• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dckami diky, ted sem zavedla utrogestan, tak sem zvedava, co to se mnou udela:grinning: a jinak drzim palce na dalsi pokus :wink:
27. led 2008 ve 20:26  • Odpověz
Smil,
já také brala utroš 2x denně - ráno jsem ho polykala, večer zaváděla. Přes den ho chce slipovou vložku.
27. led 2008 ve 20:29  • Odpověz
ja ho mam brat i pres ms, tak nevim jestli nebude lepsi ho spise polykat pak, nez zavadet, na co vlozku? To vis sem v tom zacatecnik:grinning:
27. led 2008 ve 20:31  • Odpověz
NO, pokud si ho budeš na noc zavádět, tak to chce používat malinkou vložku, vytéká to z tebe, jak se to rozpustí, ale pouze trošku, neboj. Mě dr. v Caru poradil ráno polykat a na noc dovnitř, tak jsem to tak dělala.
27. led 2008 ve 20:34  • Odpověz
ok, beru na vedomi a dik za info :wink:
27. led 2008 ve 20:39  • Odpověz
nic jdu chrnet, mej te se fajn a zitra ahoj:slight_smile:
27. led 2008 ve 20:40  • Odpověz
není zač. Já sama jsem teď zmatená :confused: , čekala jsem normální menses a já celý den jenom tak špiním. Tak nevím, zda je to dobré či ne. NO, asi je to těma práškama, pokud se mi to v noci nerozjede, tak se ráno pro jistotu testnu. tím nic nezkazím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky vsem, tak co dckami, testovala jsi? :confused: Ja se citim porad na mrsku :angry:
28. led 2008 v 07:52  • Odpověz
ahojky,
ráno jsem se netestoval, mrcha hnusná červená dorazila v plné síle. :confounded:
Ale už jsem se objednala na další konzultaci, takže jdu na utz 5.2. odpoledne. Takže budeme pokračovat ve snažilkování. :wink:
28. led 2008 v 10:40  • Odpověz
dckami, tak to je bezva, snad to uz po drume vyjde :sunglasses:
28. led 2008 v 11:50  • Odpověz
Ahojky, holky
ja jsem se zarekla, ze uz nebudu testovat drive jak 10 dni od posledni mrsky. Minule jsem to vydrzela jenom 4 dny a ona 5. prisla. takze vzhledem k tem mym odchylkam uz do toho drive enjdu jak tech 10 dni po ocekavane MS. Tedka ji cekam v sobotu az utery, tak uvidim.

