• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
makytka-Ahoj,já to říkam snad každýmu nebo se ptam máš OK štítnou žlázu??Ta nadělá hodně velkou neplechu.
22. říj 2007 v 19:34  • Odpověz
ahoj makytko, baby plan taky sem ted zacla brat :wink: mas uz vysetreni na stitnou zlazu, prolaktin atd (hormonalni profil) a spermio pritele nebo manzela? Servery s vypocty bych neprojizdela uz vubec,kazda to ma jinak, bud si mer bazalku a nebo to poznej sama, kdy mas plodne obdobi, dle hlenu :wink: ma byt se me zda tazny a pruhlednej, nekomu se vzdouvaji pri ovu prsa,nekoho boli vajecniky nebo podbrisek, ale nechci te mast, tak si to zkus najit na netu:slight_smile:
22. říj 2007 v 19:40  • Odpověz
smilers-jak se máš?křeček furt nikde :unamused: Dneska jdu na noční :confounded: :astonished:
22. říj 2007 v 19:46  • Odpověz
kim jo mam se fajn, co ty? nocni ti teda nezavidim :unamused: treba se krecek jeste udobri :sunglasses:
22. říj 2007 v 19:51  • Odpověz
Zrovna jsem byla na pudě je slyšet jak tam něco hryže :angry: ale slyšet je ale vidět neni :angry: Ani jsem nešla spát já si na povel neřeknu spi,to tam dneska asi :astonished: :astonished: :astonished: budu spinkat ve stoje
22. říj 2007 ve 20:01  • Odpověz
tak na nej nasad nejakou past, ja mela tenkrat taky krecka, ludra se zavrtala do sedacky, dostaval jsem ho odtamtud mrkvou, chce to trpelivost :wink: co delas za praci?
22. říj 2007 ve 20:03  • Odpověz
jsem ve fabrice,dělají se tam svazky do BMW,jsem tam zatim na pol.uvazek,ještě mam mateřskou tak pak tam asi nastoupim ofic.Nejvíc mi štve že v lednu padnem na 3800kč :angry: :angry:
22. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz
aha, tak to jo, njn porad se neco uzakonuje a pak to tak dopada :angry:
22. říj 2007 ve 20:11  • Odpověz
jj ale proč to dělají nechali nám to jen rok :angry: :angry: A to eště to společný zdanění manželu se ruší od ledna
22. říj 2007 ve 20:12  • Odpověz
kim nema cenu to resit :angry: stejnak s tim nic neudelas
22. říj 2007 ve 20:19  • Odpověz
autor
Krásný večer všem :slight_smile: .
Tak to jsem moc ráda Smil, že jsi v pořádku a spermio taky.
Já dnes byla na ten poslední odběr na prolaktin a progesteron a zrovna jsem se objednala na návštěvu u lékaře ale měli volno až 7.11., tak budu jenom čekat :unamused: .
22. říj 2007 ve 20:21  • Odpověz
sis ja jsem taky rada ze ty zakladni vysetreni jsou ok, jeste se dela genetika prej a snasenlivost spermii :unamused: ale to se stejnak dela az v tech centrech, budu drzet palce a pak dej urco vedet :wink:
22. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz
autor
Neboj, dám určitě vědět :wink: . To bude ale nejdelších 14 dní co jsem kdy zažila.
A jinak jak se daří?
Taky ja u vás taková zima, ja myslela jak jsem šla z práce že snad zmrznu.
22. říj 2007 ve 20:32  • Odpověz
sis ber to v pohode, opravdu nema cenu nad tim premejslet, vim o cem mluvim, jabyla v pohode i pri ortelu, co nam dr rikala:slight_smile: a jinak se dari ok, bastim babyplan, uz se me doruci dvd cviku od mojzisove, takze to prubnu, ceka meznova uceni a zkousky, jinak prijdu o praci, a jinak pohoda, u nas trocha vetricek a zima sem tam mrzne sem tam pohoda a jak se jinak dari tobe? :wink:
22. říj 2007 ve 20:38  • Odpověz
autor
Jé a jaké tě čekají zkoušky?
No celkem to jde, nějak se mi ale moc ráno nechtělo vstávat (4:15), to mi dělá vždy v pondělí na ranní směně.Doma mě čekal úklid, no teď ještě čekám až dopere pračka a trošku vyšívám. Popíjím bylinkový čajík.
22. říj 2007 ve 20:46  • Odpověz
uklizeni me ceka v patek:grinning: jsou to vyrovnACI zkousky pro uredniky :wink: zakony, zakony a zase zakony:grinning:
22. říj 2007 ve 20:49  • Odpověz
autor
jéje tak toho jsem naštěstí ušetřena :slight_smile: .
No nic budu končit, tak se zatím měj fajn, papa.
22. říj 2007 ve 20:55  • Odpověz
tak budukoncit, taky se mej zatim fajn :slight_smile: papa
22. říj 2007 ve 20:56  • Odpověz
Hezke rano vsem :grinning:
23. říj 2007 v 08:35  • Odpověz
Ahojky babulky moje, tak včera jsem se sem prostě zaboha nemohla dostat. Jinak já jsem v pořádku jen musím měřit teplotu, tak si z toho doma děláme srandu :grinning: tedy spíš manžílek potvora :grinning: a budeme zase čekat...
A co vy babulky? Jak to je s vámi?

