• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
sis no vidis me pripominas, ze bych se mela taky literaturne vzdelavat :wink: diky za drzeni, drzim vsem, ale nejak vnitrne vim, ze potvurka si najde cestu, jen doufam, ze co nejdriv
11. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
No vidíš Smil, tak zkus něco číst, a zaměstnáš si myšlenky něčím jiným, než - mrškou, těhotenstvím, jinýma těhulkama, miminkama, atd.
Tak se zatím měj já odcházím do sprchy a spinkat :pensive: . Tak dobrou noc :slight_smile: . A zítra na koníku :wink: .
11. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz
jj ted jsem si obejdnala knizku dve mala kridla, tak jsem zvedava :wink: taky se zatim mej i ja jdu smer voda:grinning: tak zitra ahoj
11. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz
sis...no to je jsou ale potvůrky ty folíky, dělaj si co chtěj, jednou jich je hodně, podruhé se žádné nechce růst...ale hlavu vzhůru, však oni se umoudří a sliznice bude ještě větší...
smi, dckami a všem ostatním novým i starším ahojky
11. únor 2008 ve 23:40  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z endokrinologie, pustili mi žilou, dr. je moc hodná. :slight_smile: Napsala mi Letrox 1 ráno na lačno, na kontrolu půjdu až v květnu. Snad se to srovná.
12. únor 2008 v 11:51  • Odpověz
Nazdarek vsem:slight_smile: tak mrska se uz zacina hlasit, jak jinak :angry: zacinam pomalu ale jiste spinit, nuz operaci se opravdu nevyhnu, dckami drzim palce at to tu uz nekdo rozsekne:slight_smile:
12. únor 2008 ve 14:59  • Odpověz
smil...to mě mrzí, moc jsem ti to přála, fakt už je načase, aby někdo začal...asi se toho teda ujmu já... :grinning:
12. únor 2008 v 15:53  • Odpověz
moky diky, budes muset:grinning::grinning:
12. únor 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak mi nějak blbne zase koník :angry: , už jsem tu psala příspěvek a ono nic, tak si to musím zopáknout :grinning: .

Smil, moc mě to mrzí, že se hnusná mrška už hlásí, já věřila, že aspoň ty ty ledy prolomíš. A kdy máš jít k lékaři a na laparku?

Dckami, tak uvidíš, že s léky to bude lepší. Držím moc pěstičky ať po druhém IUI najdeš na testíku krááááááááásné // :wink: .

Moky, no jo folíky si zkrátka nedají poroučet, snad příště to vyjde, to by v tom byl čert abych nad mými PCO nezvítězila. Honem se vrhni na snažilkování ať nám tady potom prskáš těhu bacílky.

