeš moct brzo do práce. Já bych to asi neriskovala.
27. led 2008 v 11:42  • Odpověz
uvidim, musim se domluvit s dr. ale kdyz vezmu, to, ze prvni tri dny neschopenky se neplati a neplati se ani so a ne, tak dovca me porad prijde lepsi, ta je aspon placena, uvidim, zalezi na kolik dni budu muset byt doma :wink:
27. led 2008 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, já vím, ale když u mě žádné pozitivní novinky nejsou. :unamused: V po jdu k dr. na UTZ a uvidíme kdy zase půjdu na IUI, už poslední jak to vypadá. Když se to nepovede, tak měsíc oddech bez prášků a pak nás taky čeká CAR, takže to vidím na IVF v dobnu nebo květnu.

Teď se kolem mě dějou samé nepěkné věci, jedna kamarádka a jedna známá potratili v začátku těhotenství :frowning2: Ještě tohle vidět kolem sebe, to mi teda taky nepřidá. On se člověk tak upíná na to aby se povedlo otěhotnět a teď kolem sebe vidím, že ani když se to povede tak není vyhráno. Musím se s tím nějak srovnat.......
27. led 2008 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky m24, verim, ze to neni snadne a kor kdyz to vidis vsude, :frowning2: ale tady s tim clovek bohuzel musi porad pocitat, jasne jen se s tim vyrovnej, ono se to pak lepsi chape :pensive: ja po tech 3 letech nezdaru, jsem prochazela taky tim, bud to kolem me tehotnelo a nebo se nedarilo, kolikrat sem si rikala, proc vlastne se to deje , ted uz jsem bohuzel dospela do te faze, ze pocitam i s tim horsim, beru veci takove, jake muzou nastat, ale je to dost tezke :frowning2:

ale opravdu se nam tu vsem povede...
27. led 2008 ve 14:27  • Odpověz
dckami, sis...je mi to líto, ale fakt věřte tomu, že prostě nebyl teď ten správný čaa a on přijde nám všem. Každá to prostě máme nějak spočítaný, takže naděje umírá poslední.
smil...máš úplnou pravdu, člověk pak právě zjistí, co všechno je schopen uníst a s čím se srovnat...prostě to tak je a musíme všichni tomu čelit
27. led 2008 ve 14:33  • Odpověz
moky jj presne tak, clovek si musi uvedomit, ze ne vse a kazdemu jde holt vse v pohode, jen se stim clovek musi postupem casu smirit :unamused: a to je to, co jde tak tezko, kdyz si vzpomenu, jak jsem i brecivala, ze kazdej met deti muze a u as nic, tak jsem mozna rada, ze jsem dosla do te faze, ze vim, ze se ma pocitat se vsim :wink: se divim, ze to manzel se mnou vydrzel:grinning:
27. led 2008 ve 14:42  • Odpověz
m24 netrap se, nema to fakt cenu a sobe tim spis jen uskodis :frowning2: vim o cem mluvim, chce to cas a hlavne se pokusit brat ty veci trocha s nadhledem
27. led 2008 ve 14:46  • Odpověz
dobré odpoledně všem,
no mě náš první nezdar mrzí, ale vím, že musíme jít dál. Už plánuju, jak se hned zítra objednám na další utz, vychází to pěkně na 5.2. a uvidím, co mi dr. řekně. Počítám, že uděláme ještě jednou IUI a potom laparku.
27. led 2008 v 15:13  • Odpověz
dckami tak drzim palce, vidis me udelali 1.IUI a uz me zenou na laparku, ale aspon to budu met za sebou :wink:
27. led 2008 v 15:25  • Odpověz
Smil, já se té laparce nebráním, alespoň zjistí, zda jsem uvnitř v pořdáku a pokud nejsem, tak mě opraví :grinning: Vysvětlovali mi, že potom se to potom může povést i přirozeně, že můžu mít nějakéé srůsty či neprůchodnost už ani nevím čeho.... tak na ni půjdu. Ročně pojišťovny plně hradí 6x IUI, ale IVF pouze 3x za život. takže tuto možnost beru jako poslední řešení, hlavně s na IVF stejně připlácíš sama a holky mi říkaly, že kolem 20-30 tis.i :confounded: Tak s tím tea fakt nespěchám, je to dost peněz.
27. led 2008 v 16:50  • Odpověz
dckami, já jsem u VZP a za každý pokus IVF jsem platila kolem 10 - 13 tisíc. Je to sice hodně, ale představa, že bych teď měla dát 60 000 na 4. pokus, to už je darda :confused:
Mě pořád nejde na rozum, že vás všechny posílaj na laparku a mě nikdo nikam neposlal, myslím tím hlavně Schmitze. Je mi to divný...co když tím něco zanedbal?
27. led 2008 v 16:57  • Odpověz
dckami, no ja vim urcite, ze dam penize na jedno IVF, pak jeste zkusime IUI, mam na to jen 20 000, penize si fakt na kopirce nedelam, kdyby aspon clovek vedel, ze to vyjde :angry:
27. led 2008 v 17:04  • Odpověz
autor
Ahojky M24, to je dost, že jsi se ozvala. Víš, ale kdyby jsi měla pořád přemýšlet co se tobě jako těhulce nebo jiným může stát, tak by asi tady nebyly žádné miminka. Já jsem toho názoru, že se to musí neustále zkoušet a však se to jednou ppodaří.

