• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Nazdarek vsem:slight_smile: definitiv a proc to neposles zpet do Pronatalu s tim, ze na adresa se takovato osoba nezdrzuje?? JInak jak se vsem vdede, u mebeze zmen, krom toho jsem se docetla, ze utrogestan mjuze spozdovat MS, takze pristi tejden to jisti:grinning:
2. únor 2008 v 11:56  • Odpověz
Smil,
ten Utroš je fakt nějakej divněj, :unamused: já jsem vybrala 1 balení, začala jsem krvácet minulou neděli, to jem vlastně jenom špinila, krvácela jsem od pondělka a ještě dnes mám slipovou vložku. Normálně to mívám tak 5 dní. :rolling_eyes:

Jak trávíte víkend? My jsem s manžou sami doma, holka je u našich. Tak si uděláme pěkný večer, otevřeli jsem si už lahvinku červeného vína a odpočíváme u televize. :sweat_smile:
2. únor 2008 v 18:40  • Odpověz
čaues, tak já jsmer tu dneska měla holky, které jsem poznala tady na konikovi, stravily jsme bezva odpoledne, holky sebou mely deti ve veku od 5 mesicu do 2 let, vsechny byly vzorne hodne. Manzel je na vikend pryc, jel s moji mamkou a otcimem k mamcine sestre do Opavy. Ale nevim, co se tam deje, protoze vcera kolem 17:30 mi akorat prozvonil, ze dojeli, pak uz nedal o sobe vedet a kdyz jsem s nim dneska dopoeldne 2x mluvila, byl nejaky divny a kdyz jsem pri tom druhem hovoru enco rekla, tak se hned nastval a polozil mi telefon. to bylo pred obedem a dotedka se neozval. Nevim, co se mu stalo, ja jsem mu nic neudelala. Docela me to mrzi, a docela se obavam toho, jaky bude zitra, az se vratim, jestli protivny nebo co. No asi jsou nejake spatne erupce na slunci, nebo co. Snad se zklidni, ja nemam zapotrebi mit tichou domacnost. Kdyby mel kramy, tak nereknu, ale to u nej enhrozi, ze... :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
2. únor 2008 v 19:19  • Odpověz
Ahojda holky.
Tak jak prožíváte sobotu večer. Já jsem teď přijela z fotbalu. Byla jsem se juknout, jak manžel hraje. Musím zabít čas, aby mi to do toho pátku krásně uteklo. :frowning2:
Dckami - ty už to máš taky za chvilinku, co? já půjdu hnedka po Tobě, tak držím pěstičky!!!Snad nám to tento cyklus vyjde a konečně uvidíme //. :wink:
Smil - a co ty? Jak Ti je? Zítra teda budeš testovat, nebo vydržíš? Určitě to dopadne, věř, věř!!!! :wink:
2. únor 2008 v 19:20  • Odpověz
nazdarek, dckami, jj cetla jsem o tom utrousi, ze dela neplechu :angry: olmi u me normalne, citim se normalne az na knedlik v krku :angry: zitra testnu, pak jeste ve st a pokud ani tak nebudou // tak volam do centra
2. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
Krásný večer :slight_smile:
Tak jsem teprve před chvíli douklízela po velké návštěvě a jsem ráda že se můžu mrknout zase sem.

Olmona, jojo máme ten ultrazvuk blízko tak snad nám dobře dopadne. Já si dnes vzala poslední clomhexal, tak doufám, že mi hezky nějaký ten folík roste.

Dckami já už mám dávno po mršce, mě to utroš nerozhodil cyklus. Ale já beru léky na stimulaci a ještě hotmony na to aby mi narostla děložní sliznice.

Smil, moc držím pěstičky aby zítra na testíku byly // . BUdu na tebe myslet.

Jinak mě se nějak po těch lécích točí hlavička.
2. únor 2008 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky vsem, sis ahooj:grinning: tak jsem dnes opet zkusila test a zase nic,jsem 35dc a ms nikde,teplotu mam uz druhej den 36,7, takze ja uz fakt nevim
3. únor 2008 v 08:32  • Odpověz
Ahojky,
mozna, smil, neni hcg jeste tolik, aby to testik ukazal. Zkus vydrzet jeste par dni.

Ja jsem mela dostat mrsku vcera, ale jak jsme psala, pocitam, ze doleze v utery.
3. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz
peti njn nic jineho me nezbyde, testnu pockam do stredy, a ve ct si zavolam do CARU co a jak :wink:
3. únor 2008 v 16:14  • Odpověz
ahojky,
tak dnešní návštěvní den máme za sebou :wink: U nás bylo nádherné počasí, svítilo sluníčko, prostě super na výlet. Ale byli jsem pozvaní k babičcena oběd, tak to nešlo. Odpoledne jsme museli ke švárovi, který marodí, tak jsem mu přivezli nákup a zůstali jsem na pokec. :dizzy_face:
3. únor 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak jak je po víkendu?
My zase včera byli s manžou na procházce, aby jsme využili sluníčka, nebýt toho chladneho větru tak je skoro už jaro.

