• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
sis jedine, pokud by si tu knihu nenasla nikde, muzu ti ji okopirovat a poslat:slight_smile:
2. bře 2008 v 18:20  • Odpověz
ahoj kočky,
Moky, dneska jsem zjistila, že se v Děčíně cvičí metoda paní Mojžíšové - rehabilitace Kateřina. Zítra se jdu objednat na laparku, když budu mít nějaký dlouhý termín, tak se zkusím domluvit s dr., ať mi napíše doporučení na cvičení, ráda bych to zkusila. :slight_smile:
3. bře 2008 v 09:43  • Odpověz
autor
Krásné pondělní dopoledne :slight_smile:
Tak jak je po víkendíku. U nás konečně začíná vykukovat sluníčko, tak snad se to nepokazí.

Smil, já viděla Kleopatru, Exkalibr a Angeliku. Angelika mi hodně připomíná stylem písníček Kleopatru, Exkalibr se mi moc nelíbil. My totiž jezdíme za výhodnou cenu z práce, tak toho využívám :sunglasses: .
Smil, s tou knížkou to seš zlatá, budu na to myslet, ale ještě se poptám v knihkupectví atd.
A jak jinak se daří?

Haló, je tady někdo? Já budu asi trpět zase samomluvou. :grinning:
3. bře 2008 v 09:45  • Odpověz
Hezke pracovni po:grinning:

sis vsak jasne, pak dej vedet:slight_smile: a jinak se dari normalne, jako vzdy v pondeli:grinning:
3. bře 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
Uf Smil ani nemuluv, mě se do práce táááááááááááák nechce :angry: .
Však mám práce doma dost, už jsem si dokonce umyla okýnka, co když potom nebudu moct :sunglasses: , musel by je mýt manžel, ale nevím jak by to dopadlo :grinning: .
3. bře 2008 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,
já sem tak vytočená z práce , ještě že mám volno, už se do práce nechci vrátit v§ůbec.
Ráno v neděli jsem dostala úsek s novinami tak je vybaluji staré časopisy vracím ,no a našla jsem tam ještě starší čísla takový velký štos , tak se je šla informovat no a víte co mi řekl manažer, že si to zaplatím 2790Kč za noviny když sem měla výplatu na bodu mrazu, docela hustý co , když po někom kdo to neudělal tam zbylo tohle a já to mám platit , já sem tak nasr...ná, že nevim co dělat a nejrdši bych si hodilA marod ale s čím když mám jít na ten KET až kolem 11. března :unamused:
3. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz
ahojky,
kdepak zase jste???? Elí zrovna zkoukla večerníček a udělaly jsem cvičení z logopedie. Za chvíli pomaže do koupelny a spinkat :wink: Jéééééé, je tu se mnou, něco vám napíše:
eliška :sunglasses:
3. bře 2008 v 19:01  • Odpověz
ahoj,
dneska je to tu nějaké mrtvé asi mají holky nějaaké běhání , jojo, já měla dnes volno, zato zítra se mi silně do té práce nechce , je to práce na dvě věci, akorát tam jít nechat se buzerovat , a skákat jak pískaj fakt se mi tam nechce , tak holky doufám že zítra už se rozpovídáte když tady nebudu dneska :unamused: nic moc
3. bře 2008 ve 21:48  • Odpověz
ahooj, já jsem včera měla hafo den. Jako vždycky v pondělí a středu.
Hm, mareko, tak to je teda hnus. Nemůžeše se nějak bránit? Asi jsem postižená svým povoláním, ale já bych se nenechala... Vždycky se dá ěnco dělat. jak člověk jednou šéfovi ukáže, že se nechá, tak mu potom bude skákat po hlavě pořád. na to oni hřeší, že se člověk nebude bránit. :angry:
4. bře 2008 v 07:26  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Mareka, tak to je děs jak se k tobě šéf chová. A nemůžeš se poohlédnout po jiné práci?

Ahojky Petka, dnešek v práci už je lepší?
4. bře 2008 v 08:59  • Odpověz
autor
Dckami a co ta tvoje laparka?
4. bře 2008 v 09:24  • Odpověz
dobré ráno,
tak už jsem objednaná na laparoskopii, s trochou protekce mi stanovili termín už na 17.3.2008, na příjem jdu v neděli 16.3., dneska mi dělali utz, potom mě vyšetřovala ještě další doktorka. Byla super, vše mi vysvětlila. :wink: Tak snad vše dobře dopadne.
4. bře 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
Dckami, tak to už budeš na velikonoce fit, tak to je teda rychlovka.
Držím Ti moc pěstičky aby ty výsledky byly dobré :wink: .
4. bře 2008 v 10:06  • Odpověz
Sisi, dneska je to tady VEGET. Až na jedno šefovo extempore, kdy měl jednání s místostarostou a honem honem sháněl jeden spis, tak si tu pracujeme v krásném klidu a míru.
4. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz
Vidis, Kamčo, jiná doktorka s jiným přístupem a člověk se tam hendka cítí lépe, že. tak hlavně abys dopadla na 1********.

