• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Já piju teď čistící čaj od Leros, tak nevím zda to bude mít blahodárné účinky. Jinak začnu cvičit cviky od paní Mojžíšové, něco mám staženýho .. tak uvidím ... nejdřív musím dostat menses po injekci a doufat že už žádnou další poruchu mít nebudu
21. únor 2008 ve 14:18  • Odpověz
Čau, čau, čau,

vidím novou tvářičku :slight_smile: .

No já nevím, já nedělám nic zvláštního. Nějak mi přijde, že když jsem otěhotněla jednou, i když nakrátko, tak bych měla i podruhé, jen to chce prostě čas. Je teda fakt, že už několik let pravidelně ráno cvičím, tak s tím nemusím nějak začínat, ale kromě toho jen baštím vitamíny a snažím se žít zdravě.

Jinak holky, v práci se mi trochu změnily poměry... Včera jsme měli hodnocení zaměstnanců, krom toho, že mi šéf zvýšil třídu i osobní hodnocení, tak mi řekl, že koncem příštího roku ze mě hodlá udělat svého zástupce. No jo, jenže já se tou dobou vidím už snad dávno na rodičáku :slight_smile: . Tak snad na mě počká, až se vrátím, když přijdu po 2 letech, tak by to snad mohlo ještě počkat. A taky, až se to dozví kolegyňka, která je teď na lístku, tak se bojím, aby se mezi námi nezhoršily vztahy, aby mi nezáviděla ten postup... :unamused:

No a jak jste jinak prožili dnešní zamračený den? :sunglasses:
21. únor 2008 v 17:26  • Odpověz
peti, tozto gratuluju:slight_smile:
21. únor 2008 v 17:34  • Odpověz
Diky, Smil, jenze to atky zaroven znamena spoustu novych povinnosti, mimo jine i konzultace s vedenim po dobu nepritomnosti sefa :confounded:
21. únor 2008 v 18:37  • Odpověz
Petko, přidávámse ke gratulaci ke skoropovýšení. JInak to počasí - u nás bylo krásně a celý den svítilo sluníčko. :sweat_smile:

Smil, mnoho zdaru na zítra a ozvi se, až budeš doma. :wink:
21. únor 2008 v 18:39  • Odpověz
u nas je cely den skarede. ale ani me to neprekvapuje, vcera byl uredak, tak co by nebylo hezky, ze :angry:
21. únor 2008 v 18:44  • Odpověz
peti njn to je udela zastupcu, ale to zvladnes :wink: dckami urco se ozvu, pokud budu moct, se budu muset nastehovat rovnou do obyvaku:grinning::grinning:
21. únor 2008 v 18:54  • Odpověz
nazdáááárek...jsem tu, abych nevyšla ze cviku...
petko gratulka, to je super, jóooo kéž by to potkalo i mě v práci, ale mám pocit, že mě se chce spíš ředitel ve škole zbavit, no uvidíme... :rolling_eyes:
smil...tfujky na operaci, bude to dobrý, další kus cesty budeš mít za sebou a snad to celkově pomůže k vysněnému dítěti, třeba to pak půjde jak po másle...
Dckami...krásná holčina a za chvíli bude určo i další...nebo klučina
smilky, vítám tě i já, co se týče rad a tipů, jedno je jistý, nepoddat se tomu tak moc, že by ti to ovlivnilo celou psychiku, užívat si taky života, chodit na procházky a mít radost ze sluníčka...prý to dělá hodně
V úterý jsem byla u dokyho a říkal mi, že je pravdou, že některé ženské mají prostě problém s otěhotněním, ale jiné /a ťukal si na čelo/ to mají tady...a má pravdu. Jsme z toho tak moc zoufalé, že už jdeme jen za tím a přitom mozek se jakoby proti tomu brání, protože to tak moc chceme. takže tohle je můj tip a rada, jinak vitamíny, zdravý životní styl a pro silnější sport a zhubnutí, prý stačí jen 5 kilo, aby se tělo srovnalo a odbouralo některé z příčin neotěhotnění...
jináč hezký večer
21. únor 2008 v 18:57  • Odpověz
moky:grinning: jj ujdu asi poradnej kus:grinning:
21. únor 2008 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se vrátila od dokyho !!!
Tak mi udělal ultrazvuk , odebrall krev, citologické vyšetření, vypadá to vše v pořádku , kdyby něco tak že mi zavolá.
A jak mi začne mrška tak mám zavolat a objednat se na 11 či 12den aby zjistili ovulaci atd a jdu na KET a s jedním embryo transferem a pokud rozmrazí jedno embryo a bude nepřijatelné tak mi pak rozmrazí ještě ty poslední dvě .
Takže mi to vychází že do 14. března bych to mohla podstoupit a užívat si doma hlavně teda v klidu :grinning:
Už se těším až na ty finance 5500 jsem nečekala počítali jsme do 4000Kč
No ale co může člověk dělat , pro mimi vše že ?
Už se nemohu dočkat až budu po zákroku a budu si tady s vámi vyprávět .
A nebo tady taky nikdo nebude a já budu trpět samomluvou si tady ,jako ted
Tak pa a držte se
21. únor 2008 v 19:30  • Odpověz
mareko nejses sama, kdo si tu nekdy povida sama se sebou, ze sis a dckami:grinning::grinning: tak ti drzim palce at se podari:slight_smile:
21. únor 2008 v 19:32  • Odpověz
mareka...taky se přidávám, neboj, všechno dobře dopadne...
smil...taky si tu občas povídám sama se sebou :grinning: ale zvykám si...
21. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz
koukám, že si budu povídat sama se sebou, jinak děkuji .
Ted mám ještě práci tak mi to tolik neva ale až budu doma tak to se zbláznim až tady budu psát a nikdo neodepisovat, tak ahoj
21. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz
Nebojte se, já sem chodím denně jako závislák :wink: Nebudete tu sami. Ale teď končím, a jdu si lehnout :pensive: , bolí mě záda, včera jsem blbě spala a přeležela si krční páteř. :unamused:
21. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz
dobré ráno, :wink:
Smil, myslím mna tebe, ať vše proběhne OK :dizzy_face:
22. únor 2008 v 07:08  • Odpověz
smil...tfujky tfuj myslím na tebe, bude to ok
22. únor 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Tak tu píšu dnes už podruhé, jelikož se mi příspěvek neuložil :unamused: .
Nejdříve moc gratuliji Peťce k povýšení, jen tak dále :wink: .

