• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Zdravim,jen jdu hlasit,ze bt klesla zase na 36,7,tak uvidim,jak se to vyvrbi,pokud to nevyjde,tak jedeme dal a pri mem stesti se te hydrolaparoskopii nevyhnu:grinning:
5. únor 2008 v 07:30  • Odpověz
ahoj holky,
tak dneska jsem na řadě já - jdu na ten utz, tak mi držte prosím palečky :slight_smile:

Ozvu se vám asi až zítra, doma máme zavirovaný pc, tak to musí manža vyléčit. :angry:
5. únor 2008 v 07:35  • Odpověz
dckami drzim palce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2008 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holky. Koukám, že tady ta konverzace nějak vázne. :frowning2:
Smil - když by se nepovedlo, tak jedeme dál!!!!Nesmíme ztrácet naději. Ale ta teplotka ještě nic neznamená jestli nemáš MS. když se Ti bude chtít, tak se přidej do Diskuse ,,Komu se podařila inseminace,, Je nás tam hodně a je tam i sranda!!!Ale jak budeš chtít. :wink:
5. únor 2008 v 07:57  • Odpověz
olmi jj tam si to ctu taky, vim,ze ta teplota nemusi jeste nic znamenat, a kor u me ,kdyz ted vim, ze ovu muzu met i na konci cyklu, ms zatim nikde, uvidim do pa :wink:
5. únor 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Dckami držím palečky ať máš dnes krásné folíky :wink: .

Olmona, no a ještě by bylo super, kdyby nám to další IUI pěkně vyšlo. Já taky sem tam mrknu komu se podařila IUI, ale nějak se moc nepřidávám.

