• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
sis urco dam vedet :wink: ja byla u zubaka v ut, takze drzim palce :grinning:
18. říj 2007 ve 12:13  • Odpověz
autor
Díky Smil, budu muset končit, za chvíli poběžím do práce.
Tak se měj hezky a když tak hezký víkend papa :slight_smile:
18. říj 2007 ve 12:19  • Odpověz
sis ja uz taky popadim:grinning: ty se mej taky fajn a hezky si uzivej vikend :sunglasses: ja se tu ale stejnak vecir zase zcuknu:grinning:
18. říj 2007 ve 12:25  • Odpověz
autor
krásný den všem :slight_smile:
Tak jsem zpět od zubaře, a pěkně mě to bolínkuje. Sice mi zoubek nevytrhl, musí ho nejdřív poléčit a potom vytrhnout. Tak tam půjdu až 7.12 a to už mi ho opravdu vytrhne. Zatím tam mám drén a budu ho chodit o víkendu na pohotovost měnit.
Smil tak jak jste dopadli?
19. říj 2007 v 10:44  • Odpověz
Ahoj vsem:slight_smile: sis tak to pujdes k zubakovi na me narozky:grinning: u dr.,takze manzel ma spg v poradku a ja prosla profilem taky dobre,takze od 5dc do 9dc zacnu brat clomhexal, 12 nebo 13dc na utz a pak se uvidi,pokud ani to nepomuze,tak nas ceka CAR,tak tak asi:slight_smile:
19. říj 2007 v 11:46  • Odpověz
Ahoj,nevadí že se mezi vás přidam?????Snažíme se a snažíme a pořád nic :frowning2: :angry: :frowning2: :angry:
19. říj 2007 v 15:02  • Odpověz
Kim nam to urcite vadit nebude:slight_smile: jak dlouho se snazite?
19. říj 2007 v 16:17  • Odpověz
smilers moc dlouho ne,ted je to třetí měsíc,ale je to opravdu na nervy,ted jsem si myslela že do třetice všeho dobrýho a ve středu přišla potvurka. :angry:
19. říj 2007 v 16:34  • Odpověz
Aha,tak to mate snazeni jen chvilku,a neboj ono se to podari:slight_smile:
19. říj 2007 v 16:41  • Odpověz
Mas jednu velkou vyhodu,ze uz mas jedno ditko,co te zamestnava,a to je velke plus:slight_smile:
19. říj 2007 v 16:43  • Odpověz
To máš pravdu,já vim že pro ty co nemužou do toho přijít vubec a nemají ani jedno dítě tak je to hrozný,ale pro ty co jedno mají tak je to taky.Mě třeba vrtá hlavou co se děje,malá ta byla hned a ted nic :frowning2:
19. říj 2007 v 17:05  • Odpověz
Mam jednu známou,snažili se asi tři roky a nic,šla na umělé oplodnění,dali jí tam dvě vajíčka ty se jí chytli tak má dvě krásný dvojčata :slight_smile: a ted otěhotněla znovu a normálně ona sama neví jak se to stalo doktor jí řek že tam mohla bejt nějaká blokace porodem se odblokovala a přišla do toho přirozeně.
19. říj 2007 v 17:09  • Odpověz
Jj u kazdeho je to invidualni,a to plati i pro ty co maj uz deti, nekdy trva dyl met dalsiho potomka,priroda a hlavne psychika dela svoje, ale byt tebou tak se nestresuju,jeste porad mate cas,pokud se nepodari do roka,tak se to teprve resi,u nas zatim neni problem po dnesnich vysledcich a uz skoro 3 roky to nejde,takze je to individualni
19. říj 2007 v 17:28  • Odpověz
smilers-obdivuju vás všechny co se tak dlouho snažíte.Vím že to hodně taky dělá stres ale když je před MS tak je ten stres dvojnásobnej.
