• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
21. bře 2008 v 11:02  • Odpověz
autor
Moky tak to Ti to cvičení jedině chválím. No a jak píšeš určitě ta změna bydlení bude k lepšímu.

Smil, já taky nějak moc velikonoce nemusím, ale byteček si vždy vyzdobím.

Dckami hezky odpočívej, však jseš na nemocenské a po operaci, tak klídeček a pohodička.

Tak se s vámi až asi do pondělka nebo úterka loučím, snad to potom stihnu dočíst. Zítra totiž vyrážíme na chaloupku na slovensko. Užívejte si dnů volna a čerpejte síly do dnů příštích a kdo se máte snažilkovat, tak vzhůru do toho.
Hezké velikonoce :slight_smile:
21. bře 2008 v 11:28  • Odpověz
Já mám dneska nákupní den, 1,5 hodky jsem byla v praci, ale protoze mam moc hodin a dneska konci dochazkovy cyklus, vzala jsem si nahradni volno. Toz jsem toho vyuzila k nakupum, zitra prijede rodina z Prahy, tak aby meli co jist. Jinak je tam hnusne, tak se mi ani nikam ven uz enchce. Pujdu si chvilku vysivat :grinning:
21. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz
Jezis, ke kadernikovi se musim objednat taky, furt na to zapominam, nebo se mi nehce, kdyz jdu s taskama :grinning:
21. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky,
dckami tak to máme za sebou co? to byla rychlost , ty už to budeš mít v pohodě ted budete se snažit a uvidíč malý se chytne, no já já furt polehábvám nebo ssdím, bojim se chodit na wc :grinning: jsem normálně vadná furt se kontroluju no jsem blázen, bolí mě prsa a záda , ale to je asi z toho ležení .
Uvidím byla jsem na tom 18. března v půl druhé , a za 20 dní mám přijít na gravitest pokud nenastanou nějaké komplikace . takže když by to bylo ok tak 7. jdu na kontrolu , ale pochybuji že by se to povedlo, radši budu myslet na nejhorší a pak bejt překvapená než být pak zklamaná, ale řekla jsem že když nebudou komplikace tak se testovat dřív nebudu , dá mi to práci se udržet ale nechci nic zakřiknout :unamused:
Tak hezké velikonoce , já se jich docela bojim strejda vždycky přijede a zmlátí mě že to není ani o hodování ale o mlácení , a ted fakt nevim, protože mám být v klidu a nevim jak se řed ním chovám :angry:
21. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz
hezký večer dámy...s těma Velikonocema taky nevim nevim, sice mám ty svátky ráda, ale je pravda, že moji blízký to taky berou jako možnost ši pořádně švihnout bez následků...a tohle mě nebaví...mělo by to být jen symbolicky a vždycky to bolí jak sviň s prominutím. Jak trávíte dnešní večer eventuelně dnešní den??(počítám, že si to zítra přečtete, proto dnešní :grinning: )
21. bře 2008 ve 21:55  • Odpověz
ahoj mokynko :slight_smile:
je fakt že ty chlapy si neuvědomí že nás mají švihat symbolicky , což o to manža s rodinou vědí že jsem po Ketu takže mě mlátit nebudou ale horší to bude až :slight_smile: přijde strýc s bratránkem :frowning2:
21. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz
Tak můj manžel má ranní a odpolední, takže letos mě to mine. Sice asi pojedu k našim do Lutyně, ale tam budou taky chlapi v práci, jenom 2 letý synovec bude doma a toho se nemusím bát :grinning: Snad to teda přežiju ve zdraví :grinning:
21. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz
držim pěsti petko :grinning:
21. bře 2008 ve 22:46  • Odpověz
tak mě letos decentně vyšlehá manža, možná brácha a švára, sousedi a pár kamarádů a ti vědí, že jsem po zákroku, takže nepředpokládám, že si v úterý nesednu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát můj táta má letos smůlu a velikonoce neoslaví - odletěl za moře do Kanady a tam se to neslaví :sweat_smile:
Přeji dobrou noc, jdu také spinkat. :pensive:
21. bře 2008 ve 22:57  • Odpověz
takže dobrý den dneska...mareko.přesně tak, jinak jak se cítíš???...ehm, snad to strýc s bratránkem moc nepřeženou...držím ti pěstičky, ať ti to vyjde
22. bře 2008 v 01:18  • Odpověz
ahoj,
Moky,co tu strašíš takto v noci? :astonished: Jak se máte při sobotě? My jsme doma, Elí kouká na pohádky a já dělánmoběd. Odpoledne chci odpočívat. Dneska už neležím a je znát, že jsem taková unavená..... MOc jsem nespala, nějak mi to nešlo, zdály mi hrozné sny. :unamused:
22. bře 2008 v 11:05  • Odpověz
Ahoj, holky, tak jak jhe při neděli? Tu dnešní si obzvlášť vychutnávám, když se zítra nejde do práce :slight_smile: . Zorvna peču beránka, po obědě jdeme na bazén a potom na bruslák. Pojali jsme ten boží hod velikonoční trochu sportovně :grinning: . Máme na návštěvě bratrance s manželkou, přijeli z Prahy, tak abychom jim ukázali, že tady taky nejsme 100 let za opicema a taky tu máme nějaké vyžití :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2008 v 10:35  • Odpověz
Nazdarek:slight_smile:
ja si ji tez vychutnavam, zitra budu pect v pekarne mazanec, tak jsem zvedava:grinning:
23. bře 2008 v 10:40  • Odpověz
ahojky,
Musím se pochlubit, mám obarvená vajíčka, letos jsou originální, koupila jsem nějaké mramorové barvy, dělá se to v rukavicích - na ně se makape trošku barvy, mohou se i kombinovat různé barvy a poválí se to v rukou. Vznikají zajímavé vzory. Vajíčka jsou nádherná, Eliška mě natáčela na kameru, tak jsem zvědavá, jak to dopadlo...

