• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
tak u nas zdaneni manzelu nema cenu, ja dnes mela den pod psa :angry: tak snad v pa budou dobre zpravy
12. bře 2008 v 19:38  • Odpověz
čau, holky,
tak nám dělají ta okna. původně to měli dělat 4 dny, ale po 2 dnech jsou skoro hotoví, jen to musí zítra ještě jednou vrstvou bíle nalíčit. Zítra jedeme koupit novou podlahu, příští týden ji položíme, vymalujeme, už se těším, jak to tu konečně trošku procitne.

My taky spolecne zdaneni nedelame, bylo by to o nicem. vyděláváme skoro stejně.
13. bře 2008 v 17:19  • Odpověz
zdááááreček!!! Tak jak jste na tom??? Něco nového, nekdo po IUI či IVF a jak se těšíte a připravujete na velikonoční vajíčka...nebo eventuelně jak ty vaše velikonoční vajíčka připravujete??? :wink: :wink:
13. bře 2008 v 18:15  • Odpověz
ahojky,
my děláme vajíčka buď klasiku - obtisky, když se mi chce, tak netrháme lítky a trávu a barvíme je v cibuli. :dizzy_face:
Velikonoční výzdou budu dělat zítra, zatím nám ozdobenýp ouze balkon.
Dneska jsem nějaká unavená, jdu spinkat. :pensive: Zítra mě čeká poslední pracovní den.
13. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz
Peti, myslím, že společné zdanění mohou dělat pouze manželé, kteří mají dítě. Loni to zjišťoval brácha a tak nějak si pamatuju, že jim na FÚ řekli, že jako bezdětní mají smůlu. :unamused: Mrzí mě, že to zruší, nám se to vyplatí. :angry:
13. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz
ahojky, dckami má pravdu, musíte být jednak manželé, ale podmínkou je i minimálně jedno dítě, jinak společný zdanění nemůžete dělat. zatím
14. bře 2008 v 09:14  • Odpověz
ahoj kočky,
tak se mi to krátí, dneska jsem poslední den v práci, tak jsem to tady musela připravit a uklidit si na stole veškeré papíry, znáte to. :unamused: Nastupuji v neděli po obědě, takže se ještě ozvu. :dizzy_face:
14. bře 2008 v 10:27  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: dckami tak v po na tebe budu myslet, at vse dopadne dobre :wink:
holky mam rymu, do toho me boli hlava a jeste jsem dostala rudou mrsku a to jdu za hodku do CARU, se domlouvat na umelko, no sem fakt rada a jeste u nas prsi a je hnusne :angry: :angry: :confounded:
14. bře 2008 ve 14:06  • Odpověz
smil...není dneska příznivej den, co??? U nás je taky pořádná sprška, v autě jsem se hejbala jak v kočárku, je to hnus, mám ráda přiměřené sluníčko přiměřené teplo, už aby to tu bylo.
Dckami, v pondělí tfujk tfuj
14. bře 2008 v 16:35  • Odpověz
Smil, jak si doapdla v CARu, nenapínej nás. :confused:
14. bře 2008 v 16:58  • Odpověz
Tak podavam hlaseni:grinning:

Bohuzel pojistovna se jeste nevyjadrila ke schvaleni leku, takze dnes jsme tam defakto byli zbytecne, mam prijit 17dc s tim, ze me nasadi leky aby zjistili, jestli me zabrzdi ms a snad nam uz reknou ze pojistovna to schvalila, nu a dalsi cyklus jdeme do toho, coz vychazi na duben, takze ted mame pohov od vsech leku a zkusime to jeste sami :sunglasses:
14. bře 2008 v 19:40  • Odpověz
tak že to jsou vcelku dobré zprávy. :slight_smile: Hlavně, aby se to povedlo :grinning:
14. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz
dckami vcelku jo:grinning:
14. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz
ahoj,
tak co děláte dneska? U nás je krásný slunečný den - malá šla s tátou plavat do bazénu, já vařím obídek a uklízím.Odpoledne jdu s kámoškou a s dětma do kina, předtím zvládneme čajovnu nebo cukrárnu., mňam :sweat_smile: .
15. bře 2008 v 11:07  • Odpověz
Ahojki Holky dneska je venku nádherně co? :wink:
15. bře 2008 v 17:40  • Odpověz
Holky,
tak já se na pár dnů loučím, jdu si sbalit pár věcí do nemocnice a zítra po obědě nastupuji. :unamused: Bojím se, už abych to měla za sebou a mohla jsem být doma, nemocnice nesnáším. Už jenom to prostředí mě deprimuje. :confounded: Moc bych si přála, aby to alespoň k něčemu bylo a brzy jsem byla těhotná. Tak na mě v pondělí myslete, doufám, že mě ve středu pustí domů, tak se ozvu.
:dizzy_face:
15. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: dckami drzim palce at je vse ok :wink: hlavne bud v klidu, i kdyz me se to rika :wink:
15. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz
dckami...neboj, dobře všechno dopadne
15. bře 2008 ve 22:57  • Odpověz
Ahoj holky,¨
tak jsem byla v pátek ještě u Dokyho jiného a nakonec jdu v úterý na ten KET :slight_smile:
takže se těším ted dělám fuert generální uklid protože jsem stěhovali a je tu bynec .
dckami budeš to mít brzy za sebou a pak se vám určitě zadaří.
Byla jsem ted hodně mimo po tom úterý když mi řekli že to tento cyklus nepůjde , a v pátek zase že v úterý nastupuji, je to docela dobrý blázinec.Ale jsem ráda těším se :slight_smile:
16. bře 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahojky, vidis mareko, ja ti rikala, ze v pa to bude dobry :wink: proste nesmis hned nadeji hazet za hlavu
16. bře 2008 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj, holky, tak jsem po víkendu zase tady. byli jsme u příbuzných v Opavě.

