• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
christla...aha, tak to jo, musím si taky nechat udělat nějakej testík, jak na tom jsem s ovulací, celkem by mě to zajímalo a nikdo mi to neudělal...holky ani žádnej hormonáolní profil, je to divný, ale já už mám 3 IVF a nikdo mě na žádný testy neposlal, vrtá mi to hlavou
10. bře 2008 v 08:48  • Odpověz
Moky, tak to je zvláštní. Podle mě, aby tě mohli poslat na IVF, tak jsou potřeba udělat všechna vyšetření, ne? A myslím si, že hormonální profil je jedno ze základních vyšetření.
10. bře 2008 v 08:49  • Odpověz
Tak mě jaki měla ta mrška začít včera, tak jako nic moc. Dycky první den navečer se objeví tmavší výtok a druhý den ráno se to rozleze. Dneska furt ten výtok a teďka už skoro ani ten ne. Mě porazí. Jelikož nepředpokládám, že bych byla těhu, to bych asi neměla ani ten výtok, tak jsem z toho značně nervozní, páč zítra chceme jet na výlet a myslela jsem, že si to nejhorší odbydu dneska. no jestli ta potvora začne pořádně až zítra, tak snad zruším dovolenku a půjdu do práce. Nemám ráda tyhle nepravidlenosti, kdy člověk neví, na čem je :unamused:
10. bře 2008 v 10:15  • Odpověz
ahojky,
tak jsem volala obvoďákovi, výsledky z krve jsou v pořádku, takže zítra jdu ještě na ekg a další vyšetření. Za týden touto dobou už možná budu na sále :unamused: Je to divný pocit, mám z toho strach.
10. bře 2008 v 10:34  • Odpověz
Ahoj,
jsem na neschopence smil, měla jsem střevní chřipku, tak jsem řekla že prostě jdu marodit a hotovo, co nadělají střevní potíže se nemají jen tak nechta a kor když jsem před tim KETem tak se bojím každé kravinky :frowning2:
No a jela jsem si koupit pití k nám do vesničky a ten zaměstnavatel mě potkal a napsal mi tuto sms, prostě d...l.
Jak on může vědět kam nebo odkud jedu , když jsem na neschopence a píše mi tohle, byla jsem docela vyjevená, a manžel je pěkně nasr...j a nechce abych se tam pak vracela, no tak nevim coppak bude ,
jinak už se mi blíží ta kontrola u dokyho , zítra už budu vědět kdy bude ten den D.
já se holky tak těším :slight_smile:
dckami : je jasné že má každý strach , ale až to budeš mít za sbou tak budeš vědět že je vše v pohodě :wink:
držim palce a nestresuj se
10. bře 2008 v 10:47  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile:
dckami budu na te myslet, a neboj se fakt, to zvladnes :wink:

moky co se tyce toho vysetreni, je zajimave, ze s tebou delaji IVF a neudelaji ti zadny testy, ja mam za sebou hormonalni profil, spg, prolaktin, stitnou zlazu, to vse mame uz dvakrat udelane, potom testy na pohlavni choroby, geneticke testy, hydrolaparoskopii a hysteroskopii, je fakt divne, ze s tebou nic nedelaji a rovnou te soupnou na IUI nebo IVF

no mareko, pokud ses na neschopence a nemas vychazky, tak docela riskujes a pak se nediv, ze ti zamestnavatel dela z toho peklo, ja bych si osobne netroufla vubec vyjit ven, pokud mam neschopenku a kor, pokud bych mela sefa, ktery me nesnasi a muze me delat problemy, nezapomen, ze i zamestnavatel dava podnet ke kontrole nemocneho
10. bře 2008 v 11:49  • Odpověz
ahojky,
kdepak jste??? Naší Elí se už hýbou 3 zuby :grinning: Zrovna ji jdu nahnat do postele, nyní si uklízí lego a jde spinkat. :pensive:
Já jdu poklidit v kuchyni a natáhnout se k telelvizi.
10. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
dckami ja tu sem , at netrpis samomluvou:grinning: gratuluju k zoubkum:slight_smile:
10. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Ahojky já tu jsem taky :slight_smile:
10. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz
sis no nekec, zdarec, jak se mas? :wink:
10. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
Nějak jste se včera rozepsaly, ale bylo to zajímavé čteníčko, však mi to teda trvalo. Septim, moc gratuluju k těhu, úplně jsi mi dodala energii.

Moky nic si z toho nedělej, nesmíš smutníkovat. I když vím, že je to těžké, já obrečím každou mršku. No a o těch těhulích ani nemluvím, u nís v práci je jich spousta, ale co naplat, však já je dohoním.