Jinak je mi stále lépe, i když mě začínají pobolívat záda - mám to ale dostat, takže to bude k tomu :confounded:
23. bře 2008 v 11:06  • Odpověz
Kamčo, taky jsem dělala těmi mramorovými bravami, ale už je to dávno, asi 5 let, když jsem byla jako aupair v Německu, u nás jsem je ještě neviděla. Akorát je na nich blbé, že podruhé už ta barva nenítak tekutá jako při prvním rozpuštění, už to drhne. Letos jsem pro změnu zkusila techniku malování voskem. Nečekala jsem, že z toho něco bude, ale nakonec to nevypadá zase tak strašně.

Uff, naobědvala jsem se, vypila malinké kafíčko a jdu se trochu natáhnout, celé doppoledne jsem si nesedla. Jo houby, musím do hypernovy pro pití :angry: . Jeee, mně se tam nechceeeeeeeeeee :frowning2:
23. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj,
tak je tu neděle a já jsem nemusela ani péct , máma mi upekla beránka , máme takový těžký formy tak se mi do toho nechtělo tak mi napekla i mazanec, takže mám hotovo bez práce :grinning:
Jinak já polejávám, nejradši bych jela nakoupit ale jak byl se mnou manža u toho dokyho tak mě hlídá a nechce mě nikam pustit, chtěla jsem nakoupit kinder vajíčka pro mého synovce on čeká že je od nás dostane a nevim kdy je teda koupime :unamused:
Tak si užívejte svatky :slight_smile:
23. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz
ahoj v neděli...právě jsme s manžou přijeli z bazénu...to vám byla paráda, ale teda cejtím se unaveněji jak předtím, než jsme tam jeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak zítra to vypukne, připravte si prdelky :grinning: :grinning: a neutíkejte před chlapama :grinning: já už mám vajíčka vařená, jdu se taky do nich pustit, abych to měla za sebou...mě tohle moc nebere, takže je jen hodím do barvy a ať chytnou jak chtěj...hlavně, že nějaký budou :wink:
23. bře 2008 v 18:37  • Odpověz
jak ja ten svatek nesnasim,ale aspon nemusim do prace a je volno:grinning::grinning:
23. bře 2008 v 18:57  • Odpověz
Co jsem se odstěhovala od našich, tak mi Velikonoceš ani nevadí :slight_smile: . Manžel mě jenom smybloicky phladí a hotovo. Ale stejně nejlepší je mají v Německu (Francii). Tam chodí velikonoční zajiček a schvovává dětem bez rozdílu pohlaví sladkosti po zahradě (domě). Děti sit o musí hledat, je u toho legrace a hlavně mají jak kluci, tak holky nadílku. Já to taky tak dělám, kupuju vajíčka jak pro synovce, tak pro nejmladší sestřičku.
23. bře 2008 ve 22:22  • Odpověz
Petko...to je krásný...určitě je to zajímavější jak tady u nás...no pamatuju doby, kdy tenhle svátek měl i u nás velkou oblibu a spousta dětí s rodiči chodili...dneska ale už tomu tak není, navíc jsem se sama přesvědčila o tom, jací lidé jsou. Dokážou ti zavřít u paneláku i vchodové dveře, jen aby děti prý neotravovali...to se mi zdá už dost přehnaný. Aspoň dětem tu radost jednou za rok dopřát...
23. bře 2008 ve 23:15  • Odpověz
Holky...už máme na diskuzi 50 stránku to chce oslavu ne...třikrát HURÁ!!! Hurá, hurá, huráááááááááááááááá
23. bře 2008 ve 23:16  • Odpověz
Hezke rano:grinning::grinning: preji, tak at moc nedostanete, a na dalsi den si v phode sednete:grinning:

Jinak pripijim na tu nasi 50sátou ukecanou stranku :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

a jdu spat :grinning:
24. bře 2008 v 00:05  • Odpověz
Ahojky, vidím, že jsem tu dneska první :slight_smile:

JJ, pěkně se nám to tady načítá :grinning:

U mě už byl švagr se synovcem (2 roky), švagr mě na 3x popleskal karabáčem, prve jakože velikonočně, podruhé kvůli fotky, co dělala sestra do alba a když se jí to nepovedlo, dostala jsem ještě potřetí. Malý Robča objevil v obýváku na stole arašídy, kterí má moc rád a bylo po mrskačce. Nechtěl dát ořechy z ruky a nějaký tatar ho vůbec nebral. Tak pak mu ho švagr aspoň jako podržel v ruce a že mě plácá, aby si to mohla sestra vyfotit. Nu a potom jsem chodila s Robčou po bytě a hledal si tu výslužku od zajíčka. Chudák, pořádně nechápal, co má dělat, ale jak objevil pytlík, tak mu to došlo :grinning: Jinak dneska už nikoho nečekám, na oběd jedu k naším. Loni přišel manželův bratr se synem, ale letos, když je manža v práci, tak asi nepřijdou.

Já se velikonocům striktně nebráním, mám ráda tradice, kdyby u dveří zazvonilo nějaké dšcko, možná bych otevřela, ale nesměl by být s tatíkem a musela bych ho znát aspoň od vidění. Dneska si pustit někoho do bytu je dost odvaha, nikdy nevíš, kdo ti ho pak vybere. Škoda, že jsou dneska lidi takoví. Za chvilku nebudou Češi vědět nic o svých kořenech a tradicích a to je podle mě obrovská škoda. Já budu své děti určitě vychovávat v ůctě k předkům :slight_smile:
24. bře 2008 v 10:07  • Odpověz
v úctě, máme anglickou klávesnici a nezkontrolovala jsem si, které ú/ů je na které klávese :frowning2:
24. bře 2008 v 10:09  • Odpověz
Ja Velikonoce nemam rada, a krom toho krestanske velikonoce jsou v ne a po velikonoce jsou pohanske :wink: ano pokud budu met syna, tak urco o velikonocich pujde mrskat:grinning: nastesti bude met s kym ( dedecek zapracuje), manzel ten svatek taky nesnasi ( se bude muset premoct a jit:grinning:):grinning:

jinak ja dopekla mazanec z pekarny, tak jsem zvedava, jak bude chutnat:slight_smile:
24. bře 2008 ve 14:00  • Odpověz
Smil, dobrou chuť, hned bych si dala, ještě nikdy jsem domácí mazanec nejdela. Mám strach ho upéct, neumím tak propracovat kynuté těsto a jestli ho v rodině (manželově, u nás nikdo) peče, tak stejně neochutnám, páč se k nim nedostanu. teďka mám dost blbou náladu, měla jsem jít na oběd k mamce, měla mě segra vyzvednout po cestě z koledy, ale bylo skoro 12, kdyz jsem ji volala, kde jsou a ona, ze se jeste tak hodinu zdrzi. Tak jsem se nastvala a sedim sama doma. Celý den, páč manžel má ranní+odpolední. Docela se nudím, v TV mě nic nebaví, čtu sice perfektní knížku, Kráslovtsví stínů se to jmenuje, ale už mě zase hryže ten škaredý pocit, že se musím hýbat a ne ležet celý den s knížkou :angry:
24. bře 2008 ve 14:07  • Odpověz
peti no za me ho zpracovalo domaci pekarna a smes se da koupit v obchode jen tam das trocha vody, maslo tu smes a drozdi, a v prubehu muzes dat nastrouhana jablka, rozinky a orechy:slight_smile:
24. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz
no jo, ale to bych se musela už končně odhodlat koupit pekárnu. Cjystám se k tomu už snad rok a pak se vždycky najde něco přednějšího :unamused:
24. bře 2008 v 17:16  • Odpověz
vsak jasne, taky by jsme tu pekarnu nemeli, kdybychom ji nedostali od nasich na Vanoce :wink:
24. bře 2008 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.