• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Teďka děláme podlahu a stěny, což stojí tajy dost peněz, pak už aby se začalo šetřit na kapesné na dovolenou a pekárnu uvidím bůhvíkdy. No vlastně bych si ji mohla přát na narozeniyn v listopadu, můžou se složit manža a moji rodiče :slight_smile:
24. bře 2008 v 17:51  • Odpověz
:sunglasses: nas ceka zateplovani a ivf, takze vydaje budou celkem narocne :angry:
24. bře 2008 v 18:16  • Odpověz
holky, alespoň víte, na čem jste. Já se zítra musím objednat na utz, včera jsem to dostala. Tak počítám, že na utz půjdu asi tak 1.4., musím mít sebou zprávy o laparce, kterou mi zatím v nemocnici nedali, tak snad zítra bude hotová. Stejně tam ráno musím s holkou na logopedii, tak se na gyndě zastavím a zeptám se. Jsem zvědavá, jaký bude názor mého dr. z CARu na výsledek z laparky, zda budeme zkoušet i nadále IUI nebo nás bude ukecávat do IVF. :confused:
24. bře 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Petka, tu knížku co čteš už mám taky přečtenou, je dost napínavá že? Mám ji dokonce doma, jednou jsem si ji koupila když jsem byla dlouhodobě nemocná a přečetla ji za dva dny :sunglasses: . Barbara Erskinová píše zkrátka dobré knihy.

Smil, a jak se vede po zdravotní stránce?
Moky, Mareka a ostatní co nového?

My se vrátili kolem čtvrté hodiny teprve z chaloupky, bylo zam sněhu až, až, takže jsme si mákli s báglama na zádech jsme museli jít pěšky, protože když je nasněženo, tak nedojedeme na naše parkovišťátko. Jsem ráda, že už jsme doma.

Jinak si mě mrcha jedna hnusná i přes zabarikádované dveře našla. Probudila jsem se dnes s bolestmi břicha a tak náš další pokus je bez úspěchu :cry: . Tak musím, zítra naběhnout k dokymu a poradit se na dalším postupu.
A ještě nás čeká prohlídka bytečku, tak nám to snad vyjde.
24. bře 2008 v 18:39  • Odpověz
Ahoj sis, to me mrzi, ja uz doufala, ze to bylo vase uz posledni IUI :frowning2:

A jinak se me vede dobre, rekla jsem si , ze od zitrka zacnu hubnout, tak uvidim, jak dlouho me to vydrzi :angry: citim se jak masina a musim zabrzdit, prece jenom pres metrak uz je dost :angry:
24. bře 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
Smil, nevím já v ten náš úspěch moc nedoufala, osobně si myslím, že nás IVF nemine. Ale malá jiskřička naděje ve mě byla ale už pohasla, je mi dnes nějak smutno, ale zítra to už bude lepší.

Máš super předsevzetí, to ti jenom chválím a držím pěstičky aby Ti to hubnutí šlo jako po drátku.
24. bře 2008 v 19:34  • Odpověz
sis to verim, ze ti je smutno. Ja sice u prvniho neuspechu nesmutnila, ale chapu te :frowning2: a co, nas taky ivf nemine a ja jen doufam, ze pokud se zadari, tak to i vydrzi :wink:

jj precevzeti je super ale ted najit tu odvahu a hlavne vuli odolat vsem svodum:grinning:
24. bře 2008 v 19:43  • Odpověz
jinak sem si zase doplnila album, uz me hrabe:grinning::grinning:
24. bře 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
já si pokaždé říkám, že nebudu smutnit, ale stejnak mě to nějak udolá, ale jak píšu zítra to bude už ok, jdu mrknout na albíčko.
24. bře 2008 v 19:54  • Odpověz
vsak jasne sis:slight_smile: sem zvedava, co domluvis s dokym :wink:
24. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Dobré informace v tvém albíčku, potom až budu těhu tak mrknu pro inspiraci co si mám vzít do porodnice.
Taky jsewm zvědavá na dokyho co mi řekne, byla to už moje 4 stimulace, tak uvidím.
24. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz
jj diky, dala jsem si to i pro mou informovanost, pac se me to porad nechce hledat v pc:grinning:

no ja sem na tebe taky zvedava,pak dej echo :wink: ja jdu do centra 31.3., tak jen odufam, ze me reknou, ze uz to ivf pojistovna schvalila a ze dalsi cyklus to uz jisti :angry:
24. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
Smil, zajímavé album - pobavila mě tabulka velikostí, která třeba na naší Elišku vůbec nesedí. Je to dost orientační, naší holčině je 5,5 roku a kupuji jí oblečky ve.122/128. Je to dlouhán po rodičích :dizzy_face:, i když moje výška 176cm není zase tak moc. :grinning:

Sisi, je mi to líto, že to nevyšlo. tak třeba to klapne v dubnu mám oběma. :sweat_smile:
24. bře 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
Neboj Smil, jestli si zítra najdu čas tak sem písnu. Mám ranní šichtičku, tak se tam stavím jak půjdu z práce, doky by tam ještě měl být.
Tak zatím papa jdu si chystat sváču a věci do práce.
Dobrou noc. :slight_smile:
24. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz
dckami ja tu tabulku beru s rezervou, ale aspon orientace to jde:grinning:

sis ok, takdrzim pesti at ta dalsi varianta je prijatelna a pomuze:slight_smile:

ja se taky loucim, jdu cucet na Madagarskar :slight_smile: Dobrou
24. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz
jinak diky dckami za upozorneni, uz sem si tam dopsala, ze to nemusi pasovat a odpovidat:slight_smile: jdu
24. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz
cauky,
Kamco, tak to je škoda, co tě čeká jako další krok? já mám takový pocit, že jsme měla včera ovulku, aspoň si to myslím, pobolívalo mě břicho, jak bych to měla dostat, poprvé od revize. Hm, jenže sex s manžou jsme měli v sobotu ráno, včera nic a dneska ani zitra nehrozi, je v praci.

