• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Zdarec palec, ja mam zejtra taky volno, akorat s tim rozdilem, ze se budu lecit a do party se ke me prida i manzel , pac ten to chytl ode me:grinning::grinning:

Sis zdarec, tak co, jak to s tebou vypada? :confused:
20. bře 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
Ahojky Smil :slight_smile:
Jé u nás je to přesně naopak, napřed je nemocný manža a já to od něj chytnu, vařím mu vždy bylinkové čajíčky a starám se o něj a jak dopadnu :grinning: .

No zatím beze změn, (ne)čekám mršku a mám řádně zavřené dveře na petlici, aby nevstoupila dovnitř.
20. bře 2008 v 11:03  • Odpověz
No tak ji hlavne nepoustej potvoru jednu:grinning::grinning: njn u nas to zacnu zase ja pro zmenu:grinning:
20. bře 2008 v 11:07  • Odpověz
já bych to měla dostat v neděli. :unamused:
Musím se pochlubit, ráno jsem si udělala radosta a na netu si objednala nové povlečení do ložnice. Fotku jsem dala do alba, tak se jukněte. Už se těším, až ho budu mít doma. :grinning:
20. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz
hej, co jste nám to sem ze západu poslali? Venku je skoro tma, nejít za chvíli pryč, tak si snad musím rožnout. Ještě že mě to enchytlo v Havířově, před 25 minutami jsem se vrátila a tam jenom trochu chumelilo. teď je obloha komplet černá. Fuj, tož tak kde je to jaro????????
20. bře 2008 ve 13:46  • Odpověz
Jaro je u nás na severu. Sice na silnicích leží sníh, ale svítí sluníčko, nádhera. Mrzí mě, že nemůžu ven. :confounded:
20. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz
dckami hezke povleceni, takove jarni, uz aby to bylo, to jaro:grinning::grinning:
20. bře 2008 ve 14:14  • Odpověz
tak nám ho sem, Kamčo, koukejte taky poslat!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
20. bře 2008 v 19:37  • Odpověz
Taky jsem si dneska udělala radost, koupila jsem si 2 šifonové záclony do ložnice. Už se těším, jak si je příští týden pověsím, jednu dám do budoucího dětského pokojíku, kde teďka bydlí naše domácí zvířectvo :grinning:
20. bře 2008 v 19:38  • Odpověz
Ahoj všem..
Ráda bych se do vašeho fora snažilek přidala a poprosila a radu.S přítelem se o miminko snažíme už rok a stále marně.Chtěla jsem vědět,po jaké době by se mělo jít k doktorovi a zda nemáte nějaku radu,která by pomohla..Moc děkuji.. :slight_smile:
21. bře 2008 v 07:44  • Odpověz
Ahoj vsem a zdravim novacka:slight_smile:

Deei nekdo to resi uz po pul roce nezdaru, nekdo po roce a nekdo jako ja po trech letech, co se tyce rad, tech je spousta, jako pit kontryhelovej caj, delat stojk po styku..atd.
21. bře 2008 v 08:45  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
No ani nemluvte, u nás včera děsně chumelilo, kde je to jaro :angry: ?

Dckami, to povlečení je super, však já si budu dělat radost až koupíme ten nový byteček, aspoň budu mít jiné starosti a na nezdary zapomenu. Už se moc těším a snad nám tentokrát ta koupě vyjde.

Ahojky Deei, vítej mezi námi. Mě osobně můj doky říkal, že se mám ozvat až po roce nezdaru, dělala jsem si ovulační testíky a zjistila, jsem že nemívám ovulku a tak jsem k němu naběhla a celý měsíc jsem procházela různýma vyšetřeníma, až doky určil mou dignózu.
Myslím si že by jsi měla co nejdříve zajít za dokym a vše mu objasnit, není na co čekat. Věř mi.

Smil tak jak dnes při pátečku, máš tu dovču?

Moky a co ty holka kde jsi?
21. bře 2008 v 09:42  • Odpověz
SIS ZDAREC, NO JASNY, ZE MAM DOVCU, KDO BY TAKY BYL V PRACI V Takovem pocasi:grinning::grinning: jak ti je?
21. bře 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
No právě že já budu odpoledne v práci :angry: , ale so už nadělám, že? Však já si potom hezky 9 měsíců odpočinu, až přijde vhodná doba.
Zatím se cítím uplně normálně, jsem v pohodě.
A co ty už děláš velikonoční výzdobu, nebo už máš?
Já už ji mám od minulého týdne, jedeme totiž zítra ráno na chaloupku a budeme tam až do pondělka, tak si užijeme sněhu ažaž.
21. bře 2008 v 10:20  • Odpověz
ja tento svatek neslavim, takze nic nezdobim a jsem v pohode:grinning::grinning:
21. bře 2008 v 10:23  • Odpověz
Děkuji Vám moc za milé přijetí a za rady..Určitě se tedy co nejdříve spojím se svým doktorem.Ještě jsem se chtěla zeptat na vitamíny,prý pomáhá calibrum baby plan,máte s tím některá zkušenosti..?
21. bře 2008 v 10:37  • Odpověz
hezké ráno,
tak já jsem se vrátila od obvoďáka, potřebovala jsem se nahlásit po propuštění z nemocnice a domluvit se na vycházkách. Manža příští týden nebude 2 dny doma a tak potřebuji odvést malou do školky. No to jsem si dala Už jsem si myslela, že vše zvládnu, ale teď jsem ráda, že jsem v klidu doma. Bolí mě podbřišek a ramena, stále mám v sobě ten plyn a nemůžu se toho zbavit, bolí to jako čert. Jdu se převléknout a lehnu si.
Po dnešní noci jsem jako zmlácená, Eliška měla zlé sny a po dlouhé době spala s náma v posteli, přišla po půlnoci . Já jsem se díky tomu moc nevyspala, ona se hrozně převaluje a roztahuje, já se bála, aby mě nekopla do břicha....
21. bře 2008 v 10:37  • Odpověz
Dckami no jen bez odpocivat, nezapomen, ze ses po operaci:slight_smile:

deei, ano baby plan nebo primo kys.listova, ale uplne nejlepsi je tyto vitaminy jist v cerstve podobe, tzn. zeleninu a ovoce, kys.listova je treba v brokolici :wink:
21. bře 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahoj deei20... já brala Calibrum babyplan skoro půl roku, ale u doktorky mi říkali, že asi ještě lepší je Femibion, Tak jsem přesedlala na něj. Je tam víc kyseliny listové a navíc i jiné vitamíny a minerály, které v Calibru nejsou... My se snažíme asi tak půl roku... :wink:
21. bře 2008 v 10:44  • Odpověz
ahoj Deei,
já beru Mamavit, předtím jsem měla calibrum,ale nepomohlo mi to, je to píš taková "berlička", že pro to něco děláš.

Holky, nevíte o ubytování v chatě či penzionu, chceme jet 6 dosp. a 4 děti od 8.5.na prodloužený víkend na kola a nemůže nic sehnat, lokalita nerozhoduje. Vařit si budeme sami. POtřebuje rofvinatý terén, děti jsou od 4 do 6 let, takže kopce moc nezvládají.
21. bře 2008 v 10:45  • Odpověz
ahoooooj všem...
21. bře 2008 v 10:48  • Odpověz
čáááááuuu!!!
21. bře 2008 v 10:49  • Odpověz
Včera jsem byla hrát squosh! Je to fakt síla. Nemůžu se vůbec hýbat. Všechno mě bolí. Ale jsem nadšená!!! Budu teď chodit každý týden a to by v tom byl hrom, aby ch aspoň pár kil neshodila!!!!!!! :angry:
21. bře 2008 v 10:51  • Odpověz
dckami... já myslim, že všechny tyhle přípravky jsou jen na podporu... My s manžou jíme dost ovoce a zeleniny, oba to máme fakt rádi a já navíc ten Femibion. Takže teď už je to na matce přírodě...
No co, naše mamky takové věci neměly a taky jsme na světě... ne?! Někdy mám pocit, že se s tím početím všichni moc zabývaj...ale samozřejmě chápu, že když se nějaký čas nedaří, tak je to na mozek!!! Ach jo!!! :confused:
21. bře 2008 v 10:55  • Odpověz
Deei...taky tě tu zdravím jako nového člena v diskuzi...já dávám radši přednost čerstvé zelenině a ovoci, rozhodla jsem se dělat si každý týden nějakej salátek...spíš zeleninovej než ovocnej, můj názor je takovej, že vitamíny je potřeba získat přirodně než práškama...i když jsem taky Calibrum baby plan taky brala, ale k těhu mi nepomohl, jak psala dckami...je to taková "berlička" a já s ní souhlasím. K dokymu bych šla co nejdřív, nech si udělat nabídnuté testy a pak budeš chytřejší, proč to vlastně nevychází.
Pavluška...kde si se courala??? Prázdniny na krku a ty tu nejsi!!! :grinning: Jak ti je??? Co psychika, jsi v pohodě???
Dckami...hodně odpočívej, né nadarmo se říká, že odpočinek a spánek je lék pro všechno, s Elí a manžou to zvládneš.
Sisi...no jooooo, nepíšu tu sice každý den, ale pravidelně čtu příspěvky...spíš sem se teď vrhla na celkovou změnu mojí stavby těla, cvičím a hubnu, psychicky jsem se srovnala, tak budu očekávat i nějakej ten výsledek...Teď mě ještě trochu trápí to rozhodnutí z Prahy ohledně baráčku, ale snad to bude všechno O.K. a pak už jen stěhování a s tím nové změny, snad i to těhu...pořád věřím tomu, že změna prostředí a práce na baráčku mi pomůže k těhu, ani o tom nebudu přemýšlet...
Smil...no co ty ženská??? Co plánování...jak to s tebou teď je???
Petka..a ty???
21. bře 2008 v 10:56  • Odpověz
no čáááááááááááááu Pavlí
21. bře 2008 v 10:57  • Odpověz
jdu uklízet, všem hezké svátky a ještě se tu objevím
21. bře 2008 v 11:01  • Odpověz
Moky... jo, jsem v pohodě. Nebyla jsem tu, protože jsem včera byla na tom squoshi... a pak jsme si s kamaarádkama udělaly dobrej obídek, skleničku vínka... Večer jsme byli s Theouškem v kostela a na pivu...
pa, já jdu za chvíli ke kadeřníkovi...
Pavlí...zapni si někdy Skype, pokecáme
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.