Vítám tě Smilky :slight_smile: . Taky chodíš pravidelně na agolutinové injekce? A už máš za sebou nějaké vyšetření?

Smil, móóóc na tebe myslím a držím ti pěstičky aby ti to dobře dopadlo.

Dckami nejsi sama závislačka, já patřím do závislaček na koníkovi taky.

Mareka, tak to máš za pár, moc ti to přeju, aby jsi co nejdříve měla mimíska v bříšku.

Moky, máš svělého doktora plného optimismu.
22. únor 2008 v 09:32  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak jsem doma, odstranovali me nejakej mensi srustik, jinalk mam vejcovody pruchodne v pa jdu na kontrolu a tam se dozvim vic a hlavn e co dal, :sunglasses: tak uvidime
22. únor 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
Smil, to jsem ráda, že tam nemáš nic vážnějšího a hlavně, že jsou vejcovody průchodné. Tak to moje držení pěstiček pro štěstí nebylo marné :wink: . Třeba to byl právě ten srůstík co vám bránil v početí mimíska.
22. únor 2008 v 11:35  • Odpověz
diky sis, mozny to je, ozvu se az vecir, zacina me bejt blbe, papůa
22. únor 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
Jasný Smil, hlavně odpočívej a čerpej síly na další snaženíčko :wink:
Já za chvíli stejně utíkám do práce. Tak papa, asi se ozvu až v neděli, jelikož jedeme ke tchýni.
Tak krásný víkendík všem. :slight_smile:
22. únor 2008 v 11:43  • Odpověz
Tak jsem se sem konečně dneska dorvala.
22. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz
Holky, mě povýši až příští rok, zatím zůstávám , kde jsem, jen s vyšším platem :grinning: .

Smil, tak aspon jsi zase o krok dál. Člověk po kapkách nasbírá plný pohár, že?

U nás byla tchýně minulou neděli, tak tento se za ní nechystáme :grinning: Až načerpám zase síly, haha :grinning:

Zatím, holky, pilně snažilkujte :slight_smile: :wink:
22. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky smilers, jsem ráda, že to máš za sebou, držela jsem ti pěsti a moc. Já budu teprve ve středu moudřejší co se mnou. Pořád na to myslím, co mi tak asi ten doktor řekne, no doufám, že aspoň maličkou pozitívní zprávu! Napiš pak jak se cítíš a jaké jsi měla před vyšetřením pocity, ju? Tak užívej víkend a hlavně odpočívej a nezvedej těžké věci :grinning:
22. únor 2008 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj anit, neboj pozitivni zpravy budou vzdycky:slight_smile: dekuji holky, ze jste na me mysleli :wink: citim se uz lip a pocity, byla jsem v pohode, hned jsem byla v limbu a po probuzeni ok ani jsem nezvracela, jen trocha krvacim, ale to je normalni :sunglasses:
22. únor 2008 v 17:15  • Odpověz
To krváceni přejde, holt to byl zásah do organusmu... Já jsme po revizi krvácela (pak špinila) celkem asi 10 dní.
22. únor 2008 v 18:11  • Odpověz
holky, musím se někomu vypovídat - je mi hrozně, dlouho jsem brečela - mrcha hnusná červená mě dostala :cry: :cry: :cry: , takže ani 2.IUI nebyla úspěšná. Takže se musím srovnat s tím, že se v úterý objednám na laparoskopii. :angry: SAKRA. :frowning2:
22. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz
dckami, tak to je mi moooooooooc líto, cítím s tebou a ostatní holčiny určitě taky, jen co se to dozvědí. Jak tak vidím, tak procento otěhotnění po IUI je fakt malé a možná i ztráta času, držím moc moc moc pěstičky, aby laparka byla úspěšná. Naštěstí máš aspoň Eli, tak ta ti určitě pomůže, zaměř se na ni, aby jí nic nechybělo a není možné, aby se ta druhá prďolka nepovedla... :slight_smile:
22. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz
dckami: je mi to moc líto :frowning2: držela jsem ti pěstičky , ale na jednu stranu se říká, že můžeš mršku dostávat do třetího měsíce tak si dávej naději :slight_smile: já vim je to hrozný nevim co bych psala abych tě utěšila.
Jen to aby sis to nebrala tolik i kdyžv ivm že to nejde, ale bude další a další pokus a to by bylo že by se nezadařoilo :slight_smile:
22. únor 2008 ve 22:11  • Odpověz
Ahojky vsem, dckami to je mi moc lito,ze se nepodarilo,neves hlavu,laparku zvladnes a co ty vis,po ni pry to jde lip,moc ti drzim palce at uz vam to konecne vyjde..
23. únor 2008 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.