• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
sis...jj, určitě dovču zkusím, ale nejdřív ten baráček, takže nějakej ten čásek to určo bude ještě trvat
smil...močák to je prevít, ale vše bude ok, je mi ale divný, žes to pořád ještě nedostala...kéž by to už nepřišlo alespoň na dalších 9 měsíců... :slight_smile:
8. únor 2008 ve 22:51  • Odpověz
Dobré ráno :grinning:
9. únor 2008 v 08:59  • Odpověz
Ahojky vsem:grinning: jak se vede? :wink:
9. únor 2008 v 10:51  • Odpověz
Ahoj! Dari se fajn :wink: Venku je krasne, jedem koupit zeminu a hnuj at muzu chystat zahradku. Uz se tesiiiiiim na urodu ale ne sneky :grinning: Jinak nic moc, jen ukoly do skoly :grinning: Jak u vas devcata?
9. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz
fori me staci kdyz uz se zahradou strasi mamka:grinning::grinning: dekuji pekne :grinning: nu ja si dam obydek a asi se mrknu ven
9. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz
ahoj kočky,
u nás bylo kráně slunečno, jeli jsem na výlet, odpoledne jsem šli do zoo na masopust. A stihli jsem i návštěvu u známých. Před hodinou jsem si nechala píchnou injekci Pregnylu a v pondělní jedeme na 2.IUI :wink:
9. únor 2008 ve 21:57  • Odpověz
dckami...jééééé pregnyl...po tom mě vždycky druhý a třetí den šíleně bolela pr...l :grinning: :grinning: Jinak tfuj, tfuj na další IUI, držím palečky
9. únor 2008 ve 23:19  • Odpověz
mokynka - no to je teda vtipny vedlejsi ucinek :grinning: :grinning: ..
smilers- ja mam pidi zahradku, zadne lany a tak si tam pestuju par blbosti pro radost :wink:
9. únor 2008 ve 23:21  • Odpověz
NAzdarek vsem:slight_smile: dckami tak hlavne at to 2.IUI vyjde :wink: forensica no u nas mame zahradu pres 500 m2 :grinning: :grinning:
10. únor 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak návštěva už odjela, a tak odpočívám :pensive: .
Moky aspoň přijdeš při zařizování domečku na jiné myšlenky a ani nemrkneš a budeš těhu :wink: . Taky bych zařizovala, kdybych měla co. Nějak v našem kraji, nebo vlastně v blízkosti mé práce není nic vhodného ke koupení. Nějaké bydleníčko uř sháníme skoro dva roky ale beyz výsledku.

Smil, tak jak se vede? Něco nového? Jak se cítíš?

Dckami, tak tfuj, tfuj, tfuj ať Ti to 2IUI vyjde.
Jo a zadek mě po píchnutí pregnylu bolel jenom, když mi to sestřička píchala.

Jinak mě zítra čeká druhý pokus ultrazvuku, tak mi prosím držte pěstičky ať folíky porostly :wink: .
10. únor 2008 v 16:04  • Odpověz
sis to uroc budu drzet palce :wink: u me nic noveho, v po dobiram utrogestan a pak si pockam na ms, a pak me ceka operace, takze normalka:grinning:
10. únor 2008 v 16:14  • Odpověz
Sisi,
taky ti přeji na zítra hodně štěstí ,mě dr.říkal, že folíky rostou za den až o 2mm :confused:
Doufám, že se nám to zítra podaří nebudu muset na laparku.
10. únor 2008 v 16:31  • Odpověz
autor
A kolik, máš Smil ještě toho utroše?

Dckami, mi tak doky říkal, že naroste 1-2mm denně. Mi se ale zdá, že mi ty folíky rostou pořád čím dál tím menší. Největší mi narostly poprvé, tak nevím nevím, jaké to bude teď.
10. únor 2008 v 16:50  • Odpověz
forensica, sis...já vám nevím holky, ale já mám pokaždé jiné vedlejší účinky ani je tam nepíšou, fakt třikrát mě nezávisle na sebe bolela celá zadnice, ani sednout jsem si nemohla, doky říkal, že to může být, tak jsem to neřešila...ale bolelo to +-3 dny
smil tak jak???? Už něco novýho víš?
dckami...podaří se to...
sis...taky tfujky tfujky, ať folíky rostou a vyjde další pokus...
10. únor 2008 v 17:39  • Odpověz
už s tím někdo konečně začněteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jinak budu šílet...
10. únor 2008 v 17:40  • Odpověz
sis dneska jeste vecer pilulu a zitrta rano a mam dobrano a pak budu cekat az me dorazi ms

