• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
moky toz te jdu zasvetit:grinning:

k IUI doslo 25.1. ( byla jsem 26DC) pravdepodobne ten den byla jak ovulace, tak se uvolnil i folikul s vajickem, od ted beru utrogestan

27.1. jsembyla na kontrolnim UTZ, kde me rekli, ze folik praskl a ovu byla uz asi v pa, sliznice je krasne vysoka, zlute telisko je tam taky videt ( ja nic nevidela:grinning:)

nu a dneska je to od IUI 12 dni,
a od prvniho dne minule MS je to uz 37DC, trikrat testovano a nic, toz tak, mam podezreni, ze me v tom bude figurovat ten debilni utrogestan a ja se te operace pravdepodbne ( pri mem stesti) nevyhnu :angry:
6. únor 2008 v 19:59  • Odpověz
oprava, uz jsem 38 dc, jo a BT si taky dela co chce, a nejlepsi je, ze i to me ten debilni utrous muze delat :angry: :angry: :angry:
6. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz
Smil,
to vypadá na dobré cestě ne ? hlavně klid a držim palečky,
holky, já už se nemůžu dočkat na schůzku s doktorem, až to na něj vše vyvalim ale co oni jsou od toho placenia by vše vysvětlili, mě předtim skoro nic neřekl proto se tak všude vyptávám, hlavně v něm nemám ani důvěru, což také neni dobré.
Ale vypadá to že bych na to mohla jít hned začátkem března, už si odškrtávám dny věřímte mi to?
To jsem bláezn tak pa mějte se a nahlídnu jsem zítra :slight_smile:
6. únor 2008 ve 23:09  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak jsem tu jenom na skok, než půjdu k lékaři. Včera jsem se tu bohužel neukázala, tak jsem to musela dočítat.
Dckami je mi to moc líto. Neboj, já už slyšela o spoustě případů, jako máte vy a mají hezké miminka, věř tomu a ono se to všchno poddá.

Smil, mě došla mrška po IUI až 16 den, tak si myslím, že na testování je fakt brzy, zatím z toho neúspěšného testíku nebuď smutná, ono to dobře dopadne :wink: .

Moky, to je dobře, že ses tady zase ukázala :slight_smile: . Mě dnes čeká folikulometrie, tak sem potom písnu jak to dopadlo.

Mareka, věřím tomu že si odškrtáváš dny, jen tak dále. A jinak co nového?
7. únor 2008 v 07:53  • Odpověz
ahoj Sisi,
tak jsem zvědavá, kdy půjdeš na 2.IUI, já jdu v pondělí 11.2., tak uvidíme :slight_smile: Odpoledne se chystám na nákup do drogerie, protože doma kondomy fakt už léta nemáme. :grinning:
7. únor 2008 v 08:44  • Odpověz
Nazdarek, dneska BT 37 :angry: mareko dik za palce:slight_smile:
7. únor 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsem zpět :slight_smile: .
No ale nemám moc dobré zprávičky, teda aspoň já jsem z toho všeho zmatená :frowning2: .
Díky mé diagnóze PCO, mám spoustu folíků, ale jenom dvěma se chce uzrát, ale jsou ještě malinkaté, doky říkal, že to vypadá jako kdybych byla 9DC, ještě se mě ptal jestli fakt jsem 12DC.
Na jedné straně mám teda ty 2 folíky a na té druhé víc ale malinkaté. Tak mě teda přeobjednal na další ultrazvuk na 11:15 na pondělí. Dckami ty půjdeš na IUI a já zase na ultrazvuk, připadá mi to divné.
No a ještě se mě vyptával jestli jsem brala fakt ty léky a odkdy.
Na druhou stranu ale říkal že ty mé PCO, budou u IVF celkem problém, budou muset folíky hlídat, aby jich neuzrálo moc. Tak už se celkem smiřuju, že nám IUI nepomůže a budeme muset podstoupit IVF.
Nor,málně se mi z toho chce brečet, jsem nějak naměkko.

Smil, tak jak je první den v práci?

Dckami ,taky nevedeme kondomy, nic si z toho nedělej.

Olmo a jak se daří dnes tobě?
7. únor 2008 v 11:57  • Odpověz
Sis ahoojky :slight_smile: v praci dobry, neni uredni den, tak je fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nebrec sis, mozna je lepsi jit primo na ivf, nez ztracet cas iui :wink: sice to je vetsi napor ale to zvladnes...tento tejden ty zpravy tady nejsou moc stastne, snad to nekdo prolomi uz, ja to asi taky nebudu, pac me to vse brzdi utrous, takze se smiruju s tim, ze me ceka pruchodnost, sis u me maji podezreni taky na PCO, takze uz to beru vse s rezervou
7. únor 2008 ve 12:59  • Odpověz
Sisi,
to je divné, já měla v úterý 1 folík vlevo a to 16 mm, uzrál sám, neberu žádnou stimulaci. :confused: Můžu se zeptat, co je to PCO?
Ale nic si z toho nedělet, každá zd enáme určitý problém, podívej se na mě. :rolling_eyes: Manžel si z toho dělá srandu :grinning: , mám problém se štítnou žlázou a ještě protilátky proti spermiím, on z toho udělal, že se ho "štítím".
Naštěstí to bere s humorem, nebo se alespoň tak tváří. Stejně s tím nic neuděláme. :slight_smile:
Tak zatím, já mažu konečně na obídek.
7. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz
ahoj,
tak naše Eliška je do září přijata do školy na ZŠ Komenského nám., právě jsem si na poště převzala rozhodnutí. :sweat_smile:
Takže od září máme doma školačku. :slight_smile: :slight_smile: To nám to ale uteklo. :confused:
7. únor 2008 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky,