Holky, a znate vubec nekoho, komu IUI vyslo? Co tady tak ctu, tak nikomu...
28. led 2008 v 17:58  • Odpověz
peti,znam jednu odsud , co se ji to napoprve povedlo:slight_smile:
28. led 2008 v 17:59  • Odpověz
ahoj,
Petko, jukni se do diskuse Komu se podařila inseminace II, je tam pár šťastných, kterým se to povedlo. Já si přes IP píšu s holčinou, které si to také povedlo na 1. pokus, ale u nich to bylo tím, že měla něco jako alergii na manželovo sperma a normální cestou by se jim to nikdy nepovedlo. takhle je skoro 20tt :grinning:
Nesmíme se vzdávat, i nám se to letos podaří, uvidíte :slight_smile:
Mě až překvapuje, jak jsem já sama zkousla tento první neúspěch :cry: . Prostě jsem předem věděla, že úspěšnost není vysoká a i když jsem skoro věřila, že jsem těhu, slziček mnoho nebylo. spíš si myslím, že půjdu na laparku a potom se nám mimi povede.... Asi mi z toho hrabe, ale tak to cítím :grinning:
28. led 2008 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky. mohu se mezi Vás přidat. Tady je Vás více po prvním pokusu IUI. Já jsem byla 15.1. a tento týden taky čekám mrchu šerednou. Taky jsem tomu moc nedávala, ale stejně uvnitř to hrozně hlodá. A nejhorší jsou ty vsugerovaný příznaky. Potom to je ještě horší!!!
:frowning2: Dckami - vůbec ti z toho nehrabe, jen neztrácíš naději a to je moc fajn. Nabereš sílu na druhý pokus, který bude jistě úspěšnější (každým pokusem % úspěšnosti lezou nahoru) Aspoň už člověk ví, na co se má připravit. Když to nebude v zaří, v říjnu, tak to bude ten nejhezčí dáreček pod stromečkem!!! :wink:
28. led 2008 ve 20:55  • Odpověz
ahoj Olmono, vítám tě mezi námi, :sweat_smile: .
Já jsem byla na 1.IUI 14.1., teď se snažím na to moc nemyslet a jít dál, hlavně že jsem objednaná na další konzultaci a uvidíme, co s námi dr. vymyslí za zázraky, aby se to povedlo. Bylo by fajn, kdyby to vyšlo v únoru, mimi by se narodilo v listopadu jako já i manža ( aleto je asi jenom moje velké přáníčko :fearful: ).
28. led 2008 ve 21:03  • Odpověz
dckami tak to ma bejt, neztracet tu nadeji:slight_smile: zdravim a vitam te tu olmono:slight_smile: ja podstoupila IUI 25.1. ve 26 DC, tak sem fakt zvedava, a nejlepsi je, ze nevim kdy testovat, kdyz muj cyklus je jednou tak a podruhe onak:grinning:
28. led 2008 ve 21:09  • Odpověz
ahoj Olmi, ahoj ostatní...tak jak se držíte holky??? Smil...to mi povídej s tou mrškou, je to děs, jak to není přesně, ale k tomu těhu to vlastně přes doktory není ani potřeba, takže po IUI prostě přijít musí a v lepším případě napřijde...a to doufám bude tvoje možnost...moc ti držím palečky
Dckami...je fajn, že to tak bereš, vlastně trápit se by byla blbost, takže tě obdivuji a přeju také hodně zdaru při dalším pokůsku...
Sis, co ty?
28. led 2008 ve 21:59  • Odpověz
Děkuju Vám za milé přijetí.
Dckami - já byla na IUI den po Tobě. Přijde mi, že Ti mrcha přišla nějak brzy. Já ji očekávám, podle mých výpočtů tak na pátek nejdříve. Ale vůbec nic neberu, tak jsem zvědavá, jestli vůbec sama přijde. :frowning2:
smil...to maš asi hodně dlouhý cyklus, když Ti IUI dělali až 26DC. To jsem ještě neslyšela. Je to hrozně dlouhý, co? Ale ono mimi si prostě vybírá ten nejlepší den, tak to musí být přesné. Přeji, ať Ti to čekání rychle uteče, protože hlavička Ti jistě nedá spát!!!! :unamused:
29. led 2008 v 07:35  • Odpověz
Ahojky moky, drz palce pac tento tejden se rozhodne:grinning: olmono, ja dlouhe cykly zas tak nemam, nejdelsi sem mela 32 dni, me se to pohybuje mezi 26-32 :wink: zatim spat muzu teda:grinning: ale nesnasim cekani:grinning:
29. led 2008 v 11:56  • Odpověz
Smil, neboj, to bude dobrý, já to čekání také vydržela. Tak věř, že dopadneš líp než já. :sweat_smile: A když ne, tak to vyjde příště - nám oběma. :wink:
29. led 2008 ve 12:05  • Odpověz
Aha, tak vidite, to jsem rada, ze u nekoho je to uspesne.
Ja jsem se tedka vratila od soudu uplne vymrzla, ne ze yb byla venku zase takova kosa, ale musela jsem cekat na bus, pac sluzebni auto mi nekdo vyfoukl, a tak jsem courala po havirove , nez mi nejaky jel. Hruza. uz aby bylo leto! taky se tesite? Nic, jdu neco snist, uz padam hlady.

