• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
bel...mocinky gratuluji, je to bezva...držte se
ostatním taky můj pozdrav...
28. únor 2008 ve 22:48  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: tak mam po kontrole,genetika nam dopadla dobre, znova jsem dostala utrogestan s tim, ze za 14 dni, tj, 14.3. mam prijit, a pokud bude schvaleno IVF pojistovnou, tak se rovnou domluvime na stimulaci atd, pokud i kontrola dopadne dobre, a zrovna nedostanu ms,, porad me to pripada vsechno dost rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. únor 2008 v 08:51  • Odpověz
Smil, a proč jdeš rovnou na IVF a nezkusíte víckrát pouze IUI? Přece jenom je to hrazené pojišťovnou v plné výši 6x ročně, ale IVF doplácíš hodně sama a máš jenom 3 pokusy za život. :wink:
29. únor 2008 v 09:41  • Odpověz
ahoj všem

Beluško to je úžasná novinka, tak blahopřeju a doufám, že Tě všechny budeme v brzké době následovat. :wink:

sisidani tebe taky ráda vidím, ale máme protisměnu :unamused: škoda. Však jsme byli v začátcích tohohle tématu spolu s bel tak jí musíme brzo dohnat, přece se nenecháme zahanbit, né??? :grinning: :grinning:

smilers ty jo to je teda rychlost. No pokud už půjdete do IVF tak to určitě dopadne dobře. U nás je to taky jistý, hned jak zamířím do centra, že to bude IVF s naším spermiogramem :unamused:
29. únor 2008 v 09:54  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

Sisi, zrovna vyšívám dečku nas tůl, ale mám toho v zásobě více. mě vždycky určitou dobu bere něco, chvilku vyšívat, pak plést, háčkovat... tak různě.

Holky, mě od včerejška bolí hlava. Nevíte o nějakém receptu, co by zabral, nechci si brát léky, kdybych náhodou byla těhu (člověk teďk anikdy neví).
29. únor 2008 v 09:58  • Odpověz
dckami, to ses dalsi , kdo me to rika, ale ja cekala uz 3 roky a spolehat na to, ze mozna IUI vyjde me jaksi netankuje, ano vim, ze IVF se hradi 3x za zivot ( a to jeste zalezi, kolik i IUI si udelas, protoze se to do toho muze nejak proplest), ale myslim, ze je uplne jedno, kdy ho podstoupim,a kdy zaplatim, do IVF se budeme samo snazit aby se treba povedlo normalne, ted kdyz mam vse odstraneno.
dckami a jeste ,doplacis hodne pokud si hradis nadstandartni ukony u IVF, pokud mas standartni tak vetsinu hradi pojistovna, ale taky mas mensi sanci, ze se muze povest :sunglasses:

m24 jj je to dost rychle, no co uz, neco nasetreno mame, je faktem, ze manzel ma sice hodne spermii ale ma je linejsi, tak mozna i proto chteji zkusit IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. únor 2008 v 10:22  • Odpověz
Smil, já to znám, loni vše absolvovala kamarádka, takže přesně vím, kolik a za co zaplatila. Dělali jí 2x IVF - jednou klasické iVF a po půl roce KET, celkem zaplatila 58 tisíc a miminko se stejně nepodařilo :unamused: Naštěstí mají z 1.IVF před 8 lety zdravého kluka, ale už nyní nemá šanci na další. Musela by hradit úplně všechno sama, adopci manžel odmítá.
Já sama se do IVF moc neženu, bojím se vícečetného těhotenství :unamused: Ale uvidíme, jak to bude po laparce a comi při ní vlastně zjistí.
29. únor 2008 v 11:02  • Odpověz
ja se vicetneho tehu vubec nebojim, rada bych aby se podarilo met dvojcata:slight_smile: adopci se uz vubec nebranime, proto taky ,jdeme uz ted do IVf aby jsme vedeli, jestli to vyjde, no ma kamaradka za 3.IUI a 1.IVF nadstandart a to jeste s darcem platila 20 000kc, takze to planuju taky tak, pokud se IVF nepodari, tak jdeme zpet do IUI, a dalsi rok posledni IVF a mezitim si podame zadost o adopci :wink: popravde, ja uz to tak neresim, bud se podari a nebo ne, ted me vse odstranili, takze je vetsi moznost, ze se mozna povede i normalne, takze zustavam klidnou :wink:
29. únor 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Tak jak sem máte ? Určitě si už užíváte víkendíku.
Smil, jsem moc ráda, že kontrola dopadla dobře, a i nadále Ti držím pěstičky při další léčbě, nesmíme se dát :wink: .

