• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
smilers jsi milá, ale po 14 měsících marného snažení, mé PCO, laparoskopii, manžoově špatném spg s doktorově vyjádřená, že s IUI je stejně pravděpodobnost dooost malá se těžko udržuje optimismus a veselá mysl. No ale snažím se.
25. říj 2007 v 19:23  • Odpověz
Holky, prosím, jestli jste ještě nehlasovaly, dejte hlas Nelušce (číslo 6)

http://www.babyportal.cz/soutez :dizzy_face:
25. říj 2007 v 19:24  • Odpověz
m24 kdyz nevyjde IUI, tak vam treba vyjde IVF, zatim i s takovou prognozou nema cenu se zatim nervacit, si vem u nas se snazime 3 roky, a dle me gyndr. jsme oba ok :unamused: tak kde je chyba, ja uz to neresim, na jare pokud se ani zapomoci clomehexalu nezadari, jdeme do CARU :wink:
marxgirl, jdu se mrknout :wink:
25. říj 2007 v 19:31  • Odpověz
marxgirl:malá je pěkná dala jsem hlas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz
smilers:jak se máš??
25. říj 2007 ve 20:08  • Odpověz
smilers, já vím, že ještě není nic ztracený, já měla asi nějakou depku teď pár posledních dní, připadalo mi všechno jen marnost nad marnost, ale dneska už je to v pohodě. Tak dík za nakopnutí :wink: :grinning:
No tak se na jaře možná v CARu potkáme, páč pokud se nám nepodaří do jara s IUI tak nás čeká IVF-ICSI. A je asi fakt pravda, že je lepší když se alespoň najde nějaký problém, protože to pak doktoři vědí jak na to, ale když máte diagnózu "oba v pořádku" tak s tím se pak těžko něco vymýšlí. Ale u vás to určitě nakonec taky dopadne dobře :wink:
26. říj 2007 v 11:40  • Odpověz
M24 hore hlavu !!!!! :wink:
26. říj 2007 ve 13:46  • Odpověz
Zdravim pri patku:slight_smile: kim mam se fajn,co krecek,jeste strasi po pude?:grinning:
m24 neni vubec zac za nakopnuti,kazdej si projdeme depkou,a o to vic te chapu,je faktem,ze je naprd vedet,ze jsme oba ok,ale co uz,ono to nejak dopadne:slight_smile: jinak od 1.11. mam smlouvu na dobu urcitou,uz ne dohodu,tak aspon nejake kladne zpravicky:slight_smile: ededik ahoj
26. říj 2007 v 15:22  • Odpověz
Ahojky babulky, tak mám chvilku volno... Nějak vás zanedbávám, ale já většinu času nejsem doma, teď jsem po 4 dnech kdy jsem chodila domu až v půl osmé, prostě koníček je opravdu koníček a zabere spoustu času. A taky tam ráda chodím, mám tam prostor všechno hodit za hlavu a myslet jen na krásné věci. Za ty čtyři dny jsem ani jednou nepomyslela na to, že nám nejde mimčo, tam na to vlastně není ani čas a při projížďkách přírodou, no kdo by si to kazil... :grinning: Takže budu se vám věnovat alespoň tehdy, když nebudu ve stájích :wink:

m24 ahojky kočko, tak nevím, co se zas děje, já jsem to zase dostala a to po 9 dnech a ještě mám na 4 dny prášky... :confounded: :frowning2:
28. říj 2007 v 08:15  • Odpověz
autor
Ahojky holky.
Tak se hlásím zase po delší odmlce,nějak časově nestíhám, ale bylo mi za váma smutno. Já opět dostala mršku :frowning2: . Jinak už mám všechno vyšetření za sebou a všechny výsledky se dozvím 7.11. tak jsem napnutá jako struna.
Bel tak to je nějaké divné s tou tvojí mrškou, a byla jsi už u té lékařky?
M24 jsem ráda, že jsi se po delší době ozvala.
28. říj 2007 v 19:32  • Odpověz
Nazdarek vsici:grinning: Bel to mas hezky konicek :slight_smile:
Sis tak to budu drzet palce, at je vse ok:slight_smile: a z mrsky si nic nedelej, priste uz se treba neukaze vubec :wink:
29. říj 2007 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj všem.
Bel koukej mazat k doktorce, tohle přece není normální, začít krvácet po 9 dnech znovu.
29. říj 2007 ve 14:35  • Odpověz
Bel souhlasim s m24,tohle bych nepodcenovala,nikdy nevis
29. říj 2007 v 15:17  • Odpověz
Zdravím, tady to teda nějak vázne. :slight_smile: tak kočky hlaste jestli u vás něco novýho??? nejlíp pozitivní zprávy, prosím :grinning:
31. říj 2007 ve 14:00  • Odpověz
čaute můžu se přifařit? :sweat_smile:
31. říj 2007 ve 14:02  • Odpověz
ahoj vsem, jahlasim, ze nic, jenze zejtra nastupuju uz konecne na dobuurcitou a ne na dohodu o prac.cinnosti :grinning: mimco zaim nic, ted tomam dostat, tak zacnu brat clomik, tak uvidime :sunglasses:

ahoj musilka vitej, jak dlouho se snazite :wink:
31. říj 2007 ve 14:39  • Odpověz
smilers teď 7 cyklus. Ale podle dr. máme strašně malou šanci na přirozené oplodnění. Mám PCO a manža špatný spermio. V lednu mě čeká laparka a když se do léta nezadaří tak v červnu nastupujeme do CARu. Teď jsem měla poprvé v těch sedmi cyklech ovulku tak uvidíme třeba se stane zázrak :slight_smile: . 12.11. budu zkoušet testík. Ale nedoufám.... spíš jen tak kdyby náhodou :unamused:
31. říj 2007 ve 14:43  • Odpověz
musilka, tak at to dobre dopadne hlavne :wink: taky pokud u me nezabere clomik nas ceka asi CAR, jen je nejhorsi, ze podle spg je manza ok a ja dle hormon.profilu, stitna zlaza, prolaktin a jeste cosi jsem taky OK, takze jsem zase tam kde jsem uz 3 roky :angry:
31. říj 2007 ve 14:47  • Odpověz
a co u tebe m24 noveho,:grinning:
31. říj 2007 ve 14:49  • Odpověz
smilers u mě taky žádné změny. Zatím čekám jak dopadne to první IUI. Ještě mám tak týden čas :frowning2: Pak se uvidí.
31. říj 2007 v 18:07  • Odpověz
m24 tak to porad budu drzet palce, at to IUI je zdarne :wink:
31. říj 2007 v 19:23  • Odpověz
Ahojky holčiny moje, tak jsem byla u doktorky a ta mi řekla, že celkem od začátku předchozí mršky to je 23 dní a že to je už v optimu... Tak je to prý normální, že se to někde ustálí, ale chce to prý čas. Tak jí zatím budu věřit... Jinak u nás doma to už pěkně vře, jen bouchnout, ale malé soptění už bylo, už jsem to prostě nezvládla. :confounded: :cry:
Taky jsem teď víc ve stájích než doma, a tak mám vcelku klid a nemusím na nic myslet, je to fakt super odreagování, tam makám rukama a na velké myšlení nezbejvá prostor, no a když dorazim domu, tak jen něco málo pofackuju, ospršim se a jak vlezu pod peřinu, tak vturánu spím. :grinning: Taky jsem zjistila, co za svaly mám na těle, je to prostě něco jiného, než sedět doma. Pomazlim se s koněma a je mi dobře. Klidně bych tam i spala. Škoda je to, že je to vcelku daleko a taky nesmím zanedbávat domácnost... Vřele doporučuji všem :wink: :grinning:
A co vy kočičky moje? Nějaké novinky? :grinning:
31. říj 2007 v 19:39  • Odpověz
Ahoj bel tak to je fajn ze je to v poradku :wink: a co se tyce doma, hold nekdy se to vyhroti, nekdy ne, hlavne to nenech moc zavlest mezi tebe a manzela, udela to paseku, proste o tom mluvte a hlavne bohuzel, chce to cas :frowning2: ja teda jeste neprosla tim, co ty, mame jen zakladni vysetreni (spg a horm.profil) ale ze sve zkusenosti vim jake to je, kdyz uz nemuzes, me to postihlo minulej rok na vanoce, dekuju pekne a nikdy vice,nastesti manzel vse ustoji a je v pohode, si pak pripadam jak furie :grinning: rikam chce to se od toho snazeni ( nebo spise mysleni na mimco)odreagovat, ale spolecne, ne jen ty, je mozne ze to tveho manzela tizi stejne, jak tebe ,ale on se neumi od toho odprostit jak ty u koni. Proste to chce zvolnit :wink: muzes rict me se to rekne ale 3 roky snazeni uz je dost dlouha doba abych vedela, co to prinasi, takze zvolnit,zvolnit :sunglasses:
1. lis 2007 ve 12:51  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak to máš super Bel, že chodíš za koníčkama. Ale věř tomu, že manžel trpí tím nezdarem stejně jako ty jenže si to nepřipouští. Musíte si o tom všem promluvit a od toho všeho napětí se na nějakou dobu odpoutat není to pro váš vztah moc dobré. Musíte věřit že vše zlé se v dobré obrátí, ale chce to čas. Musíte zaměstnat myšlenky něčím jiným. Hlavně se mít moc rádi a ne se na sebe pořád zlobit.