Holky, nám budou příští týden měnit okna, už se připravuju aspoň psychicky na ten maras... :unamused:
4. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz
Petko,
neboj, okna nejsou tak hrozný, nám je měnili před 2 lety měsíc před vánocema, spojila jsem to s velkým úklidem a teď si je nemůžu vynachválit. :wink: Je to prostě "velký úklid". :unamused:
4. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky,
tak dnes jsem taky doma mám nějakou střevní chřipku, nebo já nevim, je mi špatně, napsala jsem mu do práce, protože jsem na něj neměla náladu ho slyšet , a ani neodepsal, stejnak to je jednání, jo a co se týče toho placení v práci tak jsem se taky nenechala, řekla jsem že si to má po každym hlídat vedoucí a ne já , takže má smůlu, ale stejnak se bojím výplaty , protože vyhrožuje výplatou :frowning2:
4. bře 2008 v 16:46  • Odpověz
Jo a jinak co se týče práce nové šla bych hned někam, ale ted nemohu když mě čeká po 11. březnu :frowning2: KET
dckami, máš to docela rychlý na tu laparku to je dobře , aspon budeš dřív ještě víc zdravější a budeš vědět že se to může podařit :slight_smile:
4. bře 2008 v 16:50  • Odpověz
Mareko, jak ti nedá řádnou výplatu, tak ho to tak nenechej. Já bych to žalovala. Ale je mi jasné, že když jde člověku o práci...
4. bře 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
Krásné ránko :slight_smile:
U nás opět sněží, to jsou ale výkyvy počasí.
Mě dneska čeká folikulometrii, ale až nějak kolem oběda, tak vám tady, jak jsem dopadla písnu až zítra, jelikož už se nestihnu vrátit domů, pomažu hned do práce.

Mareka, tak to mě mrzí, že tě sklátila střevní chřipka. No a vlastně ten tvůj KET se taky blíží a třeba se už potom do práce nevrátíš.

Smil co je s tebou, asi moc pracuješ že?

Bel a jak ty jsi dopadla u dokyho?

A jak se máte vy ostatní?
5. bře 2008 v 08:20  • Odpověz
no jo, nějak to tady slábne. Ale hlavně, že jsme tady parta pracujících :grinning:

Už ráno, jak jsme šla do práce, tak to venku nevypadalo dobře. včera jsem šla o 15 minut dříve než dnes a bylo více světla. Už v 5:40 bylo krásně šero a 5:55, když jsem vycházela, bych si venku mohla i knížku číst... Zato dneska, fuj a ta zima, auta byla ojíněná. Bléééééé. Koukej, zimo, odhučet za polární kruh. tady o tebe už nestojíme :angry: nebo vy něktreá ano?
5. bře 2008 v 10:11  • Odpověz
Já jsem si objednala nové lyže, tak jsem si myslela, že ještě vyrazíme. Ale když budu po operaci, tak to nehrozí :unamused: . Jenom řeším, kdy stihnu umýt okna před velikonocema, když je taková zima... Kedyžtak budou špinavá, ono se to nezblázní.... :fearful:
5. bře 2008 v 10:24  • Odpověz
Nazdarek vsem:slight_smile: sis no ahoooj, jj pracuju tak moc , ze nestiham:grinning: v pa mam volno, tak si odpocinu:slight_smile:
5. bře 2008 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky,i
tak jsem doma , zítra jdu k dokymu at mi napíše neschopenku , protože mi není zrovna dvakrát dobře, tak doufám že to vyjde a spojí se to do toho KETU abych už do práce nemusela , bylo by to dobrý , protože se tam už vrátit nechci , snad už nám to vyjde a zadaří se , já se tak modlim a to nevěřim na boha , ale v dušičce jsem na to připravneá že by to mohlo vyjít , tak pa a neflákejte to tady :slight_smile:
5. bře 2008 v 15:56  • Odpověz
ahoj děvčata a ženy...šiš, koukám, že už tady nestíhám pomalu ani číst, ani psát. božeeeeee...já vám některým tak zívidím, připravujete se na IUI, KET a tak a já mám práce nad hlavu... :frowning2:
Mareko...to je síla, co v té práci máš, já bych tam nebyla ani za nic, moc ti přeju, aby ti to vyšlo a už se tam nemusela vracet. Tohle jednání je otřes, nejsme přece hadr, aby s náma i vedoucí a nadřízení takhle jednali...takže tfujky tfuj, snad ti to vyjde.
Smil...se máš, že v pátek hodíš volno, já měla týdenní prázdniny, ale nějak jsem si neodpočinula, potřebovala už bych ty velké prázdniny :grinning: a co ty??? Daří se ti dobře??? Po operaci všechno v pořádku??? Byla už si u dokyho a co bude dál??? Takže jsem tě zahrnula otázkami, tak piš piš!!!
Dckami...co laparka??? Už se ti to blíží co??? Neboj, pak to půjde jak po másle nebo po makrele??? Chichi :grinning: :grinning: dobře to dopadne, myslím na tebe. A pak už huráááá do snaženíčka...
Sis...co folikulometrie?? Jak dopadla???
Petka...tak už máte nová okna??? :wink: Taky mě to čeká...a vůbec všechno okolo baráčku. Koupili jsme ho, konečně je ve vyřizování půjčka a doufám, že na konci března už bude náš, abychom s manžou mohli plánovat a kreslit a pak začít pracantovat.
Holky, dneska bylo počásko, co??? A to jsem si minulý týden čistila auto od prachu a špíny a dneska můžu začít znovu :rolling_eyes:
Tak pište, přečtu si to co nevidět...Papá
5. bře 2008 v 17:47  • Odpověz
moky cece, ty mas tech otazek,to tu zahltime odpovedma:grinning::grinning: mareko ja met takovou praci, tak uz asi davam vypoved, snad ti ten ket vyjde a mas vystarano:slight_smile:

moky takze:slight_smile: dari se me v ramci moznosti dobre:grinning:
po operaci vse ok, vejcovody mam pruchodne, jen me odstranili par srustu v dutine delozni, citim se dobre a ma psychika je taky uz lepsi:grinning: k dokymu jdu pristi pa, kde me reknou, jestli pojistovna schvalila IVF, a jestli do toho uz pujdeme v tomto cyklu nebo az v tom dalsim, beru zase utrogestan do toho patku,takze ja se fakt nenudim:grinning::grinning: nu a pokud zacneme uz ted, tak zacnu samo stimulovat a jsem zvedava, jak budu radit s perem, ktere budu met misto klasicke strikacky a budu si jej pejchat do bandera:grinning: proste bude sranda a pravdepodobne me daji neschopenku

to bylo fakt vycerpavajici:grinning::grinning: si hezky pocti
5. bře 2008 v 19:29  • Odpověz
Moky, budou nám je dělat od příštího týdne. Teda měli yb, Ale když jsem šla dneska z práce, tak mě na baráku překvapilo lešení, tak asi už zítra začnou od 8. patra. My bydlíme v 6. těším se, až to bude za námi.
5. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
smil...super odpovědi, stručný, jasný, přesný...jinak injekcí se bát nemusíš, je to sice vždycky psychicky nepříjemná věc si do sebe píchnout, ale dá se to. Prošla jsem si tím celkem třikrát, a to jsem největší posera injekcí na světě :grinning: První můj vpich byl po půlhodinovém přemlouvání samu sebe zdařilý a ani to nebolelo, je pravda, že se mi po tom dělali modřiny, ale to doky říkal, že je to normální, protože si to neumím píchnout správně, aniž bych si nepropíchla nějakou žilku, takže já měla břicho samou modřinu, ale ty vpichy neboleli. Občas nějaká štípla, ale dalo se to. Ale můžu ti říct, že mi po tom folíky rostli jak po výborném jídle bříško :grinning:
Petko...to je super, práce bude, ale pak budeš mít pěkná okna, to já mám u nás v podnájmu okna přímo na h...o, fouká sem a místo, aby topili, tak tu mrznem immervere a v létě, kdy je 30 stupňů, tak nám zatopí /máme centrální topení/ fuuuuj tohle nikdy do svýho nechci. A když ho vyjímečně umeju, tak vypadá ještě hůř, jak to špinavý :confused:
Kde lítáte ostatní???
5. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz
moky, strucne a jasne odpovedi jsou ty nejlepsi:grinning: jj bude to sranda, budu modriny met vsude, ale co uz, kdyz uz je nam dano trpet, tak o to vic,si pak ty nase drobky budeme hyckat:grinning:
5. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz
smil...přesně tak to tvrdím i já...myslím si, že už budeme mít těmito problémy s početím vytvořený úplně jiný vztah ke svému dítěti než jiné ženské, které s tím problémy neměli
5. bře 2008 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.