• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád se nedaří :( II.

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Andy 24 mě IUI zatím nic nestojí, teda akorát spermio 300kč a 30 kč za provedení zákroku ( zavedení spermijek).
Já taky jeden měsíc brala Clomhexal, ale taky jsem nereagovala, potom jsme se vrátili ke clostilbegytu, a tento měsíc jsem stimulovala puregonem, dohromady mě ta stimulace stála 1647kč plus zatím 120Kč za ultrazvuky (4 folikulometrie).

Tak jsem byla dnes (můj 15DC) na další folikulometrii a mám dva folíky vpravo 12mm a vlevo (což byl doky překvapen- minule tam nebylo nic moc výrazného) 14mm a mám teda ještě přijít ve středu a definitivně rozhodne jestli bude IUI nebo až IVF.

Dckami, držím Ti pěstičky aby Ti to IUI vyšlo, s těmi chlamidiemi mě to mrzí,ale uvidíš , že se to co nejdřív podaří vyléčit, moje švagrová je taky měla a léčili se spolu s manželem a mají 2 zdravé kluky.

Smil, držím pěstičky ať ti zítra ulrtazvuk dobře dopadne.

M24 to je dobře, že už to doky začal řešit :wink: .

Zuzi, to je dobře že seš v pohodě, tak doufám, že se zase brzo ozveš jak se máš.
7. dub 2008 ve 20:47  • Odpověz
ahoj sis tak to je bezva, jen me zarazi, ze ti budou delat iVF v pulce cyklu? nebo jsem to spatne pochopila?
7. dub 2008 ve 20:50  • Odpověz
Sisi, já za IUI neplatím nic kromě poplatku 30 kč + doplácím za Utrogestan.
Je fajn, že máš folíky, půjdeš do IUI? Já bych to zkusila, přece jenom je to méně hormonů než při IVF. :dizzy_face:
7. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mě už se to krátí, v pondělí jdu do práce asi tak na 3 týdny ani snad ne a pak jdu na další KET .
Tak se těším na další ket ale do práce se silně netěším, až uvidim toho manažera tak bych mu nejradši zakroutila krkem :slight_smile: :grinning: :wink:
dckami : to bude dobrý uvidíš že se to nakonec povede
smil: držim palce :wink:
A všem co jste tady tak držim palečky aby to vyšlo a měli malí miminka hodně štěstí už by to chtělo dobrou zprávičku :slight_smile: aby se to tu rozjelo
7. dub 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Smil, ne já budu podstupovat možná IUI, ale kdyby folíky nedorostly do určité míry tak z IUI nebude nic, počkám na mršku a potom asi bude stimulace na IVF. Ale to se ukáže až zítra jak folíky porostly. Promiň asi jsem to blbě napsala.

Dckami, já platila za ty stimulační injekce, mě totiž folíky nenarostou sami od sebe, bohužel :unamused: .
8. dub 2008 v 15:47  • Odpověz
Ahojky vsem, sis sem si prave rikala :grinning: tak drzim pesti, at nemusis na IVF a vyjde ti IUI :wink:

Jinak ja dostala spray do nosa, od 1DC zacinam 2x do kazde nosni dirky strikat, 9DC jdu na UTZ jak spray zabral a dostanu injekce purgonu-ktery si budeme hradit sami, protoze fostimon, ktery nam schvalila pojistovna je pro me neprijatelny, z duvodu, ze obsahuje nejakou latku, kterou ja mam nadbytek a pak by u me hrozil hyperstimulacni syndrom, ten u me bude hrozit i tak, proto budu dostavat mensi davky a dle UTZ se uvidi jak reaguju, injekce purgonu stoji normalne ( myslim tu dobu co si jebudu aplikovat) 5 az 6000kc, jenze diky tomu memu nadbytku te latky ( uz si skleroza stara nepamatuju, jak to rikala) se me to podrazi o cca 2 az 3000, tzn. celkova cena bude asi 7 az 9000kc, ten 9DC uz si pry mame nachystat 2 az 3000.
8. dub 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
Smil, tak to je celkem dost, tak hlavně aby Ti to pomohlo k těhu. Já dostávala teď zbytkový puregon od snažilek na IVF, tak to bylo trochu levnější.
8. dub 2008 v 16:33  • Odpověz
sis njn co uz nadelam :unamused: tak snad budou vysledky :wink:
8. dub 2008 v 16:34  • Odpověz
autor
Móóóóc držím pěstičky aby vše u Tebe bylo OK :wink: .
Však já taky dělám cokoli, jen aby jsem co nejdříve držela malý uzlíček v náručí.
Musím jít na chvíli pracovati, však to znáš ty domácí práce, zatím se měj Smil :slight_smile: .
8. dub 2008 v 16:37  • Odpověz
taky drzim pesti:slight_smile: jj taky bych mela neco delat:grinning:
8. dub 2008 v 16:39  • Odpověz
ahoj holkyyyy...tak nám tu půjčku schválili :grinning: :grinning: :grinning: takže už jen podepsat papíry, což počítám tak týden, že bude trvat, pak už bude konečně baráček náááááááááš!!!
8. dub 2008 v 17:01  • Odpověz
Takže nový život začíná, a snad i to miminko vyjde, když budu v novém prostředí, budou procházky a tak...kééééééééž by to vyšlo přirozeně, uvidím, kdyby ne, půjdu na 4. IVF, tak mi držte pěstičky, aby to bylo co nejdřív bez doktorů...jo jinak jsem zhubla další 2 kilečka!!!
8. dub 2008 v 17:02  • Odpověz
Moky, blahopřeji k půjčce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Kdy se chcete stěhovat? Vlastně mě zajímá, kdy opustíš Děčín, stále si říkám,že jsme sousedky a ani se neznáme a ty už plánuješ baráček na druhém konci republiky. :zipper_mouth:
8. dub 2008 v 17:12  • Odpověz
moky gratuluju k schvaleni pujcky:slight_smile:
8. dub 2008 v 17:15  • Odpověz
díky moc...dckami...no chceme se stěhovat o velkých prázdninách, abych tam od září mohla nastoupit někde do školy...jinak navrhuju klidně nějakej ten srázek, abychom se stihli ještě poznat
smil...co ty??? penízků je to dost, ale hlavně, když to všechno pomůže k uzlíčku tvojí krve...pak už se nad tím jen mávne rukou...držím ti pěstičky, fakt už bych si přála, aby ti to vyšlo po tolika letech...
8. dub 2008 v 19:26  • Odpověz
moky jj penez je to hafol, na zatim na to mame nasetreno 12 000, tak uvidime
8. dub 2008 v 19:33  • Odpověz
Moky, jsem pro srazík. :grinning:
Když píšete o těch penězích za ivf, mám z toho strach :unamused: , kdyby bylajistota, že se to povede, ale je to tak nespravedlivé. Kdejaká špína otěhotnění jenoms e otře o trenky a my chudinky snažilky za to musíme platit. :rolling_eyes:
8. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
dckami njn, co uz nadelas, musis pocitat bohuzel se vsim :fearful:
8. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky,
Pavlí, moc gratuluju k půjčce!!! U nás s to s bydlením taky začalo hýbat!!! :grinning:
8. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Moky, to je super, že vám to vyšlo s tou půjčkou, no a teď to vše půjde jako po másle :wink: .
8. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz
Nazdárek holky...to doufám, že to půjde jak po másle, chci se teď od velkých prázdnin vrhnout na úpravu a rekonstrukci baráčku, takže na mimi nebude ani čas myslet...i když já se znám...každá to zná, když to prostě nejde, tak se na to myslí...uvidíme, jak to všechno půjde, když ne samo, tak za pomoci doktorů...
dckami...jen co se podepíšou papíry o převzetí do vlastnictví, tak si na tebe udělám čas a napíšu kdy a kde...teď jsem v jednom kole
pavlus...taky držím pěstí, my kvůli tomu běhali jak čamrdy...bylo to dost nervů a navíc mě všichni uklidňujou, že je to teprve začátek...tak snad to nebude horší...bych už fakt musela asi začít brát ještě nějaký prášky na uklidnění :grinning: :grinning:
sisi...no a jak ty???
9. dub 2008 v 16:59  • Odpověz
ahojky, tak čtu správně, že půjčka vyšla? Gratuluji :grinning: A kam se budete stěhovat? Já jsem dneska utahaná jako štěně a to mě teďka čeká mytí domácích spotřebičů, jsou zaprášené, ajk nám dělali okna, v sobotu jsme malovali, tak to ještě nemám umyté a už mi to v předsíni an zemi překáží. zatím přeji hezký večer a užijte si to teplíčko, zítra má být ještě lépe :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2008 v 18:18  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Tak mám dobrou zprávičku, dnes jsem 17DC a můj folík je na levé straně 18,5 mm a večer v 21:00 mám jít na pregnylovou injekci. No a v pátek na 7:00 manžel a já na 9:00 půjdu na IUI. Děložní sliznice je taky dost dobrá, tak snad nám jsou hvězdy nakloněny.

Dckami, tak jak se cítíš?

Smil a jak ty, co nového.

Moky, aspoň se mimísek potom narodí do super prostředíčka (hnízdečka) :wink: .

Petka, tak to budete mít teď byteček vyuklízený, ale moc to nepřeháněj.
Co máš z toho já jsem taky pěkně vyšťavená :confounded: .
9. dub 2008 v 19:42  • Odpověz
Ahojky vsem:slight_smile: sis tak to ej bezva,budu drzet palce:slight_smile:

jinak u nas nic new,zaclo me bolet v krku, uz dva mesice kaslu jak tuberak, a do toho umelko, proste bezva, mam v pa volno, tak to budu muset vylezet jinak nevim :angry:
9. dub 2008 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky, minule jsem si tady psala s váma o mojí neplodnosti. Chci se vás zeptat, jestli má někdo z vás podobný problém jako já. Mívám totiž menstruaci tak 2-3 dny, myslím si, že pro otěhotnění není moc dobré, je mi 28 .
9. dub 2008 v 19:58  • Odpověz
anty znam hodne holek, co maji MS treba i jeden den a maji deti, ja mam MS zase 6 dni, zalezi hlavne jak dlouhou mas lutealni fazi, to je obdobi od ovulace az po MS :wink:
9. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz
Smilers trošku mně to děsí, protože tu mens. mám fakt slabou skoro nic. Mám strach aby u mně nenastal za chvíli přechod, moje mamka ho měla ve 36 a prý se to většinou děd. Jinak mi menstruce chodí pravidelně dokonce vím přesně kdy ovuluji, mám bolesti v podbříšku.
9. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
Anty, taky si myslím, že to vůbec nevadí, že máš cykly tak krátké, a už máš za sebou nějaké vyšetření?

Smil, tak holka honem lehnout do postele a potit se nejlépe na cizím těle :grinning: , ať si do IVF fit.
9. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz
sis no manzel jede v pa na sluzebku :grinning:
9. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz
Sisidani, já mám za sebou už snad všechna vyšetření co existujou vše O.K., ale bohužel 6 let se snažíme o mimi a nic.
9. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.