Kamčo, no vidíš, já jsem si ani pořádně nenastudovala, co je ke společnému zdanění třeba, protože se nás stejně doteď betýkalo, vyděláváme oba stejně. Mně se vrátí aspoň za darování krve, i když to bylo letos naposledy, protože od minulého bžezna jsem nebyla - kvůli otěhotnění. Půjdu zase až někdy po porodu. A životní pojištění, jinak mi nevrací na daních za nic.

A jaký jste vy ostatní měly víkend? Včera bylo krásně, ale dneska teda nic moc. Dopoledne jsme ještě stihly se sestrou zajít procházkou v Opavě na hřbitov a jak jsme po obědě odjížděli všichni domů, tak lilo jako z konve. Mně normálně déšť nevadí, ale jak musím řídit, tak ho nemám moc ráda.
16. bře 2008 v 19:11  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Tak jak se daří po víkendíku?
Já jsem tady pěkně dávno nebyla, ale nějak mi to vůbec časově nevycházelo a o víkendu a vlastně už v pátek jsme nebyli doma.
V pátek jsme byli na chaloupce a sobota neděle u našich a ségry no měli jsme toho zkrátka moc.
A co je u vás všech nového?
U mě zatím nic jsem 24DC, tak se to brzo ukáže.
Mareko a Dckami držím pěstičky :wink: .
Smil, Moky , Petka a co vy?
17. bře 2008 v 09:17  • Odpověz
smil: ale přijde mi to divnný. Mrška jen teda takové pinění mi dorazilo 28 února, a ten doktor před tím mi řekl že mám špatný a divný ty folikuli a malinký, a tento mě prohlédl a hned mi nadiktoval kdy co a jak.
Tak mám z toho takový divný pocit.
Ale těším se. :grinning: :grinning:
Dělám od pátkuvelký grunt , a mám toho plný kecky, už ted mi předepsal utrogestan a když si ho vemu tak se mi motá hlava nebo se mi chce spinkat, ale manža ten je rád , protože viděl jak se trápím, a docela bych řekla že se i těší až se bude starat.
:grinning:
17. bře 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: mareko cele nase telo je jedna divna masa a nikdy nevis, co ti provede nebo co ti udela k dobru, napr, ja jsem dnes doma pac me zdravi zlobi, tak lezim atjsem na zejtra dobra :angry:

sis tak drzim palce at to iui uz vyslo:slight_smile: jinak u me nic new,

dckami tfuj,tfuj at to dopadne dobre
17. bře 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
Jé Smil a co Ti chybí?
Jaký bacil tě bacil?
17. bře 2008 v 10:30  • Odpověz
sisi, u nás nic nového. Velký úklid jsem dělala minulý týden, ve středu nám měnili okna, takže jsem pucovala všude všechno. Koncem tohoto týdne se snad manžel uráčí zničit vestavěnou skříň a vymalovat předsíň a příští týden bychom položili novou podlahu.

Co se mimi týče, taky nic, Ms jsem měla minulý týden, takže budeme pokračovat ve snažilkování. Zatím jsem s tím u dokyho nebyla, pokud se nepodaří do srpna, tak se s ním o tom pobavím. Ale do té doby snad už nebude třeba.

Přeji dobrou chuť, já taky něco zdlábnu a pak jdu na poštu a do obchodu. Jinak trčím do 17 v práci.
17. bře 2008 v 11:53  • Odpověz
sis bacil me bacil zvany ryma:grinning::grinning:
17. bře 2008 v 17:07  • Odpověz
ahoj holkyyyyy...právě jsem přišla ze cvičení-z aerobice...je to celkem maras, cítím se skvěle, na druhou stranu dost vyčerpaně a unaveně. Poslední dobou cítím takový zvláštní tlaky v podbříšku, mám teda u dní po mršce, snažilkovali jsme se, tak vám nevím. Testík jsem si zatím nezkoušela a navíc chodím cvičit, tak to spíš vyskáču...ale můj plán je kilo ještě shodit a pak chciiiiiiiiii!!! otěhotnět přirozeně. třeba se tělo umoudří když vidí, že na něm dělám a dopřeje nám taky to malinkaté štěstíčko
17. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz
po 14 dnech mřšky...neměla jsem zapnutej Num Lock
17. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz
abych to doplnila celé, tak mám v plánu těch 10 kilo ještě dolů...to mi tam chybělo :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.