• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Nazdarek vsem, sis to vis, jak je venku hezky tak jsem na zahrade :wink: a nestiham tudiz net:slight_smile: jinak vitam Pavlusu a drzim palce at to tehu je, nektere holky to hcg maji mensi v rannem stadiu tehu, takze at to dobre dopadne:slight_smile:

jinak ja beze zmen, dneska jsme kaceli strom, takze pohoda:grinning::grinning: jinak v pa me ceka pohovor v CARU a tam se dozvim, jak a kdy zacne stimulace na nase prvni IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2008 v 15:27  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Pavlusa, jak už Ti radí holky, zašla bych k dokymu a řekla jak se věci mají, nabo si udělej za pár dní další testík.

Dckami, to je super, že máš takový velký úklid za sebou. Já ho dělala postupně a spíš ve všední den, tak už mám taky hotovo. Ještě bych ho chtěla udělat na chaloupce, tak uvidíme, kdy se tam dostaneme.

Smil, vy bydlíte v domečku. Taky bych ráda měla někdy v budoucnu zahrádku, zatím jimám pouze na chaloupce. Tento rok si ji hodlám rozšířit, nakoupila jsem si nové semínka, tak už aby tady bylo jaro.
9. bře 2008 v 16:21  • Odpověz
autor
Christla, já bych se doktorky zkusila na to IUI zeptat. V každém případě bych ji požádala o vyšetření jako je hormonální profil a ultrazvuk, jestli u tebe dochází k ovulce.
9. bře 2008 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky,
krásný víkend , gruntuji a rozhodla jsem se že přebuduji ložnici , manža má radost děsnou ale co se dá dělat , každopádně to budu mít vše za sebou, už je mi líp , a nejvíc se těšim že už jen dva dny a budu možná vědět kdy mi udělají ten KET jsem hrozně nedočkavá . Moc se těším , akorát zaměstnavatel mi dělá naschváli, jela jsem si koupit pití do krámu u nás a on mě viděl, tak mi napsal je vám tak špatně že nemůžete ani řídit, hustý co ?
Ani sinemohu koupit bumbání .
tak jsme mu zalhala že jsem jela na injekci , nemůže vědět co mi je tak už nenapsal , bože jak chci aby mi to vyšlo, abych se tam nemusela vrátit :grinning:
9. bře 2008 v 16:34  • Odpověz
sis jj mame dvougeneracni barak, nastesti i se zahradou:grinning::grinning: jak janerada zahradnicim, no co uz na¨delam:grinning:

ja sem ani svou gynekolozku prosit o vysetreni nemusela, vedela, jak dlouho se snazime a vedela, ze to dopadne tak, ze stejne pujdeme do caru, takze me udelala hormo.profil, manzoa spg a me jeste prolaktin a stit.zlazu :wink:
9. bře 2008 v 16:39  • Odpověz
sis jinak seminka mam taky, ale musim dokoupit truhliky, chci si je dat na balkon, jsou to bylinky:slight_smile:
9. bře 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
Mareka, tak ten tvůj zaměstnavatel je D...l prvního řádu, musí mít na tebe velkou pifku, když se ti tak mstí.
Móóóóc bych ti to přála aby Ti ten KET vyšel a aby jsi se nemusela vrátit zpátky do práce.
9. bře 2008 v 16:45  • Odpověz
mareko ty jsi na neschopenece? nejak to ted nechapu, proc to rika?
9. bře 2008 v 16:48  • Odpověz
autor
Jé Smil, tak to se máte že bydlíte v domečku, byla bych ,moc ráda kdyby jsme taky nějaký domeček měli.
Já už mám truhlíky nakoupené. A bylinkový záhonek mám na chalupě od minulého roku, tak uvidím jak se mi to pěkně rozroste.
A tento rok mám v plánu nasadit kytky do různých dřevěných nádob, sama jsem zvědavě na výsledek.
9. bře 2008 v 16:53  • Odpověz
sis me teda staci jen to koreni a bylinky:grinning::grinning: ale budu se muset naucit na zahrade delat, coz se me fakt nechce:grinning::grinning:, no vidis u nas chalupu nemame, a ted uz je to jedno, kdyz jsme na baraku :wink:
9. bře 2008 v 16:56  • Odpověz
autor
My s manželem pocházíme z domečku, ale teď bohužel bydlíme v podnájmu 2plus 1 a zdědili jsme chaloupku na slovensku, tak aspoň jezdíme o víkendech tam abychom se odreagovali od pracovních starostí.
Kytičky jsem zpočátku nechtěla, ale nějak mě to chytlo :grinning: . A bylinky si pěstuju jak na vaření, tak na různé čajíčky.
Uvidíš že to zmákneš :wink: .
9. bře 2008 v 17:01  • Odpověz
sis ono me nic jineho nezbyde:grinning::grinning: nic pozdeji se tu stavim, jdu navstivit nase dolu:grinning::grinning:
9. bře 2008 v 17:05  • Odpověz
ahojky, vy jste toho teda nekecaly :wink: . Já jsem byla celý den doma, hoku si vazli naši na odpoledne ven, tak jsem si četla a odpočívala.
Zítra musím zavolat svému dr. z caru, dochází mi Prednison, který beru na protilátky proti spermiím a tak nevím, zda mi napíše další balení nebo mi bude znovu dělat HP, zda se to zlepšilo :confused:
Za týden touto dobu budu už v nemocnici, já se bojím..... :unamused:
9. bře 2008 v 18:48  • Odpověz
dckami se neboj, vsechno bude ok, ja mam sice za sebou jen hydrolaparku a hysteroskopii, ale fakt se neboj
9. bře 2008 v 18:58  • Odpověz
čauky, holky je mi bídně, mám náladu pod psa :frowning2: Psala mi kamarádka, že zřejmě je těhotná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Udělala si testík a druhá / byla slabá, moc to chtěla a nešlo jí to 6 měsíců a teď...samozřejmě jí to moc přeju, jsem ráda, že nemá jinej problém, ale moje psychika to dneska nějak neunesla. Holky, chjoooo, brečela jsem, je mi to líto, že já taky nemůžu říct, JSEM TĚHOTNÁ. Doufám, že i já to jednou /a snad ne za dlouhou dobu/ to budu moct říct... :frowning2: :frowning2:
9. bře 2008 v 19:13  • Odpověz
Moky, nesmutni. Jsme na tom všechny stejně. Moje nejlepší kamarádka vysadila HA v červnu a koncem října byla těhu. :frowning2: Také jí závidím, ale doufám, že se brzo také dočkáme //.