Sisi, je to dost napínavé, já nějak nevydržím ležet v knížce celý den jako dříve, a že jsem dneska měla příležitost, byla jsem celý den sama doma. Tak jsem dneska přečetla asi 150 stránek. Protože mě ale telka nebaví, asi se přesunu z obýváku do ložnice a budu ještě hodinku číst, pak musím jít spát. Tuhle knihu mi donesla kolegyně, že si ji musím přečíst. Zatím je to první od Erskinové, co ještě jsi od ní přečetla dobrého?
24. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
Tak mně se zdá výška výška 176 cm už jako docela vysoká. Při mých 158 cm... Stačilo by mi 10 cm navrch, ale to už nepůjde :frowning2:
24. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz
Petko, já právě nevím, co teď bude. :astonished: Včera jsem to dostala, takže musím jít 8-12 dc na utz do CAR. Musím si vzít sebou propouštěcí zprávu z nemocnice a uvidím, co mi na to dr. řekne. Na laparce mi vlastně žádný problém nezjistili, tak doufám, že budu mít vajucho a uděláme další IUI. U mě budou problémem ty protilátky proti spermiím a štítná žláza, počítám, že mi znovu udělají hormonální profil, zda se to po prášcíh zlepšilo, ale nechci předbíhat... Moc bych chtěla, abych se těch protilátek zbavila, protože pokud je mám, tak se sami snažit nemůžeme - pouze s ochranou a jsme závislí pouze na IUI, což se mi nelíbí. :unamused: Protože pokud to není zcela přesně načasovaný, je to na nic a i tak úspěšnost je nízká.
Takže jak jsem psala, zítra se objednám na utz a za týden budu moudřejší, snad. :fearful:
24. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj,
tak manža mi poplácal prdelku , bratr přišel ten mi dal silnější ranku a chtěl ještě ale já ho zabrzdila že mě nemůže hodně plácat tak se pak bál, a pak přijela moje hrůza strýc s bratránkem tak mi dali dvě slušné ranky ty ale štípli , ale mírnili se , rozhodně minule jsem si nemohla sednout a ted to bylo dobrý.
jinak holky kdy jste se testovali po umělém ?
Já chci počkat až na doktora až mi udělá test abych to nezakřikla, ale nevim zda to vydržim :grinning:
Každopádně tohoto týdne se bojim protože bych to měla dostat tak uvidím.... :frowning2:
24. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz
mareko...test se dělá po 14 dnech jako klasicky po IUI, ale stejnak je jistější odběr krve...já jsem si poprvé dělala test, protože jsem to nemohla vydržet a pak oba další pokusy jsem se na to vyprdla...je to v den, kdy jedeš na krev, takže cpát peníze do testu se mi nechtělo...ale je to na tobě
24. bře 2008 ve 22:26  • Odpověz
holky,
tak jsem objednaná n a utz na 1.4.ve 13.30 hodin, tak jsem zvědavá, na čem se po laparce domluvíme. :sweat_smile:
25. bře 2008 v 10:14  • Odpověz
Nazdarek vsem:slight_smile: mareko jak rika moky 14 dni po , a je lepsi to met primo zkrve od dr.:slight_smile: drzim palce :dizzy_face:

dckami tak snad se to ted uz pohne , ja jdu na UTZ 31.3.2008, dneska jsem tam volala a pry jeste nemaji schvalene prasky an ivf od me pojistovny, pry na to maji ze zakona 6 tydnu, tak jsem zvedava:grinning:
25. bře 2008 v 11:38  • Odpověz
Holky, která z vás kdysi psala, že pracuje na odd. řidičských průkazů?? Potřebuji radu, tak se přiznejte, prosím. :sweat_smile:
25. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz
ja an magistrate delam, ale ne na tomhle oddeleni :wink:
25. bře 2008 ve 12:49  • Odpověz
sis, tak jakpak si dopadla u dokyho?:slight_smile:
25. bře 2008 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky všem...
Tak jsem se na vaši radu objednala k doktorovi na přiští týden,tak jsem zvědavá,co mi řekne.. :confounded: Ráda bych se ještě zeptala,co znamenají ty zkratky IVF a IUI.. :slight_smile: díky..
25. bře 2008 ve 13:04  • Odpověz
Deei,
to jsou zktratky, které se používají při asistované reprodukci, ktrou většina z nás využívá: IUI (intrauterinní inseminace) - neboli inseminace, IVF (oplodnění in vitro) neboli umělé oplodnění. Hodně informací najdeš na stránkcáh www.neplodnost.cz
:dizzy_face:
25. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz
Dee tak at se zadari a jste oba v poradku:slight_smile:
25. bře 2008 ve 14:00  • Odpověz
hezký den děvčata...smil...tak jak jde hubnutí??? Už jsi se do toho pustila???
25. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.