Dckami neboj se však laparka dobře dopadne :wink: , uvidíš, ani nemrkneš a budeš ji mít za sebou.
10. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
Ahojky Smil :slight_smile: , ale jo jde to . Konečně jsem se po náročném dni dostala k Pc.
A co ty jak se máš?
10. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz
mam se v ramci moznosti dobre:grinning: uz se trepu na pa, co nam reknou v car:grinning:
10. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
Christla, já taky beru clostil aby mi narostly folíky, protože má diagnóza je PCO, kterou tu popsala Smil. Doky mi dokonce minule řekl, že hned jak mě viděl si to myslel, mám totiž tmavé vlasy od přírody a i tmavší chlupy na nohou . Jinak má váha je normální.
10. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
Jo to se ti ani nedivím, že se těšíš na pátek, budu na teba myslet.
Však já sem taky napnutá jak špagát, nejméně do velikonoc.
10. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz
sis drzim i tobe palce at to vyjde:slight_smile: no ja mam od prirody rezave vlasy ale u me si to mysleli diky me tonazi:grinning::grinning:
10. bře 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
Normálně mi vypadl koník :angry: .
Jo Smil to jsou naši doktoři, si myslí hned že mají pravdu a u mě jim to náhodou vyšlo.
Budu se pomalu loučit jdu hajat už se mi chce spát. Tak se měj hezky a dobrou noc. :slight_smile:
10. bře 2008 ve 21:05  • Odpověz
jj ti doktori:slight_smile: taky se mej fajn i ja jdu zachvili do hajan i tobe brou noc:slight_smile:
10. bře 2008 ve 21:08  • Odpověz
dobré ránko,
tak dneska jsem tu první. :grinning:
11. bře 2008 v 07:34  • Odpověz
ahoj holky
ted jsem se vrátila od dokyho,jseem uřvaná nikdo mě neutiší ani too nechci.
Těšila jsem se že půjdu na ten KET , jenže kontrola dopadla tak že když mě prohlížel tak nemohl najít žádné ocyty a řek mi at se stavím ještě v pátek ale že pochybuje že by jsme mohli tento cyklus udělat ten KET , je mi hrozně , nejen že má manža problémy ale i já a hlavně doted se nevyskytl žádný problém až najednou ted je mi to divný :frowning2:
11. bře 2008 v 15:16  • Odpověz
Mareko, to je mi líto :frowning2: Ale třeba to za měsíc bude lepší, nevzdávej to. :dizzy_face:

Já mám hotový předoperační vyšetření, vše mám v pořádku. Ještě jsem vyfasovala injekci proti tetanu , :unamused: prý se to přeočkovává po 10-ti letech a mě by to stejně letoš čekalo, je dobré to píchnout před zákrokem. Mám se připravit, že mě bude do konce týdne bolet zadek, tak jsem zvědavá...
11. bře 2008 v 17:10  • Odpověz
Nazdarek, dckami to me taky rikali o tom boleni zadnice a v pohode ale asi zalezi na kazdem :wink: jinak ti drzim palce at laparka dopadne dobre:slight_smile:

mareko na co hazet flintu do zita, treba prave v pa tam ocyty budou, doktori radi pochybujou a pak se hodne divi

jinak holky nechci strasit ale nase vlada se asi totalne zblaznila a chteji krom placeni za plomby a prevoz v sanitce jeste uzakonit aby zena mela narok jen na jedno IVF za zivot na kterem se bude podilet pojistovna, pak uz dalsi pokusy si zena bude muset hradit v plne vyssi.

http://domaci.ihned.cz/c1-23193160-pokracovani-reformy-bude-se-platit-za-sanitku-i-plomby
11. bře 2008 v 17:24  • Odpověz
Ahojki holky já jsem se s manželem snažila dva a půl roku doktoři již přirozené cestě nedávali možnost nakonec mi pomohly přírodní potravinové doplňky fytotonik a vitatonik :slight_smile: nyní jsem v 7 měsíci a na obrázku je naše Viktorka pokud by jste to chtěla některá zkusit napište mi na email ráda poradím a pošlu info můj email je AnnaVrablikova@seznam.cz :grinning: :wink:
11. bře 2008 v 17:27  • Odpověz
kdepak zase vsici jste:grinning:
11. bře 2008 v 19:22  • Odpověz
ahoj Smil, já jse tady. Přečetla jsem si ten článek, co si sem hodila a pěkně mě to vytočilo :angry: Hodila jsem to i do jiných diskusí, kam chodím a teď nadávají všechny holky, kterých se to týká. Je to hrůza, ti debilové ve váédě asi netuší, že my si to nevymýšlíme, naopak, po mimiku toužíme víc než ostatní.A oni schválí léčbu kde jakému feťákovi a neplodnost jako za nemoc nepovažují??? :astonished: Doufám, že jimto neprojde, to aby slušný člověk začal šetřit nejenom na bydlení, ale i na dítě. :unamused:
11. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
dckami jj taky jsem u toho soptila, ja si myslim, ze to neprojde a kor , kdyz ted jsou volby, tak vim, ze nemam volit ODSku:grinning: ale koho budu volit to nevim, vsici jsou to magori:grinning:
11. bře 2008 v 19:50  • Odpověz
kdyz neproslo zruseni stravenek na jidlo, tak snad budou tak ohleduplni a neprojde ani toto :angry:
11. bře 2008 v 19:55  • Odpověz
ahojky,
to jsem tu jako dneska první???? :astonished:
12. bře 2008 v 19:13  • Odpověz
AHojky, dckami uz to tak vypada:grinning: nejak to tu posledni dobou upada :angry:
12. bře 2008 v 19:31  • Odpověz
já dnesk av práci vůbec nestíhala, lidí jak nas***o,prostě hrůza. Jedniné, co jsem místo oběda zvládla, bylo odnést kamárádce podklady, aby nám udělala společné zdanění manželů. :wink: Takže se těším, jak nám to letos vyjde a kolik nám vrátí. Doma jsem už oznámila, že korunky uložíme na případné IVF.
12. bře 2008 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.