• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahoj sisidani :slight_smile:
1. dub 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahoj Sisidani, mám za sebou několik vyšetření, které dopadly dobře, 2 IVF do třetího se mi nějak zatím nechce, bojím se, že mně to zase pak bude dlouhou dobu trápit, a taky několik inseminací. V našem případě je to nevysvětlitelná sterilita, protože i manža je O.K.Myslím, že bych byla radši, kdyby mi doktor oznámil, že mi něco je, ale v tomto případě se mnou nemůže nic dělat, páč tělo funguje, tak jak má.
1. dub 2008 v 09:18  • Odpověz
autor
Ahojky lavazza, super setkali jsme se i v jiném témátku, tak jak je?

Anty, tak to teda nechápu, proč, když je člověk úplně v pohodě nemůže počít mimíska, je to pro mě nevysvětlitelná záhada. Ve svém pasíku máš napsané, že bydlíš v okrese Vsetín, no a já taky, konečně jsem našla človíčka co bydlí blízko. A kde přesně bydlíš, jestli to není tajné.
1. dub 2008 v 09:36  • Odpověz
sisi docela to jde, ale už bych chtěla aby se to unás všech v dobré obrátilo :frowning2:
1. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
ahojky,
včera jsem se k vám nedostala, šla jsem večer k holiči, albych byla nejkrásnější na apríla, už vás někdo dneska nachytal??? :grinning: :grinning: :grinning:
Smil, blahopřeji ke schválení IVF, hlavně, aby vše vyšlo. :wink:
Mareko, něco nového, jak si natom, vola si do Gestu?
Já jdu dneska do Pronatalu na utz, tak uvidíme. :slight_smile:

Zatím se loučím, jdu poklidit, odpoledne čekám velkou návštěvu - přijde mi 5 kamarádek s dětma, tak snad to byteček a sousedi vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
Jo to by jsme chtěli všechny.
Tak si myslím, že nám prostě osud nepřeje.
Měli jsme slíbený byteček( konečně by byl náš) a paní majitelka před chvílí volala manželovi, že to padá, že si našla jiného kupce, který ji požadovanou částku vyplatí ihned a ne až za 2 měsíce, kdy to původně chtěla.
Bylo to od ní pěkně sprosté, už nám to před 14 dny slíbila a už jsme měli dokonce připravenou smlouvu.
Holt na světě jsou hnusní lidé.
1. dub 2008 v 10:18  • Odpověz
Zdarec vsem i dalsimu novackovi:slight_smile: dckami tak co utz? dopadl dobre?

sis s tim byteckem me to moc mrzi ale to je klasika, vzdycky musis u tohoto pocitat, ze pokud prijde nekdo s hotovejma penezma, tak mu da majitel prednost, takhle bych to taky preferovala, ale nelibi se më to, ze vam neco slibuje a ani vam nerekne svuj umysl a jeste ma pro vas pripravenousmlouvu, to fakt nechapu, ja pokud bych prodavala nemovitost, nic bych neslibovala a dopredu urcite rekla potencionalnim zajemcum, ze pokud se naskytne zajemce, ktery ma pozadovanou hotovost primo v ruce, tak ze ma prednost, toto je fer, kdyz o tom vis
1. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz
holky držim vám palce,
já se testla a bohužel nejsem v tom :frowning2:
ale volala jsem do gestu a jdu tam ve čtvrtek v půltřetí na další vyjednání KEt akorát si budu píchat hormony aby se mi vytvořilo víc folikul , takže to bude i o penězích z čeho mám hrzný strach :frowning2: ale pokud se rozmrazí a vydrží tak nám dají poslední dvě embryjka tak snad aspon jedno se udrží
1. dub 2008 ve 12:54  • Odpověz
mareko jj uz sem te cetla a je me to moc lito :frowning2: ale verim, ze dalsi uz se urco povede :wink:
1. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz
Mareko, to je mi líto,a le buď ráda, že máte mrazáčky a můžete to zkusti znova. :wink:

Já jdu na utz ve 13.30, takže za chvíli vyrážím, jsme nervozní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dckami aha:grinning: tak pak podej hlaseni a nebud nervozni, utz dopadne dobre :wink:
dckami držim palce :slight_smile:
1. dub 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky, holky, co jste to tu měly za slovní průjem? Člověk se sem chvilku nedostane a už nestíhá číst

Aha, moky, tak asi proto, jak nechceš půjčit moc, neopaltí se jim to na úrocích, jo? No to je strašné :rolling_eyes: :grinning:
1. dub 2008 v 17:38  • Odpověz
Mareko, tak to je mi taky moc líto. Ach jo, když se ta bariéra tady konečně prolomí?

JInak holky, ode dneška budu chodit na koně jenom doma, protože v práci se objevil nějaký bonzácký bastard a anonymně tajemnici žaluje, co si posíláme v emailech. Hnus toto, fakt. Myslím si, že vím, kdo to je, takže jak bude příležitost, dostane to zpátky i úroky jako od lichváře. Ne nadarmo jsem Štírka jak se patří. Pamatuju si dlouho a pomsta bude krutá :angry:
1. dub 2008 v 17:45  • Odpověz
Jsem doma,návštěva odešla. V pondělí jedeme do Pronatalu na 3.IUI, mám folík 14mm. Od čtvrtka jdu do práce, docela se i těším. :slight_smile:
Na naší děčínské diskusi je dneska velice živo - jedna skoro mamina má kontrakce teď už po 7 minutách, takže se co nevidět vyklubě na svět další miminko. Zatím nám podává zprávy každkou půlhodinku, je to sranda takto sledovat porodní bolesti a průběh dění :grinning:
1. dub 2008 v 19:18  • Odpověz
tak to jooo, my pak taky budeme rodit online, ze jo, devcata :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2008 v 19:33  • Odpověz
Tak naše skoro mamina odjela do porodnice. :wink: Budou mít kluka.
1. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz
to je pěkný za chvíli tu budou porody přes net to budou hlášky :grinning:
1. dub 2008 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky holky, tak zase po dlouhé době jsem nakukuju.
A co je u vás nového?