Smil, holka drž se seš poslední tak TFUJ,TFUJ. A jak jinak doma?
5. únor 2008 v 09:18  • Odpověz
sis ahooooj, jsem v pohode :wink: doma dobry, se me ve ct nebude chtit do prace:grinning: a jak ty, dobry?
5. únor 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
Ale jo jde to . V práci to bylo včera o ničem. Je totiž na začátku míň práce a nějak to v práci vázne. A to tě tam potom moc nebaví chodit od ničeho k ničemu :confounded: .
A dnes, už se těším až budu doma, manža má pro mne překvápko, tak se nemůžu dočkat.
5. únor 2008 v 09:28  • Odpověz
sis, tak to bych byla napnuta jak struna a vubec bych nemakala:grinning:
5. únor 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
No ani nemluv, já už se těším jako malá :grinning: . A v práci se mi to bude zdát nekonečné.
Kdyby to šlo tak bych radši celou směnu pročetla, ale nějak to nejde :unamused: .
Ale koukám, že dnes dopoledne , kromě nás :sunglasses: , nikdo čas nemá. Asi pěkně pracujou.
5. únor 2008 v 09:59  • Odpověz
njn ja se ulejvam doma:grinning: ale neboj ct a pa se tu dostanu az vecir:grinning:
5. únor 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
No vidíš to a já tady asi budu ve čtvrtek a pátek sama. Ale já už to znám psát si sama ze sebou :grinning: . No ve čtvrtek jdu vlastně mrknout jak mi rostou folíky tak možná jestli to stihnu tak sem písnu. K dokymu jdu na 10, tak uvidím.
5. únor 2008 v 10:04  • Odpověz
tak to se urco ukazu, at tu nedrepis sama:grinning:
5. únor 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
Jé to budu moc ráda, ani nevíš jak.
Však už tady dlouho nebyla Bel a M24, co se s těma holkama děje.
5. únor 2008 v 10:53  • Odpověz
pockej m24 tu nedavno byla prece, zda se me , ze podstoupila dalsi IUI, ne? a bel ta je urco u koni:grinning:
5. únor 2008 v 11:05  • Odpověz
ahojky,
dlouho se tu neukázala ani Moky, ale má asi starosti s koupí baráčku a vyřizováním okolo. :unamused:
5. únor 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
Já vím, že M24 plánovala další IUI, tak snad jí dobře dopadlo. Určo čeká na výsledky jako ty.
No já si z Bel dřív dost psávala i přes ICQ, ale už se tam dlouho neukázala.
5. únor 2008 v 11:21  • Odpověz
Holky ještě jsem tu já!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2:
Sisi - ty to ve čtvrtek sem musíš stihnout, protože nám musíš povědět, jak jsi dopadla!!!Jinak budeme napjaté jako blázen!!!!Hlavně ať tam máš aspoň 3 krásně veliké folíky. Jinak na IUI by jsi šla ještě v pátek? Mě to tak blbě vychází na víkend, tak se modlím, aby to spíš vyšlo na pondělí, protože to jsem objednaná taky (pro jistotu)Tento měsíc mají úrodičku skoro všichni, tak mi taky budeme!!!
Smil - tak Ti závidím, že jsi doma. Ale čtvrtek bude hroznej, já vím. Ale musíš si říci, že jenom 2 dny a bude víkend!! :wink:
5. únor 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
Olmona, čtvrtek je teprve můj 12DC, tak nevím jestli v pátek IUI, vychází mi to tak blbě, minule jsem byla 15 den a to byl pátek, a teď ten 15den vychází na neděli, tak nevím co doky vymyslí.
Ahojky Dckami, ty jdeš až odopledne na ultrazvuk?
5. únor 2008 v 11:27  • Odpověz
jj moky tu taky dlouho nebyla, treba tu holky zaase zabrousi :wink: olmi vsak tu pocitame s kazdym, akorat se sis jsme si s tou samomluvou potykali:grinning: ze sis:grinning:
5. únor 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
Jojo Smil, máš pravdu, samomluva dobrá věc :grinning: .
Jinak holky musím se opět loučit, tak se mějte po zbytek dne hezky papa.
5. únor 2008 v 11:36  • Odpověz
mej se sis:slight_smile:
5. únor 2008 v 11:49  • Odpověz
Sis -mě to taky tak blbě vychází na víkend, tak to necháme na doktůrcích. Při nejhorším, nám dají nějaké stimulátory, aby jsme to nezmeškali!!!!
5. únor 2008 ve 13:59  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se, nejdřív zlobil koník, potom mě zlobili v práci :angry: , jsem v jednom kole...jediná pozitivní věc je, že to teď dostávám konečně pravidelně, takže uvidíme, snad i já budu mít štěstí s těhu...zatím se teda chráníme, ale doktor říkal, že jak to budu dostávat pravidelně, tak to máme tak za dva-tři měsíce zkusit bez ochrany a věří tomu, že to vyjde přirozeně...tak snad je tento rok kouzelný i pro mě...co nového Dckami, sis, smil a ostatní???
smil...tobě zvlášť hoooodně štěstíčka, ať už ta mrška konečně nedorazí...už by s tím mohl někdo začít ne??? Tak ať to jseš ty a my tě pak budem hned následovat :grinning:
5. únor 2008 v 16:23  • Odpověz
ahoj kočky,
tak jsem včera byla na kontrole u dr. Těšiny, byla jsem tam hodinu. A opravdu nemám dobré zprávy :cry: Z hormonálního profilu zjistlili, že mámšpatnou funkci štítné žlázy, takže musím brát nějaký prášek a půjdu a endokrinologické vyšetření. Další průšvih, ktrý vyšel z krve je to, že se mi tvoří protilítky proti spermiím :angry: , takže přirozeně asi neotěhotním. Je mi z tohol úplně zle, v noci jsem ani nemohla spát :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jediné pozitivum je to, že mám vlevo 16mm folík a v pondělí jedeme do Teplic na inseminaci. Ale vzhledemk těm protilátkám spolu můžeme spát pouze s kondomem-hrůza, co? S vlastním můžem chci miminko a musíme mít kondom :unamused:
Vyfasovala jsem 3 žádanky na vyšetření: kvůli štítné žláze, k obvoďákovi na předoperační vyšetření a na laparoskopii. Takže počkáme na výsledek 2.IUI a pokud to nevyjde, musím se objednat do nemocnice na laparku.
Jsem z toho zoufalá. Holky, buďte rády, že máme děti, protože já si teď připadám jako nějaká "zombie" :cry:
6. únor 2008 v 07:26  • Odpověz
Ahoj holky, moky no zdarec zenska:grinning:

dckami to je me hrozne lito, ale i s tim, se da otehotnet, jen to proste bude za pomoci lekaru, a vez, ze oproti nam mas jednu velkou vyhodu, uz mas dite, a to je dost velka opora, proto neves hlavu,vim je to hrozne, ale to vyjde, musi :pensive:

jinak ja jsem beze zmen,bt 36,9, ms nikde a test opet negativni, takze ja jsem opravdu v pohode :grinning:
6. únor 2008 v 08:22  • Odpověz
A jinak zitra jdu s manzou do CARU, ohledne jeho urologickeho vysetreni, tak se tam rovnou optam, co a jak se mnou
6. únor 2008 v 11:24  • Odpověz
Tak jsem se objednala na vyšetření štítné žlázy na endokrinologii, jdu příští týden. :wink:
6. únor 2008 ve 12:48  • Odpověz
tak to budu drzet palce :wink:
6. únor 2008 ve 12:49  • Odpověz
dckami...tohle měla moje kamarádka, taky prý měla nějaký látky proti spermiím, ale představ si, že se nakonec nějak psychicky uvolnila a vyšlo jí to přirozeně, i když měla ty protilátky...takže nezoufej, bude to dobrý
smil...jak ty to vlstně máš??? Jak dlouho jsi po IUI??? Píšeš, že mrška nedorazila a testík negativní, tak mě do toho zasvěť...nebyla jsem tu fakt dlouho a mám jaksi mezery :grinning: Jinak držím palce na ty dvě // už by se mohli objevit
6. únor 2008 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.