• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
:sunglasses: jsem holka šikovná, já vím, tak dobrou, pádím taky
29. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz
uvidíme, oni se dnes přeřizujou hodiny jo :grinning: málem bych zapomněla :grinning:
29. bře 2008 ve 21:42  • Odpověz
ahojky, to je dneska konečně jarní den, že? Doufám, ýe jste pěkně venku, my půjdeme za chvilku taky, jen co dopere pračka a pověsím to :slight_smile:
30. bře 2008 ve 12:54  • Odpověz
Nazdarek vsem, jj peti dneska je fakt nadherne, pracku mam uz dopranou i pradlo povesene, ted si dam slofika a pak pujdeme asi grilovat spizy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. bře 2008 ve 14:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
30. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz
ahoj link :grinning:
30. bře 2008 ve 14:59  • Odpověz
cau musil :angry: :grinning: som ti smiesna? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2008 v 15:00  • Odpověz
no jasně hahaha link hahahahahahahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

teda ty máš humoru při neděli :sweat_smile: Já mám teĎ plodící hodiny :grinning:
30. bře 2008 v 15:01  • Odpověz
ahoj linko a musilko:slight_smile:
30. bře 2008 v 15:01  • Odpověz
musilka tak co tu strasis,pal do postele,plodit,plodit a plodit !!!! :grinning:
30. bře 2008 v 15:02  • Odpověz
ahoj smilers, spizy ugrilovane? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mnam
30. bře 2008 v 15:03  • Odpověz
linka ještě ne až večer :grinning: Dneska ráno v osm jsem si píchla Pregnyl a po něm by do 24 hodin mělo dojít k ovulce. Takže budeme plodit dneska večer po lahvi šampusu s jahodama :grinning: :grinning: :grinning: zítra ráno než půjdeme do prác a zítra až přijdeme z práce a pak než půjdeme spát a prostě to musí vyjít :grinning:
30. bře 2008 v 15:04  • Odpověz
já chci taky špízek ňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. bře 2008 v 15:05  • Odpověz
ahoj holky,
dnes jsem začala špinit , mám z toho strach , volala jsem dokymu a ten mi říkal že místo zavádění mám utrogestan polykat , a pak řekl že si mám přijít 14 den po KET na gravitest , tak já nevim :unamused:
30. bře 2008 v 15:05  • Odpověz
mareka kolik dní jsi teď po KETu?
30. bře 2008 v 15:06  • Odpověz
12 den po Ket musil :unamused:
30. bře 2008 v 15:06  • Odpověz
mareka :unamused: takže v úterý jdeš na krev jestli to chápu dobře. Mohlo by to být jen čištění dělohy před je to jen výtok s krví nebo čistá krev
30. bře 2008 v 15:07  • Odpověz
krev to není , jen špinění do hněda :frowning2:
v pondělí zavolám do gestu a zeptám se co a jak tak uvidim třeba to do té doby dostanu b :frowning2: huž :frowning2: l :frowning2:
30. bře 2008 v 15:14  • Odpověz
mareka já bych neházela flintu do žita nestresuj se a uvidíš myslím si že to bude dobré jensi miminko dělá úklid v děloze
30. bře 2008 v 15:15  • Odpověz
já se bojim :frowning2:
30. bře 2008 v 15:21  • Odpověz
neboj mareka moc ti držím palce a tvému miminku :wink:
30. bře 2008 v 15:40  • Odpověz
zase si říkám, že když to má přijít tak to přijde a nic tomu nezabrání , ale dělám pro to vše abych si pak nic nevyčítala takže ležim, piju a ležim, manža kmitá jak blázen :grinning: prý mi dnes udělá špagetky mnam už se těšim ted mijen nádobí, a to mi říkal že ho mít nemuže protože se mu dělá ekzem a je hodnej že to umije :grinning: a ještě ty špagetky to už se těšim :grinning: a na to že se bojim chodit na wc :unamused:
30. bře 2008 v 17:28  • Odpověz
mareko nesmis si to tak zabirat, opravdu, proste co se ma stat se stane a stejnak to neovlivnis, kazdy ti tu drzime palce, takze zadne chmury a halvne pozitivne :wink:
30. bře 2008 v 17:42  • Odpověz
a propo ty si absolutne nic nemusis vycitat, tento proces je uz jen na prirode a na tele a hele ja verim, ze se to povedlo :wink: a me se vetsinou ty prognozy plni :slight_smile:
30. bře 2008 v 17:44  • Odpověz
a jeste neco, spineni muze taky znamenat ze se vajicko uhnizduje, takze se hlavne nestresuj, protoze stresem tomu moc nepomuzes
30. bře 2008 v 17:48  • Odpověz
a uz zase si tu povidam sama pro sebe:grinning::grinning::grinning:
30. bře 2008 v 17:48  • Odpověz
čauky, holčiny, tak zpátky z procházky? Byla jsem s mladší sestrou před barákem na chvilku hrát softtenis, ale pak na nás furt čuměl nějaký chlap, tož jsme to raději zabalily. Manžel se před chvílí vrátil z ryb, chytil samozřejmě kulové, že. teď se kouká an nějaký film o válce, cosi z Iráku, jak se jmenuje, nemůžu si vzpomenout. Jo už vím, Křest ohněm. Mě na krváky neužije, tak jsme se šla podívat za vámi :grinning:
30. bře 2008 v 18:18  • Odpověz
peti jj venku bylo dnes fakt nadherne, ted uz je tam zase zima:-/ tak to u nas v rybnicku mame 3 karasy okrasne :grinning:
30. bře 2008 v 18:47  • Odpověz
ahoj všem,
Smil - máš novou fotečku?
Mareko, neboj, musíš věřit, že to bude dobrý. :wink:

Já se zítra chystám k obvoďákovi pro lístek na peníze, v úterý jdu na utz a pokud vše bude ok, tak počítám, že od čtvrtka pomažu do práce. Je mi fajn, akorát jizvy jsou trochu bolestivé a bolí to při zvedání těžkých věcí, nemůžu ani holku pochovat - no , ona váží přes 20 kg, žádný drobek. :slight_smile:
30. bře 2008 v 18:52  • Odpověz
dckami jj mam :sweat_smile: mam i spolecnou s manzilkem v albu :wink: ja se chystam taky zejtra k dr, ale do caru, na utz zda u me probehla ovulace a domluvit se na praskach a hlavne se domluvit na to ivf, ted aspon vim, ze to uz pojistovna schvalila a poslala :wink:
30. bře 2008 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.