Mám před sebou poslední pracovní týden, od neděle bude neschopenka. Alespoň si odpočinu od pracovního stresu.
9. bře 2008 v 19:29  • Odpověz
Petko, já byla na revizi 31.10., takže o něco dýl, ale časově jsme na tom stejně.
Sisidani, doktorka mi už HP dělala, vše v normě, k ovulaci dochází, nejdřív ovulace byla, ale slabá, tak užívám Clostil, o něm je ovulace pořádná, ale nezadařilo se. Clostil jsem teda teď brala terpve 1.měsíc.
Moky, nebuď smutná. Já to znám tyhle nálady, mám je často a poslední měsíc čím dál častěji.... :frowning2: Hrozně to na mě dopadá a psychicky to nesu hůř a hůř, proto uvažuji o IUI.... :pensive:
9. bře 2008 v 19:35  • Odpověz
dckami...jj, pořád si říkám, že už jsem psychicky srovnaná, ale tohle mě vždycky dostane, potřebuju něco na uklidnění
9. bře 2008 v 19:35  • Odpověz
Dckami, proč jdeš na neschopenku, jestl se můžu zeptat?
9. bře 2008 v 19:36  • Odpověz
christy, ale já už měla jedno IUI, a tři pokusy IVF a nic je to fakt na nervy
9. bře 2008 v 19:36  • Odpověz
Moky, tak to cháu, že je to pro tebe těžký. Neboj, určitě se zadaří!! Musíme být silné, jinak se z toho zblázníme!
9. bře 2008 v 19:38  • Odpověz
christla...co ti doktorka řekla o tom Clostilu??? Můžeš u toho otěhotnět?
9. bře 2008 v 19:39  • Odpověz
christy, jinak žádnej jinej problém nemáš??? Takže ti jde hlavně o tu ovulku???
9. bře 2008 v 19:39  • Odpověz
Při braní Clostilu se přepokládá ovulace, aby bylo možné otěhtnět. Já ovulaci měla, ale asi to nebylo ono. Zase ale na druhou stranu si říkám, jestli je nutné ho brát, když jsem měla HP v normě.... Hrozně nerada se těma hormonama dopuju. Jinak o jiném problému se u mě zatím neví, jelikož já jsem žádná jiná vyšetření, než HP, neprodělala. V prosinci jsem měla jít na laparku, ale vzhledem k mému otěhotnění, se nekonala.
9. bře 2008 v 19:42  • Odpověz
aha, moc mě mrzí potrat, taky jsem jeden prodělala, je to taky vyčerpávající psychicky, od té doby já také nic
9. bře 2008 v 19:44  • Odpověz
christlo po laparoskopii se dava vzdycky neschopenka na 14dni, je to klasicka operace

moky nemej naladu pod psa, nema to cenu, sobe tim nepomuzes a akorat se jen zdeptas, vim o cem mluvim,
9. bře 2008 v 19:47  • Odpověz
christlo, ještě mě napadla jedna otázka...když jsi měla slabou ovulku, máš normální menstruaci?
9. bře 2008 v 19:47  • Odpověz
smil ahojky ženoooooo
9. bře 2008 v 19:48  • Odpověz
zdaaaaar:grinning: zenska jedna, se nenervac sim te, tehule taky budeme, jen to hold trva, opravdu nemej naladu pod psa
9. bře 2008 v 19:49  • Odpověz
smil...já vím, ale nějak se to kolem mě hemží a poslední dobou si přijdu jak těhotná s těma náladama, ale mám po mršce, takže je to takové plané těhulkování :frowning2:
9. bře 2008 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.