• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
smil držim palce,
petka : taky bych sportovala tak mi to chybí, ale ted je to napdr ale co bych neudělala pro to možná uhniždující se mimi :grinning: zatim jsem v klidu hrozně malinkato špiním jeto skoro vůbec nc, horší bude pokud se dostaví tak pak budu smutná ale zase se budu těšit na další :slight_smile: a příště budou dvě
smil: doufám že se nepleteš v odhadu :grinning:
30. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil, zítra Ti budu držet pěstičky, až půjdeš na ultrazvuk.

Mareka, držím pěstičky aby se miminko nepustilo a drželo se co mu síly stačí, neboj bude to v pohodě :wink: .

Tak já dnes byla s manželem po píchanečku na procházce, bylo fakt kráááááááááásně. Jsme si to užívali.

Moky to seš holka šikovná, že tak hubneš, jen tak dále.

A ostatní jak se máte?
30. bře 2008 ve 21:05  • Odpověz
ahoj Sisi,
ten tvůj příspěvek mě pobavil :grinning: :grinning: :grinning: , chvíli jsem přemýšela, jaký "píchaneček" máš na mysli, zda se nám ta diskuse nezvrhla... Předpokládám,že to byla injekce nebo se mýlím???

Hlásím, že Eliška přišla dneska i o druhý zoubek :grinning:
30. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz
dckami- elí je šikovná , já tenkrát kousla do jabka a taky ´mi vypadl ale nenechala jsem si na ně šáhnout :grinning:
30. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz
hezké ráno, holky. taky vám ten víkend tak rychle utekl?

Kamčo, vůbec bys neměla zvedat těžké věci, ať už jsi po zákroku nebo ne. Já se teda snažím to nedělat,a le někdy to stejně jinak nejde.
31. bře 2008 v 07:04  • Odpověz
mareko, to je jasné, že se musíš šetřit. nemysli si, jakmile zjistím, že jsme těhu, tak raketu pověsím na hřebík. Protože v té naší sestavě se nedá hrát pomalu, to bych ostatní zdržovala a nakrkla, hlavně jednu kamarádku, páč ta chodí hrát vyloženě kvůli pohybu, aby zhubla. No později v 2. trimestru, kdyby nebyly problémy, tak bych snad mohla ukecat někoho, kdo by se mnou hrál jenom rekreačním tempem, nějakého amatéra, ale když se mnou nikdo nechce, že nemá čas, že to neumí a všelijaké podobné výmluvy...
S tím špiněním nic nenaděláš, je mi jasné, že člověka to stresuje, myslí pořád na to, aby nepřišla červená tetka, ale přece jenom zkus myslet pozitivně. Já jsem se taky pořád hlídala, pořád jsem měla pocit, že už je mrška na cestě, jen dorazit a ona nikde, bolelo mě furt břicho přesně jako při MS. No a pak jsem jednou zašpinila a už jsem jela do špitálu :unamused: .

Haha, vidíš, Kamčo, ta sisi nám tu plete hlavu, že. takové dvojsmysly a jak to pak má člověk chápat :grinning:
31. bře 2008 v 07:11  • Odpověz
pěkné ránko i ode mě, mareko...vydrž, za chvíli budeš vědět, jak jsi na tom, držím moc palce, mimochodem, já když poprvé otěhotněla, také jsem špinila, prý je to čištění těla, takže musíš holt vydržet a vyčkat na testy krve, buď silná.
Holkyyyyy...tak mám po mršce, konečně, tak jsme na to hned hupli a zkusili tu prstíkovou metódu :grinning: tak uvidíme, snad to vyjde. Dneska jdu jinak vyřizovat papíry ještě pro tu půjčku, tak snad to uznají, jinak se trefím. Když to neuznaj, tak máme poslední možnost v tom ČSOB, tak snad tam nám půjčej, to by v tom byl čert, aby ne s našima penězma s Fandou. Prostě to musí vyjít.
31. bře 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
Krááááááááásnééééééééééé rááááááánko :slight_smile:

Vidíš Dckami, mě to ani nenapadlo, že to má dvojí smysl, ale aspoň jste se pobavily :grinning: .
Myslela jsem samozřejmě injekci.