M24, máš uplnou pravdu, že bychom měli Bel následovat a nenechat se zahanbit.Však uvidím jestli mi zabere léčba.
Jojo od té doby co jsme si tady dopisovaly tak uplynul ten nějaký čásek, zdá se mi to jako nedávno.
A jak se vůbec máš?

Jé Peťkp ,tak to jsme na tom stejně, taky mám určité období kdy vyšívám, potom třeba čtu, šiju atd.

Smil, moje řeč, já bych taky brala 2 mimísky najednou, bylo by to naše štěstíčko.

Taky je u vás takové hnusné počasí? :frowning2:
My chtěli jet zítra na chaloupku udělat jarní úklid, tak nevím jak to dopadne.
29. únor 2008 v 19:38  • Odpověz
My jsem doma osiřeli, naši si vzali Eli ksobě, manža má zítra práci - dělá u známých vestavěné skříně, tak že budu doma úplně sama. Tak chci uklidit, vyžehlit, probrat skříně a vyházet nenošené oblečení. Potom se chystám na tu knížku, co mám rozečtenou a budu odpočívat. :wink:
29. únor 2008 v 19:43  • Odpověz
ahooj sis, u nas prsi no :angry: dckami, to u nas bude veselo, dojede segra s tim svojim, takze pohoda:grinning:
29. únor 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
Dckami a za kolik jsi tu knihu sehnala a kolik vlastně stojí normálně, nějak se mi to nechce hledat v přízpěvcích a jak se jmenuje?
No moc to s tím úklidem nepřeháněj, všeho s mírou :wink: .

Petka, prý na bolavou halvičku nejlépe působí sexík. Ale já jsem si vařívala levandulový čaj a odpočívala jsem.

Smil, tak opět návštěva, se to u vás taky střídá že? Jako u nás.
Já měla tento týden na návštěvě taky ségru ale s dětmi.
29. únor 2008 v 19:53  • Odpověz
jj sis, strida, strida, ale zase lepsi, nez kdyby nikdo nejezdil:grinning:
29. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz
sisi, tak diky. To me v tom pripade boli hlava z toho nedostatku. To se taky říká. Ale ne, mě asi zase zlobí krční páteř. Budu se muset zase po nějaké době objednat u neurologa. On mi tím vždycky hejbne a pak mám zase pár měsíců klid svatý.

Pche, k nám nikdo skoro nechodí :frowning2:
29. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz
Sisi, kniha se jmenuje Na cestě za dítětem, dá se koupit v prodejnách Levné knihy za 39 Kč. Mě jí tam koupila a poslala poštou jedna snažilka z jiné diskuse. :slight_smile: U nás tato prodejna není.
1. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: , tak jsme pro nepřízeň počasí zůstali doma :frowning2: , mě to štve.
Ale zase na druhou stranu si s vámi můžu poklábosit :slight_smile: .

Jojo Smil, moje řeč,taky máme rádi návštěvy, aspoň nás rozveselí.

Petka, no nedostatek sexíku to se vždycky nějak projeví :grinning: . Krční pateř to je zrádná věc, já sama už mám po spoustě rehabilitacích, někdy mě to chytne tak se musím namazat mastí.

Dckami, u nás taky žádná taková prodejna není :unamused: , to je super cena.

