• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Nzadarek:grinning: dneska jsem mela debilni den ale to je fuk, vsem , kdo se chystaji na dalsi IUI drzim palce, vsem kdo an ivf a et taky a tehulam hodne zdaru:grinning: ja uz fakt magorim :grinning:
2. dub 2008 v 18:43  • Odpověz
Copak se ti, smil, stalo?

No tak mojí kímošce se před chvílí narodil chlapeček, úplně z toho mám slzy v očích. Ona otěhotněla o měsíc džíve než já, myslely jsme, že budeme mít mimi spolu. No tak třeba druhé jo :sunglasses:
2. dub 2008 v 18:56  • Odpověz
peti, ale v praci se me zamotala hlava, asi z utrose, ale je divnyx, ze az ted, pritom sem to vcera brala stejne, a pak jsem udelala kiks v praci, tak to musim zitra opravit..
2. dub 2008 v 19:05  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Janul, díky za milá slova :slight_smile: .

Dckami, moc ráda bych šla na 3IUI, ale asi to nebude možné, dnes jsem byla na tom ultrazvuku, jsem 11DC, ale folík je jenom jeden malý 12mm a vypadá to že ani moc neporoste. Holt stimulace se opět nepovedla :frowning2: . Doky taky říkal, že po takové stimulaci čekal minimálně 4 folíky. A mrkne na mě ještě v pondělí, ale moc velkou váhu tomu nepřikládá. Spíš budeme v pondělí domlouvat už IVF, při mém PCO to prý bude ideální.

Smil tak se asi připojím brzo k Tobě do klubu a budeme mít dvojčátka nato šup.
To věř že ti ty motáky dělá utroš, mi je vždycky po něm šoufl.

Petka ani se Ti nedivím, že máš slzy v očích s mimíska od kámošky. Já je mám skoro pořád, když vidím mimíska.

