• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Dckami - jo měla. Od léta jsem brala od 16 dne cyklu Duphaston a tak od listopadu ještě k tomu od 5 - 9 dne cyklu Clomhexal. To aby mi dozrávaly vajíčka, protože bez toho jsem to nedostávala. Pak mi ještě den před IUI píchli Pregnyl, aby to do 24 hodin prasklo. Bohužel to, ale prasklo brzy nebo pozdě!!! :frowning2: Ale už se těším na další. Hlavně ať to uteče!!!!Na další UTZ jdu příští pátek odpoledne a pro jistotu ještě v pondělí ráno. Blbě to vyšlo na víkend, tak snad to bude dobrý. :wink:
30. led 2008 v 10:45  • Odpověz
Já jdu na další utz 5.2., tak uvidíme, co mi dr. řekne. :wink: Prostě jedeme dál........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2008 ve 12:18  • Odpověz
Zdarec palec po poledni:grinning: jj vim, ze mam cas, ale kdyby me aspon porad nebolely ty zada, to mam vzdycky, kdyz to mam dostat :angry: uvidim do so a ne, pokud to nedojde, tak testnu opet:grinning: ale uz bych rada vedela na cem jsem:grinning:
30. led 2008 ve 13:33  • Odpověz
Smile - to se Ti nedivím. Kdyby člověk věděl, že to stejně přijde, tak pak se lépe plánuje na další pokusy a jde to rychleji. Lepší by, ale bylo, kdyby Ti to vůbec nedorazilo a o víkendu bylo vše na 1. :wink:
Dckami - já jdu na UTZ dva dny po Tobě, tak snad nám to tam krásně vyroste!!! :wink:
30. led 2008 v 15:06  • Odpověz
olmi to by bylo uplne nejlepsi, po trech letech, defakto uz skoro po 4 letech snazeni:grinning: no uvidim, jednou se citim, ze to dostanu, apk zase klid po pesine, telo ze me dela vola :grinning:
30. led 2008 v 15:45  • Odpověz
Smil, tak to jsem na tom stejně. Mě bylo po IUI normálně, ale minulý týden jse se cítila tak nějak divně, občas mě napadlo, že to může být i těhu, ale asi jsem si to jenom vsugerovala. Obvzlášť večer jsem byla dost unavená. :confounded: Taky mi přijde, že moje tělo je tajemné jako hrad v Karpatech. :wink:
30. led 2008 v 16:41  • Odpověz
dckami jj nase tela jsou jedna velka zahada, hold oni sami vedi,kdy je ten spravnej cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. led 2008 v 18:15  • Odpověz
Holky, já mám poslední dny nějakou žravou. to je strašné. Ne že bych měla nějaké extra chutě, já se umím ovládat, ale mám furt hlad. Dneska už hodinu a půl po obědě mi tak žaludek zařval, že jsem se až zastyděla. Děs.
30. led 2008 v 18:50  • Odpověz
peti to chce poradne jidlo:grinning: jinak pracovni foto koukam:grinning: dobry
30. led 2008 v 19:24  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil tak to je dobře že jsi v pohodě, moc Ti držím pěstičky aby jsi našla na testíku //.

Olmona nezoufej, jsme úplně na stejné notě . Já mám jít taky na ultrazvuk 7.2. dopoledne a potom doktor navrhne co dál.

Dckami, ty jsi mě zase v ultrazvuku předběhla, ale vůbec to neva, stejnak budeme potom všechny mít stejně staré miminka :wink: .

