• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
smil...jsem ráda, že to dopadlo, jak píšeš, alespoň máš teď jistotu, že je vše v nejlepším pořádku, průchodnost je taky zaručená no a teď už hurááááá do snaženíčka...povede se
dckami...vlastně přemýšlím, co ti napsat, abych tě trochu povzbudila...víš, každej si tímhle projde, já jsem brečela a né jednou, ale vlastně s postupem času jsem si uvědomila že musím být silná a holt si to protrpět, když to nevyšlo přirozeně, takže to asi k tomu patří. Ale musíme se znovu postavit na nohy a stále věřit, že to mimčo vyjde a na tohle si už jen vzpomeneme. takže laparky se neboj, dobře to dopadne a pak si tu budeme sdělovat naše pocity s mimísky v bříšku. neboj a držím pěstičky
23. únor 2008 v 10:00  • Odpověz
holky, díky zapodporu, už mi je o něco lépe, když jsem se z toho vyspala. Divné je, že jsem krvácela včera večer, v noci a dneska vůbec nic. Tak tomu nerozumín. :astonished: Přemýšlím, zda mám pokračovat v Utrogestanu nebo ho vysadit???
23. únor 2008 v 10:59  • Odpověz
dckami...já bych ho brala dál, ale telefonicky se hned, jak by to bylo možné zkontaktovala s dokym...
23. únor 2008 v 11:59  • Odpověz
haloooooo...zase jsem tu sama??? Kde lítáte hoky??? Si to dovedu představit, je krásně, tak couráte po venku, co??? :grinning:
23. únor 2008 ve 12:00  • Odpověz
nejsi, nejsi, holky asi vaří nebo teďka už obědvají :grinning: . My jedeme za chvilku na výlet na Žermanickou přehradu, je tam krásně. Zatím papa a odpočívejte :slight_smile:
23. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz
petka..no vy se máte...já dneska doma gruntuju, ale pak nějakou procházku nebo návštěvu taky uspořádám, zatím
23. únor 2008 ve 13:27  • Odpověz
Dckami s tim utrogestanem nevim, moky u nas se kouskovalo prase,takze omlouvam svou absenci timto,skoncili jsme pred chvilkou,a jeste se stihli najest:grinning: a co se tyce me pruchodnosti,to uvidim podrobne v pa,tak pak dam echo:wink:
23. únor 2008 ve 13:38  • Odpověz
smil...hezky, taky jsme dělali prase, teda porcovali do mrazáku, už to mám za sebou, ale pravdou je, že to kolem...nooooo mňamky mňam...pak se určitě ozvi, jak jsi na tom
23. únor 2008 ve 13:57  • Odpověz
s tím utrošem taky nevím, ale podle mě je lepší ho brát, kdyby jsi náhodou byla dckami, stejně i s tím bys to pak dostala, takže můj názor je takový, že já bych ho brala, ale určitě by jsem se spojila s dokym, co on na to
23. únor 2008 ve 13:58  • Odpověz
Tak jsmeš dneska byli po dlouhé době zase v přírodě. Na přehradě bylo strašně hezky. SLunce svítilo, sem tam ještě kusy ledů, už kvetou sedmikrásky :slight_smile: . No jinak manžel se před odchodem na noční ještě trochu snažil, tak se jdu přemístit raději do polohy ležmo, ať ty jeho buňky nejdou všechny vniveč :grinning:
23. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz
holky, tak mrcha se mi dneska rozjela na plné čáře. :frowning2: Takže laparce se nevyhnu,no snad mi pomůže :confounded:

Jinak u nás je krásně slunečno, odpoledne se chystámena Elí na procházku na dětské hřiště, potom do cukrárny na kafíčko a dorta. :sweat_smile: Mňam,už se těším. Tak já pádím hodit maso do trouby, dělám zapečené kotlety s brambrorem a se smetanou, je to hodně rychlý a vynikající jídlo z 1 hrnce. :wink:
24. únor 2008 v 11:01  • Odpověz
Zdravim po ranu, vlastne uz skoro po poledni:grinning: dckami je to pech, ale treba ta laparka pomuze a pak se nebudes stacit ani divit, jak to pujde rychlo:slight_smile: jinak u nas je taky krasne a delas me pekne chute ti reknu, ja dnes delam spenat s plackama:slight_smile:
24. únor 2008 v 11:54  • Odpověz
taky zdravím, je fakt nádherně venku, využiju toho na procházku. Dneska mi má ségra přivézt synovce- let, tak se těším, přijdu na jiné myšlenky a pokud bude takhle, hned to bude veselejší. Dckami, tohle dělám taky moc ráda a výborně to chutná, já dneska dělám střílený ptáčky s rýží, takže taky si pochutnám. Hezký den všem
24. únor 2008 ve 13:38  • Odpověz
Dobré ráno :o)