Moky kdepak zase jsi?
3. dub 2008 v 09:46  • Odpověz
sisi...no jsem tu ženská...čtu a čtu, ale nestíhám odepisovat. Nějak jsem teď zaměstnaná prací a cítím se dost unaveně, většinou to tu jen přečtu, odpovím, ale pro sebe. Dneska mám chvilku, tak jsem tu. Mám po mršce, zkusili jsme prstíkovou metodu, holky už mě tři dny tlakuje břicho jako kdybych to měla dostat, ale poraďte, jestli by se mohlo takhle jednat o ovulaci, když beru Proveru, která mi vyvolává ovulkuněkdy mezi 14 - 24 dnem cyklu. Nevim, napadlo mě, jestli bych třeba nemohla mít i svojí takhle po menses...je to možný??? Nebo pak už mě napadá, že třeba to vyšlo, ale tomu teda moc nevěřím...
3. dub 2008 ve 13:58  • Odpověz
holky,
pomoooooc, já se z těch nemocí taky nevyhrabu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: . Před polednem mi volala moje dr. Černá - gynekoložka, ke které jsem měl dneska jít na kontrolu po laparce. Přišly jí výsledky z nemonice a při laparce mi odebírali z břicha nějakou tekutinu, která se posílala na rozbor. Ten dopadl hrozně, našli tam chlamydie :angry: . Takže jsem jela z práce k ní do Boletic, beru antibiotika na 20 dní. I manža musí jít na urologii na vyšetření. Takže jsem hned volala do Pronatalu, že mám na pondělí domluvenou inseminaci a teď do toho mám tohle. Můj dr. Těšina tam není,je neomcý, tak jsem mluvila s primářem, toho zajímalo jaká beru antibiotika. Prý to není takový problém, máme normálně přijet a IUI mi udělají.
Jsem z toho hotová, proč zrovna já musím mít sand všechno: porucha štítné žlázy, protilátky proti spermiím, teď ještě chlamydie :cry: :cry: :cry:
3. dub 2008 ve 14:11  • Odpověz
dckami...je to strašný, ale okud ti primář říkal, že to není takový problém, tak tomu věř. Důležitý je, že ti to podchytili v raném stádiu, to se řešit dá... Chce to hlavně hygienua pravidelně brát ty antibiotika... A neboj, to řešíme asi každá...Proč zrovna já musím mít tohle a tohle...jsme na tom stejně. Prostě každý má něco, ale musíme jít dál, jako i ty... zvládneš to.
3. dub 2008 ve 14:54  • Odpověz
Ahoj, princezny, dneska jsem byla celý den v ostravě na školení, tak mi toho zase plno uteklo. Někdy už ani nemám sílu to dočítat, zrovna jsem si sedla po tom, co jsem umyla předsíň po vymalování. Je krásně banánově žlutá a s tou novou podlahou to krásně ladí. V neděli se vrhneme na obývák, ten bude bordó :slight_smile:
3. dub 2008 v 19:15  • Odpověz
Kami, a kde jsi k těm mrškám přišla, ti taky řekli??? Nebo jsi je v sobě měla už třeba roky a ony byly schované???
3. dub 2008 v 19:17  • Odpověz
Petko, to nikdo neví, nikdy mi žádné testy nedělali, takže to mohu mít dlouho. :angry: Moc o tom zatím nevím, hlavně, že můžeme jít na IUI, chci se tam na to zeptat, zda se to zjišťovalo třeba při hormonálním profilu, i manža byl na krvi, tak uvidíme....
3. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz
Dobré ránko a přeji krásný den, já se ukážu až po práci někdy navečer :wink:
4. dub 2008 v 06:33  • Odpověz
Holky, no kde jste dneska všechny byly????? :astonished: :astonished: :astonished:
4. dub 2008 ve 21:10  • Odpověz
Sisi...jsem tu nová.Chtěla bych se zeptat kolik tě stála stimulace na IUI.Já vubec nereaguju na clomhexal tak jsme se taky domlouvaly na injekční stimulaci ale cenu mi ještě neřekl.Tet budu brát poslední clomhexal.Jezdím do Gestu
4. dub 2008 ve 21:43  • Odpověz
ahojky,
kdepak jste???? :confused:
Holky, tak dneska v 21 hodin mě čeká injekce Pregnylu, ale mám dojem, že je všechno zase blbě :angry: , celý den mě pobolívá podbřišek, tak mám dojem, jestli to nebude ovulka. Vzhledemk tomu, že do Teplic jedeme až v pondělí, nevím, zda to nemáme dneska či zítra zkusit sami :fearful: Na druhou stranu vím, že bychom neměli - mám ty protilátky a ještě ta antibiotika a moje dr. říkala, že bychom sexovat neměli. tak fakt nevím, proč mi v CARu říkali,ať na IUI přijedeme, jsem fakt zmatená....
5. dub 2008 v 19:13  • Odpověz
Ale tamtu jsem měla jen kuli příbuzenstvu... Sisidani, to je mi moc líto, že máte pořád takové problémy. :cry: Ano u mě to bylo opravdu nervama :confounded: Tak ted´ jsem ráda, že to mám zasebou a že to bylo přirozeně... Jinak ke koníkům chodím pořád, pač tělo se mi dostalo do nějaké kondice a tak si myslím, že mi to ani nijak neublíží, když jsem otěhotněla i při té zátěži... :angry: Spíš by mi to asi ublížilo... Ani jsem nijak zvlášt´ nepřibrala asi jen 0,5 kg za těch 11 týdnů... Je fakt, že nechutenství mě drží dlouho, ale nezvracim, tak je to fajn... :grinning: Příští pátek jdu už na zápis do poradny a dostaneme knížku, tak se manža už těší a já taky. Uvidíme co dostanu za informace :angry:

Zlata moje držím vám všem mooooooccc palečky at´ se vám to brzi povede a jak ze své zkušenosti vím, hod´te se do pohody a klídku, otravné příbuzenstvo a přihlouplé keci nejlépe ignorovat a přecházet a uvidíte ono se to povede. Já musela začít chodit ke koním a jezdit, abych se od všeho odprostila a dostala se do té správné pohody... :slight_smile:
5. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz
Nazdarek vsem:slight_smile: bel ses to ty? cece menis prezdivku a ja si rikala, kdo to je:grinning: pekne ti to tehu utika, drzim palce
5. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz
dckami docela se taky divim, ze jdes na IUI, ale asi se to muze
5. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz
ahoj holky,
zrejme se k vam letos na podzim taky pripojim. Dneska ale pisu hlavne kvuli petici proti zpoplatneni IVF. Mozna uz jste to tu probiraly a podepisovaly, ale kdyby ne, tak mrknete sem(petice bude odeslana Ministerstvu zdravotnictvi):http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detail.php?id=130 a pokud by to slo, rozsirte dale po Bereme se. Diky a Hezkou nedeli
6. dub 2008 v 11:53  • Odpověz
Ahojky vsem, dneska je venku fakt nadherne, az ted jsem dosla ze zahrady:grinning:

lucje, jedna diskuze tu uz na to byla a moc dobre to nedopadlo, me ivf taky ceka, a taky s tou reformou nesouhlasim, ale ta reforma neprosla jeste nicim, jsou to porad jen spekulace, a popravde v dnesni dobe jen tak poskytnout nekde ( nereknu pokud si objednam pres net) sve udaje, tim myslim bydliste a sve povolan, je taky o hubu. :rolling_eyes:
6. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj, dámy, tak jak po víkendu? Zítra zase do rachoty, že, aspo%n teda některé z nás :unamused:
6. dub 2008 v 18:40  • Odpověz
Já nejdu do práce - jedeme do Pronatalu, tak uvidím, zda mi udělají IUI. Zítra podám zprávičku, jak jsme dopadli. :dizzy_face:
6. dub 2008 v 19:49  • Odpověz
Ahojky všem,

jsem strašná ostuda, že jsem se tu tak dlouho neukázala :slight_smile: Polovinu z vás už snad ani neznám. :grinning:
Smilers jak ty jsi vlastně na tom, když jsem sem naposledy nakoukla tak jsi psala, že máte schválené IVF, v jaké jsi teď fázi.....
bel ahoj kočko, teda z.u.z.i.k.u :slight_smile: strašně moc ti blahopřeju že se vám povedlo a přeju ať pěkně roste :grinning:
sisidani mrzí mě že se vám nepovedlo IUI, ale nevěš hlavu, ono se jednou zadaří.....

Co se mě týče tak jsme s dr. konečně začali řešit CAR, posílá mě do ISCARu s doporučením IVF ICSI, první návštěva 23.4. tak uvidíme jak to tam bude vypadat
7. dub 2008 v 10:15  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: m24 no zdareeeccccc zenska, tak to moc drzim palce,:slight_smile: jinak co se tyce me, tak jdu zitra na UTZ aby se mrkli jestli po utrigestanu nemam cystu, pac beru 3x1 tabl.denne, nu a pak me daji nosni spray a jakmile me dojde ms zacnu inhalovat, pak pichat injekce a v kvetnu na odber vajicek a posleze, pokud se budou dobre vyvyjet, tak nas ceka transfer :wink:
7. dub 2008 v 17:43  • Odpověz
ahojky, m24, dlouho jsi tu enbyla, ale omluva se přijímá :grinning: Hlavně abys ses taky pohla někam kupředu :grinning:

No smil, teduž to půjde jedna radost :slight_smile:
7. dub 2008 v 18:50  • Odpověz
ahoj peti, no ja doufam, ze to pujde jedna radost:grinning:
7. dub 2008 v 18:56  • Odpověz
taky doufam, bel už to načala, tož nezbývá, než ji následovat :grinning:
7. dub 2008 v 19:07  • Odpověz
no to jo, tak snad to vememe vsici jednim vrzem:grinning:
7. dub 2008 v 19:08  • Odpověz
ahoj kočky,
tak to mám za sebou, udělali mi 3.IUI. Primář mě ujistil, že chlamydie jsou zcela běžné, že to má každá 2 ženská,ale vzhledem k tomu,že se to nijak moc neprojevuje, o tom většina ani neví. :unamused: Ani při preventivní prohlídce na gyndě se nezjišťují, pouze na vyžádní pacientky a zaplatí si to. Takže mám normálně pokračovat v antibiotikách, prý to nevadí, pokud se to zjistí u těhulí, musí se také přeléčit. Tak mám být v klidu. Prý je lepší, že se to vyléčí teď, než v těhu, což má pravdu. :wink: Jsem z toho všeho sama zmatená, ale doufám, že alespoň lékaři v Pronatalu vědí, co dělají.... :slight_smile:
7. dub 2008 v 19:18  • Odpověz
dckami toz do tretice vseho dobreho, tfuj,tfuj drzim palce at se to povede :wink:
7. dub 2008 v 19:19  • Odpověz
ano, Kami, taky plivu pro štěstí :slight_smile:
7. dub 2008 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.