Také vítám nově příchozí holčiny a hlavně držím palečky aŤ to brzo vyjde.. :wink:
23. říj 2007 v 17:18  • Odpověz
Ahoj bel:slight_smile: tak snad to mereni aspon k necemu bude, ja taky tenkrat meril,a pak sem se nato vyflakla :angry: aspon ze si z toho delate prcu, teda manzilek:grinning: me uz to presovalo, tak proto jsem to ukoncila :confounded:
23. říj 2007 v 17:42  • Odpověz
Ahoj kim.j, štítnou žlázu mám o.k. a hormonální profil zřejmě další měsíc... MUDr stále věří v přírodu a vzhledem k mému věku se mu asi moc nedivím... spermio se udělá, až to bude víc jak rok, to mi řekla i kamarádka, co má termín teď na leden. Ono se jinak přistupuje k ženě ve věku 23 a 33 let. Jenomže jsou i takové, které otěhotní, jen se otřou o ručník... :frowning2:
23. říj 2007 v 19:43  • Odpověz
ahoj všem,
tak se hlásím po delší době. Mám za sebou první IUI, i když v naší situaci tomu dr. moc šancí nedává, ale aspoň mám pocit, že jsme zase něco udělali, nějaký krok kupředu.
24. říj 2007 ve 13:26  • Odpověz
bel děkuju za ten článek, je moc zajímavý. :wink:
24. říj 2007 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky vsem, m24 srzim palce, ta IUI vyjde :wink:
24. říj 2007 v 17:42  • Odpověz
Hola, jste tu některá? Smilers, děkuji ti za obsáhlou řeč ohledně ovu... umě je to i takové, že ovu cítím, ale nemám... po dnešní návštěvě u Mudr gyn, kdy jsem opět slyšela jen, že se nedaří... jsem zase o něco snad blíže k mimi.. Už se na mě asi nemohla dívat a tak mi napsal na příští cyklus Clomhexal.. dostala jsem nějakou včeličku na podporu ovu a udělal mi znovu ty testy, jak jsi psala... tak uvidím za 7 dní, co se změnilo... :unamused:
24. říj 2007 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky babulky,

makytka84 no to se máš, že jí aspoň cítíš, já na sobě ovu vůbec nepoznám a proto tedy mám měřit tu BT, tak jsem na to taky zvědavá, ale stejnak tomu nějak nerozumim, třeba to ani z té teploty nepoznám... :frowning2:
24. říj 2007 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj bel, ono je věř mi lepší nic necítit, protože já se vždycky natěšuju a ve finále nic...
24. říj 2007 ve 20:52  • Odpověz
smilers, díky za povzbuzení, ale já bohužel tenhle měsíc v úspěch IUI nevěřím. :unamused:

bel kočičko, s tou BT to zas není tak složitý, ale je pravda, že potřebuješ měřit tak dva tři cykly abys měla srovnání a věděla jak to probíhá u tebe, protože každá ženská reaguje trochu jinak. Je třeba dobrý si tu tepotku zadávat do nějakéfo internetového programu, ten ti pak vyznačí sám ovulku i příchod ms. Kdybys potřebovala poradit tak se ozvy, já už měřím 4 cyklus a i když nemůžu říct, že tomu rozumím tak přece jen už jsem něco pochytila.
25. říj 2007 v 10:57  • Odpověz
Nazdarek vsem:slight_smile:
makytka84, clomhexal mam taky brat, na podporu ovu, sice ji mam ale aby me to urychlilo:slight_smile:a neboj ovu se nastartuje a ani nemrknes a bude s met na testiku // :wink:
m24 proc hned hazet flintu do zita, takovych tu bylo co neverili, ze to prijde a opak byl pravdou, dokud ti nedojde MS tak nic neni jeste ztraceno :wink:
25. říj 2007 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.