Moky, taky si myslím, že nebyla vhodná doba nebo správný čas, však ono to přijde.

Smil, však uvidíš co Ti doktor řekne, ohledně rekonvalescence. No a především záleží na tobě jak se budeš cítit.
27. led 2008 v 18:03  • Odpověz
sis vsak jasne:slight_smile:
27. led 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
Smil, taky je u vás takové spací počasí? My dnes jenom lenošíme a užíváme si volna.
27. led 2008 v 18:13  • Odpověz
sis u nas je peknej vetr a lije, jo a jeste ja matu informacema, nejdu na laparku ( tam je hospitalizace tri dny) ale jdu na setrnejsi metodu ultrazvukově sledovanou transvaginální hydrolaparoskopii)tak at jste v obraze:grinning:
27. led 2008 v 18:20  • Odpověz
Smil, tak to mi také nabízeli, ale tento zákrok se v našem CARu platí 4500Kč a je to pouze diagnostický výkon, pokud ti při tom zjistí třeba neprůchodné vejcovody, musí to odstranti při laparce. Z toho důvodu mi dr. doporučeil rovnou laparku. :confused:

Moky, nechceš to konzultovat ještě s dr. Těšinou? Já bych se opravdu nehrnula do IVF, když by mi mohla pomoci laparka a potom je naděje, že se mimi povede přirozeně bez pomoci lékařů a cpaní se práškama a injekcema.

Sisi, koukám, že jsem na tom stejně, co? :cry: :cry: :cry:
27. led 2008 v 18:30  • Odpověz
dckami, dle vysledku asi uvidi a je mozne seme k tomu udelaji i Hysteroskopii, co sem cetla na strankach caru, kam chodim, se to k teto metode doporucuje :wink: me rekli, ze budu platit jen 500kc anestezii
27. led 2008 v 18:36  • Odpověz
dckami ted cucim na predoperacni zadanku a je tam napsano operacni vykon hsk a hlsk
27. led 2008 v 18:48  • Odpověz
Čau holky, nemyslete, že to co se kolem mě děje si beru nějak osobně, ale přemýšlet o tom musím. Spíš je mi to líto, že lidi který mám ráda potkávají takovýhle věci a říkám si, že u mě je to taky možný, prostě se snažím připravovat se na všechny eventuality...
27. led 2008 ve 20:15  • Odpověz
Smil, tak to je fakt, že to u vás není tak drahé, to se máš. Já o hysteroskopii já nic nevím :wink: Tak hlavně, ať ti to dobře dopadne. :slight_smile:
27. led 2008 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.