• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
moky zdarec,pustila a nepustila:grinning: ale jo,pustila, zatim zacinam, takze po par tejdench uvidim:grinning:
25. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz
ahoj všichni...ta mrcha hnusná!!! zase přišla...sice se ještě nerozjela, ale už mám nafouklý břicho a špiním, takže počítám zítra se červená teta dostaví :grinning: :angry:
25. bře 2008 v 19:39  • Odpověz
Moky, u mě je od neděle také :confounded: Jenže tentokrát jsem jí čekala, vzhledem k tomu, že musíme mít ochranu jsem nic jiného předpokládat ani nemohla.

Mám radost, máme zamluvené ubytování na Śumavě na prodloužený květnový víkend, chceme jet na kola - 3 rodiny s dětmi, to bude paráda. už se těším. :slight_smile: Alespoň si aktivně odpočineme.
25. bře 2008 v 19:43  • Odpověz
jeste, ze me mrska neceka, ale i tak se ji dockam:grinning: dckami sumavu moc zavidim a preju hezke pocasi:slight_smile:
25. bře 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak jsem na skok tady.
Dneska jsem tedy naběhla k dokymu a řekla že naše 2IUI bylo núspěšné a tak si pročetl papíry něco se mě povyptával , mrkl na spermio, které máme ukázkové a potom mi navrhl zase jinou stimulaci - puregonem.
Tak mi zrovna jednu injekci sestřička píchla a ještě si mám přijít na dalších 6, každý den jedna. Prý se to dává ve větších dávkách na stimulaci před IVF, tak to prý zkusíme i před 3IUI. V pondělí jsem objednaná na ultarzvuk na 8:00 h., a prý mě potom bude sledovat co druhý den jak reaguji. Jsou to bohužel ale injekce, které se dávají do břicha, trochu to bolí, a prý se mi tam můžou udělat modřiny. No a to nejhlavnější, musím si je sama sponzorovat.

Smil, koukám, že máme ultrazvuk stejný den.

Jojo Dckami asi sem musela na tebe počkat, aby jsme si potom mohli zdělovat zážitky jak nám rostou bříška.

Petka já osobně mám doma to Království stínů, Stíny na ostrově, Dům ozvěn,jednu jsem měla půjčenou ale nemůžu si vzpomenout na název.
Ale ještě mám doma knihy od autorky, která píše podobně a ta se jmenuje Barbara Woodová a od ní mám doma Volání minulosti, Duhového hada, Posvátné místo,a půjčenou jsem měla Hvězdu Babylonu a od spolupracovnice mi slíbila na půjčení další knihy.
Jsou to velmi zajímavé knížky.

Moky, neboj s tou mrškou nejsi sama.
Mareka a jak se ti daří?
25. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já stále odpočívám, i neodpočívám, jak dělám ty svatební dekorace, tak prostě nemohu těm holkám říct počkejte si 3 neděle já pak začnu makat, takže pracuji ale jsou to ruční práce takže dobrý, zatim nevim jak to dopadne, protože mrška by měla dorazit tento týden, jsem po tom Ketu tak uvidíme jestli se zadaří či ne :unamused: tak pa mějtese
dckami zavidím ten víkend taky bych se někam zdejchla aby byl kllid :slight_smile:
25. bře 2008 ve 21:25  • Odpověz
ahoj, holky, přeji hezké ráno :grinning: U nás zase sněží a u vás?
26. bře 2008 v 06:26  • Odpověz
sisi, barbaru Wood mám taky moc ráda, četla jsem od ní snad všechno. teď naposledy Poslední šamanku, ale musím si od ní dát chvíli pokoj, protože jsem četla 3 její knížky za sebou - Duhového hada, Modrý kámen a Poslední šamanku - a už cítím, že musím dát pauzu. jsou to obsáhlé bichle a já to nezvládám. Nemám čas, anebo u toho usnu a pak mám z děje kulové. Vloni jsem pro změnu hodně četla S. Sheldona, ten taky píše perfektně. Není náhodou ten Dům ozvěn pdoobný Království stínů? jak jsem si četla hrubý výtah, tak mi to tak přišlo.

Mareko, ty děláš svatební deko? Já jsme si tež dělala na svatbu všechno sama. ruční práce miluju, ale vyrábět na zakázku na svatbu mě ještě nenapadlo. :grinning:
26. bře 2008 v 06:33  • Odpověz
jojo, dělám petko, vše svatební :slight_smile:
26. bře 2008 v 10:18  • Odpověz
Konečně se to venku trochu vybralo, ale je pořád dost děsná zima, hlavně teda fouká studený vítr, jinak by to sluníčko vzduch i trošku ohřálo. Ještě že mě to dneska moc nepálí, když je středa. Na víkend hlásí až 14 stupňů, viděly jste předpověď?
26. bře 2008 ve 13:12  • Odpověz
Nazdarek :slight_smile: tak dneska jsem si volala do pojistovny( pac nic nenechavam nahode a chtela jsem vedet, jakou lhutu na to ze zakona maji - ivf) a schvaleni posilali do centra minulej tejden, tak doufam, ze 31.3. kdy jdu na UTZ uz to dojde:grinning: a pokud jo, tak dalsi cyklus zacinam stimulovat na umelko:grinning: coz je zachvilku:grinning:

sis tak snad do tretice vseho dobreho :wink: uz to mjusi vyjit, ja doufam, ze nam to vyjde, kazdy se nam divi, ze uz jdeme na ivf, kdyz mame za sebou jen jedno IUI, ale asi to tak ma bejt, a popravde ja ivf uz chtela:grinning:
26. bře 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
Petka, Dům ozvěn je o mladém páru manželů ( Joss a Luke) s malým synkem, kteří se nastěhují do domečku, který zdědila Joss. Objevuje se tam duch zemřelého rytíře, který se dvořil Jossině dávné příbuzné a myslí si že je to ona do které se před léty zamiloval. No v každém případě je to hodně napínavé a trochu jiné než Království stínů, kde hlavní hrdinka upadá do tranzu.

Mareka tak hezky odpočívej, a jsi pořád ještě na nemocenské?

Smil, snad máš s tou třeticí pravdu. Budu na tebe myslet až budeš v pondělí na ultrazvuku.

Já byla dnes na dalším pichanečku do bříška, sestřička mi říkala jestli si to nechci píchat sama, ale já na to nějak nemám, a známou sestřičku taky nemám, tak budu chodit na pichanečky o víkendu do nemocnice.
Víte co je zajímavé? Včera jak jsem byla u dokyho, tak tam přišla celkem mladá paní a prý jim selhala HA a chtěla by to co nejdříve vyřešit (potrat). Tak jsem si pomyslela, že je na světě velká nespravedlnost. Ten kdo by moc mimíska chtěl ho nemá a ten kdo ho nechce otěhotní na to šup.

Jé holky ještě vám musím napsat dobrou zprávičku, konečně jsme našli byt podle našich představ a dneska jsme byli domlouvat podrobnosti. A když to dobře půjde, tak se na začátku června stěhujeme.
26. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz
sis rikam, ten rok 2008 je proste zlomovej, takze drzim palca a fandim at bytecek mate a do toho mimco :wink:
26. bře 2008 ve 20:27  • Odpověz
autor
Díky Smil, však budeme potom spolu těhulkovat a ukazovat si na fotečkách jak nám rostou bříška :wink: .
26. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz
sis na tu chvilku se opravdu tesim, az si tu vsici budeme rikat, ze se namto konecne povedlo, nic jdu spat:grinning:
26. bře 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
Však já už jdu taky na kutě, dobrou noc a zíta zase na koníkovi :wink: .
26. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz
dobré ráno :grinning: Tak dneska bude snad už konečně jaro.

Sisi, tak ať vám to s bytečkem všechno vyjde :grinning:

Zatím pápá, doufám že jste se krásně vyspaly :slight_smile:
27. bře 2008 v 07:43  • Odpověz
Sisi: jsem na nemocenské už od 3 března :grinning: v práci mě naštvali tak jsem přeci šla marodit a rovnou to vyšlo i na ten KET tak jsem stále , 7. mám jít na kontrolu , pokud se nic zvláštního nebude dít , tak uvidíme jinak jsem 9. den po Ket tak je ještě brzy si asi myslím :unamused:
27. bře 2008 v 09:35  • Odpověz
Mareko, tak se drž, ať to vyjde. :wink: Já jsem stále na neschopence a na kontrolu jdu 1.4., počítám,že od 7.4. nejpozději jdu do práce.
27. bře 2008 v 09:59  • Odpověz
Nazdarek, ted me tak doslo, kdepak se nam toulaji m24 a bel :confused:

jinak mareko drzim palce:slight_smile:
27. bře 2008 v 10:02  • Odpověz
no jo, ty dvě už tu hodně dlouho nebyly... :confused:
27. bře 2008 v 10:04  • Odpověz
bel je tehu to em je jasne, ze ma na praci neco jineho :wink: ale m24?
27. bře 2008 v 11:35  • Odpověz
jo, a ze o tom nic nevím, kde to psala?
27. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz
psala to tady ale nevim kolikata strana :wink:
27. bře 2008 ve 12:37  • Odpověz
já si taky nevybavuju, že by některá z nás oznámila, že je těhu :astonished:
27. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz
Tak jsem se koukala na její profil a album a knide nic o tom, že by byla těhu, nemá... tak nevím :sweat_smile:
27. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz
tak na 1. pokus jsem našla na straně 41, 25. února, že se jí ukázaly 2 slabé //, pak už se tu neobjevila...
27. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz
autor
Jo M24 a Bel nás nějak zanedbávají. Bel by mohla aspoň prskat těhu bacílky.
Tak jsem dnes vyfasovala domů 4 ampule puregonu a injekční stříkačky a od zítřka musím na injekce do nemocnice.
Mareka drž se, ať prolomíš tu velkou zeď.
27. bře 2008 v 15:57  • Odpověz
sis tak at ti to hlavne pomuze, hele a pero ti nenabidli? myslim misto strikacky, ja vim, ze u ivf aby si nemusela porad chodit k dr. na strikacky, tak davaji bud pero a nebo pregnyl cichas
27. bře 2008 v 16:56  • Odpověz
Koukám, že večer je tady mrtvo, tak já jdu do sprchy a spinkat. :pensive:
27. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.