• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
jo jinak už mám dole 6 kilo, zítra jdu plavat a v pondělí na aerobic, ve čtvrtek na trampolínu, já ty kila udolám!!! :grinning: :angry: :grinning:
28. bře 2008 v 19:37  • Odpověz
moky tak to ses dobra, ja sem sice rikala, ze to udolam, ale nejak to nejde, uz dvakrat se me to podarilo a do tretice porad ne a ne se k tomu dokopat :angry:

ja na ivf nespecham, ale chtela jsem to zkusit uz ted, na co cekat :wink:
28. bře 2008 v 19:40  • Odpověz
noooooo a už tu jsem zase sama
28. bře 2008 v 19:40  • Odpověz
smil...to ano, já popisuju, jak jsem to brala já a ono za půl roku zvládnout tři IVF, no teď se mi to zdá jako fofr...taky jsem mohla možná vyčkat a dát se psychicky do kupy, než jen brečet, že to nevyšlo a hned se hnát do dalšího...
28. bře 2008 v 19:41  • Odpověz
nejses tu sama:grinning: ja tu porad sem
28. bře 2008 v 19:43  • Odpověz
jj vidím :slight_smile: co plánuješ na dnešní večer?
28. bře 2008 v 19:44  • Odpověz
moky co bylo bylo, nema cenu polemizovat :wink: defakto i u nas jde vse rychlo, ale me to neva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2008 v 19:44  • Odpověz
planuju to, ze asi s manzou skoukneme nejakej filmecek, uz zase me boli v krku, tak bomba a co ty planujes?
28. bře 2008 v 19:45  • Odpověz
já mám pocit, jako kdybych se pohybovala v tiché domácnosti...já zrovna teď sedím u netu, manža kouká na telku a pes mi spí pod nohama. Ticho jako v hrobě...ale plánujem hodit nějakou hru u kafe a pak asi spát nebo čučet na telku, protože Fanda jde zítra do práce...takže takovej nudnej večer
28. bře 2008 v 19:46  • Odpověz
no manza zrovna venci psiska:grinning: ale jinak mame podobne jak u vas, s tim, ze ja jsem na netu nebo hraju simsy:grinning: a manzel pise recenze nebo programuje, nu a psisko lezi na pohovce, dalsi pes je v sini, a dalsi pes je u nasich v pelechu, nu a dva kocouri si davaji slofika:grinning::grinning::grinning:
28. bře 2008 v 19:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to tam máte super... :grinning: :grinning: :grinning: No nic, jdu koukat na tu bednu, měj se hezky, kdyžtak zítra tady, papá
28. bře 2008 v 19:51  • Odpověz
jj taky jdu cucet na bednu, mej se fajn a uzij si hezky dnesni vecer :wink: jj kdyztak zitra, ale asdi az vecir:grinning: tak papa
28. bře 2008 v 19:52  • Odpověz
čau holky, my jsme byly ted v půjčovně a máme dvd samá romantika :slight_smile:)))
to měl můj radost , když mě tam viděl co vybírám:slight_smile:)
takže budu dnes plakat
28. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz
holky, tak Eliška už nemá zoubek. Kýval se jí tak, že taťka za něj malinko vzal a zůstal mu v ruce. Elinka byla hrozně statečná, ani neplakala, smála s tomu, vůbec to prý nebolelo ani to moc nekrvácelo. Zítra chce vytrhnout i ten druhej. Hned jsem jí vyfotila, abychfotečku poslala i dědovi do Kanady, tak dám fotku do alba. :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak jak se máte o víkendíku?
U nás neí počasí nic moc, prší :angry: , a já se těšila, že bude svítit sluníčko a dám vyvětrat peřinky do okýnka a ono nic :unamused: .

Jinak já jsem 6DC, mrška nikde, nějak jsem ji měla krátko, když chodím na ty injekce, až jsem kukala.
Dneska si jdu na5 injekci, ještě 2 a bude to.

Smil, oni mi to pero na tio píchání nenabídli (asi nepodstupuju léčbu na IVF), to se prý dávají větší dávky puregonu.A já se sama jehlema píchat nebudu. Ptala jsem se manžela, a ten říkal, že by to taky nezvládl.

Dckami, tak to bude mít Elinka za chvíli krásné nové zoubky, to je super, že je tak statečná.

Moky s tím domečkem to mě moc mrzí. A co máte tam špatné stropy nebo co je tam takového, že vám ho nedovolí opravovat?

