• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Zdravím samozřejmě všechny!!! :grinning:
31. bře 2008 v 18:09  • Odpověz
Kam jsi zmizela??? :confused:
31. bře 2008 v 18:11  • Odpověz
Nazdarek vsem i novackum:slight_smile:

takze damy IVF mame schvaleny, 8.4 jdu znovu do caru pro sprej do nosu, dostala jsem opet utrogestan 3x1 denne, a jakmile dostanu ms zacnu inhalovat nosni sprej coz je asi kolem 12.4., a pak zacnu pichat injekce ( zalezi , kdy me dojde MS) v kvetnu( prvni tyden) jdeme na transfer uz , mam dlouhej protokol, proto se to tak protahne :wink:, dneska me bolela silene hlava, takze doufam, ze si to pamatuju dobre, teda manza to tak aspon rika, chodime tam spolu:slight_smile:
31. bře 2008 v 18:26  • Odpověz
smil . tak držim palečky at vše dobře probíhá a utíká :wink:
31. bře 2008 v 19:22  • Odpověz
pavluško...no, tak chráníme se, ale i nechráníme, jak kdy...co ovu test??? Už jsi díky němu něco zjistila?
31. bře 2008 v 19:22  • Odpověz
smil...nooooo, čas uletí rychle a už to tu bude, moc držím pěstičky
31. bře 2008 v 19:23  • Odpověz
mareko a moky dikas:slight_smile: a co ty mareko, kdy testnes?
31. bře 2008 v 19:23  • Odpověz
smil...no nemáš vůbec zač, já si myslím, že všichni tu všem to těhu moc přejeme, vždyť kdo jiný než my máme vědět, co to obnáší a jak se cítíme...
31. bře 2008 v 19:25  • Odpověz
šiši, kam jste všici utekli?
31. bře 2008 v 19:27  • Odpověz
moky mas recht :wink:
31. bře 2008 v 19:28  • Odpověz
no už jsem si myslela, že jsem tu zůstala sama
mareko...co ty??? Jak se držíš/te???
smil: už jsem testla , bohužel zatím nic :frowning2:
ještě to zkusim ráno při ranní moči a volám do gestu a objednám se hned na další , pokud teda dorazí mrška, zatím mám špinění do hněda , prominte že to tu tak píšu :frowning2:
31. bře 2008 v 19:31  • Odpověz
mareko nam to neva, vsak uvidim, drzimpalce:slight_smile:
31. bře 2008 v 19:37  • Odpověz
smil dík , já to ale čekala , s jedním borečkem sem si myslela že se neudrží , uvidíme až mi tam daj dva jestli se udrží , a ještě uvidíme s krví jak to dopadne pokud to nedostanu :unamused:
31. bře 2008 v 19:40  • Odpověz
njn ono kdyz se tam da vic, je vetsi sance, ale rikam, uvidis, nema cenu ted nejak spekulovat :wink:
31. bře 2008 v 19:53  • Odpověz
Jojo, testík zatím vypadá, že slouží! Teď mi končí ovu, takže uvidíme za 2 týdny...
31. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz
Zjistila jsem, že mám ovulaci v první polovině cyklu, pár dní po menstruaci, takže dobrý!

V mikroskopu se objevovalo to, co mělo. V počátku ovu trošku kapradinky a trošku skvrnky. Pak kapradinek přibývalo a poslední 3 dny jsem tam měla jen je a větší a větší. Dnes to už bylo slabší...

Snad to k něčemu bylo!!! :slight_smile:
31. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz
pavlus, taky mam ten tester, ze slin a je nekde na dne tasky, pouzila jsem ho 2x, kapradinky me to ukazovalo snad porad, ja bych to moc nebrala
31. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
Hmm, nevim, mě říkala doktorka, že většina žen u ní v ordinaci s tím byla moc spokojená a díky tomu jsou už v tom... Tak nevim. Je otázka, jestli se dodržují všechna doporučení k použití... Pak není spolehlivé nic. Ale nejsem ještě v takovém stádiu, že bych každý den ráno vstávala dřív a měřila si BT... Ani mě nehne!
31. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz
V době menzes tam žádné kapradinky nebyly a pak se postupně začaly objevovat. Tak myslím, že je to fakt. Taky mě trošku pobolívalo břicho... Vždycky, když mám ovu, tak to trošku cítím...
31. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz
no nevim, ja sem po tom teda neotehotnela, a pokud mas nejakej problem, tak ti pak ani toto nepomuze :wink: vsakuvidis a drzim palce
31. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz
To ne, my žídný problém nemáme...jen jsem si chtěla trošku pohlídat plodné období... No co, za to nic nedám, těch pár korun... :wink:
31. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz
pavlus jak dlouho se vubec snazite?
31. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz
Půl roku... No vlastně prášky neberu od září 2007, ale nějak jsme to nehrotili. Manžel pořád v práci... a tak. Teď teprve po Novém roce jsme si řekli, že bychom na tom asi měli pracovat víc. Ale nechceme to zbytečně přehánět. Nechce se mi na to hupnout jen kvůli plodným dnům... Ono se to časem podá samo...Hlavně klid a pohodička, žádný stres a nervy.
31. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz
aha, tak to jste v zacatcich, tak at se brzo podari :wink: u nas uz tahneme na 4 rok, taky jsme si mysleli, ze to prijde hned, ze na to nebudu myslet,nu a manzilek ma pomalejsi spermie a ja zatim vse ok:slight_smile:
31. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz
ahoj, je tu někdo?
31. bře 2008 ve 21:51  • Odpověz
jééééé, zrovna, když mám chuť na pokec, tu nikdo není, to není možný...holkyyyyyyyy snad nechrápete už nebo neděláte nějaký jiný nemravnosti :grinning: :grinning: :grinning: samozřejmě s tím posledním jen žertuji, jen do toho ať jsou :astonished: :astonished:
31. bře 2008 ve 21:53  • Odpověz
mrknu za chvíli, když se tu někdo neobjevíte, jdu spát
31. bře 2008 ve 21:54  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Mareko, tak jak už jsi testla podruhé, držím pěstičky, tfuj, tfuj.

Blue není zač, když jsem to už absolvovala, tak jsem Ti to sem písla. Tak to si nemyslím, že jsi na mimíska mladá, už dávno jsem změnila názor. Ono když se Ti nedaří tak přemýšlíš o spoustě jiných věcí. Já bych kliďánko začala dřív, ale bohužel jsem ve 24 ještě nepotkala toho pravého. No a teď je mi 30, a ten čas strašně letí.
My se snažilkujeme 1rok a 7 měsíců, připadá mi to jako věčnost.

Anty, tak to velký obdiv, že jsi toho tolik vydržela, ale co holt zbývá. Písni nám něco víc o sobě?

Moky a jak jste dopadli, ta druhá banka vám taky nechce půjčit?

Smil, uvidíš, to rychle uteče a půjdeš na IVF, držím pěstičky aby přípravy dobře dopadli :wink: .

Petka ani nemluv, tak krásné počasí je a já mám jako naschvál odpolední :angry: .
1. dub 2008 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.