sisidani nebreč. No i když já jsem taky tuhle diagnózu obrečela, ale mě dr. neříkal nic o tom, že by PCO bylo problém při IVF. Hele pokud znají problém dokážou si ho ohlídat. Nejhorší prý je, když se nenajde žádný.

dckami PCO je syndrom polycystických vaječníků, taky můj případ. Vajíčka jsou ve vaječnících poskládané jako korálky, jsou malinké a sami od sebe nedozrají. Navíc obal vaječníku je silnější, jako by ho tvořili malinké cystičky (od toho ty polycystické vaječníky) a vajíčka nemají sílu uvolnit se. Existuje x různých forem, někomu pomůže jen stimulace hormony, jiný musí na laparku...
7. únor 2008 ve 14:13  • Odpověz
ahoj m24, cece kde se flakas? jak se mas? :wink: zrovna jsme rikali se Sis, ze ty a Bel jste se tu dlouho neukazali:slight_smile:
7. únor 2008 ve 14:16  • Odpověz
Čauky smil, no kde asi, jsem pořád v práci....... Mám toho nějak moc, od prosince jsem se z dílny dostala do kanclu a je to honička, ale nestěžuju si, aspoň nemám čas myslet na "blbosti"

A jak ty, jak jsi dopadla, ještě nevíš??????
7. únor 2008 ve 14:27  • Odpověz
m24 njn , to se ti pak nedivim, ze nestihas, ja v praci vyjimecne dneska stiham vse:grinning: az se divim

ja nevim porad nic, ale dneska jde manzilek kvuli urologckemu vysetreni do centra, tak ja toho vyuziju a rovnou se optam sester, co a jak :wink:
7. únor 2008 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj m24 a ostatné...Len som si odskočila z inej PCO témy Vás pozdraviť... :slight_smile:
Tak AHOOOOOOJ !!!! :slight_smile:
7. únor 2008 ve 14:50  • Odpověz
sis...četla jsem, co jsi psala...víš jak...ono to totiž hrozí spoustě ženskejch, že těch vajíček bude hodně, je to tím, že bereme právě ty předepsané stimulanty, já například po prvním odběru jich měla 75, díky čemuž jsem se dostala do knihy rekordů v Pronatalu Teplice :grinning: je pravda, že jsem pak byla 16 dní v nemocnici, protože to celkově ohrožuje život, ale podruhé už to pohlídali, takže mi jich odebrali 27. Připadala jsem si jak pokusný králík, ale s tím se musí počítat, protože každé tělo reaguje na prášky jinak. Neboj, on si to doktor pohlídá, ručí za tebe a kdyby bylo jó hodně zle, šel by sedět, takže já to zase beru tak, že větší počet( kolem tý 20-tky) je možnost lepšího IVF než jen 2-5 a procházet tím znovu... taky podle mě není dobrý pořád se jen cpát práškama, mělo by to být i trochu přirodně ne? :wink:
A jinak IVF je procentově daleko lpší než IUI, takže jestli to vyjde tak či onak, hlavně, aby výsledkem bylo miminko tak na to hlavně mysli, né na tu cestu, kterou musíš projít aby to vyšlo.
Dckami...tak ty se toho štítíš jo??? Chichi...ale já ti něco prozradím, k miminku potřebuješ tu spermii, ono to jinak nevyjde jenom s hezkým a milým pohledem na chlapa... :grinning:
Smil...z testu si nic nedělej, stejně to podle mě ještě není tak silný a velký, aby to // ukázalo hned, takže vyčkej a uvidíš, hlavně klid a klid a klid...Dej hned vědět jak budeš něco vědět...
7. únor 2008 ve 14:53  • Odpověz
ededik...zdárek i tobě
7. únor 2008 ve 14:54  • Odpověz
moky uvidim, jak doberu utrous, pak se hyn ukaze:grinning::grinning: ahoj ededik
7. únor 2008 v 18:19  • Odpověz
smil...taky jsem zvědavá...slyšela jsem od spousty lidí, že jsou s utrogestanem nespokojení, že mají časté bolesti hlavy, zhoršený vidění a podobně...Já osobně taky brala Utroš, taky mi neseděl, pak mi předepsal Duphaston, a bylo všechno O.K., zkus příště vyměnit, pokud jsi nespokojená
7. únor 2008 ve 20:42  • Odpověz
ja s nim problemy nemam, nic me nedela, nepolykam, beru ho spodem :wink: jen me stve, ze me brzdi pravdepodobne ms a pravdepodobne i zvysuje BT :angry: :angry:
7. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz
smil bud v pohodě uvidíš bude to dobré
já mám jít na kontrolu 21. nahlásila jsem to v práci a řekli mi že mi nedají volno :unamused: ale nic siz toho nedělám, prostě je pošlu někam a hlavně je to mé zdravý a to si bdfu hlídat , takže prostě je to akutní zíležitost a řekla sem že když mě tam nepustí tak si vybírám dovču či neplacené volno i když mám nárok na doktora , docela síla holky co,? nemám k nim ani komentář jak mě štvou.
Ale co mohu dělat těší mě jen to že jsme se rozhodli pro transfer a nic mě nevykolejí :slight_smile:
7. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz
Mareko jen do nich,to jsou ti zamestnavatele,velci pani..Jdu spat,papa
7. únor 2008 ve 23:05  • Odpověz
autor
Ahojky při víkedníku :slight_smile:
Teda já už jsem ho dnes začala dovolenou.
Dckami super zprávička že máš doma školáka. Jinak PCO, už Ti tady podrobně vysvětlila M24. Mi to doky už říkal před čtvrt rokem( toto utíká), už tehdy jsem z toho byla vyplašená. No a včera mi ještě říkal, že když vidí tmavovlásku, tak je to jasné - PCO. No a já tmavé vlasy mám a díky tomu i ten špatný poměr hormonů v těle.