My už jsme sepsali s právníkem smlouvu o koupi a dali jsme ji prostudovat paní, co od ní ten byt kupujeme. Je to na dobré cestě, tak doufám, že se za 2 měsíce budeme stěhovat. Ještě ovšem musíme vyřídit záležitosti s penězmi.

Vítám mezi námi Musilku a Link.

Mareka já taky ráda romantiku, ale manžel ji moc nemusí, tak se potom dívám sama.
29. bře 2008 v 09:49  • Odpověz
Ahojky vsem, sis tak to jo:slight_smile: dckami vcera jsem jukla na elisku:grinning: dobry :grinning:
29. bře 2008 v 10:41  • Odpověz
sisi...nechápu to, tomu chlápkovi se to prostě moc nelíbilo, tvrdil, že za 19 let to ztratí hodnotu, při čemž předpokládá, že se na tom neudělá nic, takhle nám to odůvodnil. Baráček je sice starší, žádná nová vilka, ale i tak nemá žádnou prasklinu, nic. Prostě jen to není jeho styl a proto nám to odmítl. Víš co, já budu kvůli tomu tak dlouho s manžou lítat, až ho prostě dostanem, když už jsme do toho vrazili prachy. Ptali jsme se v ČSOB a tak prý, že jsme v pohodě a v pondělí tam máme jít, oni to pošlou na schválení a do 15 minut budem vědět. Když to odsouhlasí, hned nám půjčujou peníze a bude to. Takže doufám, že jsou lepší. už jsem se poučila a ode dneška od Lišky už nic nechci. Nejsem s nima spokojená. S manžou vyděláváme dohromady40 - 45 tis. a přesto nám nejsou schopný půjčit "blbých 500 000" tak ať se jdou ...
29. bře 2008 v 11:15  • Odpověz
mokynko: tak ta liška je pěkně vypočítavá, to bych od nich nečekala
sis: tak jsem si pustila film romantiku, a já normálně vytuhla u televize, pak mě manža vzbudil na prášky, a pak už jsem za boha neusla , hrůza
jinak zatim mrška nedorazila , jsem po ET už 11den :wink:
29. bře 2008 ve 12:11  • Odpověz
mareko...tak to předem gratulka, zatím teda k tomu, že mrška se ještě nedorazila a snad už taky ani nedorazí, ať ti to vyjde
29. bře 2008 ve 13:39  • Odpověz
holky, právě mi skončily vycházky a jsem doma, byly jsem s Elí a s mamkou na zámku, byla tam pravá česká zabijačka, fakt tam zastřelili prase atd... Davy lidí, jako vždy, když se v tom našem zapadákově něco děje. Potom jsem zašly do cukrárny na zmrzlinu a na dortíčka, mňam
Ještě chci stihnout vyluxovat a vytřít chodbu než přijde taťka z garáže a mám hotovo. :wink:

Mareko, to je dobrá zpráva. :wink:

Holky, zkoušela jem úpravu fotek, tak se jukněte...
29. bře 2008 v 16:06  • Odpověz
dckami-krasne fotecky,si sikulka :wink:
29. bře 2008 ve 20:10  • Odpověz
kuk:grinning: dckami hezke foto a na svatbe Vam to moc sluselo:slight_smile: zdravim linko :wink:
29. bře 2008 ve 20:11  • Odpověz
ahoj smilers,co robis?
29. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz
linko cucim na primu na hele vole, kde mam karu:grinning::grinning: a co robis ty?
29. bře 2008 ve 20:21  • Odpověz
ja bludim po nete a neviem si nic najst,co by ma zaujalo :unamused:
29. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
tak to ja si vzdycky neco najdu, smejdim po cestovkach nebo si ctu na diskuzi o egypte, nebo na dalsi servery o miminach:slight_smile:
29. bře 2008 ve 20:27  • Odpověz
smilers-ked mna uz zacina vsetko stvat,mam nejake problemy v rodine a zacina mi to prerastat cez hlavu a nad nicim sa uz pomaly ani neviem odreagovat.. :frowning2:
29. bře 2008 ve 20:29  • Odpověz
njn to ti verim,jak je neco v rodine, tak t stoji vzdyky za prd :confounded: na to je nejlepsi si pustit nejkaej fajn film a nebo cist zajimavou knizku a nebo zacit problemy resit, pokud jsou v tve rodine, nemyslim blizcci
29. bře 2008 ve 20:31  • Odpověz
ano su v mojej rodine,ale rozkaz dospelemu,ked ma svoj rozum...
29. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz
njn jak se zabejci, tak se s nim pak neda nic resit :angry:
29. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.