Petka, tak to je zvláštní, že máš žravou, ale člověk má jíst tehdy, když má hlad ne?
30. led 2008 v 19:34  • Odpověz
ahooj sis:slight_smile: dik za drzeni, uz zacinam bejt nervni, tento tejden me ma dojit MS, tak uvidim, a to me kamoska jeste rikala ze utrogestan nekdy cykl prodluzuje, tak metrefi uplne:grinning:
30. led 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
Neboj, ono všechno dobře dopadne, a když ne teď tak příště určitě :wink: . Já brala minulý cykl utroš taky a mrška přišla 31 den. Teď se dopuju jinýma hormonama, tak uvidíme.
30. led 2008 v 19:46  • Odpověz
no tak jak sem uz psala, ja mam samo osobe cyklus od 26 do 32dc, dneska jsem presne 31dc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2008 v 19:51  • Odpověz
autor
No vidíš to je dobré znamení, to se musí podařit :wink: .
30. led 2008 v 19:56  • Odpověz
kez by to bylo dobre znameni, ale dokud nebudu met aspon 35dc, tak porad hrozba ms tu je a proto jsem nohama na zemi radeji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. led 2008 v 19:59  • Odpověz
ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, ale měla jsem toho hodn v práci, tak prominte.
Jinak 21. unora jdu na konzultaci a kontrolu a v březnu jdu na IUI asi teda , máme ty zmražený embryjka tak mi je jen zavedou, no nevim víc se dozvim na konzultaci, moc se o to nezajímám jak se tomu říká, ale když mi někdo poradí budu moc ráda :slight_smile:
Dckami : je mi to líto, držela jsem ti palečky
jinak už odpočítávám dny kdý na to půjdu už se nemohu dočkat jak budu doma relaxovat, od minule opravdu budu v klidu, předtím, jsem furt lítala dělala jako by nic a pak to takhle dopadlo, takže ted budu fakt v klidu .
Tak vám všem držim palečky myslim si že tu podporu potřebujem nejen od manželů ale i od nás všech , tak hodně štěstí :slight_smile:
30. led 2008 ve 20:13  • Odpověz
ahoj mareko:slight_smile: tak drzim palce, myslis IVF, ze? pri IUI se embryjka nezavadeji, jen spermie :wink:
30. led 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
Ahojky Mareka., držím pěstičky při IVF, potom dej vědět, jak se Ti daří.
30. led 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky. Včera mi nějak zlobil internet,tak jsem se večer za Vámi vůbec nedostala. V práci, ale šlape na 100%.
Smil - tak jak se držíš? Ještě žádnej příznak mršky? Mě už den před pobolívalo břicho a ráno jsem ji měla jako vyšitou. Jinak mě přišla docela brzy. Vždy jsem to měla tak kolem 30 DC, ale tentokrát dorazila už 27 DC. Nevím, ale asi to bude těma lékama. Tak bych řekla, že to opravdu u Tebe vypadá velmi nadějně!!! :wink:
Sisi - tak to je fajn. Já jdu na UTZ den po Tobě, tak ať ty folíky máme krásné!!!Když to nevyjde teď, tak na jaře určitě. To se jistě nedaří jen zvířátkům!!!!! :slight_smile:
Přeji krásný dnešní den, prý má být i sluníčko!!!!! :sweat_smile:
31. led 2008 v 06:54  • Odpověz
Dobre ranko vsem:slight_smile: olmi drzim se tak, ze uz bych rada vedela, na cem jsem :angry: a co se tyce priznaku, ty uz mam skoro celej tejden, dneska opet si pripadam na mrsku :angry: ja jeste moc neskacu metr vysoko, jednou se stalo, ze me mrska dosla az 33DC, takze pokud me to nedojde do ne, pak asi se neco deje, takze zatim se moc neraduju :sunglasses: :wink:
31. led 2008 v 07:59  • Odpověz
kde jste, kočky? Mě MK moc nefunguje, v práci jsem se vůbec nepřihlásila, i doma to dlouho trvá. :unamused:
Jsem na odchodu, jdeme s Elí ke kamarádce, má stejně starou holčinu, tak si alespoň pohrajou a maminky si podrbou. :grinning:

Smil, něco nového???
31. led 2008 v 16:58  • Odpověz
no to je zase rychlost, jednou me to napise, ze moje prihlaseni je spatne, pal sed to vubec nenacte :angry: dckami nic new, porad si pripadam na MS, testnu mozna v so, pokud do te doby nedojde MS :sunglasses:
31. led 2008 v 17:03  • Odpověz
ahoj, holky,

smil, no prave ze mam furt hlad, ale strasny, to neni u mne normalni.
Jo a to obleceni neni pracovni, to jsme byli na Dni otevrenych dveri na elektrarne. Ja delam na urade a tam zastim helmy nosit nemusime :grinning: . I kdyz nekdy si rikam, ze bych mozna potrebovala neprustrelnou vestu, jak mam strach, aby na me nejaky dluznik nezautocil... :unamused:
31. led 2008 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky holky!!! :sweat_smile:
Smil - vydrž, vydrž!!!!Měřila jsi teplotku? Jestli ji máš vysoko, tak vyčkej. Ona vždy tak 2 dny před MS spadne o dost níž!!!!Budu na Tebe o víkendu myslet. Něco pěkného podnikni, aby jsi přišla na jiné myšlenky a uvidíš, jak to uteče!!!Taky budu muset něco vymyslet, aby mi to do toho UTZ uteklo. V práci to celkem utíká, ale doma nic moc!!!! :frowning2:
petka - taky už tak 3 dny mám pořád hlad. A to není u mě zvykem. Hlavně večer a to je nejhorší!!!Jestli mě to nepustí, tak ještě než budu těhu, tak ze mě bude koule!!!!Taky dělám na úřadě a je fakt, že někdy to chce opravdu neprůstřelnou vestu. Ty lidi jsou pořád horší a horší!!! :slight_smile:
1. únor 2008 v 08:28  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: peti, a jo, ale co ty vis, treba ty helmy budou zachvilku povinna vybava kazdeho urednika:grinning: :grinning:

Olmi ja se drzim zatim:grinning: teplotu nemerim uz pekne dlouho :wink: dneska jsem 33DC a mrska zatim nikde, tak uvidim v so no:grinning: krom toho me zaclo skrabat v krku, tak so a ne budu pekne v teple domova :sunglasses:
1. únor 2008 v 08:43  • Odpověz
Olmono, tak nastesti zrovna vecer ten hlad nemam, to jen dopoledne dostavam do zaludku az krece. Ale nastesti se umim ovladat, takze koule ze mne urcite nebude :grinning:
1. únor 2008 ve 12:42  • Odpověz
Smil, to je fakt, dneska je mozne vsechno. Ale hlavne by to chtelo priplatky za praci v rizikovem prostredi. Nekdy je to tu fakt o hubu...
1. únor 2008 ve 12:43  • Odpověz
peti to jo, priplatky by fakt bodly:slight_smile:
1. únor 2008 ve 12:49  • Odpověz
Tak jak holky pred viíkendem? Co mate v planu? Mne prijdou zitra na kafe holciny z konika i s miminky, tak se tesim :slight_smile: . Ja mam na hlidani 11 letou sestru, manzela na vikend u pribuznych v Opave, takze lazo plazo :grinning:
1. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz
Dobrý den slečny, mladé paní, paní a dámy,
už Vás tady chvilku okukuju a dneska se stala věc, která mě donutila vám napsat. Bydlíme v podnájmu a do naší schránky byl doručen dopis na jméno DANA PEKOVÁ, což o to, cizí dopisy chodí stále, ale zarazilo mě, že tenhle je z PRONATALU, takže kdyby někdo z Vás o Daně věděl, dejte mi pls vědět. Může to být jen nějaká konina, ale taky by to mohlo být důležité.
Děkuji

Jinak už mě na jiném fóru lehce naťukly, jestli si nevymýšlím, ale tak to opravdu není. Jen pro úplnost, bydlíme v Praze, Haškova 11, dopis jsem objevila dnes, tedy 2.1.2008, nechala jsem ho ležet na schránkách a když jsem se o půlnoci vracela z psí procházky, tak jsem ho radši vzala domu. Otvírat ho nechci, raději bych Danu našla.
Martina
A ještě se omlouvám, že to pošlu do více témat, ale fakt bych jí chtěla najít, tak se mi pls neváhejte ozvat, třeba a definitivzavináčcentrum.cz
2. únor 2008 v 01:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.