Petka , ne vůbec vám tu nepletu hlavu, jen píšu co mi přijde na mysli.

Moky držím pěstičky ať vám to v té bance vyjde :wink: .

Mareka tak jak je dnes, už je líp?

Smil a co ty jak se cítíš před ultrazvukem?

Já už ho mám zdárně za sebou.
Děložní sliznice je můj 8DC 6mm a na pravá straně jako vždy mám spoustu malých folíků a na levé větší jeden ale neřekl kolik mm je. Stejnak mi to připadá divné, něco si tam zamumlal, bych řekla, že to nevypadá moc dobře :frowning2: .
Ještě odpoledne mám jít ( než půjdu do práce) na další puregon a připsal mi ještě 2 dávky a ve čtvrtek mám přijít opět na folikulometrii. Tak se potom uvidí co a jak. Já osobně si myslím, že nám IUI nevyjde, budeme muset absolvovat IVF, ale zatím jen maluju čerta na zeď.
Málem jsem se potkala u dokyho s největší drbnou u nás v práci. Potkaly jsme se ale naštěstí na chodníku, tak nemůže vědět od kama jsem šla.
Ona je totiž těhu a chodí na kontroly a já nestojím o to aby naše nezdary roznesla po firmě.
31. bře 2008 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky...přidávám se k Vám, ovšem jetsli teda můžu...po víc jak roce snažení se mi na čelo taky připsal titul: "pokročilá snažilka"...pyšná na něj teda nejsem, ale co se dá dělat...snad se naše snažení zase posune někam dál...no, uvidíme...
31. bře 2008 v 11:11  • Odpověz
Můžete mi některá popsat, jaká vyšetření nás s manželem po roce snažení čekají...? Mám z toho celkem strach...dřív jsem si vůbec nepřipouštěla, že otěhotnět je nějaký problém.....zdá se, že je to spíš zázrak...
31. bře 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
Ahojky blueberry, vítej mezi nám :slight_smile:
Takže v krátkosti ti písnu co tě čeká a nemine.
Aspoň já tohle všechno absolvovala.
3 den cyklu odběr na FSH, LH E2, PRL, TSH
já byla v týdnu po menzes na rentgenu, popisovala jsem to tu na začátku témátku tak můžeš mrknout, ale ty na to nemusíš, já byla zjišťovat průchodnost.
12DC sono, jestli probíhá ovulka
23DC další odběr na PROG a PRL
No a potom jsme měli donést spermijky na spermio

Aspoň tohle jsem všechno absolvovala já.
V každém případě na nic nečekej a rychlw k dokymu, ať víš na čem jsi.
Věř mi opravdu není co odkládat.
A kolik Ti je let?
31. bře 2008 v 11:30  • Odpověz
ahojky,
tak jsem si byla u obvoďáka pro lístek na peníza a chtěla jsem jít od práce, mám smůlu. :angry: Jizva v pupíku se moc nehojí, je tam stále krvavá krusta, tak to musím máčet v heřmánku. Ukončit neschopenku mi nechtěl, že to chce napsat od gynekologa, tak snad zítra to dopadne v CARu dobře a pustí mě i do práce. Dnes jsem 14 dní po laparce a je mi fajn, tak snad mě pustí, za 60% platu se mi doma být nechce, když to není nutný...
31. bře 2008 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes jsem si schovala moč :grinning: udělám si test at vim na čem sem , to čekájí je šílené přeci jen jsem dnes 13 den po KET , udělám si ho dnes odpo až naši pojedou nakoupit tak mamča říkala že ho koupí a hned prý několik :grinning: oni se taky těší :frowning2: :slight_smile:
Dnes je mi dobře jen když si vemu ten utrouš tak pobolívá podbřišek ale pak je to zase ok, ještě že už nezavádím :slight_smile:
Jinak dnes jsem taky toršku špinila ale krev nic tak nevim, a ten test si udělám a zítra zavoálm do gestu to bude 14 den od KET tak jsem zvědavá co mi řeknou :wink: dnes se ještě bojim tam volat
31. bře 2008 v 11:58  • Odpověz
Mareko, tak to je fajn, že mrcha nepřišla, to bude dobrý, uvidíš, že budeš těhulka. :wink:
31. bře 2008 ve 12:38  • Odpověz
no atdy toho od rána přibylo, vůbec nestíhám :slight_smile:
31. bře 2008 ve 12:58  • Odpověz
Moky, tak to mi ani neříkej, že jsou takové problémy s půjčkou. my máme teda s manželem mnohem menší měsíční rozpočet a kdybychom potřebovali prachy, tak nám je snad ani nedají jo? No to je teda hnus, velebnosti.
31. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz
ahojky, boruvko. tebe jsem už někde v diskuzi viděla, nebo se pletu ?