Jinak u mě nic nového, jsem v očekávání na mršku, už aby byla pryč. No a starám se o nachlazeného manžela, vařím čajíčky dopuju ho trigripem, abych ho do příští IUI vykurýrovala. No a před chvíli si šel lehnout. Jenom pevně doufám, že to od něj zase nechytnu jako vždycky.
12. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz
sis...ahojky, mno tak to vypadá u nás stejně, manža je už 4 dny nachcípanej, pořád smrká, bere každý čtyři hodiny prášky...a já doma lítám, hlavně kolem něj :sweat_smile: a jinak snažit se budu, ať bacílky roznáším, tak na mě myslete, ať to vyjde a budu prskat jak lama :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
No ono asi je nějaký ten bacil ve vzduchu. No a to lítání kolem manžela to taky znám, je ale jako malý, poslouchat nechce :grinning: .
Tak potom dej vědět, až se budete snažilkovat, ať na vás myslíme :wink: .
12. únor 2008 ve 20:25  • Odpověz
zdarec palec:grinning: sem tu zase :grinning::grinning: sis no zatim ej to spineni asi na zacatku, takze jakmile se mrska rozjede, volam dr. a ten me rekne kdy na ni pujdu
12. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz
autor
no on to ten utroš tak dělá, že napřed špinění a potom se to rozjede, aspoň na mě to tak fungovalo. Ale uvidíš, že po laparce budeš chytřejší a některé snažilky právě po laparce otěhotněly. Uvidíš, že to bude dobrý :wink: .
Žeby jsi čekala na mě :grinning: ? Potom, bych si tady musela mluvit sama pro sebe a to fakt moc nejde :grinning: :grinning: :grinning: .
12. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz
no jasne, ze cekam na tebe:grinning: neboj ja tu budu tvrdnout porad:grinning::grinning:
12. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz
nic jdu zachvilku do hajan, takze vsem brou noc:grinning::grinning: i kdyz spis to rikam sama sobe zase:grinning::grinning:
12. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
Tobě taky dobrou, už bych taky měla jít do hajan, jelikož se mi už klíží oči.
Neboj, my tě tady samotnou nenecháme :wink: .
12. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz
to bych vam radila:grinning::grinning: i kdyz samomluva me neva:grinning:
12. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz
Tak naše Elinka marodí, hlídají jí naši - má rýmu a kašel. :angry:
Jinak u nás nic nového, akorát jsem samý prášek jak ti důchodci. Dneska jsem byla na endokrinologii kvůli štítné žláze, tak budu brát ráno na lačno Letrox, k tomu Utrogestan a Prednison proti protilátkám na spoermouše :confused: . Kdo se v tom má vyznat???
12. únor 2008 ve 21:54  • Odpověz
ahojky vsem:slight_smile: dckami jj ted to radi vsude nachlazeni atd. :angry: jinak co se tyce me tak uz 2 den po vysazeni utrouse spinim, proc to nemuzu normalne dostat, sem porad jak na trni :angry: sis jak dlouho jsi spinila, nez si to mela?
13. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz
Smil,
já jsem špinila 1 den, potom se mi to rozjelo :frowning2: a jak silně, hrůza. Krvácela jsem potom skoro 6 dní.
Od úterý beru Utroš znovu, tak uvidím, co to se mnou udělá. :confused:
13. únor 2008 ve 13:23  • Odpověz
dckami toz tech 6 dni je u me normal :wink:
13. únor 2008 ve 14:03  • Odpověz
dckamia treba prave budes tehu, takze si utrous pak uzijes do aleluja:grinning:
13. únor 2008 ve 14:05  • Odpověz
kéž bys měla pravdu, moc bych si to přála. :wink:
Dneska jdu po práci k našim podívat se na malou, včera jsem s ní mluvila přes skype, máme ho týden, tak se s tím učím. :confused:
13. únor 2008 v 16:13  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil, já špinila taky jenom jeden den, a potom se mrška rozjela naplno, a měla jsem ji všeho všudy 5 dní, takže utroš u mě působil normálně.

Dckami, však se v těch lécích určitě vyznáš, stré babičky jich mají daleko víc, neboj to zvládneš. Jinak toho nachlazení je fakt hodně, já mám zase doma nachlazeného manžela, pomalu mu to sedá na hlasivky, tak asi budu mít doma zítra tichou domácnost :grinning: .
A kolegyně v práci říkala, že má nemocné oba dva kluky leží se 40 horečkama, to je docela hustý.
Já se zatím držím, snad mě bacil nebací. Jo a začíná mě pobolívat břicho, nevím proč :angry: .
13. únor 2008 v 19:52  • Odpověz
nuz mile damy prave se me to rozjizdi, toz zitra volam do centra a hura na operaci, fakt s eme nechce :angry:
13. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz
neboj se,Smil, to bude dobrý :confounded: Vím, že tě to moc neuklidní,ale pokud se nám to nepovede, tak půjdu taky...
Ale jsetli nám to k mimískům pomůže, tak já to klidně podstoupím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz
:slight_smile: krásného Valentýna - myslíte, že si na to dneska naše drahé polovičky vzpomenou a dostaneme alespoň kytičku? :sweat_smile:
14. únor 2008 v 07:38  • Odpověz
NAzdarek:slight_smile: taky preju pokud mozno hezky proziteho Valentyna :wink: :grinning: nuz ja uz dostala mail od manzilka, tak jdu se mrknout
14. únor 2008 v 08:40  • Odpověz
nazdarek vsem
hlasim ze 22.2. nastupuju na 7:30 do fertimedu, coz je u nas v olomouci ( pokud predoperacni vysetreni vyjdou dobre a stihnu je vsechny udelat) na hydrolaparoskopii , takze pak budu asi na stoprdo vedet,proc nam to vubec nejde :wink:
14. únor 2008 v 19:00  • Odpověz
dobrá ráno,
Smil, tak ať ti to dobře dopadne, nám pokud nevyjde teď 2.IUI, tak se musím také objednat na laparoskopii, ale tady se čeká 6 týdnů. Takže předpokládám, že bych šla až někdy v dubnu. :unamused:
15. únor 2008 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.