moky toz nijak, porad stejny:grinning:
10. únor 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
Moky, tak to je divný s těma vedlejšíma účinkama. Jinak díky za poplivání, já sem potom zítra písnu, až se ale samozřejmě dostanu k PC. Jenom aby jsi nás ještě všechny nepředběhla.
10. únor 2008 v 18:17  • Odpověz
jinak holky, jak se tak koukam na nase plkani tak uz mam 1007 prispevku, s mojim uz 1008:grinning:
10. únor 2008 v 18:19  • Odpověz
sisi...tak toho se fakt nemusíš bát, já vždycky musím být až za někým, nikdy nejsem ten vůdce...teda ve škole v práci jo, ale v ostatních věcech ne-e :grinning:
já přidávám 1009
10. únor 2008 v 18:54  • Odpověz
moky:grinning: :grinning: no uz to tu chce rozhejbat tehu bacilama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2008 v 19:02  • Odpověz
Holčiny, zítra po poledni na nás myslete, jdu na 2.IUI :wink: Snad se to povede.
10. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz
Dckami, drzim palce:slight_smile:
11. únor 2008 v 07:48  • Odpověz
dobré ráno,
za hodinu odjíždíme do Teplic, jsem nervozní. :wink: ať je to správně načasované a povede se to. :confused:
11. únor 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahoj, holky. Můžu k vám?
11. únor 2008 v 09:35  • Odpověz
anit urcite, za nas vsechny te tu vitam:slight_smile:
11. únor 2008 v 10:52  • Odpověz
ahojky,
tak to mám za sebou. Testík za 14 dní nebo mrcha. :confused: Manžel opět dostal pochvalu za vynikající spg, dr. ho nazval "býkem".
Zítra jdu na vyšetření se štítnou žlázou, tak jsem zvědavá, jaké to bude.
11. únor 2008 v 19:47  • Odpověz
dckami tak to je bezva, tak tfuj,tfuj at to vjde :wink:
11. únor 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
Ahojky
Vítám tě Anit :slight_smile: . Napiš nám něco o sobě, ať máme přehled.

Dckami tak jak je myslela jsem na tebe.

Moky, co ty víš a třeba tady nás zrovna předběhneš a my ani nemrkneme.

Smil, tak jak je po prvním pracovním dnu?
Já si tam dnes moc nepobyla, prchla jsem k tomu lékaři.
Ale jak jsem předpokládala, vš dopadlo blbě. Žádné ucházející folíky nebyly :cry: . Tak teď musím čekat na mršku až se pomalu přikrade. Ještě ale musím 23 den vysadit estrofem a jít si dát píchnout agolutin. Potom 5DC nasadit opět starý známy clostilbegyt (minule jsem měla na zkoušku clomhexal - nezabral) 3krát denně. No a vlastně první den cyklu zase nasadit estrofem. A pak zase 12 DC na folikulometrii. Tak teď budu čerpat síly na další kolotoč.
Nemám já to ale pech, sliznice si hezky narostla a folíky nikde :frowning2: .
11. únor 2008 v 19:52  • Odpověz
sis hlavu hore :wink: ja v praci nic, jsem utahana jak kote, nejradeji bych si dala aspon rok prazdnin :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja dneska rano dobrala posledni utrous a ted me opet ceka zase cekani na ms:grinning::grinning:
11. únor 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
Smil, tak to nejsi jediná utahaná. Já abych toho dnes moc v práci nezameškala tak jsem šla Na 4:00 a už v 10:15 jsem musela prchat, jelikož jsem byla objednaná na 11:15, to byly ale kvalty :grinning: .
No a teď jsem doslova zažraná do posledního dílu Harryho Pottera, ale aspoň přijdu na jiné myšlenky.
Držím Ti pěstičky aby jsi aspoň Ty měla štěstí po IUI :wink: .
11. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.