Sisidani jak to pokračuje u vás a co je nového? Chodíte na nějaká vyšetření? :unamused: Můj manžílek tomu jen tak tak utekl, asi ty potvůrky dostaly strach a raději zapracovaly pořádně :slight_smile: Držím palečky a myslím na vás. :wink:

Holky mooooc vám všem držím palečky, protože vím čím si procházíte a at´ se to co nejdříve povede další.

Tak papa
2. dub 2008 v 05:26  • Odpověz
ahoj holky,
tak já jsem 2 dny sama doma, manža odjel na školení. ráno jsem odvedla malou do školky, stavila jsem se u obvoďáka na ukončení neschopenky a zítra jdu do práce - na 2 dny. v pondělí zase nepřijdu, protože jedeme do Teplic na IUI. tak snad to po laparce vyjde. :sweat_smile:
2. dub 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Smil, je to od té paní moc nefér, my by jí ty peníze dali taky všechny a v hotovosti, ale ona sama vyloženě řekla, že teď potřebuje zálohu a ostatní penízky až při podpisu smlouvy. Tak proto jsme tak naštvaní, nevím jestli po nás chtěla aby jsme jí něco přihodili. :unamused:
Ale bohužel za víc peněz ten byt nestál, už i tak po nás chtěla hříšné peníze. Víš co je na tom nejhorší, že před rokem a čtvrt jsme dopadli podobně, majitel co nám chtěl prodat byt se nepohodl s majitelem domečku který měl kupovat a tak nám to padlo. Kdo to neprožil neví o čem to je. Hrozně nás to ubíjí.

A jinak jak se daří Smil?

Mareka moc mě to mrzí, že Ti to nevyšlo, ale třeba jsou ti souzené dvojčátka :wink: .

Dckami, tak to je fakt síla s tou maminou, však to taky budeme jednou prožívat.

Zuzik, jakto že máš jinou přezdívku?
To je konečně, že ses ozvala, móóóc gratuluju k těhu. Asi u tebe pracovala psychika a koníčci vše zpravili.
Já momentálně stimuluji před 3IUI a zítra jdu na 2 ultrazvuk.
Doufám, že se co nejdříve zase ozveš a naprskáš nám těhu bacílky.

Petka, tak to je síla s tím bonzákem, ale on se vždycky nějaký najde. Tak se na tvé příspěvky budeme těšit odpoledne.

A co ostatní, kde jste?
2. dub 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
Dckami a kolikátý den jsi?
Není to pozdě jít v pondělí na IUI?
2. dub 2008 v 10:26  • Odpověz
autor
Tak koukám, že tady opět trpím samomluvou, tak snad příští týden si pokecám víc.
2. dub 2008 v 11:20  • Odpověz
sis : asi jo asi jsou mi souzená :grinning:
až po tom osledním pokusu budu mít tak odcházíme do jiné kliniky tady se nám moc nelíbí, připadám si tam jak pokusný králík chci mít jednoho dokyho a ten at se o mě stará a nikoho jinýho už nechci :wink: a ne že se na mě bude dívat 12 doktorů :angry:
2. dub 2008 v 11:25  • Odpověz
Sisi,
dneska jsem 11 den cyklu, folík byl včera 14mm, pregnyl si píchám v sobotu v 21 hodin a objednaná jsem na pondělí v poledne. Tak uvidíme.....
2. dub 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
Mareka, úplně tě chápu, já naštěstí chodím k jednomu dokymu.

No já mám Dckami zítra 11DC, tak uvidíme co pro změnu řekne doky mi.
2. dub 2008 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky, musím se přiznat, že já k Vám vůbec nepatřím, protože se mi v únoru narodila holčička (přítel měl začátkem minulého roku přiušnice, chytlo mu to celý spodek a tak jsme antikoncepci nehlídali a vlastně ani nedoufali, že by se nám to mohlo podařit a ono hle...), jen jsem si přečetla Vaši diskuzi a chci Vám všem hrozně moc popřát štěstíčka a neztrácejte víru v to, že se to povede. Musím před Váma všema smeknout, čím jste si už většina prošla, to bych asi nezvládla. Držím Vám pěsti, určitě budete brzo ty nejlepší mamky a budete mít doma stejný poklad jak já. I když občas dá ten poklad pořádně zabrat:slight_smile:.Mějte se hezky a bojujte!
2. dub 2008 ve 12:07  • Odpověz
Sisi, tak jsem na tom skoro stejně, ale já nemám žádnou hormonální stimulaci. Jsem zvědavá, kdy půjdeš ty na IUI, když jdeš na utz zítra. Takže nás obě čeká 3.IUI, že? :grinning:
2. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz
ahóóóój, no no bylo nekonečné, než jsem tu mohla mrknout :slight_smile:
2. dub 2008 v 18:07  • Odpověz
janul, to jsou od tebeč hezká slova, já jsem teda teprve na začátku snažení, takže jsme si toho kromě missed abortion naštěstí moc neužila a snad ani neužiju, tiše věřím, že se nám brzo podaří počít normálně. Jinak se musím, holky, přiznat, že kolikrát ani envím, o čem jde řeč, některé zkratky a názvy jsou pro mě španělská vesnička :wink:
2. dub 2008 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.