• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Dckami, tak to je zvláštní, že musí na schválení k laparce ještě k primářce, já o ničem takovém ještě neslyšela.
V každém případě Ti budu držet pěstičky aby vše dobře dopadlo, tka dej potom vědět, jak jsi dopadla.
25. únor 2008 ve 20:42  • Odpověz
A nechtělo by to poohlédnout se třeba po jiném lokále? Se mnou takhle doktor orat, ještě, když ho platím, tak jdu teda k jinému. Dneska je jich všude plno. Člověk je sám na nervy, ne aby ho ještě nějaká husa dr. dorazila. Aby ještě nezvrzala tu laparku... :unamused:
26. únor 2008 v 07:21  • Odpověz
Ahoj Holky, jak to tady čtu, tak se též pěkně té laparky bojím. Nikdy jsem žádnou operaci neměla, tak se toho pěkně děsím. :frowning2: Jinak zítra jdu k jinému lékaři a včera jsem si vyžádala svou kartu od mé doktorky. Musím říct, že byla pěkně nepříjemná, pak mi ještě volala co vše mi připravila a hlavně se ptala ke komu jdu, když jsem řekla jméno toho doktora, tak mi pouze řekla, že je to dobrý lékař za slovo vzatý, tak jsem měla z toho takovou depku, že hrůza. A ještě dodala, že mi dá i kontakt na gyncentrum, takže vlastně dle ní je ten doktor též k ničemu. Já už fakt nevím. Byla jsem v klidu, že jdu za odborníkem a teď toto.
Smilers chci ti poděkovat za doporučení té knihy, dočetla jsem se celkem zajímavé vecí, třeba že na vejcovody má vliv i bederní páteř, že když má někdo problémy, tak se stává, že se vejcovody prostě zatáhnou a jsou neprůchodné a pomáhá na to cvičení Mojžíšové. Nevím ....jaksi ještě pořád doufám, že vše bude dobré, že se to nějak samo vše udělá. Strašně moc o tom všem přemýšlím a rozhodla jsem se počkát ještě chvílí, pít bylinky a chodit cvičit apod. Pak bych teprve šla na tu laparku, no ale samozřejmě vše záleží na tom co řekne doktor. Tak mi držte palce ať mi to dobře dopadne a ve čtvrtek napíšu co mi řekl. tak pa a pěkný den všem :sunglasses:
26. únor 2008 v 08:11  • Odpověz
ahoj,
tak jsem po ráno zase na*raná :angry: . Šla jsem do nemocnice objednat se na laparku - včera tam volám a ptám se, zda mám přijít i když mám mrchu, bylo mi řečeno, se se jdu pouze objednat a nevadí to. Dneska mi sestra řekla, že mi bude primářka dělat utz :astonished: . Tak jsem na ní koukala jak trubka, říkala jsem jí , že jsem volala a nikdo mi nic takového neříkal. Vše mi popřely, hádaly se se mnou 3 sestry, že to by mi prý nikdo neřekl atd. Byla jsem tam za debila. NO, asi už i špatně slyším nebo co???? Takže jsem se akorát po ráno slušně na*rala a odkráčela do práce. Musím tam za týden znova. :angry:
V tom našem špitále je fakt bordel a nekompetentní personál. :unamused:
26. únor 2008 v 08:36  • Odpověz
ahojky dckami, tak to je síla, fakt nemáš štěstí na lékaře. U mě to bylo tak, že prostě dr. stanovil diagnózu, dokonce mě do nemocnice objednal, tam mi dělali už jen vstupní vyšetření.
jinak všem které laparka čeká..... nemějte z toho strach, není to žádný velký zákrok. Alespoň po něm budete mít jistotu, že je vše v pořádku a pokud najdou nějaký problém, většinou ho hned vyřeší.
26. únor 2008 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky, dneska mi volala kamarádka, že je v pátém měsíci...a představte si, kde jí to vyšlo...prý na dovolený v cizině a to mezi námi taky měla problém otěhotnět...takže já to vidím jednoduše, našetřit na dovču a přivést si těhotenský příznaky :grinning:
dckami...to je teda vážně pech, je to síla, jak se ti doktoři a sestry chovaj, ty woe, platíme si je a oni na nás takhle...je to hnus
smil, sis, m24, petka a ostatní ahoj co vy?
26. únor 2008 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky...s manželem se snažíme už rok, začala jsem před třemi měsíci brát Proveru, v březnu mám jít na kontrolu...nevíte, co se děje po ročním nevydařeném snažení....jaké budeme muset podstoupit vyšetření.....
26. únor 2008 v 11:45  • Odpověz
Ahojky , zenske vy jste toho zase napsali, kdo to ma docitat :grinning: anit, jj ta kniha je fajn a nezasvecenym to da hodne:slight_smile:

jak rika moky, nebojte se laparky, i kdyz ja mela co rikat:grinning::grinning:
dckami, tak to jsou pekni magori v te nemocnici, je teda faktem, ze jsem se telefonicky objednavala na tu hydrolaparku, ale me delali UTZ v den operace, tekze nechapu :angry:

m24 no nazdarek, jak tobe se dari?

jo a jeste dckami, kdyz jsem mela jit na tu operaci, tak po me CAR chtel predoperacni vysetreni me obvodacky, ze jsem schopna k vykonu

blueberry, vitam te tu mezi nama, rok jeste neni takova hruza, co se tyce snazeni, ale holky s tim uz chodej ke sve gyndr.
pokud mas dobrou gyndr. tak ta ti predem muze udelat hormonalni profil, vysetreni na prolaktin a stitnou zlazu ( ta hraje pri otehotneni taky svou velkou roli) a manzovi spermio, pak ti muze tva gyndr zkusit nasadit clomhexal na ovulaci a zlepseni rustu vajicek ( ale na me to nemelo zadnej ucinek), nu a pak ti bud vystavi zadanku do caru a nebo muzes jit rovnou do caru sama bez zadanky, to uz zalezi na tobe, v caru ti opet udelaji hormonalni profil a to i partnetovi, potom testy na pohlavni choroby, zase stitnou zlazu a prolaktyn, manzovi znovu spg, nam delali i genetiku a protilatky, podle vysledku se pak rozhodnou co podstoupit nejdriv, u nas to bylo jine, pac ume vyuzil situace, ze sem mela velkej folikul, takze IUI= inseminace, sem podstoupila hned druhe sezeni:grinning: pokud bude nejaky problem a treba se nepodari ani druhe nebo treti IUI je tu moznost, ze pujdes stejne jak dckamina vysetreni laparoskopii nebo v lepsim pripade podstoupis to co ja ,a to hydrolaparoskopii, kde se na tebe podivaji a pripadne odstrani,to co tam nema byt:slight_smile: vsak uvidis nema cenu ted neco ti rikat:slight_smile:
26. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz
se opravuju tu laparku rikala m24, ze je ok:grinning::grinning: ja uz dneska blbnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. únor 2008 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky,

my jsme taky přijeli ze svatební cesty 3. A to jsem vůbec nepočítala, ve kterém období cyklu jsem. Podle mě má změna prostředí na to všechno velký vilv. Letos nikam nejedeme, chceme po dlouhé době zase trochu projet Česko, tak uvidíme. Ale tak snad už budu v létě těhu.

zatím pápá, konečně jdu domů, je tam kráááááááásně. :slight_smile:
26. únor 2008 ve 14:18  • Odpověz
ahoj kočky,
tak jsem to už trošku zkousla to ranní vystoupení :unamused: . Snad za týden budu úspěšnější. Právě jsem byla na poště a vyzvedla jsem si knížku Na cestě za dítětem, kterou mi koupila jedna snažilka z Mk, je z Liberce a u nich jí měli v levných knihách, ochotně mi ji poslala poštou. :sweat_smile:

Eliška mi dneska oznámila, že jí bolí zoubek, ona se jí hýbe jednička vpravo dole. takže za chvíli z ní bude bezzubé dítko. :grinning: Do teďka má krásné zdravé zoubky bez plomby.
26. únor 2008 v 17:13  • Odpověz
dckami toz nekdy to muselo prijit s tim zubem:slight_smile:

dckami jinak preji hezke cteni :wink: kdepak zase vsici jste:grinning::grinning:
26. únor 2008 v 19:39  • Odpověz
Jé, nová fotka :grinning: Moc hezká.
27. únor 2008 v 06:56  • Odpověz
Nakonec jsem v práci včera trčela až do 15:30. Hrůza. Dneska je pro změnu škaredě, ale ani mi to nevadí, jsem do 17 a pak jdu do knihovny na ukázku dekupáže, tak se těším, že si tam něco pěkného udělám :slight_smile:

Dckami, příští týden to bude určitě lepší, neboj. Všechno bude jenom lepší :slight_smile: .
27. únor 2008 v 06:58  • Odpověz
ahoj kočky,
přeji všem pěkné pracovní ráno. I já dneska makám do 17 hodin. Potom jdeme na rodinnou večeři - tchýně slaví 55. narozniny a švára se o víkendu zasnoubil. :slight_smile: :sweat_smile:
27. únor 2008 v 07:05  • Odpověz
Nazdarek, tak aby jste v tom nebyli sami, tak i ja delam do 17:grinning::grinning: ale s tim rozdilem, ze ja supajdim potom rovnou domu:slight_smile:
27. únor 2008 v 09:08  • Odpověz
JÉ Dckami ty máš novou fotečku hezounká moc moc :grinning:
27. únor 2008 v 10:06  • Odpověz
ahoj holki.anty uplne chapu jak se citiš.po trech letech cekani jsem v listopadu 2006 otehotnela,ale v 6 tydnu jsem potratila a od te doby zase bez vysledku.pritel byl na vysetreni spermii,ale vše mel v norme.podle doktorky jsem taky v poradku,ze nevidi problem proč by to nemohlo vyjit znova.jenze to cekani kazdy mesic,uz me psychicky unavuje.mam jit v breznu na kontrolu,tak jsme se rozhodli,ze zkusime ivf.jenze mam strach z toho co me ceka.sice to mimi mi za to stoji.ale jsem porad na vazkach.drzim ti palecky,aby se vam tohle ivf zdarilo,taky bych za to dala nevim co.
27. únor 2008 ve 12:19  • Odpověz
Čauky holky, no jak se mi daří???? Zatím žádné změny. Dnes jsem byla na rehabce, na mojžíšové, chválila mě jak mám teď tu pánev hezky srovnanou, takže cvičím a po další ms se objednávám do ISCARu do Prahy, takže tenhle měsíc ani nedoufám......

Jo a aby jste nebyli moc smutné tak já mám odpolední takže dělám do 22.00. :grinning:
27. únor 2008 ve 12:21  • Odpověz
ahoj anty a smilers.v cervnu mi bude 29 a mam 9 letou dceru.chceme ji poridit sourozence od jejich 3 let,ale porad bez vysledku.vlastne v listopadu 2006,jsem tehotna byla,ale v 6tydnu jsem potratila a od te doby zase bez uspechu.uz premyslim o ivf.
27. únor 2008 ve 14:16  • Odpověz
Nazdarek:slight_smile: bronusko ja uz te vitala na IVF v Olomouci, takze te privitam i tady:slight_smile: taky mame za sebou tri rok snazeni, ale nam se za tu dobu jeste nezadarilo

m24 toz at se nam podari hlavne tento rok, co:slight_smile:

dckami hezke foto :wink:
27. únor 2008 v 18:35  • Odpověz
Ahojky berušky moje, já vím já vás zanedbávám. Ale vyplatilo se to, odreagování u koníků pomohlo a nám se v neděli večer ukázaly // na testíku :grinning: . V pondělí jdu k doktorce, tak uvidíme, co na to řekne... :angry: Jen mě trápí občasné pobolívání v podbříšku a slaboulinkaté špinění, tak mám strach co na to bude říkat. :frowning2:

Sisidani a jak to vypadá u vás? Už s tebou něco dělají? Já si budu muset večer sednout a trošičku si vás tu pročíst abych věděla, co je nového.

m24 a jak se vede tobě?

