• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
omluvam se za preklepy ale cucim u psani na tv :grinning:
14. říj 2007 v 19:26  • Odpověz
Ptám se, protože chci přejít z Ostravy do Olomouce, ale nevěděla jsem, že je tam více míst, které se zabývají neplodností, myslela jsem, že je tam jenom Fertimed právě, že na ten slyším pořád jenom chválu oproti Ostravě.
14. říj 2007 v 19:29  • Odpověz
v olomouci je fertimed (to je soukrome sanatorium na lecbu neplodnosti) a pak jeste u nas ve fakultce, kazde z nich ma sve pro a proti, takze to rozhodovani je pak divoke :angry: bud si priplatis za komfort a rychlejsi posun v leceni, a nebo zvolis pomalejsi posun v lecbe ale s tim, ze je to statni instituce, tezko rict :wink: ja porad premejslim,
14. říj 2007 v 19:34  • Odpověz
jinak tady je diskuze primo o tech centrech v Olmiku, psala ji holcina, co taky nebyla spokojena s ostravskym centrem http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=20474&vGroupOffset=0
14. říj 2007 v 19:36  • Odpověz
Ahojky kočky, no já to upřesním mě bude taky za pár dnů (9) 27.
Jinak My to budeme mít do těhle center asi dost daleko nejblíž je v Praze nebo v Karlových Varech...

Smilers já se snažím vyzkoušet snad všechno než nás pošlo do CARU. Ještě zkusím to cvičení podle Mojžíšové a pak se uvidí i piju nějaké bylinkové čaje (kontryhel) má to mějak upravit cyklus nebo co... Ale tohle je už poslední, co můžu sama zkusit.. Ještě musím počkat jak dopadne manžílek a pak se to snad hne... :frowning2:
14. říj 2007 v 19:47  • Odpověz
Dík za tu adresu smilers, ale už si ani nemyslím, že by v naší republice, mohlo být něco zdarma, teď jsem koukala na zprávy a dokonce budeme platit za obyč.amalgán, no hrůza.Počítám s tím, že to 3 IVF bude zase stát 15tis.. Kdyby nám to šlo normálně, tak by ty děti chodili hodně luxusně oblékané, co ty na to?
14. říj 2007 v 19:49  • Odpověz
bel ja uz nic zkouset nebudu, cekala jsem uz dost dlouho, jestli se podari, takze uvidime co vysetreni a pak se rozhodneme, co a jak :wink: drzim palce at ten spg dopadne dobre, ja sem fakt zvedava, co bude v pa, dle sestricky cca vysledky nevypadaji, tak spatne, ted zalezi jestli myslela obe dve vysetreni nebo jednoho z nas :grinning:

anty to by se meli teda dobre, az moc:grinning: jj taky jsem se ted nad tim rozcilila, musim premluvit zuby at jsou bud v pohode a nebo at si pospisi s kazama,at muzu met jeste plomby bez toho abych platila:grinning: :grinning:
14. říj 2007 v 19:53  • Odpověz
a krom toho me ceka v utery prave zubarka:grinning:
14. říj 2007 v 19:54  • Odpověz
bel a jinak dodatecne gratulace k narozkam, pac ja urco vim, ze to za tech 9 ni zapomenu :wink: :grinning: , takze vse nej, nej , hodnbe zdravi a lasky, ale hlavne at se uz konecne podari mrnousek :wink:
14. říj 2007 v 19:56  • Odpověz
Zdravim pri pondelku, tak sem se sem nemohla vcera vecir uz dostat :angry: tak snad to bude uz ok
15. říj 2007 v 08:27  • Odpověz
Ahoj Smilers, mněla jsem včera taky nějaký problém se sem dostat, ale teď už je to v poho.
15. říj 2007 v 09:03  • Odpověz
autor
Krásné ránko všem.
Bel tak už jsi určitě v práci a pilně pracuješ, škoda, že se tento týden zase budeme míjet. Jinak to smutníkování z minulého týdne mne trochu přešlo.
Tento týden nás čeká to spermio a příští pondělí druhý odběr na hormonální profil.
Jen aby bylo to spermio vpořádku.
15. říj 2007 v 09:12  • Odpověz
ahoj anti, no doufam, ze to zase nachvilku bude dobre slapat :grinning: a sis, sis drzim palce na spermio :wink:
15. říj 2007 ve 12:05  • Odpověz
autor
Díky Smilers, už teď jsem napjatá jak struna.
15. říj 2007 ve 12:19  • Odpověz
To verim,ja tu pomyslnou strunu budu natahovat do pa:grinning: a doufam,ze aspon manza by moch met to spg dobre
15. říj 2007 ve 12:43  • Odpověz
autor
Krásné ránko, doufám, že jste se dobře vyspinkaly :slight_smile: .
Smil, tak koukám, že vy čekáte jen už na ty výsledky aby mohla začít nějaká léčba. Držím Ti pěstičky ať máte profil a spermio v pořádku :wink: .
16. říj 2007 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem se tu nemohla vůbec dostat, ale ne jenom já asi.
16. říj 2007 v 09:40  • Odpověz
autor
Ahojky Anty, tak jak se daří, něco nového?
Mi taky občas blbne koník, nejde se připojit, a pro mne jako závislačku :grinning: je to hrozné.
16. říj 2007 v 11:18  • Odpověz
nazdarek:slight_smile: dik, ze drzis pesti, ja je drzim taky:grinning: ahoj anty, tak jak se vede?
16. říj 2007 ve 13:52  • Odpověz
a konika uz nekomentuju :angry: vcera jsem davala porad F5 a prd, tak sem to zabalila :grinning:
jinak to vypada, ze v praci konecne po 3 letech dostanu smlouvu aspon na dobu urcitou za materskou, delala jsem do ted jen na dohodu,akorat je to blbe nacasovane zrovna , kdz to zaciname resit s pocetim :angry: hold pokud se vse zadari tak budu muset 3 mesice mlzit, ze sem v tom, pac to budu ve zksebce :grinning:
16. říj 2007 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky, nevite někdo co se děje na uplně první schůzce v CARu u APolináře?
16. říj 2007 ve 20:41  • Odpověz
autor
Krásné ránko.
Neboj Smils, ono to nějak dopadne. Já naštěstí mám v práci smlouvu na neurčito, bodejť, už tam budu v únoru 7 let.stím, že se snažilkujete radši v práci nevzpomínej.
Teksas ráda bych Ti poradila, ale bohužel nevím, ale snad se tu někdo najde kdo Ti poradí.
Halóó, kde je nás víc.
17. říj 2007 v 08:56  • Odpověz
Hezke rano vsem:slight_smile: sis u nas to v praci vedi, i sefka, takze me bere i pres to riziko, ze otehotnim :grinning: tak ja jsem u nas na magistrate 3 roky uz:slight_smile:

teksas tak to nevim, z prahy nejsem, ale dle meho vam asi budou delat nejake testy a asi budou vedet rodinnou anamnezu, ale tady na koniku urco najdes odpoved, protoze tu jsou temata, co se tyce CARU:slight_smile:
17. říj 2007 v 09:27  • Odpověz
autor
Smil, tak to máš super šéfku. U nás v práci taky pořád čekají kdy odejdu na mateřskou vlastně už od svatby a pořád se vyptávají. No pravda je mi to někdy moc líto.
Bel, tak jak jsi dopadla u doktorky, doufám, že dobře.
17. říj 2007 v 11:09  • Odpověz
Sefka se me taky pta, jestli uz jsem tehotna, beru to s rezervou, popravde receno, pro me je ted prednejsi vyresit nasi situaci s nezdarem, nez prace :sunglasses:
17. říj 2007 v 11:32  • Odpověz
autor
No u nás teď odešla kolegyně z opačné směny, protože je těhu a ještě tam nedali novou asi je to trošku pro ně problém. Na tu práci jsme byly 4 a teď jenom 3 a je to špatné. Já už se strašně těším až si na chvíli od práce oddechnu, jen aby\ se nám to brzy povedlo.
17. říj 2007 v 11:48  • Odpověz
sis to si rikam taky, ze bych brala volno hned:grinning: a neboj treba se zadari tak rychle, ze to ani nepostrehnes:slight_smile:
17. říj 2007 ve 12:51  • Odpověz
autor
Ahojky, je tu dnes někde někdo?
Koukám, že to tu poslední dobou nějak vázne.
Tak jak to dneska jde Smil?
Kde jste všechny, Anty, Bel co je s váma?
Jinak já dnes nesla spermijky na spermio, tak snad to bude ok, jsem z toho nervózní a dokonce jsem v noci ani naspala.
18. říj 2007 v 10:58  • Odpověz
Ahoj sis a zdravim i ty,co tu nejsou:grinning: dnes je to fajn, ani nejsem nervozni před zitrkem :wink: zitra mam nastesti volno :grinning: urcite bude spg ok :sunglasses: anty, tak jak je, doufam, ze pani depka si dala pohov na dlouhou dobu:grinning:
18. říj 2007 v 11:43  • Odpověz
autor
Jé Smil tak to Ti držím pětičky ať zítra všechno dobře dopadne. :wink:
Potom dej vědět. Mě pro změnu zítra čeká navštěva u zubaře a trhání zubu moudrosti, snad ta vydržím.
18. říj 2007 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.