Smil, tak jak se daří co je u tebe nového?
Musilka vítej mezi námi :slight_smile:
3. lis 2007 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj sis u me zatim nic noveho,cekam az me dojde ms abych mohla zacit brat clomhexal:wink: snad to pomuze k mimcu a ne k cystam,ktere se potom pry semtam udelaji:-/
4. lis 2007 v 08:36  • Odpověz
autor
Ahojky
Tak mě slončila mrška a ve středu jdu k doktorovi aby mi sdělil všechny výsledky mých vyšetření. Jsem zvědavá a napnutá, už abych to měla za sebou.
4. lis 2007 v 15:06  • Odpověz
Ahojky vsem, sis tak to budu drzet palce at je vse ok :wink:
4. lis 2007 v 18:37  • Odpověz
autor
Krásný večer, tak jak se všechny máte.
Bel, M24 co je u vás nového.
Kde jste kdo? U nás se hezky ochladilo, tak jsem vlezlá pod dekou a popíjím bylinkový čajík a pomalu listuju ve vánočních receptech a přemýšlím co budu péct. Radši zaměstnávám své myšlenky něčím jiným, než naším neustálým nezdarem.
5. lis 2007 v 19:42  • Odpověz
sisiadni nepropadej skepsy, uvidíš, že až se dr. vymáčkne co ti skutečně je, tak se alespoň věci začnou hýbat kupředu. Já bych vám úplně všem přála malinkej vánoční dáreček v bříšku. Holky musíme pořád věřit a doufat... :wink:
6. lis 2007 v 08:38  • Odpověz
Zdravim vsechny vespolek :grinning: u nas trocha posnezilo a zase to taje :angry: ja mela depku vcera takovou mensi, ale dneska uz pohoda :wink: o vejkendu me ma dojit MS, tak se fakt hodne tesim :angry: sisi jinak porad drzim palce at vysetreni budou ok :wink: a tobe m24 drzim porad palce at Vam vyjde IUI :wink:

A nic jdu makat, prace bohuzel nepocka :sunglasses: :angry:
Reknu vam jeste jeden vtip: z netu jsem si objednavala cviceni podle mojzisove,ale oni me poslali cviceni podle mojzisove ale pro tehotne, samozrejmne, ze jsem to poslala zpet, ale manzel prohlasil, ze by ted byla fakt haluz, kdybych byla tehotna, sem si to rovnou mohla nechat :grinning: :grinning: a pointa, ted nemam zadne DVD a cekam, az se me uraceji ozvat :angry:
6. lis 2007 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.