19. říj 2007 v 17:58  • Odpověz
Ja se u ms nestresuju,proc taky,lepsi kdyz chodi pravidelne,nez treba vubec:wink: a stejnak me to k mimcu nepomuze,kdyz se kvuli tomu budu presovat,takze neboj a zatim tomu nech volnej prubeh:wink: ze to rikam zrovna ja:grinning:
19. říj 2007 v 18:17  • Odpověz
A zrovna tobě a všem tady co to trvá tak dlouho přeju moc aby ty vrány neb čápi přiletěli,je fakt že jedno dítě mam a to mi drží,ale jsou tu ty obavy jestli se semnou něco neděje ale nebudu na to myslet,nechám tomu volnej pruběh :slight_smile:Já mam taky problem se štítnou žlázou 5 jdu na kontrolu tak jsem zvědavá,já si taky myslim jestli mi nedává moc silnou dávku léku :unamused: a nebo taky málo :confounded:
19. říj 2007 v 18:26  • Odpověz
kim, tak ja mam stitnou zlazu dobrou, ale vim, ze nekdy stitnA ZLAZA dela pri otehotneni neplechu :unamused:
19. říj 2007 v 19:53  • Odpověz
jj to máš pravdu a ne jenom při otěhotnění,dělá neplechu snad při všem.
19. říj 2007 ve 20:08  • Odpověz
kim no drzim palce at se co nejdriv podari :wink:
19. říj 2007 ve 21:24  • Odpověz
jinak terezka je opravdu fesanda :slight_smile:
19. říj 2007 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj,děkuju za pochvalu :slight_smile: dneska je sobota a já furt nevim co budeme dělat :unamused: furt přemejšlim a nemužu na nic přijít :confounded: asi to dopadne tak že pojedeme za tchýní :unamused:
20. říj 2007 v 09:40  • Odpověz
Ahoj je tady někdo?? :unamused:
20. říj 2007 v 18:04  • Odpověz
autor
Ahojky, vítám Tě Kim mezi námi :slight_smile: .
Tak jsem teď chodila 2 dny měnit drén, už je to v pohodě.
No a zítra mě čeká poslední odběr a jsem zvědavá co mi potom pan doktor řekne.
21. říj 2007 v 17:06  • Odpověz
Ahojky vsem :slight_smile: tak je zase nedele, toto utika, bych brala jeste aspon dalsi tejden volno :grinning: sis tak drzim pesti at je vse ok :wink:
21. říj 2007 v 18:16  • Odpověz
a jinak po tom patku, kdy jsme pry oba v poradku, tak zacinam zase brat baby plan a pres net jsem si objednala DVD cviceni mojzisove, tak sem zvedava, dr rikala, ze zatim CAR nedoporucuje uz kvuli tomu presu, co se pak zacne, takze snad pomuze clomhexal, jinak nam pak nezbyde nic jineho, nez jit opravdu do centra :angry:
21. říj 2007 v 18:18  • Odpověz
Ahoj,tak jsem dneska malej koupila zakrslého králíka(beránka). už má jednoho křečka k svátku dostala ještě jednoho samce a ten nám utek :unamused: ted nám někde brouzdá po pudě :confounded:
21. říj 2007 v 18:21  • Odpověz
kim, treba se vam zase prokouse zpatky dom :wink:
21. říj 2007 v 18:35  • Odpověz
Ahojky holky, dlouho jsem tady nebyla, to víte nová práce, škola a domácnost, takže jsem nestíhala. Dneska jsem zavítala do obchodu se zdravou výživou a koupila si dózičku s práškem přesně se to jmenuje MACA, firma SANTA NATURA a prý to výborně pomáhá na nevysvětlitelnou neplodnost, prý si to tam koupila paní a otěhotněla,tak jsem zvědavá.
22. říj 2007 v 11:38  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile:anty zdarec, tak hlavne at to pomuze, ja si objednala dvd cviku od mojzisove, tak budu posilovat :grinning:
22. říj 2007 v 11:52  • Odpověz
:slight_smile: Ahojte holčiny... čtu, že snahy otěhotnět bývají někdy hodně vysilující... já snažilkuju už od 11/2006 a zatím pořád nic... zlobí mě hladiny hormonů... dokonce mi musel doktor menstruaci i vyvolávat... projela jsem snad už všechny servery s výpočty plodných dnů a nic. Jen mě zarazilo, že co server, to jiné plodné dny... už si z toho dělám legraci, Baby plan mám místo prášku na dobrou noc, ale copak je to možné???
22. říj 2007 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.