A jak jinak se dnes máte, doufám, že u vás neřádila žádná vichřice. U nás sice nebyla, ale stačilo mi když před polednem byla kroupová bouřka, no a déšť .
1. bře 2008 v 16:17  • Odpověz
Nazdarek:slight_smile: u nas fouka porad i prsi, rano tu byla smrst s kroupama :angry: :grinning:
1. bře 2008 v 17:34  • Odpověz
ahojky...no dneska to venku vypadá, byli jsme s manžou chytat žrádlo na rybník a málem mě to odfouklo...teď jsem přišla promrzlá až hrůza...navíc jsem to dneska dostala :frowning2: takže ještě tohle k tomu...
co vy holkýýýýýý, nějaká další těhulka?
1. bře 2008 v 18:14  • Odpověz
Zdáreček :slight_smile:
tak hlásim , dostavila se mrška a na Ket teda spíš aby mi zjistili kdy a jak probíhá ovulace aby mi udělali KEt tak jdu na kontrolu 11března v 13h 40min.
Už se nemohu dočkat, až na to že mi dají jen to jedno embryo místo dvou, sama ještě nevím, jak to udělat :unamused: Tak se mějte a jinak gratuluji četla jsem že se tu jedno snaženíčko vydařilo tak pa :wink:
1. bře 2008 v 19:28  • Odpověz
mareko, tak drzim palce at se zadari:slight_smile: jinak u nas porad prsi a porad pekne fuci, mam ze zprav kulovi :angry:
1. bře 2008 v 19:38  • Odpověz
autor
Smil u nás taky fouká, ale na Tv se dívat dá, úplně v pohodě. Teď se zrovínka koukám na kvasku. Manža už šel před chvílí spinkat, tak jsem sedla ještě na chvíli k PC.

Moky, však se to vydaří příště :wink: , no a mrška odejde brzy a nastane další snaženíčko.

Mareka, držím pěstičky aby Ti vše dobře dopadlo.
1. bře 2008 ve 21:23  • Odpověz
sis no jelikoz mame digitalni vysilani, tak to se s vetrem nesnese:grinning: se divam na sekavajici se obraz:grinning: ja cucim na primu na moderni popelku, kvasku mam doma na dvd :wink:
1. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
No já kvasku ještě neviděla a popelku si pro změnu natáčím. Dívali jsme se na TV s manžou na tu kvasku, tak si to proto natáčím.

Jo a prosím tě tu knihu Na cestě za dítětem teď hledám na netu ale nemůžu ji najít.
Ona se nedá koupit přes net?
1. bře 2008 ve 21:56  • Odpověz
Sisi, tady je odkaz: http://www.kosmas.cz/knihy/107269/na-ceste-za-ditetem/
Zkus požádat někoho, zda ti jí nemůže koupit v obchodu Levné knihy, já bych ti jí půjčila, ale už jí mají zamluvenou další kamarádky s podobnými problémy.
My jsme se včera také dívali na Kvasku, dneska u nás leje jako v létě, uklidila jsem holce ve skříni, mám tady 2 hromady oblečení, co je jí malé, takže odpoledne asi pojedem na chatu, abych to tam odvezla. Doma to nemám kde skladovat. :wink:
2. bře 2008 v 10:03  • Odpověz
Nazdarek vsem:slight_smile: sis ta kniha se da koupit pres net, ale jak se tak divam, tak ji maji vsude vyprodanou, sem mela stesti, ze jsem ji jeste sehnala :confused:
2. bře 2008 v 11:23  • Odpověz
Ahojky :grinning:

Já jsem měla taky puštěnou Kvasku, ale dvakrát mě to nebavilo. Tak jsem u toho pobíhala po bytě a dělala jarní výzdobu. Už je březen, tak co. A taky, aby si to jaro náhodou ještě nerozmyslelo :slight_smile:
2. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Díky Dckami za tu adresu, mrknu na to , ale nevím vůbec kde jsou obchody s prodejem levných knih( v jakém městě).

Smil, tak to jsi fakt opravdu měla štěstí.

Petka, taky se mi kvaska moc nelíbila, je to zvláštní film, dívala jsem se na to spíš ze zvědavosti, když byl na to takový ohlas.

U nás je taky pěkně hnusně hned od rána a vlastně i druhý den :angry: .
2. bře 2008 v 18:08  • Odpověz
ahoj sis, no me se z kvasky libi pisnicky, taky je mam uz stahle:slight_smile:
2. bře 2008 v 18:10  • Odpověz
autor
no jsou tam dobré písničky, máš pravdu.

Tak nevím jestli tu knihu seženu, zkusím kouknout i v knihkupectví.

A byla jsi už na nějakém muzikálu. Musím říct, že se mi hodně líbí Angelika.
2. bře 2008 v 18:14  • Odpověz
byla jsem jen na Drakulovi, jinak mam na dvku tri musketyri a kleopatru, angeliku zatim dvko nemam jen cd:slight_smile: ale zatim me to nejak neoslovilo
2. bře 2008 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.