A ostatní holčiny co neznám, tak vítám a držím palečky atˇ se vám brzo zadaří, nám to trvalo rok a 2 měsíce :wink:
28. únor 2008 v 05:20  • Odpověz
Bel, tak velke gratulace. Alë jen tak decentně, aby to fakt vyšlo. SUPER. Tak první jarní valštovka je tady a teďka by to chtělo už konečně bel následovat :grinning:
28. únor 2008 v 06:31  • Odpověz
Nazdarek vsem:slight_smile: No bel mooooc gratuluju, spineni bejva u nekoho normalni v prubehu tehu:slight_smile: tak konecne se nekdo nasel, kdo to tu trocha rozsek:grinning: tak damy dalsi panacek na holeni:grinning:
28. únor 2008 ve 14:21  • Odpověz
holky, dneska to tady pěkně flákáte :grinning: . já jsem úplně hotová. Se šéfem jsme seděli v práci 2 hodiny a slavili jeho anrozky, to byla dneska paráda šichta :grinning: . Pak jsem skákala 1,5 hodiny na badmintonu, pak do obchodu nakoupit něco na zítřejší oběd, navečeřet se, udělat ten oběd, vytřít, převléct postele. Mám toho akorát tak dost a jdu si lehnout k TV s vyšíváním :wink:
28. únor 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile: .
Vítám nové snažilky Blueberry a Bronusku.
Tak se především omlouvám, že jsem tu dávno nebyla, ale bohužel mám spoustu práce doma a v práci k PC nemám přístup, tak mi to vaše klábosení nějak chybí.
Já jsem momentálně 6DC, a od včerejška polykám clostilbegyt 3 krát denně a k tomu každý den ten estrofem. Se mi ale pořádně po té kombinaci točí hlavička.

Bel, holka to je úžasná zprávička, tak konečně je mezi námi těhulka, móóóóóc gratuluji a potom dej prosím vědět jak jsi dopadla u své doktorky. Já mám momentálně rozběhnutou léčbu , jsem po 1 neúspěšném IUI, druhá příprava ne IUI nevyšla a teď se připravuju po třetí. Ale to všechno se můžeš dočíst v příspěvcích.
28. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
Smil, teba pokud si vzpomínám čeká zítra kontrola u doktorky, tak ti budu moc držet pěstičky :wink: .

M24, tebe taky ráda vidím, konečně se začínají vracet zbloudilé ovečky, ale musím to zaklepat, ťuk,ťuk, aby nám zase neutekly. Jé tak to když máš tento týden odpolední tak se budeme míjet, škoda.

Petka a co pěkného vyšíváš? Já mám doma spoustu vyšívaných ubrusů, ale momentálně nevyšívám nic a chci si koupit něco až v polovině května. Ubrusy, polštářky a obrázky si objdenávám a na netypické rozměry ubrusů berou až od poloviny května.

Hallooooooo je tu někdo?
28. únor 2008 ve 20:42  • Odpověz
halo, halo, ja tu sem:grinning: sis mas dobreho pamatovaka, jj zitra me ceka kontrola, tak pak dam vedet:slight_smile: tak at ti ta dalsi priprava na to snad uz posledni iui vyjde, bel to zacla,tak at se dalsi pridaji:grinning:
28. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
Máš pravdu, třeba Bel tu velkou zeď v našich nezdarech konečně prolomila a budeme ji co nejdříve následovat.
Móóóóóc bych to všem přála.
28. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz
urcite to tu pujde jak na dratku uz:slight_smile:
28. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.