• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahojky Pavli! Tak to nevyšlo...Ale dneska jsem si koupila ovulační tester, tak do toho jdeme s novou vervou!!! :grinning:
17. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz
pavluska...hlavu vzhůru...však ono se to jednou povede ani to nebudeme čekat...dá se ten ovulační testr koupit normálně v lékárně, taky bych ho zkusila...a na snažilkování hooooodně stěstíčka :wink: :grinning:
17. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz
Mokynko, v některých lékárnách ho mají. Stojí cca 500 Kč. Já ho mám od své doktorky za 400 Kč. Je to takový mini-mikroskop na pozorování slin nebo poševního sekretu. Mrkni na internet a všechno si pročti. Kdybys ho nesehnela, koupím Ti ho a až pojedu do Dc, tak Ti ho přivezu, nebo pošlu po Fandovi... :wink:
17. bře 2008 ve 22:40  • Odpověz
autor
Krásné dopoledne všem :slight_smile:
No i když u nás bylo ráno zase nasněženo :angry: .
Petka tak to budeš mít na velikonoce zasloužený odpočinek a byteček jako klícku.
Kéž už by jsme měli i my nějaké svoje bydleníčko.

Moky, žeby jsi byla těhu, to by bylo super.

Smil a jsi ještě dnes doma? Hlavně se rychle uzdrav :wink: .

A ostatní holky Bel tak jak se vede, už jsi byla u té doktorky?
M24 kde jsi?

No a co já? Musím jít žehlit, ale ještě se sem jednou mrknu.
Nějak mě zase pobolívá v podbříšku. Smil, taky tě to po IUI bolelo?
18. bře 2008 v 10:07  • Odpověz
Sisi, tak to teda jo, aspoň něco z toho :grinning: . Ale je to velký rozdíl, ty staré vytáčecí křápy a ta nová okna. Hodně to byt změnilo.
Tady trochu sněhu lítalo asi před hodinou, když jsem se vracela od soudu, ještě jsem se mračila jako čert, že zmoknu. Ale teď je klid, i když nebe je černé.

Moky, že by? :slight_smile:
18. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz
Pavluš...teď mi došlo, kdo vlastně jsi, vidíš, ani jsem nekoukala na fotku...ale už jsem doma...chjoo, a já myslela, že těhu jsi na 100%, co se stalo s tou čárkou, která tam byla??? Jaktože to nevyšlo???
Pro ostatní...díky za držení palečků, určitě bych vám napsala, kdybych byla, ale moc tomu teď nevěřím...chodím na cvíčo a makám tam docela dost, takže nevěřím tomu, že by se tam něco uchytilo, když jedu sklapovačky a makám na břiše jak čamrda...to říká vždycky moje mamka...ale kdyby něco, dám vědět...
Dckami...myslím na tebe...
18. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz
sis...jak se ti vede???
18. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz
No jo, Pavli...tak snad to teď s tím ovu-testrem vyjde...snad brzy!
Co vy, holky, nemáte s tím někdo zkušenosti? Doktorka říkala, že tyhle testery na sliny (kapesní dámské mikroskopy) jsou fakt spolehlivé a v ordinaci tak má dost spokojených těhulek!!! :wink:
18. bře 2008 v 18:29  • Odpověz
Nazdarek vsem,

sis dnes uz jsem byla v praci a po IUI me absolutne nic nebolelo, sem hold divna :grinning:

moky, ze by si byla nakonec dalsi tehulka, no drzim palecky at jo :wink:

Pavlus, ja mam doma jeden takovej tester, je to jak rtenka a popravde me to absolutne neoslovilo, kapradiny me to ukazovalo defakto porad, nejlepsi je merit BT, to te nic nestoji a aspon poznas sve telo :wink:
18. bře 2008 v 18:35  • Odpověz
ahoj holky,
už to mám za sebou dneska ve tři sem tam odtud odjížděla :grinning:
Měla jsem z toho dobrý pocit , hned jsem přikjeůa domů a papala jsem.
Manža se smál a říká jestli takhle budu papat furt tak bude vydělávat jen na jídlo, ale já dńes měla takový hlad :grinning:
tak uvidíme
18. bře 2008 v 19:22  • Odpověz
Tak mareko tfuj,tfuj at to vyjde :wink:
18. bře 2008 v 19:24  • Odpověz
Ahoj stíne jak je tak jsem slyšela že děláš pokroky jen tak dál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A já už příští měsíc si jedu pro další tento už budu stimulovat a pak hrrrrrrrrrrrr na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2008 v 19:46  • Odpověz
no nazdarrrrr:grinning: tebe sem tu pekne dlouho necula, a vidim, ze ty taky delas pokroky:slight_smile: tak drzim palce at uz konecne to vyjde, sakrys me vsici predbihate s tim stimulovanim:grinning:
18. bře 2008 v 19:59  • Odpověz
No to víš kdo maže ten jede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jsi v pohodě už se těšíš nebo jsou obavy :wink:
18. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz
jsem v pohode, nema cenu met obavy, bud to vyjde a nebo ne, co uz :wink:
18. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
ahoj dámy...smil...no uvidíme, ale nějak nevěřím, že to zrovna teď vyšlo...poprvé, když jsem otěhotněla, tak mě po 14 dnech šíleně boleli prsa a teď nic, takže z toho usuzuju, že asi nic...ale říkám, věřím tomu, že můj čas nastane, doufám, že brzo a budu tu na vás moct prskat těhu bacilky...
Pavluš...neboj, nám to vyjde na stejno a pak budem spolu vozit, ne???
Mareko...tfujky tfuj, ať uspěješ a hodně papej, ať to má živiny :grinning: :grinning:
Smil, Pudlynko...holky snažilkujte se, však mi na to vyzrajeme...už se těším na dobu, kdy tu budem psát, jak nám rostou bříška a vzpomínat na tyhle procedúry :slight_smile: a budeme si ty bříška hladit u toho...těším se...jen věřit a snažilkovat se!!!
18. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz
moky jasny uvidis:slight_smile: jinak na to budeme muset vyzrat, nic jineho uz nam nezbejva :grinning:
18. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz
ahoj kočky,
poslušné hlásím,že jsem doma :grinning: , hurá.Pustili mě dneska ráno hned po vizitě.Sice to stále dosta bolí - mám 1 jizvu pupíku a 2 zcela dole, takže se schovají do kalhotek. Výsledek operace? Nic moc - našli tam srůsty po slepáku, které rozrušili, vaječníky i vejcovody jsou v pořádku. Doktoři mi říkali, že zřejmě ne všechny cykly jsou u mě ovulační, ještě mi dělali drilling ováriií, což nevím, co to znamená, tak uvidíme. Hlavně, že jsem už doma a mám to za sebou, zrovna jsem vylezla z vany. Musím říct, že se o nás vzorně starali, ležela jsem na pooperačím pokoji a doktoři i sestřičky byli přijemný. Nejhorší bylo to čekání na operaci, protože v pondělí dělali 4 operace a já šla poslední, uspávačku mi píchala sestra v 11.30 a ty nervy do té doby bych nechtěla zažít znova....., nekonečné čekání. Probudila jsem se kolem 14 hodiny. Sestřičky nás stále obskakovaly, byly jsem na pokoji 3.
Doma bude asi 14 dní, koncem týden si ještě v nemocnici vyzvednu prppouštěcí zprávu pro dr. Těšinu a uvidím, co dál. :dizzy_face:
19. bře 2008 v 08:57  • Odpověz
Dckami, takhlavne ze srusty odstranili a vse mas v poradku :wink: tak ted to snazeni bude o to zdarnejsi :sunglasses:
19. bře 2008 ve 12:52  • Odpověz
dckami...za prvé gratuluji, že jsi to zvládla...teď už bude líp a za druhé, hlavně, že tě pořádně vyšetřili a co bude dál se domluvíš s doktorem a uvidíš. Pak dej vědět.
smil...vítej
Holky ode dneška mám práááááázdiny...hurááá, jsem ráda, už jsem se opět cítila dost vyčerpaně, tak snad naberu síly na ten konec školního roku. O baráčku zatím taky nevím nic, pořád je to v řízení v Praze, tak počítám, že do14 dní nám dají něco vědět a pak už budem s manžou plánovat stěhování do svého a nastanou celkové změny...snad i ta změna prostředí a práce na baráčku vyjde k těhu...uvidíme...
19. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz
moky toz vitam:grinning::grinning: se nekdo ma s prazdninama, mozna si v pa vemu dovcu ale to musim zvazit, pac te dovci uz moc nemam :angry:

jinak drzim co se tyce baracku pesti at to vyjde:slight_smile:
19. bře 2008 v 15:24  • Odpověz
Moky, nevíš, co se tady včera dělo? Prý chtěl někdo skočit na Tyršovce z mostu???? :confused:
19. bře 2008 v 19:13  • Odpověz
dckami vidim ze v decine mate veselo :confused: nebo to je nekdo z konika?
19. bře 2008 v 19:21  • Odpověz
Ne, to bylo včera v Děčíně, ale holky na naší děčinské diskusi už psaly, že ho sundali plošinou. :wink: Ale prý byla odkloněná doprava na celé odpoledne .- takže docela chaos. :rolling_eyes:
19. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz
aha, no se nedivim, ze ji odklonili :confused:
19. bře 2008 ve 20:21  • Odpověz
dckami...tak o tom nic nevím, ale před týdnem tady kousek od nás na Riegrovce našli oběšence, ale o tom skoku nevím...
19. bře 2008 ve 23:21  • Odpověz
krásný zasněžený první jarní den :grinning: U nás padá sníh, vypadá to jako nádherná zima a přitom už máme jaro.
Kdepak jste???
20. bře 2008 v 08:01  • Odpověz
ahoj, holky, no vy tam máme teda akce :frowning2: Tady vedle v karviné zase v pondělí něco hořelo, sanitky to svážely i do špitálu u nás v Orlové, vůbec sanitky celý den houkaly :sweat_smile: :confused:

Já chci taky prázdniny!!!! Ale zítra mám celkem volno, páč jsem si tento měsíc jaksi moc zadělala a zbývá mi hodně hodin, takže zítra přijdu ráno tak na 1,5 hdky a jdu domů. teda, snad mi to šéf dovolí, ještě jsme s ním o tom nemluvila :sweat_smile: Za chvíli odjíždím k soudu, dneska tam mám více jednání, takže tam budu trčet celé dopoledne a zpátky budu nejdříve kolem 14. hodiny. Ach jo. Pak valím na bembajs. Dneska to bude teda záhul, večer padnu jak podťatá. Zatím se mějte hezky, a hezký den! :grinning:
20. bře 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Tak je u nás od včera hezky nasněženo, ono si asi to počasí řeklo, že když nebyl sníh na vánoce tak bude na velikonoce :grinning: .

Dckami, tak to je dobře, že jsi v pohodě a určitě se ti brzy podaří otěhulkovat.

Smil a nebo jsem divná já, že mě sem tam zabolí v podbříšku.
Já chci být taky doma, ale u nás je teď hodně práce, tak to nehrozí :angry: .

Moky mohlo by to být lepší, chodím z práce děsně vyplyvlá.

Mareka, držím Ti pěstičky aby se mimísek uhnízdil.

Petka tak to máš teda náročný den.
20. bře 2008 v 09:33  • Odpověz
Mareko, jak si na tom???? Dej vědět, jak se cítíš. :wink:
20. bře 2008 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.