Smil, drž se ony se ty // nakonec ukážou. :wink:
4. únor 2008 v 09:02  • Odpověz
Ahojky vsem, sis snazim se drzet, dneska BT 37,1, tak uvidim, do st mam volno, musim se vylezet, pokud sem tehu tak je to jak naschval :angry:
4. únor 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
Jé tak to se máš, že jsi doma. Hlavně hezky pod peřinu a ani nevytahovat paty z domu.
4. únor 2008 v 09:27  • Odpověz
do stredy urco nevtahnu:grinning:
4. únor 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
Jé tak to se máš ještě líp, já myslela, že jsi doma jenom dnes. Však ono za to počasí stejnak nestojí má být škaredě, tak tě to aspoň nebude lákat ven.
Já když si představím, že mám teprve do práce jít, tak už teď se mi nechce :angry: .
4. únor 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
Musím jít udělat nějaké ty domácí práce, jestli mi vyjde čas tak sem ještě mrknu. Zatím papa.
4. únor 2008 v 09:36  • Odpověz
jj nechala jsem si napsat dovcu aspon do st, bych se jen dnes asi nezvetila :frowning2:
4. únor 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
Mě čeká asi dovča v pátek, jelikož máme málo práce, tak většinou odpolední směna nejde, tak už se těším.
4. únor 2008 v 11:23  • Odpověz
tak to ti budu zavidet pak ja zase:grinning:
4. únor 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahojky Holky!!!!!!! :slight_smile:
Smil - ta teplotka je moc hezká, kéž by vydržela nebo naopak stoupala ještě výše!!!!Tak hezky koukej ležet v pelíšku a odpočívej!!!!
:wink: Sisi - tak to se máš!!!Mě možná tak v pátek čeká ten UTZ. Doufám, že bude fajn, aby jsem měla hezčí víkend!!!Doufám, že mi nedají Pregnyl na píchání doma, protože to bych asi nezvládla. :frowning2:
4. únor 2008 v 11:45  • Odpověz
ahoj olmi, jj kez by stoupala, takovou teplotku jsem jeste nemela:slight_smile:
4. únor 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
No vidíš Smil, tak ta teplotka vypadá fakt nadějně :wink: .
Olmi mě čeká ultrazvuk zase ve čtvrtek, tak jsem zvědavá co doktor vymyslí. Brrrrrrrrr, já bych tu injekci asi nezvládla, musela bych vyhledat nějakou sestřičku. To si na ni radši půjdu třeba i do nemocnice. Známou sestřičku bohužel nemám :frowning2: .
4. únor 2008 v 11:55  • Odpověz
sis, zatimvypada mozna nadejne, ale vis jak, dokud to neuvidim na uTZ, tak to je porad co kdyby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
Budu móóóóóc držet pěstičky aby ta teplotka vydržela. Potom dej vědět co Ti ve čtvrtek řekli.
4. únor 2008 ve 12:00  • Odpověz
sis urco dam vedet, co a jak:grinning: a diky za drzeni pesti, hlavne davej bacha at ti ty ruky neupadnou, to bych nerada :wink:
4. únor 2008 ve 12:01  • Odpověz
autor
Neboj, já je moc potřebuju při práci, tak to tak přehánět nebudu :grinning: , ještě že jsou v práci přestávky.
Jinak už se pomalu loučím, musím se jít chystat do práce :confounded: .
Tak papa zítra :wink:
4. únor 2008 ve 12:04  • Odpověz
tak si to v praci uzij v pohode a zitra ahoooj:slight_smile:
4. únor 2008 ve 12:06  • Odpověz
tak já se taky přidám, jo? Já jdu k dr. na utz už zítra odpoledne, tak mi držte palečky, ať je tam nějaký folík. :wink:
4. únor 2008 ve 12:43  • Odpověz
Tak to nám to pěkně vychází. Dckami zítra, Sisi ve čtvrtek a já v pátek. Doufám, že tento týden nám budou hvězdy nakloněny a vyjde to na 1. Samozřejmě i u Smil a dalších snažilek!!!!!
Dckami - zítra držím pěstičky!!!!! :wink:
Sisi - ať Ti to v práci rychle uteče!!!! :wink:
4. únor 2008 ve 12:54  • Odpověz
tak drzim palce vsem, co nekam jdou :grinning: :wink:
4. únor 2008 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.