• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
děkuji link dává nám to zabrat ale už jen sedačku do obýváku a pak nová chodba a je na dlouhou dobu hotovo..... :dizzy_face:
28. bře 2008 v 19:08  • Odpověz
diky musilka :wink:
28. bře 2008 v 19:08  • Odpověz
link :grinning: já se ráda vyjadřuju za druhý :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2008 v 19:09  • Odpověz
musilka-a co schovavas v kupelni v tych skrinkach? musi byt v nich poriadne vela priestoru.. :wink:
28. bře 2008 v 19:09  • Odpověz
link tak to jo:slight_smile:

musilko, takovej mistni tiskovej mluvci:grinning::grinning: jinak grafik zatim jde, ale ses na zacatku tak jsem zvedava :wink: ja sem merivala a vse daval zase na fertilityfriend.com
28. bře 2008 v 19:11  • Odpověz
link no v tý vedle záchodu je schovanej ležící bojler :grinning: ta skříňka je jen kamufláž :grinning: a jinak ručníky koš se špinavym prádlem saponáty :grinning: a kyblik :grinning:
28. bře 2008 v 19:11  • Odpověz
musilka-a tie venceky su nadherne,mozes ist predavat :grinning:
28. bře 2008 v 19:13  • Odpověz
link no to by mě zas nebavilo já musim mít každej jinej a moje fantazie je množstevně omezená :grinning: udělám tak 4-5 a konec :grinning:
28. bře 2008 v 19:14  • Odpověz
ja sa tiez snazim o nejake vytvory,ale nie su take pekne,ako tvoje,fakt super :slight_smile:
28. bře 2008 v 19:15  • Odpověz
link no děkuji za pochvalu za to ti něco přivezu k vám na Slovensko v červnu jedu k Popradu na dovču :grinning: Spišská Ves je kousek :grinning:
28. bře 2008 v 19:17  • Odpověz
no som zvedava ci prides... :sweat_smile:
28. bře 2008 v 19:20  • Odpověz
no tam u vás je krásně. Loni jsme zbrázdili Oravu a teď chceme zvládnout Vysoké Tatry. Je tam nádherně. Čekej mě na kafčo :wink:
28. bře 2008 v 19:24  • Odpověz
JJ Slovensko je moc hezke a hlavne sa mi veľa paci slovenstina :wink:
28. bře 2008 v 19:24  • Odpověz
zdarec holky :grinning:
28. bře 2008 v 19:25  • Odpověz
zdarec moky:grinning: jak se vede zenska?
28. bře 2008 v 19:26  • Odpověz
smilers i mě strašně krásně se poslouchá. A hlavně jsou Slováci mnohem víc v pohodě než my tady. My pořád stresujem a oni jsou takový přátelštější :sweat_smile: :dizzy_face: A miluju jejich termály :dizzy_face:
jsem ráda, že je konečně víkend, jsem nějak po tom týdnu po svátkách přešlá
no a teraz musim odist,lebo manzel si zmyslel pozerat nejaky horor,tak idem...skoda,tak neskor papa

musilka-sa tesim,uz mas nachystany hrncek na kavu :wink:
28. bře 2008 v 19:27  • Odpověz
musilko sice mam rodinu na slovensku z tatovi strany, ale myslim, ze jak slovaci i cesi jsme vsici v pohode :wink:
linka no to ne 3 měsíce starý kafe nechcu :grinning:
smil...ahoj i tobě :wink: Jo vede se celkem fajn...červená teta, tak já nazývám mršku, se mě stále drží, takže nic z toho...s baráčkem to taky nevipadá dobře, neuznali nám ho, že prý nám spadne na hlavu, jsou to debilové, tak jsem z toho celá rozmrzelá, už jsme do toho nacpali peněz a oni si takhle vymejšlí, tak uvidíme, co dál...teď zkoušíme půjčku z banky, tak snad vyjdou vstříc
28. bře 2008 v 19:28  • Odpověz
musilka-vravim,ze iba hrncek,kavu az ked prides :grinning:
linko mej se hezky:slight_smile: moky mluvis me z duse, taky jsem rada, ze je patek:grinning:
Holky taky mizim máme tulící víkend pá :wink: :grinning:
28. bře 2008 v 19:29  • Odpověz
moky tak drzim palce, at se s barackem umoudri, njn uz aby ta mrska nedosla 9 mesicu, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2008 v 19:29  • Odpověz
* jo a nevypadá, sem to češtinář, skoro jak negramot :grinning: :grinning:
28. bře 2008 v 19:30  • Odpověz
smil...to jo, no moje zkušenost je taková, že já to neměla 2,5 roku, a těhulka jsem taky nebyla :confused: ale však ono to přijde, teď už to dostávám pravidelně a je to na matce přírodě...podle mého jde jen o to, nezaměřit se jen na to dítě, protože pak se jakoby to tělo brání proti tomu, takže vyčistit si hlavu a nepřemýšlet o tom tak vehementně. Já vím, ono je to těžký, stále to vrtá v hlavě a chceme to moc, ale myslím si, že v momentě, kdy to nejméně budem čekat, to vyjde
28. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
moky, jj na to nemyslet, to je ten strasak pro vsechny snazilky, muzu ti rict, ze diky tomu, ze jsme to zacli resit v caru sem vic v pohode a dokonce se na ivf i tesim, ale samo, jsem nohama na zemi, ze to nemusi vyjit, pocitam se vsim :wink:
28. bře 2008 v 19:34  • Odpověz
musilko ahoj a at se to tuleni vyplati :wink:
28. bře 2008 v 19:34  • Odpověz
smil...přesně tak, hele já mám za sebou tři IVFky a dneska mi to přijde, že jsem na to nějak moc spěchala a nic z toho nevyšlo...taky mám pocit, jako kdyby jsem šla jen za tím i přes mrtvoly jak se říká a teď jako bych stála pevně nohama zase na zemi...jsem ráda, že z ničehož nic se mi rozjela ta mrška, takže pevně věřím tomu, že i pokud zhubnu to vyjde přirozeně a kdyby ne, tak půjdem do dalšího IVF, ale to tak možná za dva roky
28. bře 2008 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.