Smil, taky se mi zdá že jsou tady smutné zprávičky, jen by mě zajímalo kdy tu strašně tlusou zeď prolomíme.

M24, to je super, že sem sem tam mrkneš a co teď čeká vás, nějaká léčba?
Já to obrčela (PCO) hned před čtvrt rokem, ale teď se to taky nedalo vydržet.

Moky díky za povzbuzení, a co ty jak se daří, něco nového?

Jsem teda zvědavá co mi v pondělí doky řekne, musela jsem si v práci vzít propustku, tak jsem zvědavá, jak dlouho mi to bude šéf tolerovat. Ale svěřovat se mu se svými problémy teda nechci. Zvlášť když mě všichni znají ( pracujeme s manželem ve stejné firmě) a můj šéf je moc ukecaný.
8. únor 2008 v 09:45  • Odpověz
sis...novýho nic, v podstatě to necháváme teď nějakej ten čas uležet a pak se do všeho vrhnem znovu...já už mám po třetím neúspěšném IVF, a psychicky si taky potřebuju odpočinout. Zatím léčíme jen nepravidelnou MS, tak když by se to nějak urovnalo, kdo ví, třeba by přišlo těhotenství i přirozenou cestou, protože já jiný problém nemám. Uvidíme...
8. únor 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
Ono prý není špatné jet někam na dovču, prý se odpoutáš od starostí a stresu a pak třeba otěhotníš.
Nás čeká na jaře taky dovča, tak už se těším, že přijdu na jiné myšlenky.
8. únor 2008 v 10:05  • Odpověz
Zdarec palec vsem:grinning::grinning: sis to s enekdo ma,ze ma volno :wink: ale ja mam co rikat, ze:grinning::grinning: tu zed tu urco nekdo prolomi, jen to asi nebude hned :unamused: :angry: me se do toho vseho zamotal jeste i mocak, takze se cpu brusinkama, v po dobiram utrogestan, tak pak se uvidi, kdy ms dojde, mrska jedna :sunglasses: :angry:
8. únor 2008 v 11:40  • Odpověz
autor
Jé Smil, tak to s tím močákem je mi líto, vím co to je. Ale snad budeš brzy v pohodě :wink: .
Já se před chvílí vrátila zchvácená z města :stuck_out_tongue_closed_eyes: , čekáme návštěvu a tak jsem musela jít něco nakoupit. Poslední 3 týdne je u nás nějaká zvýšená návštěvnost, no síla.
8. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz
sis tak u nas je s navstevama tka nejak na povazenou, vetsina navstev si usmyslela jeszdit uprostred tejdne na navstevu:grinning::grinning: na zabiti :sunglasses:
8. únor 2008 ve 13:26  • Odpověz
autor
Smil, u nás musí návštěva tentokráte přespát, jelikož je ze Slovenska, už jsme se měsíc neviděli :grinning: , tak si musíme poklábosit. Díky té známe jsem tady na koníku, ona mi totiž o něm povídala a tak jsem to zkusila a od té doby jsem závislačka :grinning: .
8. únor 2008 ve 13:32  • Odpověz
tak to aspon mate o cem pokecat sis:grinning: :grinning:
8. únor 2008 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.