Moky, jak se dělají ti střílení ptáčci? To zní docela dobře :grinning: . já jsem dělala včera kuřecí kapsu s bramborem a dneska mě čeká po příchodu z práce knedlovepřozelo. JInak v poslední době už ani nenadávám na pondělky, vždycky to tak rychle uteče, že se ani nenaděju a je 17 hodin :slight_smile: . Tož tak vám přeji krásný den :slight_smile:
25. únor 2008 v 06:40  • Odpověz
ahoj holky,
už jsem volala do nemocnice, zítra jdu na konzulataci za primářkou a ta mi snad už stanoví temín operace. Sice z toho mám strach, ale když by to mělo pomoct k mimískovi, tak proč ne. :wink:
25. únor 2008 v 07:36  • Odpověz
Dckami neboj nic to není brnkačka levou zadní já jsem se vzbudila z narkózy a cítila jsem se úplně stejně jako přední nebylo nic poznat jdi do toho bez obav
25. únor 2008 v 09:38  • Odpověz
Zdravim, pudly ty uz ses zase vsude, muj stin:grinning::grinning: dckami neboj se, aspon se mrknou, jestli je vse ok :wink:
25. únor 2008 v 10:10  • Odpověz
Nazdar nazdar :grinning:
25. únor 2008 v 10:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: zdar zdar
25. únor 2008 v 10:40  • Odpověz
jak ti je jsi OK
25. únor 2008 v 10:44  • Odpověz
jj uz jsem ok :slight_smile: zatim teda:grinning:
25. únor 2008 v 10:53  • Odpověz
příští měsíc už jdu na IUI už se těším a zároveň mám obavy aby mi po tom potratu nevznikly ne ovulační cykly nebo endom. nebude dorůstat tak jak má bojím se bojím
Jsem ráda že jsi na to šla alespoň to pomohlo tvojí psychice no necítíš se líp?
25. únor 2008 v 11:01  • Odpověz
pudly neboj IUI vyjde, budu ti drzet palce, a budes zase tehu, jj jsem rada, aspon vim, ze ty vejcovody mam pruchodne :wink:
25. únor 2008 v 11:18  • Odpověz
dneska to tu nejak vazne, kdepak vsici jste:grinning:
25. únor 2008 v 19:09  • Odpověz
já jsem tady, ale sama. :unamused:
25. únor 2008 v 19:37  • Odpověz
dckami a jak ty se mas?
25. únor 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Dckami, je mi to moc líto, že mrcha zase zvítězila.ale snad Tě na laparce přesvědčí, že je vše ok. Aspoň budeš klidnější.

Smil a jak se cítíš, seš ještě doma?

Já hlásím ( a jsem moc ráda) že mrška dorazila v sobotu. aspoň se blíží mé další IUI. Tak jsem znovu nasadila estrofem a od středy budu brát 3krát denně clostilbegyt. Dnes jsem volala k dokymu, abych se objednala na folikulometrii a jdu 5.3. na 11:00 ale k jinému dokymu, jelikož můj tam nebude, tak snad si to ten jiný doky přečte v kartě co semnou doky zamýšlí.

Jinak návštěva dopadla dobře, stihli jsme hezky vysmejčit naše autíčko po zimě a jít po návratu z návštěvy na krátkou procházku. A dneska jsme byli s kolegyňkama z práce na kafíčko v naší oblíbené restauraci.
25. únor 2008 v 19:52  • Odpověz
sis ahoooj, zejtra me ceka uz zase pracovni cinnost, uz si rikam, ze chci bejt tehu, pac bych sla hned na neschopenku:grinning:
25. únor 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
Jojo Smil, moje řeč, potřebovaly by jsme to těhulkování jako sůl :grinning: :grinning: :grinning: .
Mě už zase začínají pobolívat zádíčka tak uvidíme jak to dopadne, ale asi to budu řešit nějakou masaží.
Člověk by si hned zvykl na to být doma :sunglasses:
25. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz
holky, já jsem nervozní, zítra jdu d nemocnice objednat se, ale u nás se to dělá tak, že musíš k primářce, která si proštuduje tvoje doporučení od dr. a rozhodne zda operovat či ne :astonished: Já tom moc nerozumím, proč zpochybňuje diagnozu jiného dr., ale nic jiného mi nezbývá, než za ní dojít. Myslela jsem,že se objednám po telefonu a sestra ze mě udělala debila, jak si to představuju :confounded: Naše primářka je dost známá svými průšvihy - loni zde zemřela rodička a 2 kojenci, je na mí podáno spoustu trestních oznámení, ale zatím z toho vybruslila :angry: NO,,k porodu bych jí nechtěla ani za nic.
V každém případě po laparce nebudu pospíchat do práce. :wink:
25. únor 2008 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.