Kamčo, raději moc do práce nespěchej, přece nechceš, aby se ti udělaly nějaké zbytečné srůsty. Já vím, že být na lístku se pak na rozpočtu dost pozná, ale když jde o mimi... :wink:

Holky, tady je dneska blázinec. Už aby bylo 17 hodin. venku tak hezky a já tu sedím na bembeřici. O víkendu má být samozřejmě ošklivo, že. Kurňa brňa to je nespravedlivé :frowning2:
31. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz
Díky moc Sisi :slight_smile: Jsem z toho všeho dost na rozpacích...kolem mě samé těhotné...i holky, co jsou mladší než já..je mi 24let...teď tě asi napadne, že mám času dost, že jsem mladá a tak...že není kam spěchat....tyhle věty poslední dobou nesnáším...rok snažení není dlouhá doba, ale ani ne krátká....
31. bře 2008 ve 14:22  • Odpověz
bluebery, jsem stejně stará a snažíme se 3 roky a půl, takže vím o čem píšeš a jak se cítíš :wink:
není to moc příjemný ale co můžem dělat, koukej dojít dokymu pokud nemáš nic rozjetého a pustte se do toho :slight_smile: já už mám za sebou 1.ICSI+IUI, a ted čekám jak mi dopadl 1.KET :slight_smile:
31. bře 2008 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky, abych Vás uklidnila, tak mně je 28 a nedaří se mi otěhotnět už 6 let, příčina neznámá. Jsem z toho psychicky dost zdeptaná, mimochodem to je obrovská zkouška v manželství. Přeji Vám všem ať najdete brzo na testíku 2 čárečky :slight_smile:
31. bře 2008 v 16:51  • Odpověz
anty,
tobě držime taky palečky , jsem zvědavá jak mi dopaenm všichni :unamused:
31. bře 2008 v 17:23  • Odpověz
ja mam v rodine 2 holciny, ktere taky nemuzou otehotnet. obe byly na interrupci a pak toto, ta ejdna byla 3x na umelem opledneni, ale bezuspesne, ta druha ma za sebou laparky, profuky a podobne. No i kdyz si rikam, ze u obou se seslo nekolik faktoru, obe taky dost kouri...
31. bře 2008 v 17:52  • Odpověz
mareko, takova pekna holka, proc si sem nedas fotecku?
:dizzy_face:
31. bře 2008 v 17:52  • Odpověz
petko : se nechci vystavovat :grinning: udělala jsem si te :grinning: st bohužel :frowning2: :angry:
31. bře 2008 v 17:55  • Odpověz
aaaale, tak to mě mrzíííííí . ALe možná, že bys to měla testovat na čerstvé moči a ne na "odstáté", zkus to ještě zítra s čerstvou :slight_smile: a hlavně nevěš hlavinku :dizzy_face:
31. bře 2008 v 18:00  • Odpověz
to neni o vystavovani, alel že člověk aspon ví, s kým má tu čest :grinning:
31. bře 2008 v 18:00  • Odpověz
zdárek
31. bře 2008 v 18:03  • Odpověz
petko...no ti nevím, možná proto, že chcem půjčit jen " 500 000", být to asi 2,5 melounu, tak bych tipla, že půjčem okamžitě, protože z toho něco maj, ale z téhle směšné částky budou mít nízké úroky...tak si to alespoň vysvětluju já
31. bře 2008 v 18:05  • Odpověz
Ahoj Moky!!! :slight_smile:
31. bře 2008 v 18:06  • Odpověz
Tak jak jsem četla, vypadá to, že na tom mimču stejně pracujete, co?! :wink:
31. bře 2008 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.