Olmono, taky te vitam :grinning:
29. led 2008 ve 12:10  • Odpověz
dckami, priste se to uz musi podarit:grinning: nebo me trefi
29. led 2008 ve 14:02  • Odpověz
já se zatím loučím, za chvíli končím v práci, mažu pro holku do školky a kolem 16 hodin přijde zase léčitel. :wink:
29. led 2008 ve 14:56  • Odpověz
dckami, tak jake bylo sezeni s lecitelem?
29. led 2008 v 17:31  • Odpověz
fajn, ale nejedná se o sezení,ale o ležení. Je to reiki (harmonizace čaker), takže já ležím a jak my to mu říkáme, on nás "otlapkává". Přikládá ruce postupně na celé tělo a dávámu energii. Cítím krásné teplo z jeho rukou, je to příjemné. Samozřejmě se nedotýká prsou a intimních partií, ale ruce má kousek nad nimi. Zhruba 30 minut ležím na zádecha a stejnou dobu na břiše, manžel to samé... Myslím, že to vyžaduje vzájemnou důvěru, ale jedná se o tchána mé nejlepší kamarádky, známe se léta a je to v pohodě. tak snad nám jeho zázračné ruce pomohou. :slight_smile:
29. led 2008 v 18:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám za sebou další IUI. Dneska to bylo celkem optimistické, dr. mi udělal radost. Připravené to bylo dobře, tak uvidíme.
29. led 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak mám konečně čas a koník mě taky dneska nějak zlobí :angry: .
Po včerejší návštěvě doktora jsem zase vyfásla jiné léky na stimulaci clomhexal a ješe mi dal estroferm ať mi hezky naroste děložní sliznice, no tak jsem teda zvědavá. Na folikulometrii jdu 7.2. a potom se uvidí co dál.

Vítej Olmona v našem témíčku, já už se někde s tebou potkala. Já jsem po prvním 11.1. neúspěšném IUI.

Smil jak se vede?
Dckami já už tohle ležení taky jednou zažila.

Tak yatím papa jsem utahaná a jdu spinkat.
29. led 2008 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky, vsem:slight_smile: sis vede se dobre, zatim..MS jeste nedosla, tak uvidim, testila jsem vcera jen tak ze zvedavosti, ale byla tam jen jedna, coz jsem cekala:slight_smile: takze uvidim

m24 drzim palce, at to tentokrat vYjde :wink:
30. led 2008 v 07:44  • Odpověz
Ahojda holky a moje podpory!!! :wink: :slight_smile:
Tak mám taky jednu špatnou zprávičku. 15.1 jsem byla na 1IUI a dnes ráno se mi dostavila mrška. Takže si dnes budu muset zavolat do Sanusu a objednat se na další UTZ. Nevím, ale jak to vyjde, protože mi ov. vychází tak nějak na příští vikend. Uvidím, jak se k tomu Dr. postaví. Budu doufat, že dobře.
Sisi - tak jsem další neúspěšně těhu po 1 IUI. Ty už máš naplánovano něco dalšího nebo jsi už po? To by jsme mohli mít nějak po sobě. Tak by jsme mohli čekat a těšit se společně. :wink:
Smil - Držím pěstičky, aby se mrška nedostavila. Na testík je ještě brzy. Je fakt, že já jsem si ho taky dělala dříve. Prostě jsem to nevydržela. A byla tam jedna. Ale pořád jsem měla naději, protože jsem testovala brzy, tak nějak 12 den po IUI. Určitě to je u Tebe ten samý a ty budeš mít //. :wink:
30. led 2008 v 09:09  • Odpověz
ahojky,
Olmono, nesmutni, jsme na tom tady všechny stejně, bohužel blbě. :confounded: Jediná Smil má stále naději na úspěch :wink:
Hlavně se objednej na další konzultaci ať léčba pokračuje. Měla si před 1IUI nějakou stimulaci? Já ne, pouze pregnyl a potom Utrogestan.
30. led 2008 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.